PDA

View Full Version : Ar vertas demesio A klases automobilis

mr-edgariukas
30-07-10, 12:03
noreciau draugei nupirkti a klases mersedesa 99 metu modeli.. bet girdejau ir vienas pazystamas skundesi kad su jais pastovios problemos. kad labai netikusi masina,iskyla daug elektroniniu problemu t.t. sake kad netikes modelis visai. noreciau suzinoti is tiesu kas turejes ar turi..koki varikli geriau pirkti..ir aplamai ar vertas demesio.dekoju

Edgis
30-07-10, 12:11
Turi jis problemų kaip ir visi auto. Elektros bėdos kamuoja, remontas su niuansais (jei tavrkoma priekyke, tai dažniausiai tenka paleisti pakabą:)) Benziniai varikliai turi bėda su oro masės matuokliais (daug kainuoja, nes keičiasi su imobilaizeriu:)), dyzeliai su CDI varikliais (daug nusiskundimų neteko girdėt:)), kartais jiems turbina ir purkštukai streikuoja. O toliau kaip pasiseks. Jei gera apimsi, smarkiai nesigailėsi :) Aš imčiau C klasę:)

ldalius
30-07-10, 12:29
aš žmonai irgi pirkau C klasės mersą, nes A klasės man kaip galima sakyt "kibiras". Salone aukštesniems žmonėms sėdėti vietos mažai, nes galvos į lubas remiasi, kadangi aš ieškojau automato, tai APD dėžės jiems labai daug nusiskundimų turi, važiuoklė silpnoka, plastmasės salone barška, su elektra irgi problemų jiem nemažai.
Čia tik mano nuomonė, bet A klasė tai jau ne mersas :uuu:

mr-edgariukas
30-07-10, 12:31
Turi jis problemų kaip ir visi auto. Elektros bėdos kamuoja, remontas su niuansais (jei tavrkoma priekyke, tai dažniausiai tenka paleisti pakabą:)) Benziniai varikliai turi bėda su oro masės matuokliais (daug kainuoja, nes keičiasi su imobilaizeriu:)), dyzeliai su CDI varikliais (daug nusiskundimų neteko girdėt:)), kartais jiems turbina ir purkštukai streikuoja. O toliau kaip pasiseks. Jei gera apimsi, smarkiai nesigailėsi :) Aš imčiau C klasę:)

istikro pamaciau tema apacioj apie juos.pasiskaiciau. susilaikysiu ,nepirksiu..dekoju.o c klases biski didokas merginai.tas a klases toks kaip be priekio..gerai parkuojantis manau.ir taip toks moteriskas..bet su tokiom problemom gal nereikia..uztai ir draugas zmonai nupirkes sake kad vis kas atsitinka..galvojau kad gal jam taip papuole.masina masinai nelygi

Edgis
30-07-10, 12:53
Iš trumpesnių serijos dar yra SLK....:)

mr-edgariukas
30-07-10, 13:05
Iš trumpesnių serijos dar yra SLK....:)

to galas trumpas bet priekis ilgas..o be to brangesnis uz mano bus,,nesusisnekesiu poto.nereikia cia tu sustrumu jai,paskui zmogu gadina :xx:

eSaS
30-07-10, 16:12
aš žmonai irgi pirkau C klasės mersą,

nu o jeigu myli zmona biski daugiau tai gal isvis geriausiai e pirkti :D

mr-edgariukas
30-07-10, 18:37
nu o jeigu myli zmona biski daugiau tai gal isvis geriausiai e pirkti :D

cia jau kaip anekdote

susitinka du draugai:
petrai,ko toks liudnas,kas atsitiko
-ai zmona jau visai ispyzdejo. sedi and sprando,susisneket neina.
tai tu nupirk jai porsha,masina greita.kaip leks kur ir uzsimus
susitinka po savaites
nu kaip?
eik tu..laksto su tuo porshu be problemu
tada nupirk jai e klases mersa,masina didele,neissisuks kur ,kaip des
po savaites susitinka
nu kaip?
eik tu..varineja be problemu
zinai nupirk tu jai jaguara gal tas pades
po savaites susitinka
tas patenkintas
nu pasakok?kaip ?kas buvo?nuleke nuo kelio?
oi gerai..padejo..tikrai padejo,dar garaze sudraske.

eSaS
30-07-10, 19:03
:juokiasi:

augi$
30-07-10, 19:47
noreciau draugei nupirkti a klases mersedesa 99 metu modeli.. bet girdejau ir vienas pazystamas skundesi kad su jais pastovios problemos. kad labai netikusi masina,iskyla daug elektroniniu problemu t.t. sake kad netikes modelis visai. noreciau suzinoti is tiesu kas turejes ar turi..koki varikli geriau pirkti..ir aplamai ar vertas demesio.dekoju

tikrai A klase netikes modelis visai nei dizaino poziuriu nei kitais dalykais!

mr-edgariukas
30-07-10, 23:58
tikrai A klase netikes modelis visai nei dizaino poziuriu nei kitais dalykais!

nu istikro nei vieno zmogaus nemaciau dar ka nors gero parasiusio apie a klase.

Aistė
03-08-10, 16:56
Man mersas prasiseda tik nuo E klases. Idealiausia butu S :))))). Jei man kas padovanotu A klases mersa, tai labai ji greitai parduociau ir nusipirkciau kanors didesnio. Nesuprantu kodel moterys bijo dideliu masinu. Cia ko gero vyrai jas prigazdina nuolat burbedami kad jos vairuot nemoka ir ikala i galva kad joms reikia tik mazos masinos. Atseit su maza lengviau. Ne velnio. Vazinejau su visokiais kibiriukais, ir daugiau tikrai nelisiu i maza masina. Jau pasidziaugiau E klase, S210 Avantgard'u, dabar jau noriu S klases :)))))))))

Mersioks
13-02-11, 11:09
A klasės :zenklas: yra super automobiliukas ir bereikalo nieks į jį nežiūri rimčiau.
Šio litražo auto, lyginan su kitais - kainos ir patogumo atžvilgiu lygaus nerasit. Tai liuksinis variantas dydžio/patogumo/universalumo požiūriu.
O bėdų turi visos mašinos ypač "pagyvenusios".

ldalius
13-02-11, 11:52
jeigu tų pačių metų A klasės mersas yra perpus pigesnis už golfą - tai irgi daug ką pasako

liudas777
13-02-11, 12:34
jeigu tų pačių metų A klasės mersas yra perpus pigesnis už golfą - tai irgi daug ką pasako

Paklausa formuoja pasiūlą ir kainas, bet tikrai nepasako visko apie kokybę. ;)

Edgis
13-02-11, 12:41
Paklausa formuoja pasiūlą ir kainas, bet tikrai nepasako visko apie kokybę. ;)
Teisybė, bet iš praktinės pusės apie A klasę (bent jau W168) daug gero pasakyti negaliu:)

liudas777
13-02-11, 16:22
Teisybė, bet iš praktinės pusės apie A klasę (bent jau W168) daug gero pasakyti negaliu:)

Na aš asmeniškai nei A klasės, nei tuo labiau golfo nepirkčiau. :D Bet man kažkaip MB lieka MB, atrodo gražiai, o kaip remontai galiu tik nepagrįstų istorijų papasakoti. :)

skultis
13-02-11, 16:56
nesuprantu ko jus ant tos A klases cia varot tiek, matyt nei vienas nesat realiai patureje ir tik is "draugo kaimyno arklio brolio" komentaru susidarot nuomone.

mano mama vazineja A klase 98 metu jau 4 metai ir jokiu problemu su juom nera. grynas miesto automobiliukas, parkuotis lengva, telpa visur. aisku jei jau prasideda cia kazkam lyginimas su E ar S klase tai biski ne i tas klases taikot. jau jei reiktu rinktis ar tu paciu metu golfa ar A klase tai tikrai butu A.
be to vienas giminaitis vokietijoj toki pati gainioja jau berods 7-8 metus ir taip pat nieko nesiskundzia, jei tvarkingai vazinesi ir laiku priziuresi tai kaip ir bet kuri kita masina jinai laikys..:vairuot:

Edgis
13-02-11, 17:08
Na sakykim, kad nesu čiupinėjęs ir susidūręs su A klase.:) Kiek kolegų ardo jas, tikrai nesiskundžia, kad dalys užsistovi. Spyruoklės, pavarų dėžės, vairo stiprintuvai, CDI purštukai, benzininiams oro masės matuoklės ir t.t. Remontas irgi nesaldus, gelbėja tik tai, kad variklis gan paprastai išsiima, taip lengvesnis priėjimas. Nesakau, kad tai totalus blogis ir net žiūrėti neverta, bet sau nepirkčiau.

skultis
13-02-11, 18:05
nu cia kiekvienam savi kriterijai, as sau irgi niekada tokios nepirkciau kaip ir kokio golfo bet sakau mums jis nusisekes ir tikrai jokiu problemu neturim

juozas
13-02-11, 18:18
normaliai viskas su ta A klase turi mama jau virs 2metu A160 , problemos kaip ir visom auto pakaba ir t.t nieko isskirtino , buvo stiprintuva uzpylus vandeniu tai nupirkau uz 300lt pakeitem ir ramu , viskas tvarkoj su siuo auto

kosmaras
13-02-11, 18:55
normaliai viskas su ta A klase turi mama jau virs 2metu A160 , problemos kaip ir visom auto pakaba ir t.t nieko isskirtino , buvo stiprintuva uzpylus vandeniu tai nupirkau uz 300lt pakeitem ir ramu , viskas tvarkoj su siuo auto

pritariu. Mama irgi vairuoja A klases 2005 ar 2006 metu su 2l motoriuku. Trauka labai gera. minusas bagazine mazoka. vietos priekyje per akis, sedyne galima atsitraukti tiek kad net as pedalu nebedasiekiu, o mano ugis 190cm. galinis langas galetu buti didesnis, nes per galinio vaizdo veidrodeli matai tik apacia, nebent zemesnio ugio turetum but. is technines puses tai kolkas keista stabdziu kaladeles, filtrai salono ir tepalo, aisku ir tepalai. daugiau nieko ner buve. priziurimas silberyje.:)

mersi
31-08-11, 00:17
o as dievinu savo A klases Mersiuka.Vaziuoti su juo nesveikai pigu!pas mane automatas dyzelinas.Jokiu problemu, be priekaistu masiniukas.draugas garaze su masinom dirba irgi sake nepirk nepirk to A klases, taciau nusipirkau ir jis pats pavazinejo su ja,sake nuomone pakeite.:))):bebebe: o pats dizainas man irgi patinka.jei pirkciau kita masina tai vel A klases arba dar galvojau apie ML. pas mane raudonas odinis salonas,raudona panele.atrodo tikrai gerai :):zenklas:

sausainius
31-08-11, 08:49
o as dievinu savo A klases Mersiuka.Vaziuoti su juo nesveikai pigu!pas mane automatas dyzelinas.Jokiu problemu, be priekaistu masiniukas.draugas garaze su masinom dirba irgi sake nepirk nepirk to A klases, taciau nusipirkau ir jis pats pavazinejo su ja,sake nuomone pakeite.:))):bebebe: o pats dizainas man irgi patinka.jei pirkciau kita masina tai vel A klases arba dar galvojau apie ML. pas mane raudonas odinis salonas,raudona panele.atrodo tikrai gerai :):zenklas:

Idek nuotrauka, ir mes nuspresim, ar atrodo gerai. :D

Jerry
31-08-11, 09:30
Mano zmona norejo A klases nuo 2000m. As ikalbinejau sena E klase w124, bet kompromisas gavosi ties C klase w202, vis nors truputi geriau nei A kelio gumbas :D

Hunter
12-12-11, 15:43
Daugiausiai sneka nesusidūrę su tokia mašina. O kai lygina su golfu tai irgi gerai. Nepamirškit lygindami, kad tai yra POLO klasės automobilis. (Golfas yra C klasė)
Super manevringas, savo klasėje didžiausia išliekamoji vertė (kaip ir priklauso MB), Variklis MB su grandine, tai nereikia kaitalioti diržų. Apie generatoriaus nešnekesiu, nes pakeitimas yra praktiškai tas pats kas w203 2.7CDI vietos tiek pat tik keitimas iš apačios.
Turi savų sudėtingumų, dėl kurių turi turėti meistras atitinkama kvalifikaciją ir žinias.
Lygios grindys, sėdynės išsiima - mini krovininis automobiliukas gaunasi.
CDI motorai turi papildomą pašildymą - 5min ir langai atitirpo.
Priekinio smūgio atveju geras saugumas, nes motoras palenda po mašina, o ne i salona.
Asmeniniai pastebėjimai:
1.7 CDI 99m pilnai sudėti naują pakabą (Lemforder) ~1500lt, Pigesnis variantas (TRW, MEYLE) turetu tilpti apie 1000lt
Kuro sanaudos (moteriško 3mėn stažo vairavimas) miestas iki 6L (Vilnius) žiema, pusiau automatas. Vilnius-Klaipėda (100km/h su AC ir t.t..) 3.7L.
Jeigu dar kažkas domina klausk, gal prisiminsiu.
Sau tokios mašinos nepirkčiau, už tuos pinigus imčiau w202 2.2CDI automatą, bet mieste ką tik išsilaikius teises merginai patogesne A klasė

Gytautas
13-12-11, 19:58
Na, turim jau du metus A160. Ne paslaptis, bėdų buvo su ja. Keičiau du kartus babiną (jų liga), vandens pompą, teko tvarkyti starterį, pavarų dėžės traukutės visos plastmasinės, tai buvo viena kita sulūžus ar nulėkus (pusiauautomatinė dėžė). Buvo keletą kartų sukvailiojusios šviesos, kurios savaime dingo bevažiuojant. Dabar jungiant dešinį posūkį įsijungia ilgos šviesos arba valytuvai :D Problema aiški, bet vistiek gedimas.

Tačiau, mieste jis super. Visur įlendu, trauka tikrai negaliu skūstis, jeigu reikia pavežti kokį didesnį daiktą - imu A klasės mersą. Komfortu dideliu nepasižymi, bet kiek teko važiuot tokios klasės kitų markių automobiliais, tai manau čia A klasė laimi. Šiek tiek barškutis, panelės kai kurios plastmasės matosi akyse kai dreba važiuojant žvyrkeliu, bet tai irgi pakenčiama. Važiuoklei dar pakolkas niekas nedaryta, nors važinėjam kasdien žvyrkeliu po 4 km ir daugiau.

Žiemą taip pat su juo pasaka. Lipa belekur, nes priekiniai ratai labai išnešti į priekį, yra antripraslydimas, ASR, tai ir kiemą su juo nusivalau. Jeigu pradeda skersuotis, iškart sustabdo jį. Šviesos, kaip ir visų mersų - super. Bėda dar ta, kad matomumą užstoja "stoikės". Ne kartą vos mašinos nepražioplinau. Bet visumoje, tai tikrai praktiškas automobilis. Net ir garso aparatūra kaip tokios klasės automobilyje skaitau yra nebloga.

kapiroshka
01-03-12, 22:09
Kaip ji laikosi kelyje 130 km/h, kai vaziuojasi ilgesnej kelionej?

Hunter
02-03-12, 07:44
Čia miesto automobilis, todėl neskirtas ilgoms kelionems, bet ant kelio stovi gerai tiek ant posukiu tiek tiesiojoj jeigu neuzdeti netinkami ratai, mieste ypac tankiame mieste labai patogus ir manevringas. Is tikro cia yra savo klases tikras mersas: pagal savo klase (fiesta/corsa/polo) trumpiausias, talpiausias, manevringiausias, kokybiskiausios detales, vietos keleiviams taip pat daugiausia ir nereikia jo lyginti su C klase, nes ta pati C klase ne mersas jeigu ja lyginsi su E arba S klase. Jeigu pirksi A klase tai priekine pakaba su varikliu (kad ir kaip baisiai gali skambeti) gali tekti apleidineti viena karta jeigu viska padarysi iskart vienu metu (sutvarkysi starteri ir dirzelio itempeja). Pagal eksplotacija C klase yra pigesnis variantas, bet jeigu reikia mazos masinos tai perki maza, jeigu nori pigios masinos tai yra VW su atitinkamai is to isplaukianciom isvadom

sausainius
02-03-12, 12:00
Buna su juo fokusu tikrai :D Tai nedega trumpos kazko, tai susitvarko. tai ziurek vienos puses posukiai nedega, tai dingsta stiprintuvas tai atsiranda, kartais susitvarko savaime bedos :D yra tu bedu, bet man jos juoka kelia is tikro ir isvis man ta masina juokinga, nors ja jau gal 4-5metus vazineju (su pertraukom) greit 100k/km pasieksim reiks atsvest :D
Uzmiesti, nu kaip, 120km/h normaliai dar jei vejo ner, esu 170 vaziaves, bet daugiau to neisdrysciau padaryt :) Ypac jei kelias truputi nelygus, labai jaucias maziukui :)
Bet siaip mieste vazinet tai tikrai gerai, numeti kur nors niekur netrugdo, vietas randi visalaik apsisukt ir be problemu, kad ir skersgatvi kokiam ir visai gal tos mazos bedos ir netrugdo. Manau visom masinom ju buna, nors W202 W124 C140, neislysdav tiek gedimu(kad ir smulkiu).

maratin
11-12-12, 19:53
Sveiki, nenoriu kurti naujos temos, tai čia paklausiu.
Kažkaip nuo vaikystės mano svajonių mašina buvo A160 (ar panašiai), o dabar pažiūrėjau, kad visai galiu ją nusipirkti, bet visi baisiai atkalbinėja, tik nei vienas nėra išvis jokio MB turėję ar matę.. Tai negi rimtai jisai toks blogas variantas? Sako kad taisyti beleką tūkstančius kainuoja..

ldalius
11-12-12, 20:02
šį vakarą galėčiau tokius 4 ar 5 nusipirkti, bet nepirkčiau anei vieno vien dėl to, kad neimanoma niekur prieiti remontui - tai sakau, kadangi pats remontuoju mašinas. O kas apsiims nagus draskyti, tai už tai ir papildomus pinigėlius pasiims.

Kažkada čia vienas gudročius tokius meistrus kaip aš išvadino ar tai apsišaukėliais ar dar kaip (nebepamenu) kad tipo **** mes ne meistrai, jei nemokame ir nenorime remontuoti A klasės merso.

Kai kam tai mašina, bet man tarškalas ant 4 ratų, kuris 2000 metų kainuoja tiek pat kiek tų pačių metų ar net 5 metais senesnis golfas

Hunter
11-12-12, 20:08
Viskas ten normaliai su tuo priejimu, literatura reikia skaityti, o ne viska is eiles ardyti ka matai. Be to cia net nelyginama masina su golfu, tiek vietos, tiek medziagu kokybes tiek manevringumo atzvilgiu. Golfas gauna i vienus vartus.
O kad meistru skaitanciu ka raso gamintojas mazai tai tiesa, o tie kas neskaito tai ir ima papildomus pinigus uz tai kad kol issiaiskins patys kaip ka padaryti praeis nemazai laiko ir nuims kruva daliu kuriu net nereikejo nuimti.

Beje, kolega, ka jau ten taip super sudetinga pakeisti?

Del kainos tai kad jis kainuoja tiek pat kiek tu paciu metu Golf tai gal, bet kad ji lyginti reiketu ne su Golf, o su Polo.

Viskas paprasta. Atsisedi, pravaziuoji su vienu, su kitu, su treciu modeliu, pasiparkuoji, paciupineji apdaila, pasisodini draugu, isidedi skalbimo masina ar spintele i bagazine ir bus aisku

ldalius
11-12-12, 20:18
nesigilinsiu ir nesiplėsiu - viedras ir tiek :xx:

aišku kai kam šis modelis net labai patinka, bet man asmeniškai ne. O juk nuomonę išsakyt galiu :xx:

Hunter
11-12-12, 20:21
Keista jusu nuomone be argumentu.
Is turetu w210, w202, s202, s203, w168, w220 ir kitu ne MB, tai vienas labiausiai vykusiu modeliu

maratin
11-12-12, 20:58
Nu teko pavažinėt su juo ir man tikrai patiko, tiek važiavimas, tiek išvaizda, tiek vidus, bet kad prigąsdino visi, kad ten variklio kilnojimai kažkokie, kad keičiant minimalius dalykus reikia dėl to tūkstančius mokėti.
Nuėjau pas vietinį meistrelį, tai sako tiesiog pamiršk, nei kodėl, nei kas negerai, nieko nepasakė, tai taip ir likau nesupratęs.. O visi kiti tik iš legendų kalba ir kokias Lagunas siūlo.

Artunas
11-12-12, 21:04
Nu teko pavažinėt su juo ir man tikrai patiko, tiek važiavimas, tiek išvaizda, tiek vidus, bet kad prigąsdino visi, kad ten variklio kilnojimai kažkokie, kad keičiant minimalius dalykus reikia dėl to tūkstančius mokėti.
Nuėjau pas vietinį meistrelį, tai sako tiesiog pamiršk, nei kodėl, nei kas negerai, nieko nepasakė, tai taip ir likau nesupratęs.. O visi kiti tik iš legendų kalba ir kokias Lagunas siūlo.

Lagunas :ne:

munde8
11-12-12, 21:12
kaip merginai tiktu citras c4 bet kainos atzvilgiu gali but brangokas

juozavas
11-12-12, 21:17
A prie ko čia mergina?

munde8
11-12-12, 21:19
oi bln nedaskaiciau maniau autorius tebeiesko :D
na pas mus masiniai ir keikia a kl mersiukus del remonto prieit sunkoka...geriau w202 klases bent man jis grazesnis

liutasss
11-12-12, 22:23
teta vazineja 2 metus tai galima sakyti pakeite visa vaziuokle...spyneles uzlinksta i metus kokius 2-3 kartus ....nuolatos uzrasojus pirmas 3-5 min vaziuoja:vairuot: komforto atfvilgiu golfas geresnis....stabilumas ant 100 km per val posukiuose golfo gersnis .... turint vaiku tokio auto saugumo atveju nepirkciau .... nu man asmeniskai ale mb bet lygis tai zaz:unreal:

Hunter
11-12-12, 22:55
Kur cia taip ant 100km/h posukius imat? :D del rasojimo tai siulyciau salono filtra pasikeist, del pakabos nieko keisto, kaip ir visos tokios ir siek tiek aukstesnes klases automobilyje, dar neaisku kokia rida per tuos 2 metus ir kokia bukle pries tai buvo.
Del spyneliu nebuvau susidures, bet gal dregme centrinio sistemoje del kompresoriaus filtriuko nebuvimo ar uzsikisimo.
Kas del variklio nuleidimo, tai taip, tokia technologija numatyta gamintojo keiciant starteri, dirzelio itempeja arba vandens pompa. Nuleidimas 15cm ant ilgesniu varztu, viso 6 ilgesnius varztus susukus viskas pasidaro labai lengvai turint keltuva.
Aptarnavimo kastais ir komfortiskumu be abejones C klase w202 yra geriau, bet pralosia daug kur kitur. Kitaip sakant reikia zinoti ko nori is masinos

Beje kas del saugumo, tai pasidomek priespriesinio smugio testais, maziau pievu snekesi

Bzzz
12-12-12, 09:23
Man asmeniskai a klases "mersas" yra markes geda, mes sitas A klases urnom vadinam.
Kaip sakoma: Geriau dukra k*rva, nei sunus su A klases mersu.:xx:

Hunter
12-12-12, 09:48
Cia jau kazkokios asmenines problemos lemia tokias isvadas. Arciau konkreciu faktu ir argumentu prasom

Bzzz
12-12-12, 10:03
Argumentu? Pasibaisejau pavaziaves su siuo automobiliu, tas pats kas su moskvichium vaziuoti.

Hunter
12-12-12, 10:08
Konstruktyvus argumentai. Su kuo lyginate, kolega?

Darvienas
12-12-12, 10:28
Argumentu? Pasibaisejau pavaziaves su siuo automobiliu, tas pats kas su moskvichium vaziuoti.

Pirmas komentaras apie dukras is sūnus tai...

O lyginimas su moskvičium tai irgi nei 1 nei 2.
MB sukūrė sau mažos klasės atstovą ir tiek. Ar tu tikiesi kad esant tokiai ratų bazei ir auto pločiui per duobes ir nelygumus plauksi kaip su S klase? Maža mašina ir važiuoja kaip maža mašina, nesvarbu ar ji vadinasi polo, ar A klasė ar koks citi-go. Niekas ten į ją kažkokių didelių patogumų nemontuoja.
Kitas dalykas, reikėtų pasidomėt kaip kuriamos mažos klasės auto. Tada gal suprasi kodėl panelė ne oda aptraukta, kodėl sodynės ne auksu tviska ir t.t. Krč, biudžetinis variantas yra biudžetinis variantas ir tiek. Turiu omeny iš visos MB gamos. Nelyginu su kitom, pvz tos pačios klasės ant pusės pigesnėm auto.

Willeris
12-12-12, 13:34
Tikrai nepatariu. Važiuoja kietai, remontas brangus, salono medžiagų kokybė nepatiko. Nežinau kodėl, bet būnant Vokietijoje dėdė pats vairiuoja antri metai, bet 160 + bijo važiuoti su ja. (Sakysit auto miestui, bet tai kas..) Nu žodžiu, nepatartinas auto. Dėl išvaizdos galima ginčytis, bet ji pagal skonį jau. :wavecry:

vampyras
12-12-12, 13:52
eikit jaunuoliai bulviu maisus ant kupros panesioti. po 30 metu pasikabesim kokia masina pati geriausia :)
tada suprasit kodel tiek daug pagyvenusiu zmoniu butent a b klases vairuoja.

Hunter
12-12-12, 13:58
Jo jo, ar tik ne tas pats buvo su 190 :D

brasil181
12-12-12, 14:01
normali masina,gal su kokeis lavonais ir vazinejot kad paliko tokius ispudzius

Willeris
12-12-12, 14:05
Tai pasakykit, kokius įžvelgiat pliusus tuose pirmose A klasės modeliuose, lyginant su kitų markių tos klasės automobiliais??

brasil181
12-12-12, 14:09
tai isvardyk tos klases kitus automobilius kas gero paziuresim

Willeris
12-12-12, 14:13
Tą patį Polo arba Gufį ketvirtą.

Hunter
12-12-12, 14:15
To klases kitu gamintoju yra:
Polo, Fiesta, Corsa, Punto. Gal kas papildys dar..
Tu arba nesi naudojesis w168 arba net nematei jos is arti kad taip nusisneki ir lygini su sitais atsilikusiais kibirais

brasil181
12-12-12, 14:25
net nematau ka cia lyginti

Willeris
12-12-12, 14:25
Tai tu neburbuliavęs ARGUMENTUOK, kuom w168 geriau?

brasil181
12-12-12, 14:36
visu pirma isvaizda,o apie eksplotacija nezinau 3 metus prie variklio nereikejo ranku kist aisku neskaitom einamuju ten tepalai ir t.t vaziuokle buvo pora kartu tvarkoma bet ir tai ten centus kainavo,taip kad nezinau kuom cia hujova jums

Hunter
12-12-12, 14:48
Visu pirma, tai isvis pirmas modelis turejes bazineje komplektacijoje ESP kiek zinau.
Medziagu kokybe geriausia savo klaseje, erdvumas viduje geriausias, masinos ilgis trumpiausias, universalumas ivairiose situacijose geriausias, saugumas taip pat nei su viena nepalyginamas.
Viskas kaip ir priklauso :zenklas:

Ir dar, pabandykit kazka panasaus padaryti su jos konkurentais

1250vnt, o priekine sedyne atitraukta atgal iki galo

http://img201.imageshack.us/img201/3961/nuotrauka0085.jpg

http://img833.imageshack.us/img833/4599/nuotrauka0080.jpg

Willeris
12-12-12, 14:53
Medžiagų kokybė tikrai nėra geriausia.
Dėl erdvumo nesiginčyju , nes aukštas jis tikrai, bet tas aukštumas. Aukštai svorio centras, kas manau nėra pliusas.
O remontas? Čia nesuprasi, vienas sako kad tūkstančiais, kitas centais, tai pas ką teisybė?

Hunter
12-12-12, 14:55
Kuriam modelyje medziagu kokybe yra geresne tais metais gal atskleisi?

Kolega turbut remontavosi pas kvalifikuota meistra, todel ir sako, kad remonto kaina normali.
Kas konkreciai domina is detaliu kainu? Nes visu detaliu kainu tai tikrausiai nesivargins niekas tau vardinti.

Aisku nereiketu klaidingai vertinti ir nereiketu maisyti tokiu dalyku kaip Mazas ir pigus, nes kaip ir priklauso MB, sis modelis mazas ne todel kad pigus, o todel kad reikia mazo modelio, kitaip negu kitiem gamintojams

Willeris
12-12-12, 15:00
*CENZURA**CENZURA**CENZURA**CENZURA*, apie naujesnį Polo pagalvojau, tad dėl medžiagų atsiimu. Bet dėl detalių kainų, tai jos tikrai skiriasi keletą kartų. MB dėžė mechanas 5 bėgių su pakeitimu 1.2 k. (kai savo w203 tikrinau važiuoklę, moteris atvažiavusi klausė kainos su pakeitimu), kur poliakui tris pakeistum už tiek. Važiuoklės agregatų kaina irgi skiriasi keliolika kartų.
Išvaizda asmeniškai tiek to polo, tiek Fiestos gražesnė nei A klasės. Skladukas ant ratų. BET ČIA KIEKVIENO asmeninė nuomonę. Pavažiavus nepatiko man ta "urna", todėl ir nerekomenduoju.

Hunter
12-12-12, 15:02
Kuri detale yra bent kelis kartus brangesne A klaseje negu kitam modelyje? ka jau kalbeti apie keliolika kartu...
Na gerai, kuri detale yra bent 30% brangesne?

Willeris
12-12-12, 15:04
Viršuje pateikiau, paprastą pavyzdį su dėže.

Hunter
12-12-12, 15:08
Cia i tema, kad nekiltu klausimu apie kokius cia modelius eina kalba:

w168 97m
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/72/Mercedes_A_160_Elegance_%28W168%29_front_20090926. jpg

96m VW Polo
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/05/1996-2000_Volkswagen_Polo_%28A03%29_5-door_hatchback_03.jpg/800px-1996-2000_Volkswagen_Polo_%28A03%29_5-door_hatchback_03.jpg

95m Ford Fiesta
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9e/Ford_Fiesta_MK4_front_20070926.jpg

2000m Opel Corsa
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/61/Opel_Corsa_C_1.2_Elegance_front_20100912.jpg/800px-Opel_Corsa_C_1.2_Elegance_front_20100912.jpg

98m Renault clio
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/74/Renault_Clio_II_Phase_I_F%C3%BCnft%C3%BCrer_1.2.JP G/800px-Renault_Clio_II_Phase_I_F%C3%BCnft%C3%BCrer_1.2.JP G

96m Citroen Saxo
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4b/Citroen_Saxo_front_20080403.jpg/800px-Citroen_Saxo_front_20080403.jpg

98m Peugeot 206
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d6/Peugeot_206_front_20090416.jpg/800px-Peugeot_206_front_20090416.jpg

Hunter
12-12-12, 15:09
Viršuje pateikiau, paprastą pavyzdį su dėže.

Deja dezes kaina yra sutartine ir nuolat krenta, nes cia srotas.
Zmonems labiau aktualu stabilios detaliu parduotuviu kainos.
PVZ: amortizatorius, sarnyras, trauke, stabdziu diskas, guolis, generatoriaus dirzelis, kuro filtras, tepalo filtras

brasil181
12-12-12, 15:44
wileri nu nezinau jeigu tau fiesta graziau uz A mersiuka tai prastas skonis:)

MBLORINSER
12-12-12, 15:48
As turejau a140 labai patiko grazus stilingas automobilis. turejau bedu su srauto matuokle bet susitvarkius ir vel malonu vaziuot, zmona vel noretu tokio.

O palyginima gera cia isoviai, kazin kuris nr1 lyginant gamintus iki 2000metu?

Man A klase

Willeris
12-12-12, 18:43
wileri nu nezinau jeigu tau fiesta graziau uz A mersiuka tai prastas skonis:)

O jeigu aš sakysiu, kad tavo prastas?
Tiesiog kiekvienas turi savąjį, ir nereikia čia vieno ar kito peikti. Tiesiog savo nuomonę išsakiau. Lauksiu daugiau nuomonių apie šitą auto, gal nuomonę kas pakeis. :seile:

Tomskis
12-12-12, 18:52
kai zmogus perki naudota auto, viskas priklauso nuo buvusio savininko. nusipirksi ledini - pasiseks, nusipirksi lavona - nepasiseks. o jei paimti ir kai kuriu daliu kainas, kaip pats lyginai dezes, tegu polo deze kainuos 300lt, a klases 1200lt kaip tu sakei, dar atsizvelk i tai, kad polo dezes keisi kasmet, o a klasei karta per 8 metus. cia tik kaip pavyzdi pasakiau, nes paprastesnis dar pavyzdys yra pakaba, vw tvarkysi kasmet, mb tvarkysi kas tris metus

maratin
12-12-12, 18:53
Man tai keistas tas pasakymas, kad prastai važiuoja, arba kad minkštai, arba kietai. Važinėjau ir su naujom mašinom ir su senom, ir su "kietom" ir su "minkštom".. visos man jos vienodai važiuoja. Gal jei autostrada važiuosi 170kmh, tai ir jausis kas nors, o mieste ramiai važiuojant, tai man vienodai. Man esmė, kad nerūdytų, būtų ekonomiška ir negestų kas nors pastoviai, o jei ir sugestų, tai kad milijono nekainuotų, kad studentui būtų įkandama.

Beja kokia reali jos kaina? Apie 5000lt čia normaliai? Per daug? Per mažai?

Tomskis
12-12-12, 19:07
pirma zmogus turi ivertinti poreikius, paskui rinktis automobili. kiek laiko planuoji tureti ta masina, ar rupi kuro sanaudos, ar rupi remontu islaidos, kiek reik erdves salone, kiek reik traukos, ir t.t. ir t.t.

Hunter
12-12-12, 19:16
uz 5000lt sunkiai nusipirksi, nebent su kazkokiu defektu, uz 8000-10000 jau galima rasti rimto demesio verta varianta. Bet cia velgi kiekvienam savo.
Ir is pradziu reiketu nuspresti ko nori is masinos.
Jeigu vazineti po vilniu, statyti ten kur mazai vietos ir reikia nedidelio automobilio isore, bet talpaus jeigu kazka veziosi tai puikus pasirinkimas A klase

Del traukos tai varikliu buna nuo 1.4 iki 2.1 benzo ir 1.7 dyzelis su ivairiais galingumais

woodoooo
12-12-12, 19:20
siuo metu pas amne stovi dvi A klases remonte, viena 1.7cdi jau ketvirta karta tvarkomas generatorius o kita 1.4 benzas isvis nuolat atvaziuoja kazka daryt, jau ir motoras keistas ir t.t. paskutinis bajeris oro srauto matuokle kuria surast isvis beda nes is 6 visos buvo blogos, galu gale buvo surasta gera zmogus buvo uzsilauzes 500lt bet teko pirkti nes ner kur detis. siaip apibendrinant tai A klase labai silpnas auto is tech puses. beje Hunter einamu daliu kainos nekrenta srotuose jau ne vienerius metus, kompai, pusiau automatines dezes ir t.t.

wolf.security
12-12-12, 19:25
siuo metu pas amne stovi dvi A klases remonte, viena 1.7cdi jau ketvirta karta tvarkomas generatorius o kita 1.4 benzas isvis nuolat atvaziuoja kazka daryt, jau ir motoras keistas ir t.t. paskutinis bajeris oro srauto matuokle kuria surast isvis beda nes is 6 visos buvo blogos, galu gale buvo surasta gera zmogus buvo uzsilauzes 500lt bet teko pirkti nes ner kur detis. siaip apibendrinant tai A klase labai silpnas auto is tech puses. beje Hunter einamu daliu kainos nekrenta srotuose jau ne vienerius metus, kompai, pusiau automatines dezes ir t.t.

o modelis A class po 2005m irgi toks pats s.. ar kazkas patobulinta?

Hunter
12-12-12, 19:25
Tai kad pusiau automatines dezes yra tos pacios dezes mechanines :D Ten sankaba skiriasi. Pats turiu toki varianta.
Nesuprantu ka ten 4 kartus tvarkyti tam generatoriuje.. Viena karta pakeitei viska (guolius, sepetelius) ir gyvenime nereikes prie jo liestis.

Kiek teko matyti tai jau nebera lygiu grindu viduje, o is tech puses tai speju viska kas blogai pasakytu forumieciai, kuriu kaip pastebiu nera nei vieno, panasiai kaip ir senojo modelio

Tomskis
12-12-12, 19:28
generatorius visose masinose vienodas, negi a klasej stebuklas koks nors

Hunter
12-12-12, 19:31
Tas pats Valeo arba Bosch generatorius, tik kai vazineja be variklio apsaugu, tai jis gaunasi pacioje variklio apacioje prie rato atviras is apacios, todel gauna purvo su visom pasekmem

woodoooo
12-12-12, 19:33
neteko susidurti
Tai kad pusiau automatines dezes yra tos pacios dezes mechanines :D Ten sankaba skiriasi. Pats turiu toki varianta.
Nesuprantu ka ten 4 kartus tvarkyti tam generatoriuje.. Viena karta pakeitei viska (guolius, sepetelius) ir gyvenime nereikes prie jo liestis.

Kiek teko matyti tai jau nebera lygiu grindu viduje, o is tech puses tai speju viska kas blogai pasakytu forumieciai, kuriu kaip pastebiu nera nei vieno

generatorius visose masinose vienodas, negi a klasej stebuklas koks nors

uzvaziuokit abu pas betkokius generatorscikus ir pasiklauskit apie genera A klases. diodinis tiltelis nelaiko nuolat. beje 3 generu tvarkymo kontoros man atsisake tvarkyt genera nes pasake kad negales suteikt garantijos nes 90% kad greit vel ji atnesiu.

Tomskis
12-12-12, 19:35
tai papasakok kuom jie kitokie? seip tik idomu, nes kiek susidures ir tvarkes generus, visu mano turetu masinu identiski. subyra - pakeicia guolius, sepecius, ir pirmyn

Alkapone
12-12-12, 19:37
neteko susidurti

uzvaziuokit abu pas betkokius generatorscikus ir pasiklauskit apie genera A klases. diodinis tiltelis nelaiko nuolat. beje 3 generu tvarkymo kontoros man atsisake tvarkyt genera nes pasake kad negales suteikt garantijos nes 90% kad greit vel ji atnesiu.

Jo, teko neperseniausej pasikeisti generatoriu, matyt kazkas negeraj su juo :) bet 3metus vazinejo be problemu, kazkokiu didesniu islaidu nebuvo :)

Hunter
12-12-12, 19:40
Del kokiu priezasciu buvo keiciamas?

vampyras
12-12-12, 19:45
nu zmones nusileiskit ant zemes. kad 168 169 klases neturi alternatyvu konkurentu tai cia 100%
situ modeliu neturejusiems, pasikartosiu, jaigu kadanors gausit kelis sanarius sugipsuoti, suprasit apie ka as.
176 galit lyginti su golfais ir t.t.... :)

Hunter
12-12-12, 19:53
Vampyrai, gal turi kokia statistika ta tema kokie dazniausi gedimai situ modeliu?

maratin
12-12-12, 20:00
pirma zmogus turi ivertinti poreikius, paskui rinktis automobili. kiek laiko planuoji tureti ta masina, ar rupi kuro sanaudos, ar rupi remontu islaidos, kiek reik erdves salone, kiek reik traukos, ir t.t. ir t.t.

Planuoju turėti apie 3-4 metus.. aišku jei ji bus gerame stovyje, tai ir daugiau, bet pagrinde max 4 metai.
Kuro sąnaudos man yra vienas iš pagrindinių dalykų, prieš tai turėjau daug "valgančias" mašinas, tai jau nebenoriu tokių. Kiek klausiau, sako, kad šitas MB ima kokius 6 benzo..
Erdvės salone visiškai nereikia, traukos irgi nelabai, pats nelakstūnas esu.
Dėl remonto kainų ir baisiausia, visi baisiai gąsdina.. bet jei ji retai genda, tai ir ta kaina nebaisi (proto ribose).
Reikia, kad studentui būtu įkandama :)

uz 5000lt sunkiai nusipirksi, nebent su kazkokiu defektu, uz 8000-10000 jau galima rasti rimto demesio verta varianta. Bet cia velgi kiekvienam savo.
Ir is pradziu reiketu nuspresti ko nori is masinos.
Jeigu vazineti po vilniu, statyti ten kur mazai vietos ir reikia nedidelio automobilio isore, bet talpaus jeigu kazka veziosi tai puikus pasirinkimas A klase

Del traukos tai varikliu buna nuo 1.4 iki 2.1 benzo ir 1.7 dyzelis su ivairiais galingumais

Nu aš neplanuoju imti 2003 metų kokios, žiūriu į tuos senesnius modelius (98), o jie jau max kokį radau 7000lt kainuoja.
Pats esu Kaunietis, tai reik ir į darbą ir į paskaitas ir į sodą tolėliau. Ir šiaip prie širdies labiau mažesnės mašinos, net nežinau kodėl.

Hunter
12-12-12, 20:22
Apie 6L benzino gali nesvajoti, nebent 6L dyzelio, tada net ir Vilniuje ziema tiek.
I metus gali neziureti, ziurek kaip ir visus MB, bukle bukle ir vel bukle, tada jau komplektacija ir metai.
O taves nedomina w202?

vampyras
12-12-12, 20:28
Vampyrai, gal turi kokia statistika ta tema kokie dazniausi gedimai situ modeliu?

rudyja, luzta spiruokles, galiniai pakabos tvirtinimo guoliai, generatoriaus laidas nukirmyja, siprintuvo kompas, benzinu kompas, raktu kompas, svisu jungiklis, posukiu jungiklis, bagazines kabeliai, dyzeliu agr, duslintuvo tvirtinimas ir jugtis, stabdziu vazdeliai gale prakirmyja, truksta dirzas, atsisuka vandens pompos varztai, ventiliatorius, trumpas jungimas f34 saugikliu laide, bagazines migtukas, langu migtukai luzta, galiniu langu kompai sudurniuoja, start stop sam, papildomas akumas nusesta, abs davikliai sugenda, klimos kondensatorius prarudyja ar tiesiog nuo didesnio akmenuko prakiursta, cypia dirzas.
:)

DTM
12-12-12, 21:48
Dar papildysiu kas su automatais, tai kulysos, trosai, pacio automato viduriai :)

maratin
12-12-12, 22:14
Apie 6L benzino gali nesvajoti, nebent 6L dyzelio, tada net ir Vilniuje ziema tiek.
I metus gali neziureti, ziurek kaip ir visus MB, bukle bukle ir vel bukle, tada jau komplektacija ir metai.
O taves nedomina w202?

Nu sakė pažįstami tiek kad ima, ir žiūriu skelbimuose 5.5 benzo užrašę, kažkaip ir pačiam nesitiki.
w202 man nepatinka,
O būklę, tai nepažiūrėsi ar laikinai pasnargliuotas ar gerai prižiūrėtas. Tai vat ir įdomu ar dažnai koks variklis ar važiuoklė ar dar kas genda, kad po to negaučiau paklijuoto, o po 2 mėn naujos mašinos reiktų ieškot..

Alkapone
12-12-12, 22:21
rudyja, luzta spiruokles, galiniai pakabos tvirtinimo guoliai, generatoriaus laidas nukirmyja, siprintuvo kompas, benzinu kompas, raktu kompas, svisu jungiklis, posukiu jungiklis, bagazines kabeliai, dyzeliu agr, duslintuvo tvirtinimas ir jugtis, stabdziu vazdeliai gale prakirmyja, truksta dirzas, atsisuka vandens pompos varztai, ventiliatorius, trumpas jungimas f34 saugikliu laide, bagazines migtukas, langu migtukai luzta, galiniu langu kompai sudurniuoja, start stop sam, papildomas akumas nusesta, abs davikliai sugenda, klimos kondensatorius prarudyja ar tiesiog nuo didesnio akmenuko prakiursta, cypia dirzas.
:)

Keitem kaip sakiau generatoriu, spiruokles prieki, galinius pakabos guolius tuos. Dar ir posukiu rankele suluzus- neijungia ilgu sviesu.

Zadam parduot ir pirkti naujesni a klases modeli, nes siuo metu brolio zmona vazineja su situ 1998 metu 1,7cdi ir jei labai patinka. Seip kad ir maza is isores bet viduje daug vietos, dar ir sedynes issima gaunasi toks kaip mini minivenas. :)

Darvienas
13-12-12, 08:58
Seip kad ir maza is isores bet viduje daug vietos, dar ir sedynes issima gaunasi toks kaip mini minivenas. :)

Tai jis kaip tik ir buvo vadinamas mikrovanu.

liutasss
13-12-12, 20:04
Kur cia taip ant 100km/h posukius imat? :D del rasojimo tai siulyciau salono filtra pasikeist, del pakabos nieko keisto, kaip ir visos tokios ir siek tiek aukstesnes klases automobilyje, dar neaisku kokia rida per tuos 2 metus ir kokia bukle pries tai buvo.
Del spyneliu nebuvau susidures, bet gal dregme centrinio sistemoje del kompresoriaus filtriuko nebuvimo ar uzsikisimo.
Kas del variklio nuleidimo, tai taip, tokia technologija numatyta gamintojo keiciant starteri, dirzelio itempeja arba vandens pompa. Nuleidimas 15cm ant ilgesniu varztu, viso 6 ilgesnius varztus susukus viskas pasidaro labai lengvai turint keltuva.
Aptarnavimo kastais ir komfortiskumu be abejones C klase w202 yra geriau, bet pralosia daug kur kitur. Kitaip sakant reikia zinoti ko nori is masinos

Beje kas del saugumo, tai pasidomek priespriesinio smugio testais, maziau pievu snekesi

hunteri kas tau daros ?? vazinejama buvo su a klase airijoj ten keliai netokie kaip lt, tiesus kaip liniuote.....o vingiuoti leistinas greitis 100 km tai kaip su eiliniu golfu gali pust 120 ar pan tai su tuo kiburu vaziuoji max 90 ...nereik cia lygin polo corsos ar dar kazko nes ju kaina nauju nebuvo tokia kaip a klases :wave: ...saugumo atzvilgiu, pasidomek kaip kibiras vartesi briedzio teste :aciu: pats pavazinek su juo 2 savaites tada snekek, nes tu metai savo argumentus tik ziuredamas i paveiksleli ir skaitydamas grazius laiupsus koks jis nuostabus....bet realiai jis yra kibiras ....:unreal::unreal:

Hunter
13-12-12, 20:09
hunteri tu cia ale visu galu meistras ar kas tau daros ?? vazinejama buvo su a klase airijoj ten keliai netokie kaip lt, tiesus kaip liniuote.....o vingiuoti leistinas greitis 100 km tai kaip su eiliniu golfu gali pust 120 ar pan tai su tuo kiburu vaziuoji max 90 ...nereik cia lygin polo corsos ar dar kazko nes ju kaina nauju nebuvo tokia kaip a klases :wave: ...saugumo atzvilgiu, pasidomek kaip kibiras vartesi briedzio teste :aciu: pats pavazinek su juo 2 savaites tada snekek, nes tu metai savo argumentus tik ziuredamas i paveiksleli ir skaitydamas grazius laiupsus koks jis nuostabus....bet realiai jis yra kibiras ....:unreal::unreal:

Deja grybauji visiskai. Pirmieji vertesi, kurie neturejo ESP, veliau visi su ESP bazineje komplektacijoje neapverciami.
Pats su tokiu vazineju jau treti metai, taip kad nepasakok man pasaku apie jokius 90km/h, po Vilniu as su juo 80km/val vazineju, stovi ji ant kelio geriau nei visi jos klases modeliai. Vaziavau su juo ir 150 ir nieko ten baisaus, svarbu kad pakaba butu neisbelsta ir galiniai pakabos guoliai gyvi.
O lyginti reikia ne pagal kaina, o pagal modeli, nes lyginant pagal kaina tai tada jos konkurentas butu Passat ir kitos panasios nesamones

Tas pats kibiras yra w210 lyginant su w220, taip kad nemaisyk skirtingu dalyku

liutasss
13-12-12, 20:25
Deja grybauji visiskai. Pirmieji vertesi, kurie neturejo ESP, veliau visi su ESP bazineje komplektacijoje neapverciami.
Pats su tokiu vazineju jau treti metai, taip kad nepasakok man pasaku apie jokius 90km/h, po Vilniu as su juo 80km/val vazineju, stovi ji ant kelio geriau nei visi jos klases modeliai. Vaziavau su juo ir 150 ir nieko ten baisaus, svarbu kad pakaba butu neisbelsta ir galiniai pakabos guoliai gyvi.
O lyginti reikia ne pagal kaina, o pagal modeli, nes lyginant pagal kaina tai tada jos konkurentas butu Passat ir kitos panasios nesamones

Tas pats kibiras yra w210 lyginant su w220, taip kad nemaisyk skirtingu dalyku

ner ka man cia su tavim sneket zmogau net nenoriu gilintis ...jei rinkciaus tarp a klases 99 metu ir golfo ar pasato 99 tai cia ner ka sneket.... i vieni vartai gauna a klase i kaulus...
o kaip lyginot a klase su corsom polo ir kitais aparatais :) tai tada ir lygin nauju kainas nes zmogus uz vieno a klas auto gali sumoket 2 kartus daugiau negu uz corasa 99 metais

Darvienas
13-12-12, 20:30
Pamenu aš tą atvejį su briedžio testu, paskui ėmetė ESP kaip standartą ir iš tikrųjų paskui net dėdavo A klasę kaip ESP reklamas kad va taip veikia ESP.
O šiaip nesuprantu, jau ne pirmą kartą su golfais lyginama. Taigi klasę lyginam, klasę.. A segmentas, B segmentas, C segmentas.
Kainos čia negroja nieko.

p.s. Liutasss, o A klasės su vw phaetonu nenori palygint? Nesupyk tik, bet atrodo kad neįsiskaitei į esmę. Lyginam ne kainą, lyginam klasę.. Iš vis, kad vertint ar lygint dvi mašinas, kriterijai turi būti vienodi. A kalsės merso ir corsu, polu ir t.t. parametrai vienodi todel ir lyginami jie. Kur panašumai tarp golfo/passato ir A klasės 98m? Viskas skiriasi, golfas/passatas yra aukštesnės klasės/segmento mašinos, dėl to jų nelyginam. Čia pagal logika jie jau ir taip yra geresni, nes priklauso kitam, aukštesniam, segmentui.

O kad A klasė kainavo dvigubai už corsa ar polo, dėl to ir yra dvigubai geresnė (įranga ir t.t.) tai dėl to ir yra SAVO klasės lyderis.

Hunter
13-12-12, 20:32
Paprastai joks MB modelis nekainuoja tiek kiek konkurentu VW ar Opel analogas, taip kad negrybauk gal... Uz naujo w210 kaina galima buvo paimti 2vnt naujus passat, bet nuo to passat geresnis juk netampa, o klase tai ta pati

liutasss
13-12-12, 20:36
Pamenu aš tą atvejį su briedžio testu, paskui ėmetė ESP kaip standartą ir iš tikrųjų paskui net dėdavo A klasę kaip ESP reklamas kad va taip veikia ESP.
O šiaip nesuprantu, jau ne pirmą kartą su golfais lyginama. Taigi klasę lyginam, klasę.. A segmentas, B segmentas, C segmentas.
Kainos čia negroja nieko.

esme buvo ta, kad zmogus nori pirk auto kazkur uz 2000 euru ir klause ar a klase yra pakankamai gera, nes jo zmonai gal ir nieko toks auto butu...bet uz 2000 euru galima tikrai paimt tikra automobili o ne kaladele ant ratu:wave:

Hunter
13-12-12, 20:37
Na taip Golf'a :lithuania:

Kai susils tau, kad esme yra ne kuo didesne masina uz turima suma nupirkti, o atitinkancia poreikius tada gal ir suprasi apie ka cia diskutuojama

Apple
13-12-12, 20:40
esme buvo ta, kad zmogus nori pirk auto kazkur uz 2000 euru ir klause ar a klase yra pakankamai gera, nes jo zmonai gal ir nieko toks auto butu...bet uz 2000 euru galima tikrai paimt tikra automobili o ne kaladele ant ratu:wave:

Ir ką gi jau gero už 2 eurus paimsi?? :D nejuokinkit pasaulio.... paimsi transporto priemeno gebancia kartais nugabenti is tasko a i taska b.

Hunter
13-12-12, 20:42
Priklausomai nuo poreikiu, gali iseiti ir w124 ir w201 ir w202 ir s202 ir w168 ir koks apsilupes w126

Darvienas
13-12-12, 20:42

O čia jau pagal poreikius ;) Man pvz gal net labaiu pagal norus nei poreikius, nes W140 nemažas, o važinėju 95% laiko vienas. Bet man "reikia" :) O už tuos pinigus kur sumokėjau galėjau pasiimti daug naujesnę mašiną. Tai gal jai irgi labai "reikia" tos A klasės, nors yra ir geresnių už tokią sumą. Ir tikrai pritariu kad yra geresnių, ne tos pačios klasės/segmento, bet yra.
Šiaip man atrodo taip: gyvenu vieną kartą dėl to galima, o netgi reikia, sau leisti pirkti ne pagal protą, bet pagal norą, ir džiaugtis kasdieną vairuojant o ne tik nuvažiuot nuo A iki B.

peace :)

liutasss
13-12-12, 20:43
Paprastai joks MB modelis nekainuoja tiek kiek konkurentu VW ar Opel analogas, taip kad negrybauk gal... Uz naujo w210 kaina galima buvo paimti 2vnt naujus passat, bet nuo to passat geresnis juk netampa, o klase tai ta pati

tau kas su tu grybavimu ??? a klase super auto waws is dasssss:))))))))

liutasss
13-12-12, 20:46
Ir ką gi jau gero už 2 eurus paimsi?? :D nejuokinkit pasaulio.... paimsi transporto priemeno gebancia kartais nugabenti is tasko a i taska b.

obuoly tu tai visur ikisi savo trigrasi:uuu:

Hunter
13-12-12, 20:48
obuoly tu tai visur ikisi savo trigrasi:uuu:

O cia tavo stilium ;)

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/bfAFQ-ER2Bw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Apple
13-12-12, 21:12
tau kas su tu grybavimu ??? a klase super auto waws is dasssss:))))))))

Tu matau ne tik neispruses bet ir sveplas.

Turi savo nuomone, tai ir isreisk ja konstruktyviai.

P.S. Vienas is A klases privalumų - gale daugiau vietojs nei tavo grabavoze.

Hunter
13-12-12, 21:21
Ne daugiau, nereikia perlenkti, bet prisiparkuoti galima i 2 kartus mazesni tarpa

Apple
13-12-12, 21:32
Nesu daug vazinejes A klase, bet ten vietos gale atrodo daugiau nei E klasej. Centimetru nematavau :)

Tomskis
13-12-12, 21:41
tai as per meeta atsimeni matavausi A klasej, nustebau kiek ten vietos gale :) o e klasej is tikro kojom vietoj nera gale, tiek w124, tiek w210, ilgoj kelionej nepatogu gale sedet

liutasss
13-12-12, 21:43

abuoly 50%forumieciu cia yra su 2000=3000 euru auto ....ir tu nori pasakyt ,kad visi vazineja s... nusipirkai 211 ir jau pakilai ? nusileisk nes man tu atrodai nelabai ispruses:bounce:

Artunas
14-12-12, 21:50
O čia jau pagal poreikius ;) Man pvz gal net labaiu pagal norus nei poreikius, nes W140 nemažas, o važinėju 95% laiko vienas. Bet man "reikia" :) O už tuos pinigus kur sumokėjau galėjau pasiimti daug naujesnę mašiną. Tai gal jai irgi labai "reikia" tos A klasės, nors yra ir geresnių už tokią sumą. Ir tikrai pritariu kad yra geresnių, ne tos pačios klasės/segmento, bet yra.
Šiaip man atrodo taip: gyvenu vieną kartą dėl to galima, o netgi reikia, sau leisti pirkti ne pagal protą, bet pagal norą, ir džiaugtis kasdieną vairuojant o ne tik nuvažiuot nuo A iki B.

peace :)

Geras poziuris :good: pagarba !

Darvienas
15-12-12, 01:14
Geras poziuris :good: pagarba !

Dėkui :)