PDA

View Full Version : Rusiškas dyzelinas. Kokios mintys?

Pages : [1] 2

Vilmami
20-09-10, 12:49
neradau temos apie tai. Klausimas iškilo natūraliai. Mašina iš D parvažiavo su puse bako, čia, LT, pyliau tik vieną kartą. Po to beveik mėnesį važinėjau tik su rusišku. Šiandien užsipyliau Statoilo. Mašina purtosi, kai sustoju tai jausmas lyg ant arklio sėdėčiau. Tai kurį kurą dabar kaltint? Rusiškas tikrai švarus, iš degalinės. Parveža vyras:confused:

samagonas
20-09-10, 12:56
Nezhinau,koks tas rusishkas kuras, tai nesakysiu nieko,bet kazhin ar be reikalo putinas,prieme istatyma,kad nuo kazhkokio tai menesio,visas rusijos kuras atitiktu europinius standartus. taip isheina,kad iki shiol neatitikdavo ?
nu vo pvz. http://smi2.ru/_Best/c401938/?comm_id=810121 rasho kad zhmones perka brangius automobilius ir turi teise pilti kokybishka kura, o ne toki shlamshta,koks yra dabar (apie shlamshta tarp eiluchiu parashyta ) :)

Vilmami
20-09-10, 13:07
bet čia apie benziną rašo. Kita vertus ankstesnis su rusišku irgi žvalesnis buvo. Gal pripratinau :)

donisgud
20-09-10, 13:25
maniskis MB ir ant rusisko vazioje ir neko, nelabai kas ir jauciaisi ar lietuviska ar rusiska tik gal lt verva biski geresne

ldalius
20-09-10, 14:19
aš irgi dabar rusišku vien važinėju ir viskas puikiai

Speed200
20-09-10, 14:23
O trauka normali?

donisgud
20-09-10, 14:40
nu man tai normalei nejauciu skirtumo ar su rusiska ar su lt

Vilmami
20-09-10, 15:01
O trauka normali?
nenormali. Toks jausmas kad vienas cilindras nedirba. Pakeliau kapota, a ten saliarkos pribege, ir ant asfalto kieme slapios demes. Pasiskundziau vyrui, sako forsunke keist reikia, nes ten prie vienos ir anksciau slapia buvo:( Tai cia tipo pramuse? Gumyte ar dar ka? Padekit patarimais bobelei.Nes kai meistras prades senekti liksiu nesupratus :geda:

liudas777
20-09-10, 15:43
Pažiūrėk ar siurblys nešlapias dėl įdomumo. Manau čia atsitiktinai sutapo kad kažkas sulūžo, kai statoilo dyzelino prisipylei.

ldalius
20-09-10, 15:46
visų pirma dar reikia žiūrėti pro kur tas kuras bėga. Šiaip realybėje kad forsunkė pradėtų leisti kurą išorėn būna ypatingai retais atvejais. Nedirbti ji gali: gali pridegti purkštukas, gali skylutės purkštuke užsikimšti, bet kad leistų kurą laukan nebent jei per vidurį kur ji susisuka atsileidusi, bet tai tik teoriškai imanoma.
O realiame gyvenime gali trūkti forsunkės vamzdelis, gali atsikleisti vamzdelio štuceris nuo forsunkės arba dažnai būna trūksta grižtamo kuro šlangutės, kuriomis sujungtos forsunkės tarpusavyje.
Taigi siūlymas tik toks: pirmiausia atsidaryk kapotą ir užvesk variklį. jei jau netgi kuras bėga žemėn, tai tikrai turėtum pamatyti pro kur, nebent pas tave variklio viršus yra uždengtas plastmasiniu gaubtu, tai tada norint kažką pamatyti reiks jį nuimti, bet matau kad pas jus yra w124 tai turėtum viską ir taip pamatyti

woodoooo
20-09-10, 15:47
keiti forsunke ir vazineji sau toliau laiminga :)

Speed200
20-09-10, 16:00
Maqn panasus atvejis buvo tai gali buti, kad tiesiog vamzdelis pradilo ir pradejo leist tau kura . Pabandykit uzvest masina ir ziuret pro kur kura varo ir ta vamzdeli pasikeist pameginkit nemanau, kad forsunkes bus ir dar gryztamo slangutes apziurekit.

Vilmami
20-09-10, 16:11
visų pirma dar reikia žiūrėti pro kur tas kuras bėga. Šiaip realybėje kad forsunkė pradėtų leisti kurą išorėn būna ypatingai retais atvejais. Nedirbti ji gali: gali pridegti purkštukas, gali skylutės purkštuke užsikimšti, bet kad leistų kurą laukan nebent jei per vidurį kur ji susisuka atsileidusi, bet tai tik teoriškai imanoma.
O realiame gyvenime gali trūkti forsunkės vamzdelis, gali atsikleisti vamzdelio štuceris nuo forsunkės arba dažnai būna trūksta grižtamo kuro šlangutės, kuriomis sujungtos forsunkės tarpusavyje.
Taigi siūlymas tik toks: pirmiausia atsidaryk kapotą ir užvesk variklį. jei jau netgi kuras bėga žemėn, tai tikrai turėtum pamatyti pro kur, nebent pas tave variklio viršus yra uždengtas plastmasiniu gaubtu, tai tada norint kažką pamatyti reiks jį nuimti, bet matau kad pas jus yra w124 tai turėtum viską ir taip pamatyti

prie siurblio, 4 nuo manes purkstukas, graziai srovele i virsu. Atvaziuos, paziures, gal ten tik gumyte keist reikia, ar nuo vibracijos (cia mano bobiskas protas) atsilaisvino. Tai is to supratau kad kura leidzia, todel cilindras ir nedirba. Bet purtymas kad net koja ant gazo pedalo dreba.

Speed200
20-09-10, 16:14
Uz tai, kad ora gaudo ir variklis netoligiai dirba todel taip ir purtosi.

Vilmami
20-09-10, 16:18
bet visgi, ka mastot apie rusiska ar baltarusiska saliarka. Kuri blogybe geresne?

Speed200
20-09-10, 16:19
Vazinejau ta ir ta ir problemu neturejau gal ik truputi daugiau suvalgo, bet pigiau ir gerai:)

Vilmami
20-09-10, 16:32
Vazinejau ta ir ta ir problemu neturejau gal ik truputi daugiau suvalgo, bet pigiau ir gerai:)

benzina i savo eks trilitri pildavau, tai tikrai daugiau imdavo. Daba su rusiskos pilnu baku 1000 km padariau.

ldalius
20-09-10, 16:40
Tai nelabai supratau ar iš forsunkės trykšta srovelė ar iš siurblio ties 4 štuceriu?
Jeigu leidžia kurą iš siurblio kur stovi štuceriai prie kurių prisukti vamzdeliai išeinantys į forsunkes tai ne bėda. ten išeina tokios gumytės, kurių viena kainuoja apie 1 Lt, tik pakeitimas užtrunka biški ilgiau. Aš esu keitęs ir keičiau iškart visų štucerių gumytes, tai visas darbas dirbant man pačiam su pasirūkymais užtruko gerą valandą

Vilmami
20-09-10, 16:46
Tai nelabai supratau ar iš forsunkės trykšta srovelė ar iš siurblio ties 4 štuceriu?
Jeigu leidžia kurą iš siurblio kur stovi štuceriai prie kurių prisukti vamzdeliai išeinantys į forsunkes tai ne bėda. ten išeina tokios gumytės, kurių viena kainuoja apie 1 Lt, tik pakeitimas užtrunka biški ilgiau. Aš esu keitęs ir keičiau iškart visų štucerių gumytes, tai visas darbas dirbant man pačiam su pasirūkymais užtruko gerą valandą

sakau kad su boba reikelu turit:xx: vamzdelis kiauras kuris iseina is stucerio, 5- o cilindro. Uz poros valandu paims tvarkyt:)

Tomskis
20-09-10, 17:36
kokius jus cia kvailus klausimus uzdavinejat apie salerka , koks skirtumas is kokios salies, rusijoj simta kart daugiau masinu nei lietuvoj, zymiai daugiau nauju ir prabangiu, jus ka galvojat kad ten visi vaziuoja ir kratosi ir masina remontuoja kas menesi, ar vien tik kamazai vazineja gatvemis? kuras yra kuras, visur jis vienodas, o tuo labiau salerka tai isvis, tai ne benzas, gali i baka pilt nors alieju is maximos, masina irgi vaziuos, benzinine masina jautri, o dyzeliui vienodai ka tu ten pilsi

woodoooo
20-09-10, 17:42
kokius jus cia kvailus klausimus uzdavinejat apie salerka , koks skirtumas is kokios salies, rusijoj simta kart daugiau masinu nei lietuvoj, zymiai daugiau nauju ir prabangiu, jus ka galvojat kad ten visi vaziuoja ir kratosi ir masina remontuoja kas menesi, ar vien tik kamazai vazineja gatvemis? kuras yra kuras, visur jis vienodas, o tuo labiau salerka tai isvis, tai ne benzas, gali i baka pilt nors alieju is maximos, masina irgi vaziuos, benzinine masina jautri, o dyzeliui vienodai ka tu ten pilsi

tiesa :)

Vilmami
20-09-10, 19:30

ko tu pyksti iskart? Pasiskaityk kaip kiti ( ne sitam forume) isikalineja, ir vos ne visomis pasaulio pasaulio bedomis gasdina kas bus jei rusiska pilsi.

mariukaz
20-09-10, 19:37
hmm.. kiek zinau daugelis automobiliu gamintoju oficialiai netiekia nauju dyzeliniu masinu Rusijos rinkai.. kitaip tariant nueje Maskvoje i Toyotos salona jus nenusipirksit Avensis D4D

kyla klausimas kodel?

woodoooo
20-09-10, 19:39
hmm.. kiek zinau daugelis automobiliu gamintoju oficialiai netiekia nauju dyzeliniu masinu Rusijos rinkai.. kitaip tariant nueje Maskvoje i Toyotos salona jus nenusipirksit Avensis D4D

kyla klausimas kodel?

tai nori pasakyt galybe nauju cdi mb atvaziuoja is kitur? manau nesamone

nova
20-09-10, 20:01
tai nori pasakyt galybe nauju cdi mb atvaziuoja is kitur? manau nesamone
oficialiai mercedes cdi versijos rusijoje pradetos pardavineti tik nuo 2008 metu berods.
kuras skirtingas net lietuvos ir rusijos lukoiluose, jau nekalbant apie kitas degalines.

Tomskis
20-09-10, 20:01
nezinau ar tiekia D4D ar ne, bet baltarusijoj , o ypac minske pilna visokiu toyotu dzipu nuliovu ir tu paciu d4d, mersu cdi, bmw ir visokiu kitokiu, kuriu numeriu skaiciai visi vienodi, tamsinti visi langai, ir negalioja jokios KET taisykles. o del rusiskos salerkos pasiklauskit bet kokio furisto , pati geriausia salerka, ziema ir prie -80 neuzsals.
beje paimkit Lukoila lietuvoje, Lukoila baltarusijoje, Lukoila rusijoje, i visas degalines kuras atvaziuoja is tos pacios rusijos, tai kad lietuvos degalinej pilates rusiska kura, ir toyotos vaziuoja ir visi kiti.

ko tu pyksti iskart? Pasiskaityk kaip kiti ( ne sitam forume) isikalineja, ir vos ne visomis pasaulio pasaulio bedomis gasdina kas bus jei rusiska pilsi.

sorry ne taip supratai, as nepykstu, as tik paaiskinau :wave:

woodoooo
20-09-10, 20:27
oficialiai mercedes cdi versijos rusijoje pradetos pardavineti tik nuo 2008 metu berods.
kuras skirtingas net lietuvos ir rusijos lukoiluose, jau nekalbant apie kitas degalines.

yra kazkokia oficiali info?

manu tomskis teisus rusijoje as maizai buves bet baltarusija ir ukraina isvazinejes skersiair isilgai ir jau daug metu vazineju ir ne i pasieni benzo o turiu omeny kad daug kur bunu pilna ten tokiu masinu apie kurias mes net nesvajojiam ir gal niekada ir nepamatysim musu keliuose pilasi ten ta ju vietini kura. ukrainoje vienas populiariausiu auto toyota landcruiser su dyzeliukai berods ten ir yra tas d4d visi jie puikiai laksto :)

nova
20-09-10, 20:28
beje paimkit Lukoila lietuvoje, Lukoila baltarusijoje, Lukoila rusijoje, i visas degalines kuras atvaziuoja is tos pacios rusijos, tai kad lietuvos degalinej pilates rusiska kura, ir toyotos vaziuoja ir visi kiti.
rusai atvaziave pas mus ir uzsipyle lukoile stebisi kaip atgyja ju masinos ;)

ldalius
20-09-10, 20:31
iš kur Tomski ištraukei kad Lietuvoj Lukoile rusiška salerka? Ji atvežama iš tos pačios Mažeikių naftos tiek į Lukoil tiek į Neste ar Statoil tik pačios degalinės jau dedasi savus priedus

Aistė
20-09-10, 20:34
idomu pasidare kiek susitaupo pilant rusiska kura? ar yra kas paskaiciaves kiek sutaupo per menesi?

woodoooo
20-09-10, 20:36
idomu pasidare kiek susitaupu pilant rusiska kura? ar yrakas paskaiciaves kiek sutaupo per menesi?

nu manau nesunku paskaiciuot tereikia zinot kiek pravaziuoji per men.

Vilmami
20-09-10, 20:38
nezinau ar tiekia D4D ar ne, bet baltarusijoj , o ypac minske pilna visokiu toyotu dzipu nuliovu ir tu paciu d4d, mersu cdi, bmw ir visokiu kitokiu, kuriu numeriu skaiciai visi vienodi, tamsinti visi langai, ir negalioja jokios KET taisykles. o del rusiskos salerkos pasiklauskit bet kokio furisto , pati geriausia salerka, ziema ir prie -80 neuzsals.

:isveik: as tos pacios nuomones. Puse Vilniaus su tokiu vazineja, o mano uosvis i savo opelius :laugh: tik toki ir pila. Ir nieko, ne vienam siurblys neparejo.Tiesa, seniau esu girdejusi, kad 1998 m omegai turbina parejo tipo nuo rusiskos saliarkos. Bet tada jos cia, LT, buvo tik prasidejusios, o ta is po "adatos" isejusi buvo.

Tomskis
20-09-10, 20:39
iš kur Tomski ištraukei kad Lietuvoj Lukoile rusiška salerka? Ji atvežama iš tos pačios Mažeikių naftos tiek į Lukoil tiek į Neste ar Statoil tik pačios degalinės jau dedasi savus priedus

neste suomiska :wave: su mazeikiais nieka bendra , lukoilas taip pat mano ziniomis is rusijos tiesiai veza, LT tik saugyklos, nes i baltarusija tiesiai veza, petroleumas tai mazeikiu nafta, statoilas irgi

woodoooo
20-09-10, 20:39
aha neste nieko bendra su kitais neturi. ziema gera salerka pas juos neuzsala. :)

Vilmami
20-09-10, 20:40
idomu pasidare kiek susitaupo pilant rusiska kura? ar yra kas paskaiciaves kiek sutaupo per menesi?

man vyras nupila:geda: neskaiciavau:geda:

Tomskis
20-09-10, 20:42
:isveik: as tos pacios nuomones. Puse Vilniaus su tokiu vazineja, o mano uosvis i savo opelius :laugh: tik toki ir pila. Ir nieko, ne vienam siurblys neparejo.Tiesa, seniau esu girdejusi, kad 1998 m omegai turbina parejo tipo nuo rusiskos saliarkos. Bet tada jos cia, LT, buvo tik prasidejusios, o ta is po "adatos" isejusi buvo.

prie ko tas siurblys, nereik pilt is kanistru kuriose klijai buvo :) siuksles i siurbly nepatenka, nes pvz mb, yra du ar trys kuro filtrais, vienas bake, kitas prie siurblio, w124 dar vienas maziukas prie motoro. nera ko tam siurbliui uzlinkt, jis uzlinksta nuo senatves, ar nuo rusisko kuro ar nuo lietuvisko, vistiek uzlinks, idomu kaip meistrai diagnozavo kad butent nuo kito kuro uzlinko, istyre kura su mikroskopu?

ldalius
20-09-10, 20:43
galiu duot į kepurę pridergt, bet prieš 5 metus esu gerą pusmetį dirbęs benzovežio vairuotoju ir kartu pildavomės kurą Mažeikių gamykloje kartu su Statolo, Lukoilo ir Nestes firmų emblemomis pažymėtais benzinvežiais

Tomskis
20-09-10, 20:45

as per praeitus metus sutaupias apie 10k lt, pravaziavau 70kkm. bet as pyluosi baltarusijoje, jei pirkciau lietuvoj baltarusiska sutaupyciau apie 6k.

viskas priklauso nuo to kiek vaziuoja, bet nematau prasmes pilt lietuvoj degalinese kad ir mazai vaziuoji, isivaizduokit, per menesi isdeginat du bakus kuro, nuo bako sutaupot po 50lt, tai i menesi 100lt, uz 100lt nueinat i maxima ir nusiperkat maisto savaitei jeigu gyvenat dviese, arba uz ta 100lt nusiperkat dar beveik baka kuro, ir su tuo baku kiekviena menesi lekiat i palanga, o kodel nelekt jeigu nemokamai tai gaunas? kodel zmones nekeliauja? nes neturi pinigu, o cia vat sove i galva ir varai i Ryga ar Varsuva vienai dienai, vistiek juk uz dyka, kodel nenuvaziuot. nors ir viena baka per menesi isvazineji, nu sutaupysi tuos 50lt, nueisi su antra puse i kina ar nusiplausi masina kelis kart

woodoooo
20-09-10, 20:47
galiu duot į kepurę pridergt, bet prieš 5 metus esu gerą pusmetį dirbęs benzovežio vairuotoju ir kartu pildavomės kurą Mažeikių gamykloje kartu su Statolo, Lukoilo ir Nestes firmų emblemomis pažymėtais benzinvežiais

tai ten saugyklos turi but.

Tomskis
20-09-10, 20:50

nezinau kaip buvo pries 5 metus, ir negaliu su tavim gincytis nes as nedirbu nestej, bet jeigu jie pilasi mazeikiu naftoj, reiskias jie apgaudineja visus savo vartotojus, nes viesai deklaruoja kad kuras is suomijos, beje suomijoj irgi neste yra. o gal mazeikiu naftoj saugyklos yra ir ten tik laiko kura savo neste?

Vilmami
20-09-10, 20:50
tai va blyn. O pas mus su tais akcizais durniuoja:confused:

Tomskis
20-09-10, 20:53
tai va blyn. O pas mus su tais akcizais durniuoja:confused:

ir nuo sausio pirmos dienos vel brangs, nelabai gali LT pasispardyt, nes EU direktyvos tokios, yra isakymas is briuselio kad akcizai turi but tokie ir tokie kaip visur EU ir viskas, turi kelt

driuliauskas
20-09-10, 20:56
ir nuo sausio pirmos dienos vel brangs, nelabai gali LT pasispardyt, nes EU direktyvos tokios, yra isakymas is briuselio kad akcizai turi but tokie ir tokie kaip visur EU ir viskas, turi kelt
kodel nera isakymu , kad algos turi buti tokios ir tokios :d

eSaS
20-09-10, 20:56
viska kelia tik vat algas uzmirsta pakelt...

Tomskis
20-09-10, 20:57
todel kad jie pasivazineja po didmiesciu naujus priemiescius, pamato kiek daug nauju nuosavu namu ir supranta kad lietuviai gerai gyvena, ir nesvarbu kad paskola ant kaklo kaba visam gyvenimui :)

nors gal kazkada lieps ir minimalia alga pakelti kaip EU, bet tai bus nebent kai/jei isivesim eura, o kai/jei isivesim isvis batai bus visiems

Aistė
20-09-10, 20:57
man vyras nupila:geda: neskaiciavau:geda:

o paskaiciuoti vertetu. nes nekarta esu su tais taupymais tokiais nagus nusvilus :) nes dazniausiai gaunasi kad vos kelis litus sutaupai :)

Tomskis
20-09-10, 20:59
o paskaiciuoti vertetu. nes nekarta esu su tais taupymais tokiais nagus nusvilus :) nes dazniausiai gaunasi kad vos kelis litus sutaupai :)

na jei vaziuoji i menesi 200km tai tikrai neverta terliotis su kanistrom, nebent tau i namus pristato jas :) bet jei vaziuoji daug, tai apsimoka ir dar kaip, jei as pirkciau kura LT degalinese as nesugebeciau islaikyt masinos , tiek daug tikrai nevazineciau ir technine puse butu apleista

ldalius
20-09-10, 21:10
bent jau prieš 5 metus tai bent jau vairuotojai sakydavo kad pačios degalinės pildavosi į savo talpas savus priedus, o kurą imdavo Mažeikiuose iš tų pačių kranų

liudas777
20-09-10, 21:14
Mano žiniomis lietuvoje visas kuras yra lietuviškas. Beje girdėjau tokią legendą, kad kažkada neste atsiplukdė su tanklaiviu gero suomiško kuro, kuris buvo dar pigesnis ir nuleido kuro kainas, tai kažkokia konkurencijos komisija įkalė gerą baudą ir užsibaigė plukdymai. :D Nežinau kiek čia tiesos.

Vilmami
20-09-10, 21:23

per menesi su savo naujiena apie 3000 km prilaksciau. Suprantu, tai nera labai daug. O kad skupus moka netgi ne du kartus, tai jau seniai zinau. :)

ldalius
20-09-10, 21:30
nebijok, mersas jei ne CDI tai suryja viską :donttellme:

Aistė
20-09-10, 21:34
kazkada ir mes su vyru pildavom rusiska. bet is esmes per menesi nedaug tesusitaupydavo. o tuos kelis litus kur sutaupydavom tekdavo isleisti kuro filtro keitimui :)

Arisimo
20-09-10, 21:42
Del purtymosi ir kuro begimo man buvo taip pat problema: Buvo nuvibraves ir nuluzes kuro vamzdelis prie siurblio:wave:
P.S. Jei vamzdeliu plasmasiniai laikikliai nuluzineja tai didele tikimybe nusivibruoti vamzdeliams. Laikiklis pazymetas 80 nr.

http://mb.neoriginal.ru/part/class/1/ccode/1/cat/19S/type/605/subtype/960/group/07/subgr/105/retcat/44V/rettype/202/retsubtype/128

Tarp kitko as irgi tik rusisku kuru vaziuoju ir dar jokiu problemu del kuro nebuvo.

Edgis
20-09-10, 23:12
nebijok, mersas jei ne CDI tai suryja viską :donttellme:
Faktas, aš savo abu dyzelius pavaišinu ir rusišku, ir aliejum iš McDonalds ir krosniu kuru:) Viskuom jie važiuoja:) :)

Joshua
21-09-10, 00:01
O i CDI tai tik degalinej galima pilt, pasakoriai :)

Edgis
21-09-10, 00:11
O i CDI tai tik degalinej galima pilt, pasakoriai :)
Galima iš bet kur pilt, bet kaži kaip sureaguotų CDI gavęs aliejaus iš Mcdonalds? :D:D

Joshua
21-09-10, 00:36
Galima iš bet kur pilt, bet kaži kaip sureaguotų CDI gavęs aliejaus iš Mcdonalds? :D:D

Na viskam yra ribos :) bet rusisko ir baltarusisko neskaitant zalio ir lietuvisko, nemazai mano cdi yra suvalges :) problemu nebuwo per 2.5 metu, sutaupyta sociai :)

Vilmami
21-09-10, 07:54
Del purtymosi ir kuro begimo man buvo taip pat problema: Buvo nuvibraves ir nuluzes kuro vamzdelis prie siurblio:wave:
P.S. Jei vamzdeliu plasmasiniai laikikliai nuluzineja tai didele tikimybe nusivibruoti vamzdeliams. Laikiklis pazymetas 80 nr.

http://mb.neoriginal.ru/part/class/1/ccode/1/cat/19S/type/605/subtype/960/group/07/subgr/105/retcat/44V/rettype/202/retsubtype/128

Tarp kitko as irgi tik rusisku kuru vaziuoju ir dar jokiu problemu del kuro nebuvo.

Buvo luzes. Pakeite vamzdeli, ir griztama dar prie to pacio.

samagonas
21-09-10, 09:08
Galima dar taip padaryti ir nepatingeti paskaityti, manau susidarysi tikslesne nuomone, apie tave dominanti klausima.

http://lmgtfy.com/?q=%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D1%8C+%D0%B2+%D1 %80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8+%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D1% 85%D0%BE%D0%B3%D0%BE+%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B5%D1%8 1%D1%82%D0%B2%D0%B0

Tomskis
21-09-10, 10:48
tai gali ir LT googlej ivest blogas lietuviskas kuras, visur jo pasitaiko :)

williuzz
16-12-10, 13:54
Po nauju metu DYZELINAS kainuos 4.10-4.20 Lt uz viena litruka. Teks importini piltis is RU.

Gal kas zinot kur Kaune jo gauti? i PM:)

Jexx
16-12-10, 14:20
vadinas reiks pries naujuosius "polny bak" uzsitavarint abiem savom auto :confused:

ldalius
16-12-10, 15:54
na per dvi mašinas sutaupysi tik ant gero litro šnabės :xx:

Jexx
16-12-10, 15:57
Nu bet visvien kazkas liks :) + dar tevukas gryzta is reiso... dbr lygtais salociu poste ant rubeziaus stovi, tai gal dar atsives siek tiek.... :seile2:

Vilmami
16-12-10, 17:01
Nu bet visvien kazkas liks :) + dar tevukas gryzta is reiso... dbr lygtais salociu poste ant rubeziaus stovi, tai gal dar atsives siek tiek.... :seile2:

kad neuzsaltum po to :D As iki pavasario su valdiska pasivezinsiu :xx:

Paulius140
16-12-10, 18:07
o tai panasiai po kiek kas imat saliarka? :)

Tomskis
16-12-10, 19:45
2.80-3.0 importine lietuvoje kainuoja, aisku po nauju kogero pabrangs :)

eSaS
16-12-10, 23:45
UAB "Tomskio diesel" prognozes :xx:

PANTERA888
16-12-10, 23:58
shiandien ir ash jau pradejau ruska pilti 60 ltr paemiau benzo po 3.30

williuzz
17-12-10, 08:51
na per dvi mašinas sutaupysi tik ant gero litro šnabės :xx:

Vis šis tas..:xx:

Vilmami
17-12-10, 09:07
Lenkuose jau 4.78 zl kainuoja. O Ultima ir 5 zl. traukia. Tai nera ko stebetis kad ir pas mus soks kainos. Rusijoje irgi brangs. Dabar jau 40- cia musu centu brangiau nei vasara :(

Chameleon
17-12-10, 10:00
Idomu butu suzinot nuomone tu, kurie vazineja su CDI. Ar bande piltis "importine"salerka ? Kiek skaiciau tai vienintelis Jochua "nespjauna" i sita varianta. Prie dabartiniu kainu ir prognoziu ateiciai , as jau pradedu galvoti apie kura ne is degalines .

Jexx
17-12-10, 10:13
utenoj kol kas po 2,50 - 2,80 vaiksto kainos... :)

Tomskis
17-12-10, 12:54
Idomu butu suzinot nuomone tu, kurie vazineja su CDI. Ar bande piltis "importine"salerka ? Kiek skaiciau tai vienintelis Jochua "nespjauna" i sita varianta. Prie dabartiniu kainu ir prognoziu ateiciai , as jau pradedu galvoti apie kura ne is degalines .

rusijoj gal 100 kart daugiau mersu cdi vazineja nei lietuvoje ir kas nenuostabu jog visi vaziuoja

woodoooo
17-12-10, 13:09
rusijoj gal 100 kart daugiau mersu cdi vazineja nei lietuvoje ir kas nenuostabu jog visi vaziuoja

O kaip ziema? blr salerka tai sala. jie pilasi normaliose degalinese o ne ta sh kur mums veza kontrobandininkai.

Tomskis
17-12-10, 13:14
tai kad tose paciose ir pilasi, dapilineja zibala, seip va kolkas nesusala kiek cia pas mus salciai 16C buvo atrodo, sutirsteja bet nesusala, o patys belarusai tai nuo -10 jau maiso su zibalu

v-220
17-12-10, 13:17

Išpradžiu pasidomek kiek kainos siurblis, forsunkes.Mitsubisi pajero 2007m, pavažinejo su kaiminine soliarka, pakeite siurbli, nauduotas 4500.Ar pigiau?
Padarem ekspirimenta, geras pažistamas veža iš Lukoilo Baltarusija, pastovejo bakelese 80 ltr, iš ju liko apie litro baltu nuosedu.Visi pila i baka, o ten nematosi, buvom nustebinti.Kuras nesmirda, spalva graži, trauka teipat, bet koks čia nuosedas liko?:confused: :zenklas:

woodoooo
17-12-10, 13:25
tai kad tose paciose ir pilasi, dapilineja zibala, seip va kolkas nesusala kiek cia pas mus salciai 16C buvo atrodo, sutirsteja bet nesusala, o patys belarusai tai nuo -10 jau maiso su zibalu

sekmes pilant perpilant maisant o as degalineje uzsipilsiu. beje pameni man zmogu rekomndavai :cenzura: kaip as ji keikiau kai man viskas uzsalo praeita ziema.

augi$
17-12-10, 19:02

Vazineju jau 5metai su CDi tai pradzioje buvo Statoil, dbr Lukoi! Niekad nepyliau ir nepilsiu importines-nerizikuosiu.Su Statoilo man kazkaip geriau vaziuodavo, nors gal tai tik atrodo :vairuot:

Pooshkis
17-12-10, 19:06
Vazineju jau 5metai su CDi tai pradzioje buvo Statoil, dbr Lukoi! Niekad nepyliau ir nepilsiu importines-nerizikuosiu.Su Statoilo man kazkaip geriau vaziuodavo, nors gal tai tik atrodo :vairuot:

as irgi arba statoil'e arba nestei. piluosi sau ir neieskau bedu su purkstukais ar dar kokiom kuro sistemom

mariukaz
17-12-10, 19:16
o as renkuosi lietuviska kura ...po 2.30 :geda:

P.S. jei negauni pigesnio dyzeino, ko gero labiau apsimoketu vazinetis dujomis...

ledas
17-12-10, 19:23
nu ponai tegu vazinejasi su tautiniu, o mes, biednieji vazinesimes su importiniu ir zvengsim is jusu. man asmeniskai graudu ziureti i zmogu, kuris pilasi degalinej:)
kaip kazkada jau minejau, man nepatinka, kai mane pasistate kampu naglai dulkina. man kazkaip labau prie sirdies atvirkstinis variantas:)

mariukaz
17-12-10, 19:34
man asmeniskai graudu ziureti i zmogu, kuris pilasi degalinejo man ne, jei jo pajamos leidzia tai daryti.

galim paskaiciuoti kiek sutaupo zmogus vazinedamas rusiska/baltarsusiska saliarka... tegu menesio rida buna 3000 km

kainos skirtumas 1 litas, dyzeliukas ryja kokius 7 ltr, 100 km sutaupai 7 Lt, 7 Lt x 30 = 210 Lt per menesi... reikia pripazinti kad ne milijonai :ne:

aisku vis i kisene o ne is jos

ledas
17-12-10, 19:42
o man ne, jei jo pajamos leidzia tai daryti.

galim paskaiciuoti kiek sutaupo zmogus vazinedamas rusiska/baltarsusiska saliarka... tegu menesio rida buna 3000 km

kainos skirtumas 1 litas, dyzeliukas ryja kokius 7 ltr, 100 km sutaupai 7 Lt, 7 Lt x 30 = 210 Lt per menesi... reikia pripazinti kad ne milijonai :ne:

aisku vis i kisene o ne is jos

matai,as apie tuos kuriem pajamos tikrai leidzia cia nekalbu. sustok vilniuje bet kurioj degalinej ir pasiziurek kas pilasi. pagrindine mase- vadybininkai, lenkiantys nugaras ofisuose po 12val uz varganus 1,5- 2, nu retais atvejais 3k (cia jau labai gerai).manai jiems pajamos leidzia piltis benza uz 4,4lt?? ar kiek jis ten dabar kainuoja?:)

Pooshkis
17-12-10, 19:44
nu ponai tegu vazinejasi su tautiniu, o mes, biednieji vazinesimes su importiniu ir zvengsim is jusu. man asmeniskai graudu ziureti i zmogu, kuris pilasi degalinej:)
kaip kazkada jau minejau, man nepatinka, kai mane pasistate kampu naglai dulkina. man kazkaip labau prie sirdies atvirkstinis variantas:)

o an graudu skaityti toki post'a ;) toks issireiskimas, kad tipo tiek, kurie pilasi degalineje kura, yra kvailiai, beje, be jokiu argumentu, tai graudu.. pvz daugumai butu graudu CDI sistema tvarkytis po belarusikos saliarkos :)

ledas
17-12-10, 19:47
o an graudu skaityti toki post'a ;) toks issireiskimas, kad tipo tiek, kurie pilasi degalineje kura, yra kvailiai, beje, be jokiu argumentu, tai graudu.. pvz daugumai butu graudu CDI sistema tvarkytis po belarusikos saliarkos :)

na cia jokio susireiksminimo, tiesiog gyvenimo budas ir nieko daugiau:)
o del masinos... nu gi niekas taves nevercia pilti i CDI, nusipirk 124 ir pilk, kad ir alieju

sausainius
17-12-10, 19:48

as ir nesuprantu ko cia juoktis kad pilasi is degalines? pats pilu is degalines ir nesuku galvos, atvaziuoji isipili ir isvaziuoji, neriek nei ten bacioku tampytis nei rupintis didesniais bakais i baltarusija vaziuot ir t.t, man juokingiau tu kurie vaziuoja i baltarusija prisipila baka ir gryzta, va tie tia juokingi. dar be to is degalines uzsipilt gali ant imones, susigrazini mokesciu kazkiek + imonem didesnes nuolaidos tai gaunasi paanasiai kaip is baciokiu pilstyt, o sutaupyto laiko ir terlioniu neskaiciuoju.

ledas
17-12-10, 19:53
kiekvieno laisva valia piltis kur norit. tiesiog as blogai jauciuosi kai piluosi degalinej. nu nepatinka man kai mane dulkina ir tiek. kiti gal taip nesijaucia, o as taip jauciausi. man sukombinuotas litas daug malonesnis nei ofise uzdirbtas, taip pat ir sutaupytas. cia psichologinis faktorius, nieko nepadarysi.

Pooshkis
17-12-10, 20:15
kiekvieno laisva valia piltis kur norit. tiesiog as blogai jauciuosi kai piluosi degalinej. nu nepatinka man kai mane dulkina ir tiek. kiti gal taip nesijaucia, o as taip jauciausi. man sukombinuotas litas daug malonesnis nei ofise uzdirbtas, taip pat ir sutaupytas. cia psichologinis faktorius, nieko nepadarysi.

taigi, kiekvienas turime savo nuomone, sia tema, todel gerbkime jas ;)

SE500
17-12-10, 21:03
Reikia ieškoti ne pigaus kuro, o ekonomiško automobilio :)

mariukaz
17-12-10, 21:16
Reikia ieškoti ne pigaus kuro, o ekonomiško automobilio :)pvz?

eSaS
17-12-10, 21:17
jojo pvz ? gal smart :xx: as geriau pilu i bangini kontrabandini bet vaziuoju normaliai ir patogiai..

SE500
17-12-10, 21:32
jojo pvz ? gal smart :xx: as geriau pilu i bangini kontrabandini bet vaziuoju normaliai ir patogiai..

Prašom 2 pvz, ir ne smart, ir važiuoja normaliai. 200D išbandytas variantas, brolis gal 5-6 metus naudojo, tikrai ekonomiškas.
http://www.autoevolution.com/carcompare/audi-a6-avant-2001-19-tdi/mercedes-benz-e-klasse-w124-1993-200-d/#maintitle

Tomskis
17-12-10, 21:36
nusisneka visi kurie sako kad nuo rusiskos/ baltarusiskos linksta siurbliai ir purkstukai, visa tai linksta nuo nesvariu kanistru, o ne nuo kuro, kurie vaziuoja patys i degaline, isipila kura, ir vazinejasi juo, vaziuoja nei ilgiau nei trumpiau nei latviai, lenkai, ar suomiai, jei linktu siurbliai kiek idomu islaidu turetu w221, e65, toyotu dzipu savininkai, kai siurblys kainuoja turbut 30k litu.

bet nuomone palaikau kad pilasi zmogus ten kur jam patogu, vieni cigaretes perka kontrabadines, kiti parduotuvej, vieni kinietiskas prekes perka turguj, kiti tas pacias kinietiskas prekes perka parduotuvej su 100% antkainiu. as visada stengiuos sutaupyt, ir perku viska ka eina gauti pigiau

Melionas
17-12-10, 22:01
Geriausia pili ant imones, o veliau susigrazini PVM

valdasc
17-12-10, 22:32
ziuriu cia dauguma raso tie kas nesusidures su lieva vadinama saliarka.su kibiru aiskus kad vaziuosi ir vargo nematysi bet nepatariu tiem pas ka elektroninis siurblys kada subires tik laiko klausimas.mano atveju tas malonumas kainavo 4500 litu.turiu dyzelista klaipedoje turbut geriausias kai atvaziavau del problemos kad netraukia pajunges kompa rado lyga oro srauto matuokle nu atrode nu nieko cia baisaus,bet nustebinti mokejo sako pas tave elektronine dalys siurbliuko parejusi sako sekmes pilant rusiska dyzeli jame parafino kiekis dydelis.tad nereikia cia nesamoniu varyti nei jus rusijoje gyvenat nei ka kas kaip ten.turiu pats draugu kas rusijoje gyvena tai reikia zinoti degalines kuruose kura piltis.o ir remontuoja rusai savo auta zymiai dazniau nei mes. logikos jokios pilt pigiai paskui remontuot. tai geriau as vaziuoju su dujom nei su senu dyzeliu,nei traktoriaus garso salone nereikes klausitys ir aplenkt zmoniskai galesiu. o jei rimtai tai vaziuojam su tuot kas kam patinka ir pilam kas kam patinka ir nereikia cia savo nuomones persti.

Tomskis
18-12-10, 05:17
as supranti pats vazineju i baltarusija kasdien, ir zinau kokia ten salerka , ir siurblys cia ne prie ko, tas siurblys lygiai taip pat butu pas tave uzlinkes ir nuo lietuviskos salerkos

eSaS
18-12-10, 10:40
tai gal by saliarka geresne ?

Tomskis
18-12-10, 11:03
salerka yra salerka, ji nei geresne nei blogesne, cia juk aliejus, ne benzinas :)

Rafinuotas
18-12-10, 11:39
Reikia ieškoti ne pigaus kuro, o ekonomiško automobilio :)

Butent :thumbsup::xx:

woodoooo
18-12-10, 12:18
salerka yra salerka, ji nei geresne nei blogesne, cia juk aliejus, ne benzinas :)

salerka irgi skiriasi pagal kokybe svaruma ir priedus. blr saliarka :cenzura:

ledas
18-12-10, 12:34
bloga vasarine bielarusiska saliarka, nes ji ziema uzsalo?:D:D:

woodoooo
18-12-10, 13:43
bloga vasarine bielarusiska saliarka, nes ji ziema uzsalo?:D:D:

bloga nes pas juos nera ziemines, bloga nes nesvari, bloga nes pas juos kiti standartai, bloga nes i pasienio degalines su vaze visa kas blogiausia.

eSaS
18-12-10, 13:49
tai kaip ziema vazineja ? pila visokiu sudus kad neuzsaltu

ledas
18-12-10, 13:50
bloga nes pas juos nera ziemines, bloga nes nesvari, bloga nes pas juos kiti standartai, bloga nes i pasienio degalines su vaze visa kas blogiausia.

del standartu tai sutinku, bet cia jau nusimanatis zmogus turi pasakyti ar ji labiau- maziau kenksminga tam tikroms masinoms detalems. kuras negali buti nesvarus is principo, nesvarios yra talpos i kurias jis pilamas. ziemine tai pas juos yra ir dar kokia!:) o del primaisymu, nesvariu talpu ir t.t., tai visos pretenzijos tautiniams tiekejams.

SE500
31-12-10, 10:08
Straipsnelis ta pačia tema :)
Nuoroda čia (http://www.15min.lt/naujiena/pinigai/lietuvos-naujienos/kontrabandiniai-degalai-ranka-pasiekiami-194-131106)

Tomskis
31-12-10, 10:14
zmones jau rytdienos nelaukia, pastebejau ta nuo sios savaites pradzios, masiskai visiems pradejo rupet baltarusiskas dyzelinas :D

TATSU
31-12-10, 11:31
i baltarusija bus is viso neimanoma ivaziuot per eiles.... :ne:

ldalius
31-12-10, 11:34
kuo kvailesnė mūsų valdžia, tuo daugiau pinigų išvežama iš Lietuvos :uuu:

Tomskis
31-12-10, 13:27
i baltarusija bus is viso neimanoma ivaziuot per eiles.... :ne:

ner ten tu eiliu ir nebus :)

SE500
31-12-10, 14:18
kuo kvailesnė mūsų valdžia, tuo daugiau pinigų išvežama iš Lietuvos :uuu:

Ištrauka iš straipsnio:
„Viena vertus, žinome, kad didelis akcizas Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos (ES) šalyse, palyginti su kitomis, ne ES šalimis, yra pagrindinė kontrabandos priežastis, bet dyzelino akcizo mažinti negalime, nes esame įsipareigoję ES. Taigi šioje vietoje Lietuvos rankos yra surištos. Kalbant apie benziną, situacija kiek kitokia. Šalyje litrui benzino akcizas nustatytas 26 centais didesnis nei minimalus reikalavimas“, – teigė V.Žukauskas."

Tai gerai, tarkim akcizus nustatė ES, bet tai kas trukdo pasiderėt? Nė velnio neveikia ten tie europarlamentarai. O benzinui, galėtų bent minimumas būti, bet ne, dar vistiek 26 ct aukštesnis.

ldalius
31-12-10, 16:02
na tai kam tada reikėjo lįsti į ES minkštą nesusiglaudžiančią vietą, jei paskui verkia valdžios vyrai, kad mūsų rankos surištos

Tomskis
31-12-10, 16:10
o paziurek kiek ES pinigu dave, kiek nauju keliu, tiltu, jei nebutu ES tai keliai butu kaip ukrainoj turbut, duobiu nebutu uz ka lopyt. kiek dave pinigu mokslams visokiems, pastatams ir t.t. cia vienas minusas tik tas kad atlyginimams pinigu nedave :D kainos normalios, kaip ir ES, vat algos liko lietuviskos

Sustras
31-12-10, 16:20
o paziurek kiek ES pinigu dave, kiek nauju keliu, tiltu, jei nebutu ES tai keliai butu kaip ukrainoj turbut, duobiu nebutu uz ka lopyt. kiek dave pinigu mokslams visokiems, pastatams ir t.t. cia vienas minusas tik tas kad atlyginimams pinigu nedave :D kainos normalios, kaip ir ES, vat algos liko lietuviskos

Kaip kam ir i kisene gerai isejo nusibarstyti es pinigeliu ;)

mikis
31-12-10, 16:25
dave, ar paskolino? nemaisik dvieju daliku. viska reikes grazinti iki paskutinio cento, o lietuva nori pasirodit gerule, ir tipo savo surinktus centus ir remia po visokiu stihiju ar dar ko nors nukentejusiems, tik juokina pasauli su savo tokiom paramom..

Tomskis
31-12-10, 16:40
tai kad zodis "ES parama" man atrodo nera paskola, parama tas pat kaip pasalpa :)

mikis
31-12-10, 16:42
:/ pasidomek biski daugiau, viska grazint reikes

tai kad zodis "ES parama" man atrodo nera paskola, parama tas pat kaip pasalpa :)

ldalius
31-12-10, 16:55
nesigilinkim į tas paramas pašalpas ar paskolas. Dabar pažiūrėkim į savo varpinę. Mokestį už kelius mokame 5 kartus, o kur pinigai elementariai kelių priežiūrai ir sniego valymui bei kelių barstymui?
Mokame į kelių fondą pinigėlius sekančiais etapais:
1. kelių mokestis visiems vartotojams yra įkalkuliuotas į kuro kainą
2. Mokame už kelius (krovininiam transportui) važiuodami valstybei mokamais keliais
3. Moka kelių mokestį visos įmonės su metinėmis mokesčių deklaracijomis
4. Mokame kelių mokestį einat techninę apžiūrą visoms Tr priemonėms virš 3,5t
5. Surenkamos baudos už KET pažeidimus

Kur tie pinigėliai dingsta kai reikia kelius lopyti ir sniegą stumdyti gatvėse? Tada yra sakoma kad pinigų nėra nes biudžetas jų neišskyrė. Vadinasi tie pinigėliai gražioje formoje :cenzura:

v-220
31-12-10, 16:56
:/ pasidomek biski daugiau, viska grazint reikes

Pritariu.Tik ar mes sugebesim kažka atiduot su tokia ekonomika.2 kartus pradejom stadiona statyt ir vel atsidurem toj pačioj vietoj.Ar valdovo rumai?:confused: :zenklas:

ldalius
31-12-10, 16:59

niekas niekur ir niekam dykai nieko neduoda

Tomskis
31-12-10, 17:04
nu tada lietuvai bankrotas kazkada ateis :)

mikis
31-12-10, 17:05
galiu pasakit kur dingsta :) senolems pencijos didinamos ;) ;) ;)

nesigilinkim į tas paramas pašalpas ar paskolas. Dabar pažiūrėkim į savo varpinę. Mokestį už kelius mokame 5 kartus, o kur pinigai elementariai kelių priežiūrai ir sniego valymui bei kelių barstymui?
Mokame į kelių fondą pinigėlius sekančiais etapais:
1. kelių mokestis visiems vartotojams yra įkalkuliuotas į kuro kainą
2. Mokame už kelius (krovininiam transportui) važiuodami valstybei mokamais keliais
3. Moka kelių mokestį visos įmonės su metinėmis mokesčių deklaracijomis
4. Mokame kelių mokestį einat techninę apžiūrą visoms Tr priemonėms virš 3,5t
5. Surenkamos baudos už KET pažeidimus

Kur tie pinigėliai dingsta kai reikia kelius lopyti ir sniegą stumdyti gatvėse? Tada yra sakoma kad pinigų nėra nes biudžetas jų neišskyrė. Vadinasi tie pinigėliai gražioje formoje :cenzura:

Bombardier
31-12-10, 17:21
galiu pasakit kur dingsta :) senolems pencijos didinamos ;) ;) ;)

o gal lesos isleidziamos lietuviu kalbos gramatikos kursams?:xx:

mikis
31-12-10, 17:29
kam ju reikia tas ir leidzia jas :D

o gal lesos isleidziamos lietuviu kalbos gramatikos kursams?:xx:

glutaminas
17-01-11, 20:02
jei turi comon rail sistema nepatarciau rusiskus degalus piltis. Pasidomekit kas turi transporto firmas, ir paklauskit bet ko, kiek turi problemu furos vaziuojancios i europa, ir furos, vaziuojancios i rusija.. Tos kur i europa, prie variklio lyst beveik nereikia, o tos kur i rusyna, vienos bedos..

Tomskis
17-01-11, 20:13
jei turi comon rail sistema nepatarciau rusiskus degalus piltis. Pasidomekit kas turi transporto firmas, ir paklauskit bet ko, kiek turi problemu furos vaziuojancios i europa, ir furos, vaziuojancios i rusija.. Tos kur i europa, prie variklio lyst beveik nereikia, o tos kur i rusyna, vienos bedos..

kasdien baltarusijoj degalinej sutinku furistus, zmones patenkinti ir darbu ir atlyginimu, jokiu nusiskundimu del kuro nera, apart uzsalimo, del to priedu dapylineja per salcius, o taisyt varikliu tikrai netaiso, neapsimoketu vazinet pastoviai i vilnius-maskva

ldalius
17-01-11, 20:16

šiektiek tiesos yra, bet nepilnai tiesą parašei. Yra firma Transdadus kur vien naujos furos ir vien tik mersai, ir beveik visos į Rusiją ir tevažiuoja. Turiu ne vieną kolegą ten dirbantį ir jokių nusiskundimų su varikliais del rusiško kuro

glutaminas
18-01-11, 09:42
šiektiek tiesos yra, bet nepilnai tiesą parašei. Yra firma Trasdadus kur vien naujos furos ir vien tik mersai, ir beveik visos į Rusiją ir tevažiuoja. Turiu ne vieną kolegą ten dirbantį ir jokių nusiskundimų su varikliais del rusiško kuro

nu man pasake zmogus, kuris dirba transporto imonej. Pasake taip, "nei as, nei furistai, turintys naujesne dyzeline masina vadinama comon rail, nei vienas nesipila dyzelino, nes anksciau ar veliau pareis purkstukai". Nematau prasmes kam jam meluot... Yra elementari statistika, visi vargsta su furom, kurios varo i rusyna, o europj viskas ok..O is tu levu degaliniu nesipila, pilasi is normaliu..

TATSU
18-01-11, 10:23
nu man pasake zmogus, kuris dirba transporto imonej. Pasake taip, "nei as, nei furistai, turintys naujesne dyzeline masina vadinama comon rail, nei vienas nesipila dyzelino, nes anksciau ar veliau pareis purkstukai". Nematau prasmes kam jam meluot... Yra elementari statistika, visi vargsta su furom, kurios varo i rusyna, o europj viskas ok..O is tu levu degaliniu nesipila, pilasi is normaliu..

jau tik nejuokinkit kad rusijoj benzas ar dyzelis blogas :) rusyne tokios masinos vazineja kad lietuvoj tokias ant pirstu gali suskaiciuot, ir nieko vaziuoja visos ir problemu nera. pilk lukiole arba shele ir nekils jokiu bedu. o cia perka srotinese kolonkese dar auksarankiai chemikai prisiliecia ir neaisku kokiose talpose laiko, va tokio uzsipila lietuvaiciai ir poto sako kad gaidys rusiskas kuras.

glutaminas
18-01-11, 13:48
jau tik nejuokinkit kad rusijoj benzas ar dyzelis blogas :) rusyne tokios masinos vazineja kad lietuvoj tokias ant pirstu gali suskaiciuot, ir nieko vaziuoja visos ir problemu nera. pilk lukiole arba shele ir nekils jokiu bedu. o cia perka srotinese kolonkese dar auksarankiai chemikai prisiliecia ir neaisku kokiose talpose laiko, va tokio uzsipila lietuvaiciai ir poto sako kad gaidys rusiskas kuras.

Leisk paklausti taves kolega, esi buves rusijoj? Jei taip tai kiek kartu?

ldalius
18-01-11, 14:02
aš paskutiniu metu kai su MANu važinėdavau į Rusija tai jam buvo giliai iki lempučių kas būdavo bake, nors kuro siurblys buvo jau pusiau elektrinis pas jį

sabarkst
18-01-11, 14:05
aš paskutiniu metu kai su MANu važinėdavau į Rusija tai jam buvo giliai iki lempučių kas būdavo bake, nors kuro siurblys buvo jau pusiau elektrinis pas jį

Idaliau kaip i rusija vazinejant galima ten kazka uzdirbt ar ne, pvz vilnius- maskva 1000lt moka?

Jexx
18-01-11, 14:19
Sabarkst, uzdirbt galima, pavyzdziui mano tevukui tai tik 5-6 dienu reisas "priekin ir atgal", jei muitinej rusijoj neuzstringi + dar zinoma, kai eile "nupirkta", o siaip, tai 10-12 dienu trunka, jei be "lengvatu" vaziuoji.. Taip pat rusijon vaziuodamas gali sau alga "pasikelt" kiek tau reikia, tik zinoma su protu... :):geda:
Ir siaip, jei vaziuoji su "nupirkta" eile, tai gal 1000lt ir moka, o jei nenupirkta, tai tikrai ne 1000lt, o nuo 1000lt ir i virsu... Nebe tie laikai jau ( 2000-2003m kazkur ) ...

sabarkst
18-01-11, 14:34
Sabarkst, uzdirbt galima, pavyzdziui mano tevukui tai tik 5-6 dienu reisas "priekin ir atgal", jei muitinej rusijoj neuzstringi + dar zinoma, kai eile "nupirkta", o siaip, tai 10-12 dienu trunka, jei be "lengvatu" vaziuoji.. Taip pat rusijon vaziuodamas gali sau alga "pasikelt" kiek tau reikia, tik zinoma su protu... :):geda:
Ir siaip, jei vaziuoji su "nupirkta" eile, tai gal 1000lt ir moka, o jei nenupirkta, tai tikrai ne 1000lt, o nuo 1000lt ir i virsu... Nebe tie laikai jau ( 2000-2003m kazkur ) ...

Jexx, tai matai as nezinau dar ar ten nupirkta eile, tikiuos nupirkta, tai cia paciam galima nusipirkt ta eile ar kaip? tipo tada eilej toj stovet nereikia ar kaip? o apie bizni is sono tai cia kalbi abie rukalus snapsa ir tt?

Jexx
18-01-11, 14:42
Apie bizni is sono, tai ir kuras, rukalai, snapsas, baudos uz KET pazeidimus ar banditu rinkliavas ant kelio... Ruskyne, gali prisigalvot nebutu nuobaudu, kad tave pagavo ir reikejo moket ir tt... Juk tenai nieks cekiu ir protolu neraso, o moket reik tiesiogiai mentui... :geda:
O apie nupirkta eile, tai cia arba sefas perka, arba krovinio uzsakovas...
O del apmokejimo viskas paprasta: trumpiau reise uzgaisti, daugiau tu reisu gali susukt, todel ir alga uz 1 reisa mazesne...:wave: :vairuot:

sabarkst
18-01-11, 15:01
Apie bizni is sono, tai ir kuras, rukalai, snapsas, baudos uz KET pazeidimus ar banditu rinkliavas ant kelio... Ruskyne, gali prisigalvot nebutu nuobaudu, kad tave pagavo ir reikejo moket ir tt... Juk tenai nieks cekiu ir protolu neraso, o moket reik tiesiogiai mentui... :geda:
O apie nupirkta eile, tai cia arba sefas perka, arba krovinio uzsakovas...
O del apmokejimo viskas paprasta: trumpiau reise uzgaisti, daugiau tu reisu gali susukt, todel ir alga uz 1 reisa mazesne...:wave: :vairuot:

o kiek rukalu ir snapso galima legaliai vezt nezinai? o ten kabinas pastoviai purto ar kaip? ar ir galima nusipirkt kad neziuretu taip smarkiai?

Jexx
18-01-11, 15:11
Nusipirkt legaliai ir prasivezt galima buteli snapso ir 2 pakelius cigareciu + visalaik furas sviecia rentgeno aparatu... o per siena neleistinas normas siu gaminiu pravezt vis dar imanoma, zinoma atitinkamai ir sumokejus, bet mano tevukas viska atsiveza nedideliais kiekiais, savo reikmem, stambiaja kontrabanda neuzsiimineja... Kaip jis pats pasake: "nebetas amzius, namus ir seima jau turiu, ko man daugiau noret - dabar tik galiu prarast..":geda:

turbogezas
18-01-11, 15:11
Del rusisko tai nezinau, kiek esu girdejes kad su juo kaip ir problemu nebuna. O va baltarusiskas, tai patikekit, spalva nezinia kokios spalvos + kvapas toks isskirtinis. :)

sabarkst
18-01-11, 15:17
Nusipirkt legaliai ir prasivezt galima buteli snapso ir 2 pakelius cigareciu + visalaik furas sviecia rentgeno aparatu... o per siena neleistinas normas siu gaminiu pravezt vis dar imanoma, zinoma atitinkamai ir sumokejus, bet mano tevukas viska atsiveza nedideliais kiekiais, savo reikmem, stambiaja kontrabanda neuzsiimineja... Kaip jis pats pasake: "nebetas amzius, namus ir seima jau turiu, ko man daugiau noret - dabar tik galiu prarast..":geda:

na taip aisku, aciu

Tomskis
18-01-11, 15:22
Idaliau kaip i rusija vazinejant galima ten kazka uzdirbt ar ne, pvz vilnius- maskva 1000lt moka?

kalbejau baltarusijoj su furistu, akcentas kazkoks kaip marijempoles, nzn kur ju firma, sake i vakarus moka 35centus kilometras, i rytus 45 centai kilometras, tai jei vilnius-maksva-vilnius, gaunasi 900lt

sabarkst
18-01-11, 15:43
kalbejau baltarusijoj su furistu, akcentas kazkoks kaip marijempoles, nzn kur ju firma, sake i vakarus moka 35centus kilometras, i rytus 45 centai kilometras, tai jei vilnius-maksva-vilnius, gaunasi 900lt

aisku

ldalius
18-01-11, 16:54
aš asmeniškai paskutinį kartą ruskyne buvau su fura prieš 3 ar 4 metus, paskui mano vilkikas jau buvo ant ribos, tai jam dabaigti buvo prikabinta savivartė puspriekabė ir buvo užmuštas važinėjant po karjerus prie kelių tiesimo. Paskutinį kartą kai buvau tai tris paras prastovėjau latvijos-rusijos pasienyje, o tada dar buvo kiti ikainiai ir gaudavau tarkim už reisą į Maskvą apie 1500 lt

sabarkst
18-01-11, 17:04
aš asmeniškai paskutinį kartą ruskyne buvau su fura prieš 3 ar 4 metus, paskui mano vilkikas jau buvo ant ribos, tai jam dabaigti buvo prikabinta savivartė puspriekabė ir buvo užmuštas važinėjant po karjerus prie kelių tiesimo. Paskutinį kartą kai buvau tai tris paras prastovėjau latvijos-rusijos pasienyje, o tada dar buvo kiti ikainiai ir gaudavau tarkim už reisą į Maskvą apie 1500 lt

ne per toliausia vel tie laikai kai tokie ikainiai bus manau tikekimes

Jexx
18-01-11, 18:09
sabarkst, dar daug kas priklauso nuo kontoros sefo + frakto (kontrakto sumos, uz kuria pasizadi krovini pristatyt) :) Nes soferiui (bent jau mano tevukui) yra mokama procentine dalis nuo frakto + 50eur bauda mokama soferiui uz papildoma prastoveta para del uzsakovo kaltes... O ne nuo nuvaziuotu kilometru..

Jexx
18-01-11, 18:13
ldaliau, tau ruskyne liepdavo sefas varyt saibom juodom? Mano tevukas varo juodom, jei tik krovinys buna LT - NVS, bet jei europa - NVS, tai grieztai NE :)

ldalius
18-01-11, 18:14
ldaliau, tau ruskyne liepdavo sefas varyt saibom juodom? Mano tevukas varo juodom, jei tik krovinys buna LT - NVS, bet jei europa - NVS, tai grieztai NE :)

visko būdavo, kai ypač reikėdavo kompensuoti laiką, kurį praleisdavau ant sienos sebeže

Jexx
18-01-11, 18:28
Seniau, atsimenu budavo laikai, kai tevo sefas pykdavo, kad tevukas grizes is reiso man mersan saliarkos iki pilno bako nepripildavo + dar sakydavo, kad duos tevukui 500 bauda, kad sunum nepasirupini (nors mes jau su tevuku budavom prisirupine), tai tada pats sefas man mersan inpildavo is tevuko furos... O as kontoron tevuko pasiimt specialiai atvaziuodavau su praktiskai tusciu baku:geda::geda::geda:
Taciau dabar sie laikai jau baiges... Sefas dar vis patraukia tevuka per danti apie tai, bet kuro jau "darmavos" nebedalyja... :bebebe: :ne: :ne: :ne:

Simka
18-01-11, 19:40
Manau jog čia kažkokios pasakos jog Rusiškas ar Baltarusiškas kuras yra prastas, buvom Baltarusisjoj su Opel Vectra DTI pravažinėjom ten kokius du bakus ir prie sienos pilną prisipylėm ir nieko neatsitiko, be to tėvukas irgi šoferis ir iš jo firmos sunkvežimiai apynauji važinėja ir į Rusiją ir į Baltarusiją ir nieko jiem nenutinka, šaldytuvai taip pat birbia ir vienodai jiems, taigi manau nereikia bijoti degalų iš šių šalių :)

driuliauskas
18-01-11, 19:47
Manau jog čia kažkokios pasakos jog Rusiškas ar Baltarusiškas kuras yra prastas, buvom Baltarusisjoj su Opel Vectra DTI pravažinėjom ten kokius du bakus ir prie sienos pilną prisipylėm ir nieko neatsitiko, be to tėvukas irgi šoferis ir iš jo firmos sunkvežimiai apynauji važinėja ir į Rusiją ir į Baltarusiją ir nieko jiem nenutinka, šaldytuvai taip pat birbia ir vienodai jiems, taigi manau nereikia bijoti degalų iš šių šalių :)
bijoti reikia nesaziningu kontrabandininku kurie megindami uzvirinti kuo didesnius pinigus skiedzia su visokiais brudais, ir laiko kura nesvariose surudijusiose talpose. is patikimu zmoniu perkant, dyzeliniai automobiliai vaziuoja jau nepirmus metus, be jokiu problemu.

Simka
18-01-11, 19:50
Tai vat esme jog kuras ten nėra prastas, prasti būna nedori kontrabandinio kuro pardavėjai :)

sabarkst
18-01-11, 20:41
bijoti reikia nesaziningu kontrabandininku kurie megindami uzvirinti kuo didesnius pinigus skiedzia su visokiais brudais, ir laiko kura nesvariose surudijusiose talpose. is patikimu zmoniu perkant, dyzeliniai automobiliai vaziuoja jau nepirmus metus, be jokiu problemu.

butent

SauliusP
18-01-11, 21:16

"nedideliais kiekiais, savo reikmem" - kiek cia butu :???

Ir kiek reiketu apsimoket, kad prasiveztum :)))

Jexx
18-01-11, 21:50
savom reikmem tai reiskia nepelno tikslais... sakykim kokie 5 buteliai snapso (talpa tikrai ne 0,5l) nu ir + kokie 5 blokai tabokos...:) Atsiveza tevokas "tavara" nuo kiekvieno reiso namie pasilieka kokius 2 butelius ir 2 blokus namie, o likuti pats (kely, nu aisku, ne uz vairo) naudoja... :) uztat metu pabaigoj, pries didziasias sventes, jau nebe likutis sukauptas buna, o tara visa :geda::daro: tada tevukas sefui pasako: iki sausio 6d as ilsesiuos, todel sefas be triju karaliu ne vienam savo firmos soferiui ne neskambina ir nekviecia darban... :drug::isveik::isgert:

O vyrai irgi ne guminiai, norisi ir jiem atsipalaiduot, susitikt, pasitabaluot... :wave: o kada gi susitiksi? tik per tarpusvencius... :confused: Tokia jau furysto dalia...

sabarkst
18-01-11, 21:56
savom reikmem tai reiskia nepelno tikslais... sakykim kokie 5 buteliai snapso (talpa tikrai ne 0,5l) nu ir + kokie 5 blokai tabokos...:) Atsiveza tevokas "tavara" nuo kiekvieno reiso namie pasilieka kokius 2 butelius ir 2 blokus namie, o likuti pats (kely, nu aisku, ne uz vairo) naudoja... :) uztat metu pabaigoj, pries didziasias sventes, jau nebe likutis sukauptas buna, o tara visa :geda::daro: tada tevukas sefui pasako: iki sausio 6d as ilsesiuos, todel sefas be triju karaliu ne vienam savo firmos soferiui ne neskambina ir nekviecia darban... :drug::isveik::isgert:

O vyrai irgi ne guminiai, norisi ir jiem atsipalaiduot, susitikt, pasitabaluot... :wave: o kada gi susitiksi? tik per tarpusvencius... :confused: Tokia jau furysto dalia...

tai taip ziauriai varo, kad iseigines tik tarp svenciu, kuri cia firma?

Jexx
18-01-11, 21:58
SauliauP, ten alkoholis ir tabakas musu mastais labai pigus... Pvz kaledom tevukas atsiveze kzkokio kazachisko konjako, 0,7l talpos, tai sake is brangesniu eme, tai musu pinigais ~12-14lt isejo... O cigaretes tai isvis pigios: pvz winston ar LM pakelis kainuoja mzdaug tiek pat kiek pas mus alaus butelis kokio Extra alaus su taros kaina... :seile:

sabarkst, gauna jis ir taip iseiginiu tarp reisu, tik negeria, nes reik ir pasitvarkyt pries sekanti reisa fura ir tt... o kadangi esi uteniskis, tai tikrai viesai forume firmos pavadinimo nesakysiu, paskui dar ldalius sumastys gryzt vel uz vairo, ir mes muzikavima bei remonta lengvu auto.... :geda:

ruškė
18-01-11, 22:01
pigus nuodai :xx:

sabarkst
18-01-11, 22:04
sabarkst, gauna jis ir taip iseiginiu tarp reisu, tik negeria, nes reik ir pasitvarkyt pries sekanti reisa fura ir tt... o kadangi esi uteniskis, tai tikrai viesai forume firmos pavadinimo nesakysiu, paskui dar ldalius sumastys gryzt vel uz vairo, ir mes muzikavima bei remonta lengvu auto.... :geda:

:) na aisku, o su kokia fura laksto?

Jexx
18-01-11, 22:09
Renault Magnum, tegacius:wave:

ldalius
18-01-11, 22:11
Renault Magnum, tegacius:wave:

turi būti tvirti dantys ir amžinai purvinos rankos su Magnum važinėjant :xx:

Jexx
18-01-11, 22:13
ldaliau, zinau as visas magnumu legendas, bet "televizorius" palyginus su magnumu, tai..... :wacko:

Jexx
18-01-11, 22:15
sabarkst, gavai laiska nuo manes i PM?:wave:

eSaS
18-01-11, 22:16
kokios furos kuro sanaudos :xx: ?

ldalius
18-01-11, 22:17
aš žinau kad Magnumas važiavimo atžvilgiu puikus vilkikas, bet iš vairuotojo pusės juokauju apie jo specifinę pusę ilipant ir išlipant iš kabinos ypač kai su chebra magnumo kabinoj pasigeri ir užsimiršęs kad tai Magnumas išlipi pašvilpt - vaizdai nemirtingi tada būna :xx:

Jexx
18-01-11, 22:18
ldaliau, tikrai dar ne juodos rankos mano tevuko nuo magnumo... tfu tfu... kol kas viskas sekmingai (neskaitant eksploataciniu dalyku), nors tas magnumas gamykloj gime netarankis... :geda:

ldalius
18-01-11, 22:18
kokios furos kuro sanaudos :xx: ?

nuo 27 iki 40 pagal važiavimo sąlygas

ldaliau, tikrai dar ne juodos rankos mano tevuko nuo magnumo... tfu tfu... kol kas viskas sekmingai (neskaitant eksploataciniu dalyku), nors tas magnumas gamykloj gime netarankis... :geda:

kaip rankos nejuodos? juk rankenos į kurias isikibus lipi į kabiną visalaik būna purvinos, o papkę su dokumentais nešiesi dantyse

sabarkst
18-01-11, 22:20
sabarkst, gavai laiska nuo manes i PM?:wave:

gavau tai del ko neleki su tevuku? netraukia taves?

Jexx
18-01-11, 22:21
ldaliau - butent... 10 balu uz supratima.... :1: sita renault bajeri manau visi kas su turejo reikalu - zino kuo puikiausiai :( todel tevukas dbr ne pats eina i svecius, o pats juos kvieciasi per "atstoju" :wave:

ldalius
18-01-11, 22:22
paskui visi graziai iškrenta iš kabinos :xx: vaizdelis būna nemirtingas

sabarkst
18-01-11, 22:22
aš žinau kad Magnumas važiavimo atžvilgiu puikus vilkikas, bet iš vairuotojo pusės juokauju apie jo specifinę pusę ilipant ir išlipant iš kabinos ypač kai su chebra magnumo kabinoj pasigeri ir užsimiršęs kad tai Magnumas išlipi pašvilpt - vaizdai nemirtingi tada būna :xx:

tai kas ten buna krenti is aukstai ar kaip?

Jexx
18-01-11, 22:24
kopecios neprotingai padarytos nulipt, ypac neblaiviam :xx:

ldalius
18-01-11, 22:24
tai kas ten buna krenti is aukstai ar kaip?

pabandyk ilipti ir išlipti iš Magnumo kabinos dar ypač ikalęs kai gamta staigiai pašaukia ir sužinosi :xx::xx::xx::xx:

taigi magnumo dizainas yra kiek girdėjau kažkokių prancūzų studentų eksperimentas, kuris buvo pristatytas diplominio darbo pavidalu

Jexx
18-01-11, 22:26
sanaudos, sake tevukas ~38-42, o jei su webasta ir prie -45'c, tai, sake, kiek minuso lauke, tiek vaziuojant ir ryja kuro.... :wave: o uzgesintai 3-5ltr

sabarkst
18-01-11, 22:28
pabandyk ilipti ir išlipti iš Magnumo kabinos dar ypač ikalęs kai gamta staigiai pašaukia ir sužinosi :xx::xx::xx::xx:

taigi magnumo dizainas yra kiek girdėjau kažkokių prancūzų studentų eksperimentas, kuris buvo pristatytas diplominio darbo pavidalu

tai nera rankenu isitvert?

ldalius
18-01-11, 22:28
sanaudos, sake tevukas ~38-42, o jei su webasta ir prie -45'c, tai, sake, minuso lauke, tiek vaziuojant ir ryja kuro.... :wave: o uzgesintai 3-5ltr

mano "kuilis" nėra net žiemą kalnais važiuojant daugiau 40 praryjęs su 460 arklių motoru

tai nera rankenu isitvert?

jos yra, bet tokioj vietoj kad nepratęs kol jas rasi jau būsi ant žemės nukritęs :xx:

sabarkst
18-01-11, 22:30
sanaudos, sake tevukas ~38-42, o jei su webasta ir prie -45'c, tai, sake, kiek minuso lauke, tiek vaziuojant ir ryja kuro.... :wave: o uzgesintai 3-5ltr

cia gal kartu primetei dar ir savo merso sanaudas?:D

Jexx
18-01-11, 22:34
tai zinok, sitas magnumas - didziausias rajunas is visu tevuko turetu darbiniu "bolidu"... sake tevukas, kad jam patogiausia (kabinos labai patogios smutkem susdet) ir pigiausia budavo su MANueliu ir DAFu vazinet, tai sakydavo i 37 kartais pakrautas tilpdavo, nors kubiniai buvo...:geda:

sabarkst, primesdavau kuro sanaudas, kai vasara is furos saliarka kupedavo.... Va tada dvigubai man pasisekdavo :wave:

sabarkst
18-01-11, 22:35
tai zinok, sitas magnumas - didziausias rajunas is visu tevuko turetu darbiniu "bolidu"... sake tevukas, kad jam patogiausia (kabinos labai patogios smutkem susdet) ir pigiausia budavo su MANueliu ir DAFu vazinet, tai sakydavo i 37 kartais pakrautas tilpdavo, nors kubiniai buvo...:geda:

na dafas tai cia manau daugumos vairuotoju svajone, o kaip mersas neklausei ar neteko lakstyt jam?

Jexx
18-01-11, 22:43
Mersais jis gal daugiausiai ir yra vazinejes... 6 nuosavus turejes + kitatiek valdisku...:blush:

sabarkst
18-01-11, 22:44
mano "kuilis" nėra net žiemą kalnais važiuojant daugiau 40 praryjęs su 460 arklių motoru

jos yra, bet tokioj vietoj kad nepratęs kol jas rasi jau būsi ant žemės nukritęs :xx:
:D:D:D geras

Mersais jis gal daugiausiai ir yra vazinejes... 6 nuosavus turejes + kitatiek valdisku...:blush:

na ta prasme klausiau kaip jam actrosas?

Jexx
18-01-11, 22:48
buvo mano tevukas yra su amerikonu kenworth,u vaziaves.. arkliu ~800, ribotuvo ner, o spydas tik iki 120 sugraduotas.... tai lietuvoj autostradoj yra gaves bauda, kad pakrautas ant 147km/h vaziavo.. :unreal::xx: kieta vaziuot, bet sveikatos - per akis...

Jexx
18-01-11, 22:49
senesni (iki 2000m) actrosai patogesni jam buvo, nei naujesni

sabarkst
18-01-11, 22:51
senesni (iki 2000m) actrosai patogesni jam buvo, nei naujesni

aisku

eSaS
18-01-11, 22:56
fura tai neekonomiska :xx: kokie bakai eina pas jas ?

Jexx
18-01-11, 23:01
kokius pasidarai, tokius turi... pas tevuka mano 1800ltr :wave:

eSaS
18-01-11, 23:08
kokie standartiniai ?

Jexx
18-01-11, 23:11
gal 400, gal 600... nezinau... Niekas nesinaudoja standartiniais, del savaime suprantamu dalyku... :wave: o siaip kokie eina standartiniai, geriau ldaliaus klausk, jisai manau turetu geriau zinot...

Lengwas
18-01-11, 23:19
o del nestandartiniu nebaudzia? :)

Jexx
18-01-11, 23:27
Lengwas, duodi pradinuku lygio klausimus..... Nori, pasakysiu atsakyma: "tikrai niekas nepagiria" :wave:

ldalius
19-01-11, 07:40
standartiniai priklausomai nuo modelio yra nuo 500 iki 700, o dedi kokius gal italpinti ir paskui moki už juos mentams, transportiniams, muitininkams ir kitiems alkaniems. Bet tai ką moki rusams jiems yra pinigai, o mums gaunasi kapeikos

Simka
19-01-11, 11:06
Mano tėvukas sakė jog Actros'ai ber nelygų kelią (banguotą) labai ,,joja" dėl jog ratų bazė ar tai rėmas (dabar tiksliai nepamenu) yra trumpas, dėl to Mercedes'as labai šokinėja, sako jog kai Latvijoj važiuoji tai ir pilvą paskausta nuo diržo, ir iš lentynų daiktai krenta, bet šitie trumpi ėjo iki 2008 ar tai 2009 metų, naujieji sakė yra ilgesni ir mažiau ,,joja" :)

inferno
09-01-12, 12:46
bet visgi, ka mastot apie rusiska ar baltarusiska saliarka. Kuri blogybe geresne? mano supratimu tas mitas apie bloga baltarusiška ar rusiška dyzeliną yra nesamonė... faktai yra tokie , kad baltarusijoj ir rusijoj tikrai su prabangesniais dyzeliais važinėja ir mašinų yra tokių kokių lietuvoj ir nėra buvę... juk nevažiuoja baltarusai i lietuva kuro pilt? reiškias viskas gerai su saliarka... kitas variantas... mūsų afygieni "verslininkai" kontrabandistai pripila vandens i saliarka kad daugiau gautusi prastumt ... va tada ir prasideda bėdos ir tt.. čia ne baltarusiškas dyzelis kaltas o mūsų debiliukai .

Jerry
09-01-12, 13:40
As jau senei nepyliau is koloneles, man jos net nereikalingos jau.
O kuras tas geras, tik viena kart neemiau kai uzuodziau lyg muilo kvapa, kazkokiosese muilo talpykluose ir matesi nuosedu.

Finalfour
09-01-12, 14:06
As jau senei nepyliau is koloneles, man jos net nereikalingos jau.
O kuras tas geras, tik viena kart neemiau kai uzuodziau lyg muilo kvapa, kazkokiosese muilo talpykluose ir matesi nuosedu.
Tai va, kad musu kontrabandininkai "pagerina" si kura. Kokiam senam 1996 metu kibirui jis sueina, kad ir is muilo talpyklu, bet pilti si marmala is muilo talpyklu i cdi varikli gali tik beprotis.

Tomskis
09-01-12, 17:49
nu vandens tai niekas nepila i kanistra, nes iskart matytusi skirtumas, tas pat kas i alieju vandeni ipilt, o kad purvinos kanistros buna tai aisku, kol 10kart neperpilsi is kanistros kuro tos neissivalys. as 8 metus turiu vairuotojo pazymejima, tai tiek metu ir nepilu lietuvoj, nu labai retai kada neuztenka davaziuot iki baltarusijos tai isipilu uz 10litu. kaimynas su tevu isvis nuo gimimo pilasi by, nes ten ju gimines

mariukaz
09-01-12, 18:18
kitas variantas... mūsų afygieni "verslininkai" kontrabandistai pripila vandens i saliarka kad daugiau gautusi prastumt ... va tada ir prasideda bėdos ir tt.. čia ne baltarusiškas dyzelis kaltas o mūsų debiliukai .tikrai paplites reiskinys, ne karta teko matyti pogrindines koloneles, dazniausiai kuras budavo praskiestas. Ekspertize tai patvirtindavo.

Finalfour
09-01-12, 19:03
Zinot, pabusiu nepopuliarus, bet kuo greiciau valstybe isgaudys visus kontrabandininkus ir uzris situs kranelius is by ir ru, tuo geriau bus paciai valstybei ir mums visiems. Pats gyvenime nepyliau kontrabandos is principo, neketinu to daryti ir ateityje. Nei viena salis pasaulyje neklesti, kurios pilieciai didziuojasi kad apgauna valstybe.

mariukaz
09-01-12, 19:08
Zinot, pabusiu nepopuliarus, bet kuo greiciau valstybe isgaudys visus kontrabandininkus ir uzris situs kranelius is by ir ru, tuo geriau bus paciai valstybei ir mums visiems. Pats gyvenime nepyliau kontrabandos is principo, neketinu to daryti ir ateityje. Nei viena salis pasaulyje neklesti, kurios pilieciai didziuojasi kad apgauna valstybe.ta kad pirkejai ne ka islosia, ypac tie kurie nesuka 5000 km per menesi, o stai kontrabosai varo kaip reikalas :wave: kateriai, brangios masinos ir t.t

kesha
09-01-12, 20:00
Zinot, pabusiu nepopuliarus, bet kuo greiciau valstybe isgaudys visus kontrabandininkus ir uzris situs kranelius is by ir ru, tuo geriau bus paciai valstybei ir mums visiems. Pats gyvenime nepyliau kontrabandos is principo, neketinu to daryti ir ateityje. Nei viena salis pasaulyje neklesti, kurios pilieciai didziuojasi kad apgauna valstybe.
klausimas i niekur: i kokias aukstumas pakiltu kuro kainos ,isgaudzius visus kontrabandistus?O gal nukristu ,kad visiems mums butu geriau?

Finalfour
09-01-12, 20:03
klausimas i niekur: i kokias aukstumas pakiltu kuro kainos ,isgaudzius visus kontrabandistus?O gal nukristu ,kad visiems mums butu geriau?

Nejaugi tikrai manai, kad dabartiniai pasatiniai kontrabandininkai, kaip caro laiku knygnesiai, vargsta del Lietuvos, palaiko dabartines kuro kainas, ir tik jiems isnykus, degalines nulups paskutinisu skatikus is musu? Procentaliai kontrabandos itaka kuro kainoms degalinese yra praktiskai niekine, ypac didziuosiuose miestuose. Net neabejoju, kad staiga nuo rytojaus isnykus visiems iki vieno kontrabandininkams, kainos degalinese Vilniuje nepakiltu nei vienu centu. Kuro kainoms itaka daro begale kitu svarbiu veiksniu, ir kontrabandos faktorius daugaiu nei juokingas siuo atveju.
Pvz. kodel statoil klseti ir nebankrutuoja, kai ant kiekvieno kampo pilna neste, kurioje kuras pigesnis minimum 10 centu?

mariukaz
09-01-12, 20:06
klausimas i niekur: i kokias aukstumas pakiltu kuro kainos ,isgaudzius visus kontrabandistus?O gal nukristu ,kad visiems mums butu geriau?klausimas tame, kad per kontrabanda valstybe nesurenka akcizo, todel negali moketi padoriu algu mokytojams, pensiju - pensininkams, ir dar daug kitu dalyku negali ;)

o kuras pas mus kainuoja panasiai kiek kitose ES valstybese

kesha
09-01-12, 20:07
Nejaugi tikrai manai, kad dabartiniai pasatiniai kontrabandininkai, kaip caro laiku knygnesiai, vargsta del Lietuvos, palaiko dabartines kuro kainas, ir tik jiems isnykus, degalines nulups paskutinisu skatikus is musu? Procentaliai kontrabandos itaka kuro kainoms degalinese yra praktiskai niekine, ypac didziuosiuose miestuose. Net neabejoju, kad staiga nuo rytojaus isnykus visiems iki vieno kontrabandininkams, kainos degalinese Vilniuje nepakiltu nei vienu centu. Kuro kainoms itaka daro begale kitu svarbiu veiksniu, ir kontrabandos faktorius daugaiu nei juokingas siuo atveju.
Pvz. kodel statoil klseti ir nebankrutuoja, kai ant kiekvieno kampo pilna neste, kurioje kuras pigesnis minimum 10 centu?
gerai butu surasti statistika,o ji ne mokesciu moketoju naudai.Milijardas vis dar nesitrauktas is seselio...

Pasidomek kas nesa pelnus statoil'ui.Ar tik ne musu mylimi biudzetininkai?

mariukaz
09-01-12, 20:09
gerai butu surasti statistika,o ji ne mokesciu moketoju naudai.Milijardas vis dar nesitrauktas is seselio...o kaip jis pasitrauks, jeigu zmones visaip palaiko kontrabanda?

kesha
09-01-12, 20:11
o kaip jis pasitrauks, jeigu zmones visaip palaiko kontrabanda?
o ka siulai daryti zmogeliui su 3 ar 4 kartos golfu gaunanciu minimuma ?

Apple
09-01-12, 20:13
Na kalbant apie istraukima is seselio milijarda, tai galiu pasakyti, kad padaryta buvo tikrai daug darbo šiuo klausimu. Pats dirbu susijusi darba su transportu ir tikrai zinau, kad "raukia" dabar tuos kurie kontabanda veza... Aisku gal ir ne tuos "raukia", kuriuos turetu, bet kad judesys vyksta ta tema tai 100% :)

Apple
09-01-12, 20:14
o ka siulai daryti zmogeliui su 3 ar 4 kartos golfu gaunanciu minimuma ?

Pirkti benza ir deti dujas.

kesha
09-01-12, 20:24
o kaip jis pasitrauks, jeigu zmones visaip palaiko kontrabanda?
Atleiskit ,bet kaip cia nepacitavus delfio http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/apklausa-70-proc-gyventoju-mieliau-rinktusi-ekonomine-gerove-o-ne-lietuvos-nepriklausomybe.d?id=53904275

Finalfour
09-01-12, 20:32
Atleiskit ,bet kaip cia nepacitavus delfio http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/apklausa-70-proc-gyventoju-mieliau-rinktusi-ekonomine-gerove-o-ne-lietuvos-nepriklausomybe.d?id=53904275

Tai tik parodo, kaip sunkiai serga musu nacionalinis indentitetas... Ir tie 70 proc. per kitus rinkimus vel isrinks socdemus su paksais ir kniazienem bei kniaziais, ir nubrauks, kas per 4 metus isjudinta...

kesha
09-01-12, 20:36
Tai tik parodo, kaip sunkiai serga musu nacionalinis indentitetas... Ir tie 70 proc. per kitus rinkimus vel isrinks socdemus su paksais ir kniazienem bei kniaziais, ir nubrauks, kas per 4 metus isjudinta...
Finalfour,tai vadinasi demokratija.Nieko cia nepadarysi...

Jerry
09-01-12, 20:38
Atleiskit ,bet kaip cia nepacitavus delfio http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/apklausa-70-proc-gyventoju-mieliau-rinktusi-ekonomine-gerove-o-ne-lietuvos-nepriklausomybe.d?id=53904275jo pritariu, nafik tas patriotiskumas, kai valstybe nesugeba pasirupinti gerove ir uztikrinti saugios ateities ir turtingos senatves. Net nesaugu tokioje vals. darosi gyventi. Nors as bet kada galiu emigruoti, bet dar tunau cia- laviruoju tarp mokesciu, nes jei nelaviruociau tai cia nekas, ir bizniai visi lietuvoje tai laviravimas tarp mokesciu, visas demesis sutelktas kaip ka apgauti, nes ir valst. kaip is ko ka ismelzti, suvarzyti, ne kaip paskatinti ar net paremti, bet kaip pazaboti biznio zlugdimas is karto(nekalbu apie isitvirtinusius monopolistus).
Todel cia uzburtas ratas. Visi visus melzia.

eSaS
09-01-12, 20:38
del kuro kainu tai greiciau valstybe apgaudineja piliecius

mariukaz
09-01-12, 20:47
laviruoju tarp mokesciu, nes jei nelaviruociau tai cia nekas, ir bizniai visi lietuvoje tai laviravimas tarp mokesciu, visas demesis sutelktas kaip ka apgauti, nes ir valst. kaip is ko ka ismelzti, suvarzyti, ne kaip paskatinti ar net paremti, bet kaip pazaboti biznio zlugdimas is karto(nekalbu apie isitvirtinusius monopolistus).
Todel cia uzburtas ratas. Visi visus melzia.mes darbe daznai juokiames, kad galima bet koki verslininka be teismo uz mokescių nesumokejima, neteisinga duomenu apie pajamas pateikima, apgaulinga apskatos tvarkyma sodint, nes Lietuvoje NEIMANOMA saziningai tureti verslo, kadangi sumokejus mokescius, tiesiog bankrutuosi, nes tavo konkurentai mokesciu nemokes :D

Apple
09-01-12, 20:51
jo pritariu, nafik tas patriotiskumas, kai valstybe nesugeba pasirupinti gerove ir uztikrinti saugios ateities ir turtingos senatves. Net nesaugu tokioje vals. darosi gyventi. Nors as bet kada galiu emigruoti, bet dar tunau cia- laviruoju tarp mokesciu, nes jei nelaviruociau tai cia nekas, ir bizniai visi lietuvoje tai laviravimas tarp mokesciu, visas demesis sutelktas kaip ka apgauti, nes ir valst. kaip is ko ka ismelzti, suvarzyti, ne kaip paskatinti ar net paremti, bet kaip pazaboti biznio zlugdimas is karto(nekalbu apie isitvirtinusius monopolistus).
Todel cia uzburtas ratas. Visi visus melzia.

Vat visi tokie kaip tu ir traukia valstybe zemyn... nemoki mokesciu - nera ir geroves. Kokios tu geroves gali reikalauti, pats darydamas nusikaltima??? Jei visi normaliai moketu visus mokescius, tai visi normaliai ir gyventu, o dabar visi tik ir galvoja kaip ka apsukti... Ir keisti valstybe reikia ne nuo Kubilaius, Pakso... O nuo pačio savęs, kai nustosim save apgaudinėti, tai ir situacija pasitaisys.

P.S. neįsiziesk uz grubų issireiskimą, bet tiesiog pastaruoju metu esu kategoriskai siuo klausimu nusistatęs.

Apple
09-01-12, 20:53
mes darbe daznai juokiames, kad galima bet koki verslininka be teismo uz mokescių nesumokejima, neteisinga duomenu apie pajamas pateikima, apgaulinga apskatos tvarkyma sodint, nes Lietuvoje NEIMANOMA saziningai tureti verslo, kadangi sumokejus mokescius, tiesiog bankrutuosi, nes tavo konkurentai mokesciu nemokes :D

Imone kurioje as dirbu, moka visus mokescius iki paskutinio cento ir tarpk kito tikrai ispudingas sumas. Dziugu, kad tokiu imoniu vis daugeja.

Arturas
09-01-12, 20:55
Žinovai jūs. Jau daugiau kaip pusmetis kontrabanda užraukta iki tokio lygio, jog žmogui pačiam vos pakanka iš baltarusijos atsivežto kuro. Baltarusiai leidžia vienam žmogui su viena mašina kirsti sieną kas 8 dienas. Ir šio įstatymo apeiti neįmanoma, viskas labai kontroliuojama. Jiems nesvarbu, ar turi tėvą baltarusijoj, ar visai neturi giminių, vis tiek su automobiliu kas 8 paras.

O kalbantiems apie jachtas iš kontrabandos, kalbėkim apie cigaretes, nes iš kuro savo laiku geriausiu atveju nedidelį namą galima buvo pasistatyti ir pragyventi, bet ne jachtas pirkti!

mariukaz
09-01-12, 21:05
Žinovai jūs. Jau daugiau kaip pusmetis kontrabanda užraukta iki tokio lygio, jog žmogui pačiam vos pakanka iš baltarusijos atsivežto kuro. Baltarusiai leidžia vienam žmogui su viena mašina kirsti sieną kas 8 dienas. Ir šio įstatymo apeiti neįmanoma, viskas labai kontroliuojama. Jiems nesvarbu, ar turi tėvą baltarusijoj, ar visai neturi giminių, vis tiek su automobiliu kas 8 paras.

O kalbantiems apie jachtas iš kontrabandos, kalbėkim apie cigaretes, nes iš kuro savo laiku geriausiu atveju nedidelį namą galima buvo pasistatyti ir pragyventi, bet ne jachtas pirkti!as cigaretes ir turejau omeny.

Taciau prie ko cia kiek leidzia baltarusai vienam zmogui kirsti siena? As tau galeciau papsakoti apie visiskai kitokias kuro ivezimo i Lietuva schemas, bet tai ne viesajai erdvei ;)

Finalfour
09-01-12, 22:28
jo pritariu, nafik tas patriotiskumas, kai valstybe nesugeba pasirupinti gerove ir uztikrinti saugios ateities ir turtingos senatves.
Noreciau paklausti, ar zinai kas tai yra Valstybe? Nes susidaro ispudis, kad sunkiai. Is tamstos rasliavos atrodo, kad tu esi sau, o valstybe kazkas kiti, is marso. Valstybe ir esi tu. Ir as. Ir mes visi. Gal kiek ir nuvalkiota, bet Kenedis savo laiku labai gerai pasake, kad neklausk, ka valstybe gali duoti tau, geriau pasakyk, ka tu gali duoti valstybei? Jei visi saziningai mokes mokescius, negalvos kaip ka apgaut, leis kiekvienam daryti tai, ka kas moka geriausiai, tada ir gyvenism gerai. Ir pradeti reikia nuo saves. As savo laiku krimtau mokslus, turiu normalu darba, mokesciu nenussukineju. Ir saziningai uzsidirbau ir bustui, ir seimai, ir tam paciam W211 :) Nors aisku, pinigu niekada prudu nebuvo....

Vat visi tokie kaip tu ir traukia valstybe zemyn... nemoki mokesciu - nera ir geroves. Kokios tu geroves gali reikalauti, pats darydamas nusikaltima??? Jei visi normaliai moketu visus mokescius, tai visi normaliai ir gyventu, o dabar visi tik ir galvoja kaip ka apsukti... Ir keisti valstybe reikia ne nuo Kubilaius, Pakso... O nuo pačio savęs, kai nustosim save apgaudinėti, tai ir situacija pasitaisys.
P.S. neįsiziesk uz grubų issireiskimą, bet tiesiog pastaruoju metu esu kategoriskai siuo klausimu nusistatęs.
Kolega Apple labai teisingai ir tiksliai viska isreiske, ir as taip pat prisidedu prie kategoriskos nuomones siuo klausimu.

Jerry
09-01-12, 22:59
Noreciau paklausti, ar zinai kas tai yra Valstybe? Nes susidaro ispudis, kad sunkiai. Is tamstos rasliavos atrodo, kad tu esi sau, o valstybe kazkas kiti, is marso. Valstybe ir esi tu. Ir as. Ir mes visi. Gal kiek ir nuvalkiota, bet Kenedis savo laiku labai gerai pasake, kad neklausk, ka valstybe gali duoti tau, geriau pasakyk, ka tu gali duoti valstybei? Jei visi saziningai mokes mokescius, negalvos kaip ka apgaut, leis kiekvienam daryti tai, ka kas moka geriausiai, tada ir gyvenism gerai. Ir pradeti reikia nuo saves. As savo laiku krimtau mokslus, turiu normalu darba, mokesciu nenussukineju. Ir saziningai uzsidirbau ir bustui, ir seimai, ir tam paciam W211 :) Nors aisku, pinigu niekada prudu nebuvo....

Kolega Apple labai teisingai ir tiksliai viska isreiske, ir as taip pat prisidedu prie kategoriskos nuomones siuo klausimu.
dar vienas propogandos auka :DD
kenedziu prisiklauses
Taip pat daleiskim apie kokia imone butu galima interpretuoti, daleiskim paprastam fabriko darbininkui jo direktorius kala i galva, kad jus visi ir as esu sis fabrikas todel aukokites, dirbkite uz maziau algos ir tt. O kas aukotusi :D O cia lt dauguma sedi nes neturi alternatyvu, arba laviruoja. Lengva pasakyti blogai darai todel per tokius ir kencia visa valst. O tu padaryk kad as kitaip elgciausi o ne tusciazodziauk kaip kaikurie jau prisizadeja politikai. Lengva sneketi. Visi mes ta suprantam ka tu parasiai, bet is to jokios prasmes. Gal ir atsiranda pavieniu, kurie kitaip elgiasi nei didzioji dauguma, bet didzioji dauguma pasirenka jiems priimtinesni kelia, todel problema negali buti juose. Kalbu apie ta 70%. Toks visuomeneje stereotipas susiformuoja ne seipsau, vadinasi problema visuomenes valdyme.

TATSU
09-01-12, 23:24

pradziai tegul valstybe sukuria salygas jaustis saugiam toj valstybej. nezinau kiek kartu turi pasikeist kad politikai dirbt zmonems pradetu o ne sau.visi tie lozungai nieko verti, visi moketu ir t.t. gyventume rojuje. ne velnio!! istratins be musu visus tuos mokescius. gime vaikas, perskaiciuos nuims pinigus nes valstybei reikia, reikia vaikui i darzeli, tavo problemos kaip ikist, reikia pas daktarus - mokek jei kazko nori, atejo pensininke prie bankomato ir suzinojo kad teks pabadaut nes sumazino pensija, susirgai - tavo bedos, sodra kapeikas moka ir t.t. isvada viena, jei pats savim nepasirupinsi valstybe tikrai tau nepades

Dalius/68
10-01-12, 17:04
be viso to ,turetu profsajungos but normalios ,o ne kažkokia sovietine parodija,tai butu galima reikalauti kad darbdaviai su darbininkais elgtusi ne kaip su bomžais iš gatves (pats pagrindinis šiu laiku motyvas ,nepakeičiamu nera ir tokiu kaip tu bent šimtas apie tvora eina).Pvz.Prancuzai,ispanai ,net portugalai ...jei profsajunga pasako neisim i darba savaite ir darbdaviai priversti skaitytis su darbuotojais.Dabar pas mus supaprastino atleidimo tvarka...taip išeitu -jei strikuoji ,tu man nereikalingas....kažkodel visi apie teises ir pareigas,o kur atsakomybe?kas atsakys už ,sugriovusius ekonomika, politinius sprendimus?????

Darinis
10-01-12, 18:22

pilnai su tavim sutinku tik ima nervas kai pagavoji jog visokios maximos ir panasios ymones mokesciu sumoka procentaliai tris kartus maziau uz eiline vargano piliecio firmele... lygybe turi but visur

kesha
11-01-12, 13:36
Imone kurioje as dirbu, moka visus mokescius iki paskutinio cento ir tarpk kito tikrai ispudingas sumas. Dziugu, kad tokiu imoniu vis daugeja.
pelno siekiancio ukio subjekto uzduotis- didinti pelna,ir vienas is tikslu yr mazinti islaidas,tame tarpe ir mokescius.Imones ,kurioje tu dirbi, finansininkai visais budais stengiasi isvengti ar sumazinti mokescius.Zinoma,legaliais istatymo tvarka iteisintais budais.As tuom tikiu...Tulas pilietis irgi siekia to paties- mazina savo islaidas pildamas ar rukydamas kontrabanda.Tik skirtumas vienas- jis jaucia ,kad valdzia ji stengiasi isdulkint ir visais imanomais budais jis atsako tuom paciu...
ps. kontrabandos nerukau ir kontrabandos nepilu.Nu gal bisky...koki1proc.

liutasss
27-02-12, 23:33
mano supratimu tas mitas apie bloga baltarusiška ar rusiška dyzeliną yra nesamonė... faktai yra tokie , kad baltarusijoj ir rusijoj tikrai su prabangesniais dyzeliais važinėja ir mašinų yra tokių kokių lietuvoj ir nėra buvę... juk nevažiuoja baltarusai i lietuva kuro pilt? reiškias viskas gerai su saliarka... kitas variantas... mūsų afygieni "verslininkai" kontrabandistai pripila vandens i saliarka kad daugiau gautusi prastumt ... va tada ir prasideda bėdos ir tt.. čia ne baltarusiškas dyzelis kaltas o mūsų debiliukai .

vazinejau su vito 2006 cdi 3 metus su rusisku dyzeliu pylta is gero pazystamo jokiu problemu....kas cia rekauja, kad purkstukams amba ir pompai nekas....tai rusijoj nebutu nei vieno cdi variklio... cia dar skaiciau, kad i toyotos dyzelinius varilius nepylti rusko dyzelio giminaitis nusipirkes toyota visiskai nauja is salono pila tik ruska salerka vaziuoja jau 4 metai....aciu uz demesi:aciu:

FAT
03-03-12, 14:00
Kazin ar kas patikejo sia nesamone http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/vilniuje-sulaikyti-asmenys-supirkineje-dyzelina-is-tolimuju-reisu-vairuotoju-59-200605#axzz1o3fhBOYQ

Finalfour
03-03-12, 14:04
Kazin ar kas patikejo sia nesamone http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/vilniuje-sulaikyti-asmenys-supirkineje-dyzelina-is-tolimuju-reisu-vairuotoju-59-200605#axzz1o3fhBOYQ

Kurioj cia vietoj nesamone?

Tomskis
03-03-12, 14:07
kazko as irgi nematau nesamones

FAT
03-03-12, 14:09
Kurioj cia vietoj nesamone?

Visas straipsnis apie dyzelino pirkima, tipo tu perki dyzelina is furisto ir baudzia pirkeja,
arba tave sustabdo ir randa pripilta i kanistrus kuro ir vel tave baudzia. Nuo kada cia istatymai pasikeite, gal nuo siol ir cekius uz pirkinius reikia veziotis :xx:

Tomskis
03-03-12, 14:17
ne nu tu tikrai durnas, visu pirma is treciu saliu ivezta kura gali naudoti tik toje pacioje transporto priemoneje, jeigu nupili, tai jau kontrobanda.

2. gabent bagazinej gali ne daugiau kaip 40litru
3. namie laikyt ne daugiau kaip 20litru

baudos ir pardavejui ir pirkejui skiriamos kas liecia narkotikus , kontrobanda ir t.t. neapsisvietes tu kazkoks, jeigu kuras butu akcizais apmokestintas, butu kita kalba, o dabar tai yra kontrobanda, uz ja yra baudziama, dar yra baudziama uz akcizais neapmokestintu prekiu laikyma, uz naftos gaminiu laikymo salygu pazeidima ir pan. jei pas tave namie surastu tona salerkos is treciu saliu, tai susumavus baudas gali gautis 60k

Arisimo
03-03-12, 14:19
Dar kartą sakau, jam tik kad rašyti, jau nebegaliu:cenzura::dauzo::dauzo::dauzo:

FAT
03-03-12, 14:22
Neradau nei vieno pamineto tavo punkto ATPK 163-2 straipsnis:
Akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką, prekyba tokiomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra iki dviejų minimalių gyvenimo lygių (MGL), –

užtraukia baudą nuo vieno šimto iki trijų šimtų litų su šių prekių konfiskavimu.

Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti veiksmai, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra nuo dviejų iki dešimties minimalių gyvenimo lygių (MGL), –

užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio iki penkių tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu.

Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti veiksmai, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra nuo dešimties iki penkiasdešimties minimalių gyvenimo lygių (MGL), –

užtraukia baudą nuo penkių tūkstančių iki dešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.

Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti veiksmai, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė viršija penkiasdešimt minimalių gyvenimo lygių (MGL), –

užtraukia baudą nuo dešimties tūkstančių iki dvidešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.

Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytus pažeidimus, –

užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio iki dešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu.

Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio antrojoje, trečiojoje, ketvirtojoje, penktojoje, šeštojoje ar septintojoje dalyje numatytus pažeidimus, –

užtraukia baudą nuo dvidešimties tūkstančių iki penkiasdešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu.

Šio straipsnio antrojoje, trečiojoje ar ketvirtojoje dalyje numatyti veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio antrojoje, trečiojoje, ketvirtojoje, penktojoje, šeštojoje ar septintojoje dalyje numatytus pažeidimus, –

užtraukia baudą nuo dvidešimties tūkstančių iki penkiasdešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.

Kontrabanda yra laikoma kai gabeni per siena:
Kontrabanda (it. contrabbando, contra - prieš + bando - vyriausybės įsakas) - neteisėtas prekių ir kitų daiktų gabenimas per valstybės sieną. Taip pat kontrabanda vadinami daiktai ir prekės, kurie neteisėtai gabenami per valstybės sieną.

Parodyk man kur yra nurodyta kiek as galiu kuro ar cigareciu veztis budamas lietuviu lietuvos teritorijoje

Tomskis
03-03-12, 14:26
nezinau kur parasyta, bet patikek zinau ka kiek galima ir pan, cigareciu su lietuviskom banderolem, gali laikyt pilna garaza, bet su treciu saliu banderolem, namie laikyti gali 10 ar 20 pakeliu nepamenu, jei nori pasigincyt, isidek i bagazine kelias kanistras salerkos ir paskambink 112, pasakyk kad zmogus kura gabena, savo masinos numerius pasakyk, pamatysi kaip greit sulauksi demesio ir suzinosi kur apie tai yra parasyta :)

FAT
03-03-12, 14:36
nezinau kur parasyta, bet patikek zinau ka kiek galima ir pan, cigareciu su lietuviskom banderolem, gali laikyt pilna garaza, bet su treciu saliu banderolem, namie laikyti gali 10 ar 20 pakeliu nepamenu

Nezinai ir sakai, tai ka tu parasei yra skirta tik ne su ES banderolemis. Siuo atveju kalbama apie kura, kuris nera nei pazymetas ar dar kuom isskirtas. Ir minetoje situacijoje tik vairuotojas uzsitrauke atpk bauda, pirkejas galejo tik netekti kuro ir viskas, jo tolesnis vaidmuo sioje istorijoje baigiasi, nes istatymas jo neliecia.
Kas del vezimo, mane pati buvo sustabde su penkiom kanistrom. Jie tik paklause kas talpose, isitikine, kad tai ne samagonas paleido neuzdavineje kvailu klausimu.

Tomskis
03-03-12, 14:53
meluoji iskart matau. pasiskaityk daugiau info muitines puslapi, zinias paskaityk, bus aiskiau, nupilti kuro negalima is masinos kuri gryzo is treciu saliu, negalima perpilti i jokias kitas talpas.

FAT
03-03-12, 15:19
meluoji iskart matau. pasiskaityk daugiau info muitines puslapi, zinias paskaityk, bus aiskiau, nupilti kuro negalima is masinos kuri gryzo is treciu saliu, negalima perpilti i jokias kitas talpas.

Zinau tik tiek, kad galima tik jei jis nera su tikslu parduoti, nes pats pamastyk gryzta fura su pilnais bakais ir ji pastatoma i planini remonta arba netycia prakiurdai baka, tai kur ta kura deti ant zemes visa.
Kitas aspektas yra viesai pilstyti ir prisipazinti ji pardavinejant, nu tai jau cia nuo durnumo nera vaistu

Tomskis
03-03-12, 15:21
bako remontas tai atskira kalba, o ne gatvej nupylinet su siurbliuku i kanistras ir detis i bagazine

Finalfour
03-03-12, 15:27
Tomskis šiuo atveju visiškai teisus.

FAT
03-03-12, 15:41
Del to niekas nesigincyja, kad viesai pardavineti treciu saliu kura yra draudziama. Nuomones nesutampa del to, ar pirkejas pirkdamas ta kura baudziamas pagal ATPK 163-2 straipsni ar ne, ir ar vairuotojas kuris pardavinejo kura yra laikomas vagimi, nes butent straipsnyje tai ir akcentuojama
PS ai ir dar, ar kuro gabenimas kanistrose per LT respublika, LT pilieciui uztraukia kokia nors atsakomybe. Specialiai neminiu, kad tai treciu saliu kuras, nes tam reikalinga ekspertize kuri uztrunka kelias dienas ir pareigunui bereikalinga galvos skausma

Tomskis
03-03-12, 16:17
jokios ekspertizes nereikia, 40litru vezkis, virs 40litru bauda uz gabenimo pazeidima

PANTERA888
03-03-12, 16:53
jokios ekspertizes nereikia, 40litru vezkis, virs 40litru bauda uz gabenimo pazeidima

49

Ricard
03-03-12, 19:19

*CENZURA**CENZURA* tu duodi,ja *CENZURA* . o as tada pasakysiu taip : kuo daugiau bus zmoniu turinciu tokia nuomone kaip tavo-tuo blogiau bus mums visiems !

Dalius/68
03-03-12, 19:42
bet kuriuo atveju istatymo nežinojimas ,nuo atsakomybes neatleidžia.Na kas liečia kontrobanda, arba kitaip akciziniu prekiu gabenima is trčiuju šaliu ,tikrai nepakelia valstybes biudžeto....deja valstybe valdantys asmenys ,samoningai stumia visuomene i nusikaltima ,kadangi nera galimybiu išgybenti nepasinaudojant kontrabandininku paslaugomis,o galejo buti tikrai geriau....

Ricard
03-03-12, 19:48
...deja valstybe valdantys asmenys ,samoningai stumia visuomene i nusikaltima ,kadangi nera galimybiu išgybenti nepasinaudojant kontrabandininku paslaugomis,o galejo buti tikrai geriau....

Cia teisingai parasyta . bet cia lietuva-taip bus ir toliau .

Finalfour
03-03-12, 19:51
*CENZURA**CENZURA* tu duodi,ja axuewaju . o as tada pasakysiu taip : kuo daugiau bus zmoniu turinciu tokia nuomone kaip tavo-tuo blogiau bus mums visiems !

Kazin, ar verta spaudyti klaviatura ir kazka beprasmiskai aiskinti personai, kuri mano kad mokesciu nemokejimas yra kelias i klestincia valstybe.

Mb 140
03-03-12, 19:58
Kazin, ar verta spaudyti klaviatura ir kazka beprasmiskai aiskinti personai, kuri mano kad mokesciu nemokejimas yra kelias i klestincia valstybe.

nera tokio zmogaus kuris nera nei karto neapgaves valstybes,tai kad negarantuok uz save ir ;)
pats windows perasai ar kazka panasiai,jau tu vagi,tai kad baigit smerkt vieni kitus ir nereik kalbet pasaku.Pirmiausia toki pavyzdi turi parodyt valdzios atsovai,kad vogt negrazu ar panasiai,bet patys zinot kaip tai nuskambetu ir atrodytu :xx:
as pvz gerbiu tokia valstybe kaip Singapuras,va ten tvarka padaryta,apie kysius net bijotum pagalvot,va is tokiu valstybiu reik imt pavyzdi,bet mes tokie niekad nebusim,tai kad lietuviai buvo ir liks,pavydus,vagiantis ir t.t.

FAT
03-03-12, 20:02

Mano atveju buvo 100ltr. jokiu popieriu nereikalavo, tik pareikalavo atsukti visas kanistras, isitikine kad ne samagonas, paleido. Stebuklu nebuna.
Kiek googlinau neradau, apie joki draudziama kieki gabenant savo reikmem

Ricard
03-03-12, 20:07
nera tokio zmogaus kuris nera nei karto neapgaves valstybes,tai kad negarantuok uz save ir ;)
pats windows perasai ar kazka panasiai,jau tu vagi,tai kad baigit smerkt vieni kitus ir nereik kalbet pasaku.Pirmiausia toki pavyzdi turi parodyt valdzios atsovai,kad vogt negrazu ar panasiai,bet patys zinot kaip tai nuskambetu ir atrodytu :xx:
as pvz gerbiu tokia valstybe kaip Singapuras,va ten tvarka padaryta,apie kysius net bijotum pagalvot,va is tokiu valstybiu reik imt pavyzdi,bet mes tokie niekad nebusim,tai kad lietuviai buvo ir liks,pavydus,vagiantis ir t.t.

:ploja::good:

Ricard
03-03-12, 20:12
Mano atveju buvo 100ltr. jokiu popieriu nereikalavo, tik pareikalavo atsukti visas kanistras, isitikine kad ne samagonas, paleido. Stebuklu nebuna.
Kiek googlinau neradau, apie joki draudziama kieki gabenant savo reikmem

Mano pusbrolis buvo panasioj situacijoj . Veze 60 ltr saliaros ,sulaike ir teisme laimejo (nes buvo pasamdes tipo labai gera advokata) . Bet vistiek vezti gali ne daugiau 40 ltr .

PANTERA888
03-03-12, 20:20

:geda: :wavecry::dauzo::boks::crazy:

*CENZURA**CENZURA* tu duodi,ja axuewaju . o as tada pasakysiu taip : kuo daugiau bus zmoniu turinciu tokia nuomone kaip tavo-tuo blogiau bus mums visiems !

:good:

:good::good::good:

Ricard
03-03-12, 20:25
Reikia uzdarinet ta tema man atrodo:)

Lengwas
03-03-12, 21:06
atsakant i tema tai rusiskinis kuras gerai, mintys geros :D paskutini karta pilna baka pyliau degalinej po 4.40 gal buvo, siandien jau 4.63, o menuo tik praejo. tik paspaudziau siandien degalinej slanga ir jau uz simta pribego. tai per kuria vieta cia mokesciai, vori v zakone ir ne kitaip. nafta pinga, o kuras brangsta. geriau pasakykit kur Kaune piltis malku :D

Tomskis
03-03-12, 21:21
tai kad brangsta nafta, Iranas kranus uzdare