PDA

View Full Version : Kuro brangimas

Pages : [1] 2

dyzelis
28-04-08, 20:44
Sveiki, kuras ziauriai kyla, ir kils... :nerv: kokios mintys, kas su kuo vazinejat ar galvosit kazka keisti ir su kitokiu kuru pradet vazinet, pvz kas vazinejat benzinu keisit i dyzeli ir atvirksciai, o gal kas is dyzelio pereis i dujas? arba is duju pereis, nes dujos irgi brangs... Ta va, kokios nuomones, mintys apie visas sitas liudnas kuro prognozes.

nova
28-04-08, 21:38
arba is duju pereis, nes dujos irgi brangs...

vazineti dujomis bus visada pigiau :) cia faktas

Pacan
28-04-08, 23:36
Baltarusijoje salarka dabar po 1.60Lt-1.70Lt :) reikia ten varyt, viza metam kazkur 600Lt

Pacan
28-04-08, 23:38
Arba pirkt masina su benzu ir statyt dujas

Zee
29-04-08, 07:10
palsikartosiu: tuoj ir dideli duju priesai prades montuotis iranga :D

Nierkis
29-04-08, 15:42
Net jei dujos ir virs 2lt kainuos apsimokes jas det + dar kazkas cia minejo kad vasara jau prades veikt pirma CNG degaline... Idomu kiek tos CNG kainuos :)

arbuzas
29-04-08, 18:15
Visi dyzeliai nesunkiai gauna sau salerkos is belekur. Is furu, baltarusijos... O kodel benzo nevaro is Gudu? Nejaugi blogesnis biznis? Man labai aktualu butu. Pirkciau urmu.

Martishka21
29-04-08, 18:59
lietuva tikriausiai laiko ukininku salimi ir galvoja kad visi kaimieciai su salerka deda:) tdl ir maziau demesi kreipia i benza

marius
29-04-08, 20:44
Kodel ne. Atvažiuok pas mane, benzas po 2.80lt :)

kur cia taip? :)

Mb 140
29-04-08, 20:48
rusiska,zmogelis salia sienos gyvena jam bepigu :) as gaunu po 3lt

Mb 140
29-04-08, 21:22
nepairsk kad rusiskame labai daug svino benzine :)

nova
29-04-08, 21:42
draugai kurie patys vazineja i baltarusija ir ten pilasi benza i savas masinas pasakoja kad sanaudos isauga iki +2l, ir dar trauka jau ne tokia

o rusijoj iki siu metu oficialiai net nebuvo parduodami dyzeliniai mersai del prastos salerkos kokybes rusijos rinkoje

nova
29-04-08, 21:57
na as girdejau ir ne is vieno zmogaus. aisku jei piltis kokiam lukoile ar pan. tai gal ir normaliai.

del dyzeliniu mersu as apie rusija rasiau, nezinau situacijos baltarusijoj. bet rusiskuose forumuose pilnai prirasyta apie CDI bedas del prastos salerkos. o seni atmosferiniai dyzeliai tai aisku kad viska suvalgo be problemu

dyzelis
29-04-08, 21:59
Is baltarusijos parvezto seniau irgi teko piltis, tai trauka tikrai pablogedavo ir sanaudos padidedavo. Nezinau kaip dabar.

nova
29-04-08, 22:01
Is baltarusijos parvezto seniau irgi teko piltis, tai trauka tikrai pablogedavo ir sanaudos padidedavo.
na cia jau todel kad kol jis atvaziuoja iki taves, ji 3 kartus praskiedzia :D

dyzelis
29-04-08, 22:03

gali buti, todel idomu kaip kokybe jei is patikimu ranku, nes kad svino daugiau tai irgi girdejau ne is vieno.

arbuzas
30-04-08, 07:42
Kodel ne. Atvažiuok pas mane, benzas po 2.80lt :)

Rimtai. Kur cia? Gal Vilniuj? Kaip benzino kokybe? Bent pakenciama?

dyzelis
30-04-08, 10:58
traukos saskaita gal ir sutaupai, bet paciai masinai nekokybiskas kuras neinauda, o toki kaip AMG tai nezinau ar rizikuociau maitinti, cia ne Audi 80, kuro filtriuka pasikeisti, poto gali atsirast kitos islaidos, daug rimtesnes, tai su ta ekonomika salyginai :mastau:

Mb 140
30-04-08, 12:15
nemanau kad kad atsitiktu,nebent per ilga laika :)

dyzelis
30-04-08, 12:57
Na kaip į AMG ir S500-S600 nežinau (niekas tokių neperka mūsų kraštuose :) )

tai kaip tik tokiuose krastuose ir vazinet su S500, S600 :laugh: benzas papigiai :)

Andriukas
30-04-08, 14:15

Na pavyzdziui as tai kuro siurbli sugadinau su tuo prastu kuru - tai dabar TIK degalinese...

arbuzas
30-04-08, 20:40
Na pavyzdziui as tai kuro siurbli sugadinau su tuo prastu kuru - tai dabar TIK degalinese...

Gal as liksiu degalinese. :)

Dzosas
20-05-08, 22:01
Trauka labai sumazeja masina pradeda neit tok skaip mano 4,2 bangynis tai ziauriai skiresi trauka

Andriukas
21-05-08, 21:11
Trauka labai sumazeja masina pradeda neit tok skaip mano 4,2 bangynis tai ziauriai skiresi trauka

Man irgi jautesi ir trauka ir kuro sanaudos - trauka prastesne zymiai, o sanaudos: su baltarusisku kuru eme apie 10-11ltr, kai su kuru is degalines iki 8ltr... va tokia vat "ekonomija":laugh::laugh::laugh:

yamato
10-06-08, 20:40
sugadinsit siurblius su tais no name kurais...

pilkit statoile, sanaudos bus mazesnes siek tiek, ir "nemynkit" dugnais... tuomet bus ir ekonomija :)

nova
10-06-08, 22:35
zinom mes apie statoilo praskiestu degalu mazesnes sanaudas :)

arbuzas
11-06-08, 08:16
zinom mes apie statoilo praskiestu degalu mazesnes sanaudas :)

Is kur tokia informacija?

yamato
11-06-08, 12:15
paprasciausias pavyzdys:

uzsipilk pilna baka kuro statoile

nuvaziuosi kazkiek km..

uzsipilk pilna baka kur nors Vokietijoje (mes Vokietijos vakaruose, apie Bochuma, Essena perkame..)

paziurek kiek DAUGIAU nuvaziuosi su Vokisku kuru...

tikrai +150km tj kaip minimum...

algimantas
11-06-08, 20:17
Del kuro tai tikrai tiesa, nes Švedijoj aš taip pat pravažiuoju 100-150km daugiau nei Lietuvoje.

pucenas
11-06-08, 20:48
bet lietuvoi statoilo skiresi bent jau as tai viena karta isbandziau ir nuvazevau apie 70 km daugai nei is lukoilo vazevimas buwo trasoi visa kaila apie 150 Km/h

yamato
12-06-08, 15:40
pylem tokioj degalinej "rotada" kura.

nu nuvaziuodavom norm...

pradejom pilti "statoile"...

pasidare 100-120km daugiau nuvaziuojam su tuo paciu pilnu baku...

driuliauskas
12-03-10, 23:38
senai spjoviau y tas :cenzura: kainas. vaziuoju kontrabandiniu benzinu:vairuot:, geriu kontrabandiny snapsa:drug:, rukau kontrabandines cigaretes:baby:, ir spjaunu ant tu kraujasiurbiu akcizu. :sokiaipokiai:

Speed200
13-03-10, 00:31
Vazinejau ir vazinesiu saliarka. Benzo nks neisiulis... :D

giedriusE300
13-03-10, 00:54
as kasdien vazineju dujytem ir nematau problemu... aisku db biski pabrango:confused: bet vis ne 4 lt uz litra:uuu: benzo bake 0 litru, laukiu progos, kada atpigs ir galseiu isipilt :D bet kam man to benzo, pinigu metymas...ne studentam siais laikais su benzu vazinet :D

mikis
13-03-10, 06:51
blogai kad per tokius orus, tik ant duju vazineji.. ir kad benzo 0 bake, poto prisiminsi patarke, skupas moka dukartus ;)

as kasdien vazineju dujytem ir nematau problemu... aisku db biski pabrango:confused: bet vis ne 4 lt uz litra:uuu: benzo bake 0 litru, laukiu progos, kada atpigs ir galseiu isipilt :D bet kam man to benzo, pinigu metymas...ne studentam siais laikais su benzu vazinet :D

Batonas
13-03-10, 08:29
Is kur tokia informacija?

jau kiek musu lietuvaiciai sugeba prichalturint,turbut niekur taip nera,tai del musu lietuvisku degaliniu,cia irgi labai svarstytinas klausimas,ant kiek tas kuras stebuklingas,pries ta baltarusiska.Lukoilas,Statoilas ir tt.turbut vistiek visi is Mazeikiu varo.

ruffis
13-03-10, 08:51
parduot masina ir su dviraciu vazinet :)
masinos nepraduosiu, bet kai atsils, tai tikrai su dviraciu vazinesiu

DTM
13-03-10, 15:32
Jeigu pas tave bake 0 kuro tai galesi tuo paciu ir naujus kuro siublius susideti.

DTM
13-03-10, 15:32
senai spjoviau y tas :cenzura: kainas. vaziuoju kontrabandiniu benzinu:vairuot:, geriu kontrabandiny snapsa:drug:, rukau kontrabandines cigaretes:baby:, ir spjaunu ant tu kraujasiurbiu akcizu. :sokiaipokiai:
Ku kainon tas importinis kuras ? :)

dalelinijo
13-03-10, 15:38
as tai po tris litus pilu kai gaunu

dalelinijo
13-03-10, 15:40
Jeigu pas tave bake 0 kuro tai galesi tuo paciu ir naujus kuro siublius susideti.

o tai neatjungia ju kai dujas perjungia, pas mane tai atjungia:)

mikis
13-03-10, 15:58
o kas ausine varikliukus? kai jie isijungia jei benzo nera :) as kad ir ant duju vazineju bet masina isildau iki ~80 tada tik jungiu dujas, ir bake visados ziuriu kad butu bent 15l.. per daug privargau su tais taupimais :) neviena siurbliuka pasikeiciau :-D

o tai neatjungia ju kai dujas perjungia, pas mane tai atjungia:)

dalelinijo
13-03-10, 16:07
tai jai benzo nera tai ir nejungi

mikis
13-03-10, 16:22
kai degima duodi varikliukas visados isijungia, pasiklausik, nebent cia pas mane toks nenormalus mersas :)

tai jai benzo nera tai ir nejungi

dalelinijo
13-03-10, 16:24
aaa:) cia matai priklauso kaip sujungtos dujos, pas mane jai knopke ant duju ijungta tai siurblys isjungtas

mariukaz
13-03-10, 16:37
1 litras salerkos 2 litai

100 km iseina kazkur 18 litu :)

AndreArmani
13-03-10, 19:59
kur cia tokios salerkos kainos? :)

Melionas
13-03-10, 20:03
traukiuniu vagonus kurie nuleidineja tie ir pigiau parduoda nei 2lt :)

giedriusE300
13-03-10, 20:35
kai degima duodi varikliukas visados isijungia, pasiklausik, nebent cia pas mane toks nenormalus mersas :)

pas mane atjungtas siurblys kai ant duju ijungta

MB_pOwEr
14-03-10, 09:01
As irgi piluosi Baltarusijoi, zmonos MB w140 500sel ir mano w220 430 lietuvisku degaliniu jau senokai nemate :D del sanaudu, gal truputi daugiau valgo.

hardas999
14-03-10, 09:40
O aš piluosi už 4Lt bendziną ir ką :xx:

Tomskis
14-03-10, 09:42

tai tu dar nesi toks turtingas kad galetum sau leist pilti baltarusiska benza :D

mikis
14-03-10, 09:42
ne tu vienas :-)) ir ka ?

pucenas
14-03-10, 12:42

ir kiek per menesi km nuvaziuoji????

arbuzas
14-03-10, 12:45
ir kiek per menesi km nuvaziuoji????

Vėl ta pati tema...

hardas999
14-03-10, 12:49
Iki 500km Tai gaunasi kažkur 250lt už bendzna per mėnesį. Aišku vasarą ir daugiau pravažiuoju :)

arbuzas
14-03-10, 12:52
Iki 500km Tai gaunasi kažkur 250lt už bendzna per mėnesį. Aišku vasarą ir daugiau pravažiuoju :)

Tikriausiai turi kitą mašiną, su kuria kitus kilometrus pravažiuoji? Nes aš būtent taip darau. Ir labai normaliai gaunasi.

mariukaz
14-03-10, 13:23
kur cia tokios salerkos kainos? :)
zalias kuras

woodoooo
14-03-10, 13:25
Tikriausiai turi kitą mašiną, su kuria kitus kilometrus pravažiuoji? Nes aš būtent taip darau. Ir labai normaliai gaunasi.

as ir turiu kita masina dar :) bet kura vistiek piluosi po 3lt :)

Meska500
14-03-10, 20:44
as ir turiu kita masina dar :) bet kura vistiek piluosi po 3lt :)

o man gaila savo banginuko ir maitinu ji po 4lt:zenklas:

driuliauskas
14-03-10, 20:49
pilu po tris litus. nieko nesigailiu. vaziuoja taipaciai, valgo taipat. istikruju baltarusisku benzinu mano mb net geriau vaziuoja. draugelis irgi sako kad jo 525 piguliu geriau traukia :)

DTM
14-03-10, 21:25
pilu po tris litus. nieko nesigailiu. vaziuoja taipaciai, valgo taipat. istikruju baltarusisku benzinu mano mb net geriau vaziuoja. draugelis irgi sako kad jo 525 piguliu geriau traukia :)
Turbut del to kad benzine daugiau sieros :)

woodoooo
14-03-10, 22:10
o man gaila savo banginuko ir maitinu ji po 4lt:zenklas:

manai tas kuras geresnis??? abejoju :)

Batonas
15-03-10, 11:13
nemanau,kad Minske nera geru ir brangiu mersu,ar kitu modeliu.
Hj parisi kur cia tas dyzelis ar benzas geresnis.Musu Mazeikiai garantuotai chalturina jauciu,juk cia LT.

woodoooo
15-03-10, 12:24
nemanau,kad Minske nera geru ir brangiu mersu,ar kitu modeliu.
Hj parisi kur cia tas dyzelis ar benzas geresnis.Musu Mazeikiai garantuotai chalturina jauciu,juk cia LT.

tikra tiesa :)

Edgis
15-03-10, 18:53
Iš tikrųjų labai juokingai skamba, kai sako, jog baltarusiškas benzinas/salerka blogi ir genda mašinos nuo jo. Tai reiškia, visų baltarusių mašinos genda greičiau nei mūsų :) ? Ir turiu pabrėžti, kad pas juos importuoja tik 10 metų senumo mašinas, tad jie važinėja gana naujom mašinom...

Matyt protingi baltarusai važiuoja piltis kuro į Lietuvą :3:
Nea, taip kalba apie tą kurą, kurį mūsų tautiečiai išradingai praskiedė. Bent dyzelį, tai gausiai pamaišo su benzinu (pačiu pigiausiu, taip daugiau gaunasi), tai po to kaikurių auto kuro siurbliai sustreikuoja ir prasideda pasakos koks tas kuras nekokybiškas :)

Edgis
15-03-10, 21:02
Nevisiem kuro siurbliam patinka toks skiedimas...

woodoooo
15-03-10, 21:47
tai va man pvz draugas veza ir jau senokai tuo benzu vazineju ir tikrai patenkintas :)

Tomskis
16-03-10, 06:25
kad dabar salerka kainuoja tiek kiek pigiausias benzas E80. nera tisklo skiest

eSaS
17-03-10, 18:47
http://www.delfi.lt/news/economy/automoto/litras-benzino-kainuos-5-litus.d?id=29856741

:unreal:

mariukaz
17-03-10, 19:12
http://www.delfi.lt/news/economy/automoto/litras-benzino-kainuos-5-litus.d?id=29856741

:unreal:
cia ne kuras brangus, o mes per mazai uzdirbame :confused:
Gyvendamas Airijoje pildavau po 1.30 EUR, bet nesiparindavau, bo 20 euru tas pat kaip 20 litu :bebebe:

eSaS
17-03-10, 19:13
nu jo kas tiesa tas tiesa,kuro kainos tikrai ne pagal algas :confused:

driuliauskas
17-03-10, 19:33
cia ne kuras brangus, o mes per mazai uzdirbame :confused:
:bebebe:
tai kodel rusijoj ir baltarusijoj kuras dvigubai pigenis?

Tomskis
17-03-10, 20:00
todel kad ten ne EU ir durnu akcizu tokiu nera. butume like CCCP butu irgi maza kaina

mariukaz
17-03-10, 20:01
tai kodel rusijoj ir baltarusijoj kuras dvigubai pigenis?
1. mes esame ES, kur kuro kainos daugmaz vienodos http://www.busikas.lt/degalu-kainos-europoje

2. Rusija pati isgauna nafta

3. Baltarusija gauna papigiai rusiskos naftos, be to si menesi Lukashenka ir Ugo Chavesas susitare del pigios naftos tiekimo is Venesuelos

Nemanau kad Lietuvoje kazkokios kosmines kainos... pvz Norvegijoje, kuri taipogi igauna nafta Siaures juroje, benzino kaina didziausia ES

P.S. dziaukites kad gyvename ne Turkioje, kur algos tikrai mazesnes, o benzas brangiausias :(

eSaS
17-03-10, 21:30
geriausiai amerikoj,benzas 70centu ir pofik viskas :D

driuliauskas
17-03-10, 21:52
1. mes esame ES, kur kuro kainos daugmaz vienodos http://www.busikas.lt/degalu-kainos-europoje

3. Baltarusija gauna papigiai rusiskos naftos, be to si menesi Lukashenka ir Ugo Chavesas susitare del pigios naftos tiekimo is Venesuelos

Nemanau kad Lietuvoje kazkokios kosmines kainos... pvz Norvegijoje, kuri taipogi igauna nafta Siaures juroje, benzino kaina didziausia ES

P.S. dziaukites kad gyvename ne Turkioje, kur algos tikrai mazesnes, o benzas brangiausias :(
uztat vienintele valstybe kur algos rusiskos o kuro kainos europines :lithuania:

DTM
17-03-10, 22:00
geriausiai amerikoj,benzas 70centu ir pofik viskas :D
Neveltui "svajoniu salis" kur vidutini atlyginima gaunantis darbuotojas per valanda uzdirba baka kuro :)

Mb 140
17-03-10, 22:11
cia tos pasakos kad kainuos 5lt tau jai tesiasi bele kiek,jokios logikos,kad tiek kainuos,aisku pas mus valstybei aplamai nedaug logikos,bet benzas tikrai tiek nekainuos ;)
raso vien krizines temas,kad zmones daugiau pradetu vogti ir zudyti :( ziniasklaida kaip visada aukstumoj

woodoooo
17-03-10, 22:13

musu algos neatitinka europiniu algu o benzo kaino tokios kaip visur tai kur teisybe????

dar galim dziaugtis kad negyvename kur nors afrikoje kaimelyje kur benzo isvis nereikia :)

Tomskis
17-03-10, 22:24
reik pradet i arklius investuot, prisisukai karieta ir varai is leto per miesta, valgyt daug nepraso, priparkavai prie medzio centre, zolytes uzvalgo ir vel varai.

woodoooo
17-03-10, 22:40
reik pradet i arklius investuot, prisisukai karieta ir varai is leto per miesta, valgyt daug nepraso, priparkavai prie medzio centre, zolytes uzvalgo ir vel varai.

tau jau tikrai :)

eSaS
17-03-10, 23:06

gerai pasakyta :thumbsup:

vampyras
17-03-10, 23:24
penki generatoriai-starteriai "is tart-stop serijos", penki akumuliatoriai, be variklio,ir visu kitu pribumbasu, tureciau iki darbo datraukti su kokiu smartu :xx:

eSaS
18-03-10, 09:24
na vasara su arkliais varai,o ka ziema darysi kai zoles ner ? :D reiks pirkt sunis kokius arba kubiliu ikinkyt i roges :lithuania:

LinankasMB
18-03-10, 19:27
Mastau west benza rusiska,ar butu norinciu klaipedoje pirkeju?

Tomskis
18-03-10, 19:54
na vasara su arkliais varai,o ka ziema darysi kai zoles ner ? :D reiks pirkt sunis kokius arba kubiliu ikinkyt i roges :lithuania:

ziema arkliai tampo roges :P

algisp
18-03-10, 20:15
ziema arkliai tampo roges :P

tik sieno reik rogese veziot kad nenudustu :xx::xx:

mikis
18-03-10, 20:55
kokia kaina butu ? :) ir kokiais kiekeis galim butu gauti ?

Mastau west benza rusiska,ar butu norinciu klaipedoje pirkeju?

Edgaras
03-01-11, 19:01
prikeliu sena tema :wave:
gavau i pasta laiska apie dar viena kuro ale akcija :xx:
nu kadangi ir taip nepilu benzo statoile tai jau kaip ir dalyvauju akcijoj :D

----------------------------------------------------------------------

Degalų kainos stiebiasi aukštyn. Dar truputi ir pasieks ~4,5 LTL už litrą, o paskui gal ir dar daugiau. Šis pasiūlymas turi daug daugiau prasmės, nei kampanijos „nepirk degalų šiandien“, pravestos prieš keletą mėnesių iš kurių degalų gamintojai tik juokėsi, nes žinojo, kad netęsime akcijos nepirkdami kuro visiškai, tuo tik kenkdami sau. Tai kenksmingiau mums, nei kelia problemų jiems. Mąstant apie tą sumanymą gimė idėja, kuri gali atnešti realią naudą. Perskaityk, prašau ir prisijunk! Degalų įmonės ir OPEC šalys vis mano, kad litro kuro kaina yra žema. Todėl turime imtis radikalių veiksmų, siekdami pamokyti juos, kad vartotojai, o ne pardavėjai, kontroliuoja rinką. Kai kainos auga kiekvieną dieną, mes, vartotojai, turim imtis veiksmo. Vienintelis būdas, kad pamatytume kaip kuro kainos krenta žemyn yra kažkieno piniginės turinio sumažinimas neperkant jo kuro. Ir galime tai padaryti IŠVENGDAMI nepatogumų. Štai sumanymas: Iki metų pabaigos, jei įmanoma, NEPERKAME JOKIŲ DEGALŲ, o geriausiai nieko iš dviejų didžiausių kuro įmonių: BP ir STATOIL. Jei jie neparduos kuro, bus priversti sumažinti kainą, jei jie sumažins kainą, kitos įmonės bus priverstos pasielgti taip pat. Bet, kad pasiektume efektą reikia, kad šios įmonės netektų milijonų klientų. Priešingai nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, tai visai lengvai pasiekiama. Skaityk toliau ir ir sužinosi kaip pasieksime milijonus. Išsiunčiu šią žinutę 30-iai žmonių. Jei kiekvienas iš jų išsiųs ją kitiems dešimčiai (30 x 10 = 300) ir kiekvienas iš jų sekantiems dešimčiai ir taip toliau, tai jau šeštoje eilėje ši žinutė pasieks 3 milijonus žmonių. Jei kiekvienas iš jų išsiųs sekantiems dešimčiai... Viskas ką reikia padaryti, tai išsiųsti šią žinutę 10-iai pažįstamų ir nebepirkti kuro BP ir STATOIL kolonėlėse. Tai pasaulinė akcija. Kiek tai užtruks? Jei kiekvienas, kas gaus šią žinutę, persiųs ją 10-i savo pažįstamų, pasieksime 300 milijonų vartotojų per 8 dienas! Kertu lažybų, kad nemanei jog turi tiek galios, tiesa? Grupėje jėga ir net storiausia šaka nulūš, jei ant jos nusileis pakankamai daug labai lengvų snaigių. Jei manai, kad ši akcija turi prasmę, persiųsk toliau šią žinutę. IŠKENTĖKIME IKI KAINOS GRĮŠ Į NORMALŲ LYGĮ (apie 3 LTL/litras) Kartu galime tai pasiekti, persiųsk šią žinute ir nepirk kuro BP ir STATOIL. Pirk visose kitose kolonėlėse, venk tik šių dviejų.

Tomskis
03-01-11, 19:08
kitoj temoj jau papastinta yra, as irgi prisidedu , ne vienoj degalinej nesipilu kuro :) geriausia tai apklausa buvo 15min.lt 35% pilasi kontrabandini kura, kiti 35% sake pilsis jeigu LT kura pabrangs po nauju, tai lieka 30% kurie ismaitins lietuvos degalines :)

woodoooo
03-01-11, 19:09
baikit jus su taia nevisprociu laiskais :crazy:

mikis
03-01-11, 19:11
eiline nesamone, ir kuro kainos nebus 3lt kol nenujims pvm

driuliauskas
sita nesamone jau pries gerus puse metu buvau skaites :D ytariu nelabai jiem sekasi. :D

Tomskis
nu jo tie laiskai tai tikra nesamone, nieko tos degalines negali padaryt, cia tas pat kas nueit i maxima ir rekt ant pardavejos kad kainos dideles parduotuves, ne ji juk cia sugalvojo, ne ji ka nors pakeis

Pooshkis
nei viena tokia akcija nebuvo vykdoma ir nemanau, kad bus, gali kuro kaina sokt ir iki 6lt ir vistiek bus besipilanciu..

Tomskis
03-01-11, 19:12
nei viena tokia akcija nebuvo vykdoma ir nemanau, kad bus, gali kuro kaina sokt ir iki 6lt ir vistiek bus besipilanciu..

tai aisku kad bus, gali ir bulves ir sviestas kainuot maximoj 20lt, ir vistiek zmones pirks, nes valgyt tai reikia, nevalges neisgyvensi, o be masinos siais laikais kaip be maisto. minusas tik tas kad brangsta dyzelis - brangsta produktai parduotuvese

Justas STC
03-01-11, 20:43
Apie musu degalines faktas neisgalvotas, pats eksperimente dalivavau - moki uz isipilta skaitliuko kura, o ne faktini! gali iki vieno litro nepripilt

Tomskis
03-01-11, 20:46
nu musu degalines tai tikrai nemeluoja, baltarusijoj tai buna pjauna gryba, pas mus iranga nauja, statoile pats nekarta pyliau i kanistra, laso tikslumu viskas :) aisku rode per telika kaip vasara gali apgaut operatoriai, bet tas nesiskaito

Arisimo
03-01-11, 20:52
Tikrai meluoja. Ne karta teko i plastikini kanistra sugraduota pilti kura, ir kokio puslitro tikrai nedapila, bent vieno tinklo degaline Jonavoje. Kitose nebandziau:geda:

woodoooo
03-01-11, 20:55
Tikrai meluoja. Ne karta teko i plastikini kanistra sugraduota pilti kura, ir kokio puslitro tikrai nedapila, bent vieno tinklo degaline Jonavoje. Kitose nebandziau:geda:

o nepagalvoji kad plastamasines kanistros isipucia? apie tai tau Tomskis gali papasakot :)

sabarkst
03-01-11, 20:57
o nepagalvoji kad plastamasines kanistros isipucia? apie tai tau Tomskis gali papasakot :)

butent

Tomskis
03-01-11, 20:58
:D jo plastmasiniu tai nesuprasi, gali dugna sulenkt jei kreivai pastatei, gali sonai issipust ir pan. reik imt metaline standartine , mano zvitri akis mato iskart kiek ipilta, kad ir plastmasine, i ranka tik paemu kanistra, iskart aisku kiek ipilta pagal svori :) bet nieks nenubiednes ar daugiau ar maziau puse litro

Arisimo
03-01-11, 21:02
Cia ne mano vieno pastebejimas apie ta tinkla, nes kiti pila tiesiai i baka ir pravaziuoja maziau nei kad isipila kitame tinkle:confused:

Tomskis
03-01-11, 21:04
pas mane visi kas pila pravaziuoja daugiau nei bet kurioj degalinej :D o seip daug kas priklauso nuo irangos degalines ir t.t. niekas nedraudzia piltis kitoj degalinej

woodoooo
03-01-11, 21:04
Cia ne mano vieno pastebejimas apie ta tinkla, nes kiti pila tiesiai i baka ir pravaziuoja maziau nei kad isipila kitame tinkle:confused:

puse litro nieko nepajausi ant pravaziavimo, tau turi 2-3 l nedapilt o taip TIKRAI nieks nedaro. maks ka tau gali nedapilt 100-300 g.

Justas STC
03-01-11, 21:06
nenubiednes, bet kitus papenes. kad ir po 200g nuo 100klientu kiek cia gaunas...

woodoooo
03-01-11, 21:12
nenubiednes, bet kitus papenes. kad ir po 200g nuo 100klientu kiek cia gaunas...

tai ir sakau kad klientas to nepastebes o degalinei didziulis pelnas, bet tai ne operatorius daro o jau buna uzprogramuota irangoje.

Arisimo
03-01-11, 21:13
As ten kiek piluosi, tai man jokio nuostolio nedaro tas puslitris nedapiltas, nes piluosi uz dyka ir tik benzina:geda:

sabarkst
03-01-11, 21:16

tai tegu nesipila tada toje degalineje nesuprantu tokiu zmoniu is tikru kiekvienoj degalinej kas puse metu man rodos atvaziuoja inspekcija ten kazkokia ir daro kalibravimus, pila i tara matuoja kiek nedapila kiek perpila ir tt jei reikia pereguliuoja siurblius kad butu viskas ok ir uzplombave vel isvaziuoja taip kad cia nz maziau nuvaziuoja tai dar kas, visos bedos prasideda, kaip taip tikslei galima apsiskaiciuot nz, as ir pavyzdziui maziau nuvaziuoju kas cia gali but, idomu ne tas, kad kieme buksuoju puse valandos kartais? na nz as netikiu tokiais dalykais isvis, juk visad vaziuoji skirtingai, nebent tikiu, kad del kuro kokybes kazkas gali but, kad maziau nuvaziuoji ir tt

sabarkst
03-01-11, 21:42
man juokas imdavo kai dirbdavau degalineje ir pvz ateina koks veikejas na cia turiu skundu ir tt ir pradeda va piluosi pastoviai cia kura ir visad masina nedirba trukcioja na cia atsajkymas cia negali but del musu kaltes juk kuras kokybiskas, o galvoj mintis na tai pilk kitur butina atejus cia aiskint arba tai kitam netraukia, treciam is vis ten kardanas jau uzia, ir kai paklausi kokia masina tai dazniausia buna srotas, ir jiem visos bedos, arba pvz prie minus trisdesimt atejo senas ukininkas ir sako va prispyliau saliarkos ir uzsalo viskas o kad as pats ta pacia saliarka vazineju tai jam neidomu isvis sako ka db daryt sakau pasikeiskit filtra ir tt nes cia negali but kaltas dyzelis, tai netiki rekauja ir tt o masina ten baltas puvesis kazkoks, arba viena moteris buvo kad prisipyle uz 50 litu kuro, isvaziavo po kiek laiko grizta ir pradeda rekauti kad ziurekit pravaziavau vos ten kazkiek kilometru o rodykle jau visai nukritus cia jus man nedapylet kuro ir tt, kas db bus jei pievoj kur nors sustosiu, nors viskas ten dapilta gramas i grama, tai tokiu zmoniu yra is tikru kad nerealu tikrai, arba atnesa viena kart kazkokio rudo benzino stiklaini sako va cia is jusu degalines db is bako istraukem masina net nedirba nevaziuoja ir tt paskui paaiskeja kad ta masina tusciu baku stovejo metus gal ar dar daugiau, rudziu kalnas bake likes daugiau nieko, na sakau tiek bajeriu prisiklausiau:xx:

woodoooo
03-01-11, 21:47
man juokas imdavo kai dirbdavau degalineje ir pvz ateina koks veikejas na cia turiu skundu ir tt ir pradeda va piluosi pastoviai cia kura ir visad masina nedirba trukcioja na cia atsajkymas cia negali but del musu kaltes juk kuras kokybiskas, o galvoj mintis na tai pilk kitur butina atejus cia aiskint arba tai kitam netraukia, treciam is vis ten kardanas jau uzia, ir kai paklausi kokia masina tai dazniausia buna srotas, ir jiem visos bedos, arba pvz prie minus trisdesimt atejo senas ukininkas ir sako va prispyliau saliarkos ir uzsalo viskas o kad as pats ta pacia saliarka vazineju tai jam neidomu isvis sako ka db daryt sakau pasikeiskit filtra ir tt nes cia negali but kaltas dyzelis, tai netiki rekauja ir tt o masina ten baltas puvesis kazkoks, arba viena moteris buvo kad prisipyle uz 50 litu kuro, isvaziavo po kiek laiko grizta ir pradeda rekauti kad ziurekit pravaziavau vos ten kazkiek kilometru o rodykle jau visai nukritus cia jus man nedapylet kuro ir tt, kas db bus jei pievoj kur nors sustosiu, nors viskas ten dapilta gramas i grama, tai tokiu zmoniu yra is tikru kad nerealu tikrai, arba atnesa viena kart kazkokio rudo benzino stiklaini sako va cia is jusu degalines db is bako istraukem masina net nedirba nevaziuoja ir tt paskui paaiskeja kad ta masina tusciu baku stovejo metus gal ar dar daugiau, rudziu kalnas bake likes daugiau nieko, na sakau tiek bajeriu prisiklausiau:xx:

tai cia gryna tiesa, visokiu zmoniu yra :)

SE500
03-01-11, 21:57
Nea, taip kalba apie tą kurą, kurį mūsų tautiečiai išradingai praskiedė. Bent dyzelį, tai gausiai pamaišo su benzinu (pačiu pigiausiu, taip daugiau gaunasi), tai po to kaikurių auto kuro siurbliai sustreikuoja ir prasideda pasakos koks tas kuras nekokybiškas :)

Vienas švancas Vilniuje maišė baltarusišką dyzelį su atidirbtu tepalu ir pardavinėjo. Tai taip ir gaunasi blogas baltarusiškas kuras, kai alchemikai nagus prikiša.

Jexx
03-01-11, 21:58
sabarkst, davai, tu caplinska pazysti, mauk ji, ir monyk visiems forumiakiams, kad saliarka be akcizo parduotu...... :) mes nakty galetumem benzavozus pastikt, reikalus issprest, bet tik kad butu pigiau :blush:

sabarkst
03-01-11, 22:05
sabarkst, davai, tu caplinska pazysti, mauk ji, ir monyk visiems forumiakiams, kad saliarka be akcizo parduotu...... :) mes nakty galetumem benzavozus pastikt, reikalus issprest, bet tik kad butu pigiau :blush:

:xx: jo jo primonysi ten ji, pradek kazka kalbet jo nenaudai iskart bega sleptis kur nors

Jexx
03-01-11, 22:15
a tai kakiu lengvatu tau suteikdava chaplinas? degalu prasmi? Nebent algu pamazindava uz tokius pratyngus klausimus..... :bebebe: Beje, mana tevokas irgi kzkadu dyrba pas jy, tik jau gan senokai - bet ilgai netvere... Bet uztat po isejimo - pusantru metu kur norejom, ten vaziavom... :)

sabarkst
03-01-11, 22:20
a tai kakiu lengvatu tau suteikdava chaplinas? degalu prasmi? Nebent algu pamazindava uz tokius pratyngus klausimus..... :bebebe: Beje, mana tevokas irgi kzkadu dyrba pas jy, tik jau gan senokai - bet ilgai netvere... Bet uztat po isejimo - pusantru metu kur norejom, ten vaziavom... :)

na jo butent nebent alga pamazindavo, nieko jis man normalaus nera suteikes, eikit dakaro ziuret:)

Jexx
03-01-11, 22:28
A kas gi pas ji ilgai istraukia? Beje, as tave matytavau - ilgai irgi netverei..... :ne: Jau is algos tikrai negalejai nuspirkt dabartini MB... :unreal: Matydavau tavo bolida, kai palijoniskin lekdavau.... Pas ji tik vogt reik, kad pragyventum.... :blush:

Tomskis
04-01-11, 06:44
tautinis bruozas - vogt reik kad pragyventum :)

woodoooo
04-01-11, 08:17
nusifloodinom jau cia :xx:

400E
05-01-11, 12:41
Vaziuoju su dujom ir nesuku galvos, kiek bebrangtų vistiek nieko nepakeisiu, o važiuot reikia, tai ir važiuoju ir stengiuosi negalvot ir nežiūrėt kiek kas brangsta.

Tomskis
05-01-11, 21:32
gerai jei nedaug vaziuoji, o kas dirba pvz su masina, i diena 100-200 km pralekia, trenkia per kisene kuro kainos

mariukaz
05-01-11, 22:12
as tai susimasciau apie ekonomiskesni dyzeli...

Mb 140
05-01-11, 22:13
as tai susimasciau apie ekonomiskesni dyzeli...

tai nebent koks TDI

ldalius
05-01-11, 22:14
as tai susimasciau apie ekonomiskesni dyzeli...geriau sakyk kad mastai apie kokį kibirą ant ratų su varikliu ne daugiau kaip 1,4l :xx: jeigu ta mašina bus ne MB

Tomskis
05-01-11, 22:15
as jau zinau apie ka jis masto :) geriausias variantas aisku butu volva s60 D5

Jexx
06-01-11, 07:53
o kuom blogai s80 D5? :geda:

Tomskis
06-01-11, 11:20
man jos vienodos, gerai ir s60 ir s80 :)

woodoooo
06-01-11, 11:54
geriau sakyk kad mastai apie kokį kibirą ant ratų su varikliu ne daugiau kaip 1,4l :xx: jeigu ta mašina bus ne MB

o kaip del audi a4 1,9 tdi 85kw q pd varikliu 6begiu mechanika kuris stato bmw 325 e60 o suvartoja 6l mieste dusinanat.

Jexx
06-01-11, 12:58
Yra audi ir su 1,9 TDi su D ir I raudonom ir turi 96kW :fire:

driuliauskas
06-01-11, 13:04
kuriu metu cia taip?

Jexx
06-01-11, 13:09
berods nuo 2001m tiksliai nepasakysiu metu, bet zinau, kad 2002 passate jau toks buvo, taip pat ir audi A4, bei golfe 4

http://www.autogidas.lt/cart.php?sid=01&aid=20415333 (http://www.autogidas.lt/skelbimai/audi-a4-tdi-sedanas-2001-0120415333.html)

http://www.autogidas.lt/cart.php?sid=01&aid=20495870 (http://www.autogidas.lt/skelbimai/volkswagen-passat-19-tdi-universalas-2001-0120495870.html)

Joshua
06-01-11, 13:30
Na nezinau nezinau :) siulot mersa iskeisti i WAG'a koki :/ kas liecia volvo s60 d5, turi kolega mechanke, 120kw, vaziuoja aisku smagiai, bet kuro valgo ta pati ka ir mano automatas. Uz audi a4 didesnis barskalas galetu buti nebent koks 4 golfas :) kad ir ta naujesne komfortu ir kokybisko detalem tikrai nepasizymi. Tokios masinos grynai darbui, o ne vazinejimui ir ilsejimuisi. As siulyciau vietoj merso ir pirkti mersa :) ir jei norisi ekonomijos pamirsti 3,0 TD o labiau link cdi arba netgi paprasto d linkti :)

woodoooo
06-01-11, 13:34

be q su priekiu varomu jos ir sudo nevertos. nes nieko nebelieka is tos galios darys tave kaip gumini zuikuti visi. cia tas pats kaip ir 81kw pilna su q o 85kw beveik nera ir kaina delto laiko gera.

Na nezinau nezinau :) siulot mersa iskeisti i WAG'a koki :/ kas liecia volvo s60 d5, turi kolega mechanke, 120kw, vaziuoja aisku smagiai, bet kuro valgo ta pati ka ir mano automatas. Uz audi a4 didesnis barskalas galetu buti nebent koks 4 golfas :) kad ir ta naujesne komfortu ir kokybisko detalem tikrai nepasizymi. Tokios masinos grynai darbui, o ne vazinejimui ir ilsejimuisi. As siulyciau vietoj merso ir pirkti mersa :) ir jei norisi ekonomijos pamirsti 3,0 TD o labiau link cdi arba netgi paprasto d linkti :)

nepasakok tu cia pasaku..... jau w210 tipo super liukso klase su per garso izoliacija. normali ta a4 normalus ir tas 5golf normalios ekonom klases masinos, patvarios ir EKONOMISKOS.

Jexx
06-01-11, 13:42
Nu manau jau tada geriau Opel... Ir komfortiskesnis uz VAG, ir pigesnis, ir ne toks barskutis... (turiu minty Opelius nuo 96m ir naujesnius) :)

Joshua
06-01-11, 13:46
Na pasaku as neseku :) tik savo nuomone issakau. Ir niekur neminejau kad w210 super liukso klase berods ar minejau? Del patvarumo, kai reikia keisti pagrindini dirza audinem kaina nenudziugina tikrai, del ekonomiskumo nei anksciau nei dabar gincytis nematau del ko.

Melionas
06-01-11, 13:47
Na pasaku as neseku :) tik savo nuomone issakau. Ir niekur neminejau kad w210 super liukso klase berods ar minejau? Del patvarumo, kai reikia keisti pagrindini dirza audinem kaina nenudziugina tikrai, del ekonomiskumo nei anksciau nei dabar gincytis nematau del ko.

2.5 tdi dirza keist brangu, o 1.9 nieko nera baisaus kainos atzvilgiu

Ceslav
06-01-11, 13:47
turejau VW Passat B5, 1.9TDI, 81kw, buvau patenkintas. Ekonomiska, minksta, judri, stabili ant greicio. Tik vienas riebus minusas tai priekine pakaba, net nesakisiu kiek man kainavo jos sutvarkimas, nors jeigu karta sutvarkisi gerai, du metus gali ramiai vazineti musu keliais.

2.5 tdi dirza keist brangu, o 1.9 nieko nera baisaus kainos atzvilgiu

pas 1.9 TDi keiciant dirza kartu reikia keisti vandens pompa ir ("roliki" pamirsau kaip Lietuviskai vadinai) visas malonumas kainuoja apie 800 - 1000 LT, ir tai nebrangu ?

Paulius140
06-01-11, 14:02
vazinejau su passatu b5 1.9tdi 85kw.. mieste 6 litrai.. :) o ir pakankamai smarves turi kaip 85kw :)

Jexx
06-01-11, 14:02
ne itempejais dirzo vadinas?

Melionas
06-01-11, 14:11
pas 1.9 TDi keiciant dirza kartu reikia keisti vandens pompa ir ("roliki" pamirsau kaip Lietuviskai vadinai) visas malonumas kainuoja apie 800 - 1000 LT, ir tai nebrangu ?

Nezinau kur jus mokat tokias kainas, as uz 2.5 tdi tiek mokejau

Ceslav
06-01-11, 14:16
Nezinau kur jus mokat tokias kainas, as uz 2.5 tdi tiek mokejau

1.9 TDI viskas keiciama tas pat kas ir 2.5TDI, dirzas, vandens pompa ir ("roliki')

Jexx
06-01-11, 14:24
koks tas 2,5 TDi? 110 kw ar 103 kw? :unreal:

Paulius140
06-01-11, 14:26
koks tas 2,5 tdi? 110 kw ar 103 kw? :unreal:

110 kw, 150ag :)

Ceslav
06-01-11, 14:30
koks tas 2,5 TDi? 110 kw ar 103 kw? :unreal:
110kw, v6

Melionas
06-01-11, 14:31
1.9 TDI viskas keiciama tas pat kas ir 2.5TDI, dirzas, vandens pompa ir ("roliki')

Ka tu nori pasakyt,kad 1.9 yra 7 rolikai? :) Reikia visa prieki nusimti, faras, bamperi, ?:)

Ceslav
06-01-11, 14:34
Ka tu nori pasakyt,kad 1.9 yra 7 rolikai? :) Reikia visa prieki nusimti, faras, bamperi, ?:)

kiek tiksliai ten roliku stovi pasakiti negaliu, bet darbas su detalem pas gera patikrinta meistra Vilniui man tiek kainavo, prieki reikia nuimti nes kitaip neprieisi.

ldalius
06-01-11, 14:34
na palietėt temą, kuri man idomi ir biški žinau apie tai:
Taigi audi ir VW yra kaip čia pasakius nenormalus kainos ir kokybės santykis. Jos populiarios ir tik tiek, bet.... Vienintelis variklis, kuris turi traukos ir yra patvarus, ekonomiškas ir su pigiausiu aptarnavimu tai 1,9TDI. Antroje vietoje pagal visus kriterijus yra senosios kartos su vienu paskirstymo velenu 2,5TDI 103kw. O pats didžiausias galvos ir piniginės skausmas yra 2,5 110kw, V formos su dviem paskirstymo velenais, kurio diržų keitimas su viskuo kas prie jų priklauso keitimui yra 2000-3000 Lt, plius dar šitų variklių yra labai problematiški paskirstymo velenėliai, kurie kaip aš vadinu pagaminti iš plastmasės.
Toliau tiek audi tiek vw važiuoklė pasižymi tuo, kad perrinkai priekį - žiūrėk jau galas barška, sutvarkei galą - vėl priekis pradėjo barškėt. Realiai važiuojant į metus 30 000 km vien važiuoklės priežiūrai per metus išeina apie 600 lt vien detalėms.
Jei jau renkantis automobilį iš šios kartos, tai aš asmeniškai rinkčiausi Škoda felicia su 1,9TDI motoru. Už tą pačią kainą lyginant su audi ar vw galima paimti škodą ir metų geresnių ir turtingesnės komplektacijos.

O Opel vectra B nuo 98 ar 00 metų jau yra cinkuotu kebulu ir minkštumu tikrai žymiai lenkia panašios klasės visus vw ir audi

Melionas
06-01-11, 14:45
kiek tiksliai ten roliku stovi pasakiti negaliu, bet darbas su detalem pas gera patikrinta meistra Vilniui man tiek kainavo, prieki reikia nuimti nes kitaip neprieisi.

Nu man tvarke pries menesi pasata, tai zinau kiek mokejau :
4 veleneliu ir 24 karomyslu retauravimas 800 lt.
tarpines 2,dirzai,. rolikai, dar tokie nepamenu kaip jie vadinasi kur tepala purskia pro juos,nu jie salia karomyslu yra dar 24x20=480 lt
visokiu smulkmenu nepamenu kiek kainavo
Darbas 700lt
Bendra suma buvo apie 2500lt

Lengwas
06-01-11, 16:37
Taigi audi ir VW yra kaip čia pasakius nenormalus kainos ir kokybės santykis. Jos populiarios ir tik tiek, bet.... Vienintelis variklis, kuris turi traukos ir yra patvarus, ekonomiškas ir su pigiausiu aptarnavimu tai 1,9TDI. Antroje vietoje pagal visus kriterijus yra senosios kartos su vienu paskirstymo velenu 2,5TDI 103kw. O pats didžiausias galvos ir piniginės skausmas yra 2,5 110kw, V formos su dviem paskirstymo velenais, kurio diržų keitimas su viskuo kas prie jų priklauso keitimui yra 2000-3000 Lt, plius dar šitų variklių yra labai problematiški paskirstymo velenėliai, kurie kaip aš vadinu pagaminti iš plastmasės.
Toliau tiek audi tiek vw važiuoklė pasižymi tuo, kad perrinkai priekį - žiūrėk jau galas barška, sutvarkei galą - vėl priekis pradėjo barškėt. Realiai važiuojant į metus 30 000 km vien važiuoklės priežiūrai per metus išeina apie 600 lt vien detalėms.
Jei jau renkantis automobilį iš šios kartos, tai aš asmeniškai rinkčiausi Škoda felicia su 1,9TDI motoru. Už tą pačią kainą lyginant su audi ar vw galima paimti škodą ir metų geresnių ir turtingesnės komplektacijos.

O Opel vectra B nuo 98 ar 00 metų jau yra cinkuotu kebulu ir minkštumu tikrai žymiai lenkia panašios klasės visus vw ir audi

nusiperki opeli ir po keliu metu parduodi uz puse kainos arba niekas neperka. ir apie pasatus tai jei netinka kainos ir kokybes santykis, tai komforto ir ekonomiskumo santykis idealus :) vaziuoja ne kaip golfas, o ima 85kw 5litrus mamai, man virs 6 budavo :) nusipirko is prancuzu lygtai, tai per tris metus beveik nekiso nagu, neskaitant tepalu ir 4 variklio apsaugu :D o apie audi 2.5tdi ar sunku ta dirza pakeist ir nematai problemu. Pats ieskojau situ variantu, bet Lietuvoj neradau tinkamo variantu uz protinga kaina. Nes Lietuvoj nusiperka su sudauzyta vaziuokle, po to susimeta pigias detales ir vel keist tenka, ir atrodo ko nelaiko

mariukaz
06-01-11, 16:53
A6 C4 1.9TDI 66Kw

yamato
06-01-11, 18:01
jei ką domina A6 C5 1,9 TDI 81kW 2000m, sidabrinė, išorė +-, vidus gan tvarkingas, važiuoklė-variklis ledas. Trasoj mažiau, nei 5l, mieste apie 7 :) pigomobilis.

kaina apie 4500 eur :)

driuliauskas
06-01-11, 18:11
jei ką domina A6 C5 1,9 TDI 81kW 2000m, sidabrinė, išorė +-, vidus gan tvarkingas, važiuoklė-variklis ledas. Trasoj mažiau, nei 5l, mieste apie 7 :) pigomobilis.

kaina apie 4500 eur :)
domina A6 butinai benzinas, be duju, butinai mechanika. gal kas yra?

Jexx
06-01-11, 18:17
Driuliauskui :vairuot: http://www.zibe.com/for-sale/used-2000-audi-a6-42_quattro_sedan-pompano_beach-fl-4954213.html

driuliauskas
06-01-11, 18:19
Driuliauskui :vairuot: http://www.zibe.com/for-sale/used-2000-audi-a6-42_quattro_sedan-pompano_beach-fl-4954213.html
kaina iki 16-17k. lietuvisku kaip zinia dar nemenkai reikia pasilikti ant tokios remonto. :wacko:

Jexx
06-01-11, 18:24
Nu cia siek tiek pigiau: http://www.zibe.com/for-sale/used-1999-audi-a6-28_quattro_sedan-chantilly-va-5044461.html O tave domina c4 ar c5 kebulu, ir ar sedanas, ar caravanas?

ruškė
06-01-11, 18:25
rase gi kad butinai mechanika o tu automatus meti tik :xx:

driuliauskas
06-01-11, 18:25
Nu cia siek tiek pigiau: http://www.zibe.com/for-sale/used-1999-audi-a6-28_quattro_sedan-chantilly-va-5044461.html O tave domina c4 ar c5 kebulu, ir ar sedanas, ar caravanas?
gerai nefloodinam :D domina sedanas ir butu gerai be skuru. bet ne cia man jos ieskoti.

Jexx
06-01-11, 18:27
Gerai, USA audines atmetam :)

Jexx
06-01-11, 18:31
Sorry, kad off topic cia bus, negalejau susilaikyt ir neparodyt:http://www.zibe.com/for-sale/used-1978-mercedes~benz-300d-123_chassis_sedan-great_neck-ny-3573881.html :seile2::seile2::seile2::seile::seile::seile:

woodoooo
06-01-11, 18:31

buvai apgautas kaip mazas vaikas. v6 tdi tvarkyt tas pats kas 4.2 v8 taigi visko keitimas visu roliku dirzo ir tarpiniu su viso priekio nuardymu ir dar kondiske uzpilde pakeite tepalus ir antifriza sumokejau 1600lt. ir nelygink 1.9 su v6 ar v8 visai kas kita.

blogesnio variklio uz 2.5 v6 turbut nera.

dabar kita pasiuliau audi ir uzviriau cia kose , vaikai nesipykitv:)
as pasiuliau derini audi 85kw pd variklis + quattro + 6 begiu mechanas, sita galima pirkt visa kita sudu kruva!!!!!! jei ne mano pasiulitas variantas tada tik CDI !!!!!!

samagonas
06-01-11, 18:42
Sorry, kad off topic cia bus, negalejau susilaikyt ir neparodyt:http://www.zibe.com/for-sale/used-1978-mercedes~benz-300d-123_chassis_sedan-great_neck-ny-3573881.html :seile2::seile2::seile2::seile::seile::seile:

Ragas,kaip agurkas ishlaikytas :seile: Ir su kondishinu,-blin nebutu zapadlo man su tokiu vazhineti :)

Jexx
06-01-11, 18:46
+ dar dyzelis = Lietuvio svajone :vairuot:

eSaS
06-01-11, 18:52
ziauriai islaikytas :good:

mikis
06-01-11, 18:59
o kas ten per pozicijos ant greiciu svirties "L - S" ?

Jexx
06-01-11, 19:07
as ir pats nezinau, klausiau ir rimtesniu zmoniu, visvien nieks nezino.... :ne: As galvoju, kad cia kokie gal paletinti begiai ar kazkas tokio... :geda:

ldalius
06-01-11, 19:08
senesniuose modeliuose buvo L, S , o dabartiniuose yra 2,3

samagonas
06-01-11, 19:11
senesniuose modeliuose buvo L, S , o dabartiniuose yra 2,3

:taip:
ir lbai trumpi begiai toj dezhej, 120km/h apie 4000 apsuku (chia bent ant benzo W107 taip)

Justas STC
06-01-11, 19:53
Cia matyt is MB muziejaus :)

SE500
06-01-11, 19:56
...O pats didžiausias galvos ir piniginės skausmas yra 2,5 110kw, V formos su dviem paskirstymo velenais, kurio diržų keitimas su viskuo kas prie jų priklauso keitimui yra 2000-3000 Lt, plius dar šitų variklių yra labai problematiški paskirstymo velenėliai, kurie kaip aš vadinu pagaminti iš plastmasės.

Nevisai taip yra, kaip rašai. Žinau, nes važinėju su 2,5 TDI V6 110kW jau 8 metai :) Diržo keitimo su tuo kas priklauso kaina dalink iš 2. Galui, 200 000km nuvažiavau, niekas nebarška ir nieko visai nedaryta. Priekis - įmečiau restauruotas detales (ne visas, kainavo 450Lt) 60000km per du metus nuvažiavau ir tech. apžiūrą praėjau dar. Rida 435000km dabar, keičiau tik kompensatorius, velenai kaip nauji. Daugiau prie variklio nekišti nagai, tik tepalai keičiami. Kas yra minusas - tai kuro siurblys - 380 000km buvo, kai nusibaigė kapitališkai.

ldalius
06-01-11, 20:00
aš kalbu apie tai ką žinau iš savo garažo ir kolegų kas užsiima remontais. Aš pavyzdžiui sudedu detales, ką man atveža klijentas, nes jau seniai esu pasimokęs dėti savo detales. Ką atvežei tą idėjau ir dažnai net neklausiu nei kur pirko, nei kiek mokėjo, o jei po metų ta pati mašina vel atvažiuoja su tom pačiom važiuoklės bėdom, tai jau ne mano galvos skausmas. Sutinku, kad ir audi jei nupirkai gerą ir dedi geras detales ji tarnauja, bet yra kaip yra

Darinis
06-01-11, 21:54
Nevisai taip yra, kaip rašai. Žinau, nes važinėju su 2,5 TDI V6 110kW jau 8 metai :) Diržo keitimo su tuo kas priklauso kaina dalink iš 2. Galui 200 000km nuvažiavau, niekas nebarška ir nieko visai nedaryta. Priekis - imečiau restauruotas detales (ne visas, kainavo 450Lt) 60000km per du metus nuvažiavau ir tech. apžiūrą praėjau dar. Rida 435000km dabar, keičiau tik kompensatorius, velenai kaip nauji. Daugiau prie variklio nekišti nagai, tik tepalai keičiami. Kas yra minusas - tai kuro siurblys - 380 000km buvo, kai nusibaigė kapitališkai.

pazystamas uzsiima masinu remontu ir neseniai atvare audine su 2.5 tdi 110kw varikliu (pas jy tai buvo pirma tokia masina su tokiu varikliu) tai sukandes dantis masinos savininkui pasake kaina - apie 1500lt tai sake seimininkas net issiziojo kaip pigu :D

mamos brolis taip pat turi a6 su tokiu varikliu tai jis pas savo draugely visa tai pasidare uz apie 1000lt. nevykes variklis tai kiek mazna.

Lengwas
06-01-11, 22:03
pazystamas uzsiima masinu remontu ir neseniai atvare audine su 2.5 tdi 110kw varikliu (pas jy tai buvo pirma tokia masina su tokiu varikliu) tai sukandes dantis masinos savininkui pasake kaina - apie 1500lt tai sake seimininkas net issiziojo kaip pigu :D

mamos brolis taip pat turi a6 su tokiu varikliu tai jis pas savo draugely visa tai pasidare uz apie 1000lt. nevykes variklis tai kiek mazna.

visos masinos turi trukumu. Bet 1.9 ne ka geresnis variantas audi a6, nebent i a4 ar pasata. keist juk dirzus ir itempejus vistiek reikia, nesvarbu kad truputi pigiau. bet uztad smagiai vaziuoji su 6 pavarom ir tyliai. 2.5 110kw tdi tyliau dirba uz 1.9 85kw. Cia is praktikos bent jau man :)

Jexx
07-01-11, 08:24
Tai ir turi tyliau dirbt. Nes 6 cilindru darbas tolygesnis, nei 4 cilindru :)

Mb 140
07-01-11, 09:11
visos masinos turi trukumu. Bet 1.9 ne ka geresnis variantas audi a6, nebent i a4 ar pasata. keist juk dirzus ir itempejus vistiek reikia, nesvarbu kad truputi pigiau. bet uztad smagiai vaziuoji su 6 pavarom ir tyliai. 2.5 110kw tdi tyliau dirba uz 1.9 85kw. Cia is praktikos bent jau man :)

nesamone,v6 niekad nedirbo graziau uz 1.9tdi ;) 1.9 daug duslesnis garsas,nera ka lygint su v6

Tomskis
07-01-11, 09:56
vaziavau su passatu b5 1.9 81kw ir su pasatu naujesniu nuo 2000metu, nzn ar b5 ar b6 skaitos, su 2.5 110kw, tai su tuo 2.5 vaziuodamas galvojau is pradziu kad benzas, nes ir ant tachometro daug skaiciu ir nesigirdi nieko. aisku gal skirtingai masinos nudroztos, bet man buvo butent taip

Edgis
07-01-11, 19:43
Važiavau aš su Audi Allroad. 6 bėgių mechanika, 2,5tdi su kažkiek kilovatų :D Burzgia kaip velnias, krato kaip wagenas:D Sąnaudos 8-9l/100km

Darinis
07-01-11, 21:10
Alroudas lyginant su A6 mechanika valgo 2 litrais daugiau :) Ir jis burzgia tikrai ne garsiai ir neklaksi, kaip visi mersai ;) Nemetyk akmenų į Audi daržą :D

nu a6 su 2.5 tdi dirba kaip traktorius lyginant su merso cdi varikliais :D

eSaS
07-01-11, 21:24
visi tie audi traktoriai ,kai paklausau pravaziuojancios tai mersas graziau dirba

Edgis
07-01-11, 21:29
Alroudas lyginant su A6 mechanika valgo 2 litrais daugiau :) Ir jis burzgia tikrai ne garsiai ir neklaksi, kaip visi mersai ;) Nemetyk akmenų į Audi daržą :D
Tik nereikia, visa WAG produkcija dirba kaip su šratais karteryje :) Šiandien buvo kolega užlėkęs, pas jį X5 3,0D...tylu kaip bažnyčioj, pri šalį važiavo A4....kulkosvaidis grynas:xx:

Joshua
07-01-11, 22:59
Na cia man regis bus dvi stovyklos :D kurie turi (tureje) audi ir sakys kad normaliai dirba, ir tie kurie netureje ir girdi matyt kitaip nei audi savininkai ta burzgesi :D netgi audi a8 3,3 tdi v8 burzgiklis geras, o kitos patys girdet turetumet.

liudas777
07-01-11, 23:23
Na cia man regis bus dvi stovyklos :D kurie turi (tureje) audi ir sakys kad normaliai dirba, ir tie kurie netureje ir girdi matyt kitaip nei audi savininkai ta burzgesi :D netgi audi a8 3,3 tdi v8 burzgiklis geras, o kitos patys girdet turetumet.

Turėjau Audi B4 1.9TD, šiaip nebuvo labai didelis barškalas, bet dyzelio garsas vistiek būdavo. Aš manau atidarysiu trečią stovyklą, kad dyzelis apskritai lievas yra su išimtim poros metų senumo automobiliam. :)

Joshua
07-01-11, 23:26
Drasi stovykla pas tave :D su tokiais teiginiais :)

Lengwas
08-01-11, 00:03
Turėjau Audi B4 1.9TD, šiaip nebuvo labai didelis barškalas, bet dyzelio garsas vistiek būdavo. Aš manau atidarysiu trečią stovyklą, kad dyzelis apskritai lievas yra su išimtim poros metų senumo automobiliam. :)

as ketvirta stovykla atidarau. visos masinos yra lievos, geru dar nesukure :lithuania:

Barakuda
08-01-11, 00:48
Eina nafik kokios kainos degalu lietuvoj, pabuni menesi be neto ir nebezinai kas pasaulyje dedasi :xx: blyn norgej db degalu kainos truputi pakilo, benzas apie 5.20 lt, dyzelis apie 5 lt kazkur, bet cia pragyvenimo lygis kitoks, nieks skirtumo nejaucia. Bet ne lietuvoj tokias kainas daryti, baisu :cenzura:

ldalius
08-01-11, 09:33
Lietuvis kantrus rūpužė - iškentės ir su kuro kainom :xx:

Anekdotas Lietuvos ateičiai:

Susitinka Kubilius su Lukašenka, o šis ir klausia:
- Girdėjau, kad Lietuvą parduodi?
- Taip, - sako Kubilius, - o tau su žmonėmis reikia, ar be?
- Geriau tuščią, - sako Lukašenka.
- Gerai, - taria Kubilius, - bet tada dar porą metų reiks palaukti, kol visi nuo mano kainų ir mokesčių arba išmirs arba išlakstys į užsienį

Jexx
08-01-11, 09:39
VAG dyzeliai sako: krrrrrrrrrrr..., O MB dyzeliai sneka: klaklaklaklaklaklaklaklaklakla.... :)

eSaS
08-01-11, 12:12
Eina nafik kokios kainos degalu lietuvoj, pabuni menesi be neto ir nebezinai kas pasaulyje dedasi :xx: blyn norgej db degalu kainos truputi pakilo, benzas apie 5.20 lt, dyzelis apie 5 lt kazkur, bet cia pragyvenimo lygis kitoks, nieks skirtumo nejaucia. Bet ne lietuvoj tokias kainas daryti, baisu :cenzura:

kokios kainos lt.barakuda :xx: ?

o ka reiskia VAG ? :geda:

Edgis
08-01-11, 12:19
o ka reiskia VAG ? :geda:
Volkswagen Auto Group, kitaip tariant VW, Audi, SEAT, Porsche, Bugatti ir t.t. :)

eSaS
08-01-11, 12:21
:aciu:

ldalius
08-01-11, 14:03
VAG yra kitaip tariant liaudies vagonas

Edgis
08-01-11, 14:04
Na Bugatti ir Porsche nėra visai jau liaudies vagonai, bet kitais stvejais tu teisus:wave:

eSaS
08-01-11, 14:06

tai ir audi tautovezis taip iseina :xx:
cia svedijoj tautovezis grynas yra VOLVO,kai prisikta cia ju ant kiekvieno kampo,matyt zmones neuzdirba ant vw :xx:

ruškė
08-01-11, 14:09
man tai svedijoj keista kad ziauriai daug korveciu :xx: varo senukai sau stogus nusileide bedu nemato :ralis:

Edgis
08-01-11, 14:10
tai ir audi tautovezis taip iseina :xx:
cia svedijoj tautovezis grynas yra VOLVO,kai prisikta cia ju ant kiekvieno kampo,matyt zmones neuzdirba ant vw :xx:
Švedai protingi, jie perka savo produkciją, kuri jiems išeina pigiau ir laimingai važinėja remdami savo ekonomiką. Visose normaliose šalyse taip yra:wave:

Mb 140
08-01-11, 14:37
Švedai protingi, jie perka savo produkciją, kuri jiems išeina pigiau ir laimingai važinėja remdami savo ekonomiką. Visose normaliose šalyse taip yra:wave:

tame tarpe ir rusijoj :D

eSaS
08-01-11, 15:53

nu jo :good: ale siaip jie patriotai galim sakyt megsta savo produkcija aukstina ja ir t.t galim sakyt didziuojasi kad yra svedai,kiemuose svedu veliava tik plevesuoja nesvarbu svente ar ne :)

man tai svedijoj keista kad ziauriai daug korveciu :xx: varo senukai sau stogus nusileide bedu nemato :ralis:

jie ziauriai megsta amerikoniskas masinas kur ryja po 20L :xx: vasara isvaro su savo nulaizytais cadiais ir linkolnais kurie kainuoja ogogo kiek,buna sventes parodos ir t.t o siaip vazineja ir GMC maciau dodge dideliais kaip ram tokie nu megsta zodziu jie didelius amerikonus

woodoooo
08-01-11, 16:46
dideli amerikonai :good:

eSaS
08-01-11, 18:40
joo ir man patinka jie :good: pastoviai nuziuriu kai pravaziuoja koks GMC ar dodge pikapas,,o jau kaip burzgia jie .. :seile:

Edgis
08-01-11, 18:43
joo ir man patinka jie :good: pastoviai nuziuriu kai pravaziuoja koks GMC ar dodge pikapas,,o jau kaip burzgia jie .. :seile:
Jie neburzgia, ten girdisi kaip tavo pinigai sproginėja :D

eSaS
08-01-11, 18:50

kaip dega litai tipo :xx:

woodoooo
09-01-11, 13:13

uztat kaip maloniai sprogineja :p

mikis
09-01-11, 13:39
pasierzink :D

http://images.demotyvacija.lt/media/demotivators/demotyvacija.lt_Atsimeni-.jpg

dabartine situacija

http://l14.sphotos.l3.fbcdn.net/hphotos-l3-snc6/hs070.snc6/168089_178764535488756_100000656321333_487737_5077 797_n.jpg

woodoooo
09-01-11, 14:06
kontrobandine kolonele :xx:

ruškė
09-01-11, 14:09
kelintais cia metais taip buvo? :geda:

pucenas
09-01-11, 14:11
2003 :)

mikis
09-01-11, 14:14
bet kainos nesveikai sukilo :S

pucenas
09-01-11, 14:16
Dujos :unreal::unreal:

mikis
09-01-11, 14:25
jo kazkada galejai uz centus vazinetis :D

Dujos :unreal::unreal:

woodoooo
09-01-11, 14:36
senais laikais benzo litras kainavo 4 kapeikas o puodukas kavos 8 kapeikas

pucenas
09-01-11, 14:43
senais laikais benzo litras kainavo 4 kapeikas o puodukas kavos 8 kapeikas

Sita bajeri per TV girdejau cia visai nesenei nepamenu kokioi laidoi :)

woodoooo
09-01-11, 15:15
Sita bajeri per TV girdejau cia visai nesenei nepamenu kokioi laidoi :)

per kaka2 :) bet tiesa cia senelis mano lakunas buvo tai pasakojo nuskrenda i kitus miestus o ten bazes virsininkas sako paimk cisterna benzino nes neturiu kur ispilti visur kur pilam jau zeme nebesugeria :xx:

BaltMan
09-01-11, 15:15
as atsimenu tevui brangu buvo benzas apie 1.30 kainavo ,tai idejo i scorpa dujas tai jos apie 70-80 ct kazkur kainavo

eSaS
09-01-11, 16:05
geri laikai buvo :confused:

Simka
09-01-11, 17:08
Viskas per ta Eurosajuza....Būtų žmonių algos kaip vakarų europoje, galėtum mokėti 4Lt už litrą...

Edgis
09-01-11, 17:14
as atsimenu tevui brangu buvo benzas apie 1.30 kainavo ,tai idejo i scorpa dujas tai jos apie 70-80 ct kazkur kainavo
Mano tėvas su broliu į Jetta dujas buvo įdėję tais laikais, kai jos kainavo po 30ct/l :D Paskui ant dyzelio perėjo, nes iš geležinkelio gaudavo tonom:) Va kur geri laikai buvo:wavecry:

Simka
09-01-11, 17:27
Kur čia? Mes irgi norim :xx:

woodoooo
09-01-11, 18:22
Daraisi vizą pas Lukašenką ir pirmyn ;) Tiesą sakant, kai kas netgi pigiau :D

idomu kas, jei 95 ten kainuoja 0.89 euro kas yra biskuti daugiau triju lt. gal nebent saliarka pigiau jei imi ta is neisku kur neisku kokia ir neaisku ar su ja vaziuosi.

Simka
09-01-11, 18:23
Daraisi vizą pas Lukašenką ir pirmyn ;) Tiesą sakant, kai kas netgi pigiau :D
o tu viza metam laiko turi? kiek ji kainuoja? ir kiek km pas lukasenka iki pirmos degalines?

woodoooo
09-01-11, 18:35
Benzas brangiau, saliarka ir dujos pigiau :) O 95 benzas belarusijoj su švinu, tad jo niekam nereikia, visi važiuoja sėkmingai 92. O saliarka, tokia kaip apibūdinai, degalinėj neparsiduoda ;)

nu nesvarbu gad ir 92 vistiek kainos blr dabr didesnes nei toje foto. nepamenu dabar tiksliai pokiek saliarka.

woodoooo
09-01-11, 19:05
Šiandien pyliausi, pigiau ;)

nzn kur tu ten pili bet saliarka dabar apie 2.40 lt degalines

woodoooo
09-01-11, 19:15
Dar yra biodyzelis.

pili suda visoki

liudas777
09-01-11, 19:18
pili suda visoki

Tipo biodyzelis šūdas? Nebent BY, bet kažin...

Edgis
09-01-11, 19:24
Tipo biodyzelis šūdas? Nebent BY, bet kažin...
O tai ne šūdas gal?:D Pigus, valgo mažai ir į Cadillac negalima įpilti:D Visiškas šūdas:xx:

woodoooo
09-01-11, 19:30
O tai ne šūdas gal?:D Pigus, valgo mažai ir į Cadillac negalima įpilti:D Visiškas šūdas:xx:

tai pasakyk man kodel tie vezejai perka paprasta ir bio poto maiso ir parduoda? kodel nieks nenori bio na apart tu traktiru senuju kaip w123 ar w124 kurie vaziuoja su belekuo?

Edgis
09-01-11, 19:47
tai pasakyk man kodel tie vezejai perka paprasta ir bio poto maiso ir parduoda? kodel nieks nenori bio na apart tu traktiru senuju kaip w123 ar w124 kurie vaziuoja su belekuo?
Kas ką ir su kuom maišo manęs nedomina:) O nenori todėl, kad girdėjo jog šis kuras kenkia varikliui. Kiek teisybės nesigilinau, nes pas mane senasis traktorius ir jam giliai:cenzura::xx:

BaltMan
19-01-11, 16:16
http://www.taupykdegalus.lt/neo-socket-14/lt/
http://www.taupykdegalus.lt/informacija-1/lt/
ir jusu problemos issprestos !

ldalius
19-01-11, 16:18
http://www.taupykdegalus.lt/neo-socket-14/lt/
http://www.taupykdegalus.lt/informacija-1/lt/
ir jusu problemos issprestos !

netikiu tai stebuklais

Simka
19-01-11, 16:31
Man tas kur į prikurke kišasi tai visai nesuprantamas man jo veikimo principas :xx: o tas geltonas irgi įdomus, magnetas išskaido kuro molekules, nors nesu chemikas man įdomu pasidarė kaip magnetas gali tai daryti? manau jog su magnetu tik metalą galima pritraukti :xx:

ldalius
19-01-11, 16:34
todėl ir sakau kad netikiu tuo stebuklu

kosmaras
19-01-11, 16:47
cia toks klausimas iskilo, ar dazytas dyzelis kenkia varikliui?

Simka
19-01-11, 16:49
Eilinis žmonių išdurinėjimas, manau kuro taupymas yra geriausias kai turi galvą ant pečių kuri siunčia teisingus nervinius impulsus į dešinę koja :xx:

sabarkst
19-01-11, 16:53
cia toks klausimas iskilo, ar dazytas dyzelis kenkia varikliui?

nekenkia tai toks pat dyzelis tik su dazais, kad skirias ivairiu degaliniu kuro kokybe tai taip, bet pvz koks konkrecioj degalinej paprastas dyzelis toks bus ir dazytas

kosmaras
19-01-11, 16:54
nekenkia tai toks pat dyzelis tik su dazais, kad skirias ivairiu degaliniu kuro kokybe tai taip, bet pvz koks konkrecioj degalinej paprastas dyzelis toks bus ir dazytas

dekui uz atsakyma:)

Tomskis
19-01-11, 18:23

jokiu ten dazu nera, pyliau statoile dfortis i kanistra, lygiai tokia pat zalia zalerka kaip ukininku

sabarkst
19-01-11, 18:39
jokiu ten dazu nera, pyliau statoile dfortis i kanistra, lygiai tokia pat zalia zalerka kaip ukininku

yra dazai

woodoooo
19-01-11, 18:42

ukininku saliarka kitos spalvos pats esu mates pilant is kanistros. kokiam statoile radai dazyta saliarka?

v-220
19-01-11, 18:45
Nekenkia žalia salerka.Ant nauju kombainu stovi siurbliai kur mandagesni negu musu mersose, kas butu jei kombainas sugestu ipač naujas, o jie kainuoja kur daugiau negu mersai ir limuzinai.Paprasčiausiai inai paženklinta kad atskirti.:xx: :zenklas:

ldalius
19-01-11, 18:48
kuras dažytas dedant ant 1 tonos kuro 10gramų dažų.

Ieikite į Mažeikių naftos svetainę ir susiraskite pateiktus kuro sertifikatus ir bus viskas aišku

pucenas
19-01-11, 18:51
kuras dažytas dedant ant 1 tonos kuro 10gramų dažų.

Ieikite į Mažeikių naftos svetainę ir susiraskite pateiktus kuro sertifikatus ir bus viskas aišku

cia ta pati diskusija kaip apie XENONUS be galo be krasto. pasakysiu ir as nors nevazineju su dyzeliu, bet mano puzbrolis kaime ukininkauja, ir se vasara nusipirko Kombaina uz 890000 ir traktoriu uz 560000 pinigu ir pila i ji ta ukininku dazyta ir viskas ciki nemanau, kad ten daug paprasciau negu pas mus MB tuo labiau pats vazineja su touregu V10 o zmona su volvo xc90 abu dyzelinei ir nemate kitokio dyzelio kaip ukininku, jokiu problemu neturejas :) touregas pirktas is vis naujas is salono :) nuo pat pirmos dienos pila zalia ir vazineja jau 5 metai :)

ldalius
19-01-11, 18:52
tai aš ir norėjau pasakyt kad tas kuras negali kenkti kuro sistemai

Tomskis
19-01-11, 18:53
ukininku saliarka kitos spalvos pats esu mates pilant is kanistros. kokiam statoile radai dazyta saliarka?

gariunu statoile pyliau i kanistras 100litru salerkos, visa zalia zalia, perpilinejau poto zmonem i bakus :) nzn ar dazai ar jos tokios savybes, bet spalva niekuom nesiskiria nuo zalios ukininku salerkos (esu pilstes ir ta)

woodoooo
19-01-11, 19:21
gariunu statoile pyliau i kanistras 100litru salerkos, visa zalia zalia, perpilinejau poto zmonem i bakus :) nzn ar dazai ar jos tokios savybes, bet spalva niekuom nesiskiria nuo zalios ukininku salerkos (esu pilstes ir ta)

tai kad ten nera ukininku saliarkos , gal tu pyliai ta is furu koloneles nu kur atskira buna.

Tomskis
19-01-11, 19:24
nea, puliau is lengvuju :) as nesakau kad ten ukininku salerka buvo, tiesiog tos DFORTIS spalva lygiai tokia pat, juk niekas kai pila i baka neziuri salerkos spalvos, o kanistroj labai gerai matosi :) galiu paimt viena kanistra dfortis, kita kanistra zalios, abi kanistras tau pilsiu, neatskirsi kur kokia salerka. beje ne viena kart emiau is to statoilo, gal 7 kartus :) ir is skirtingu pistoletu, turejau vienu metu taska pigiau isigyt salerkos :)

woodoooo
19-01-11, 19:28
nea, puliau is lengvuju :) as nesakau kad ten ukininku salerka buvo, tiesiog tos DFORTIS spalva lygiai tokia pat, juk niekas kai pila i baka neziuri salerkos spalvos, o kanistroj labai gerai matosi :) galiu paimt viena kanistra dfortis, kita kanistra zalios, abi kanistras tau pilsiu, neatskirsi kur kokia salerka. beje ne viena kart emiau is to statoilo, gal 7 kartus :) ir is skirtingu pistoletu, turejau vienu metu taska pigiau isigyt salerkos :)

tai dfortis paprasta saliarka skirta visiems.

kosmaras
19-01-11, 19:30
pagal statoil puslapi vilniui is vis nera degalines prekiaujancios ukininku dizelinu.:)

woodoooo
19-01-11, 19:32
nu tai as apie tai ir kalbu :)

sabarkst
19-01-11, 19:36

atskirsi kai pili istrauk pistoleta ir paziurekk labai gerai matos skirtumas, saliarka ir taip turi zalia atspalvi bet skirias nuo ukininku, vazinedavau as ta ukininku saliara pastoviai

Tomskis
19-01-11, 19:41
as is kanistru pyliau i baka ta dfortis ir ukininku, niekuom ji nesiskiria, baltarusiska tai skyrias, o lietuviska ne :)

Joshua
19-01-11, 19:50
Gal kas zalios salerkos nesunaudojat? :) pagelbeciau :)