PDA

View Full Version : MB W211 suka starteris bet nesiveda

Finalfour
21-02-11, 07:51
Sveiki kolegos,
siandien ryte mano W211 pasukus rakteli uzsivede, bet po puses sekundes iskarto uzgeso, ir po to kiek besukciau - nesiveda. Starteris suka graziausiai, gyvai, bet net pozymiu nera kad bandytu griebt. Jokio eroro nemeta, nei check engine, nei skydelyje... Mistika kazkokia. Jokiu zenklu vakar nebuvo, kuo puikiausiai vaziavo, grizau namo pastaciau, o siandien ryte tokia nesamone. Signalizacijos imobilaizeris supypsi, kad viskas tvarkoj galima vesti, zodziu viskas kaip iprastai, tik kad nesiveda.
Nepabandziau tik vieno - atsinesti is namu kito raktelio ir pameginti, bet nebuvo kada, skubejau i darba. Bet ar gali taip buti kad mersinis raktelis grybautu? Tiesa, spynele rakteli pritraukia graziausiai, kaip visada....
Zodziu, jusu idejos labai walkam. Gal kam taip yra buve?

kesha
21-02-11, 09:40
Mistika butu jeigu uzsivestu dar nepasukus raktelio,o cia techniniai dalykai , nuo susalusio vandens laso benzine iki ...kad ir to pacio imobilaizerio.Reik ieskot .Su primityviom sistemom,senovejej,atsikeldavom kapota ir pirmas veiksmas - kibirksties paieskos

Tomskis
21-02-11, 09:42
man tai labiau i raktelio/imobilaizerio beda panasiau

Finalfour
21-02-11, 09:47
man tai labiau i raktelio/imobilaizerio beda panasiau

Man irgi, bet jei taip butu, tai gal raktelio nepritaruktu, arba gal koki erora mestu? Juk raso net kai numerio apsvietimas perdega, o cia juk kritinis dalykas, net nesikuria...
O raktelyje gal batareike nusedo? Bet tada nuo to raktelio ir durys nesirakinetu per atstuma?

Tomskis
21-02-11, 09:48
gali but batareika, duris rakina o kurt nesikuria, daznas atvejis, pakeitus batareika susitvarko, tik nzn kaip tavo atveju pakeitus batareika bus, ar nenusimus raktas

pucenas
21-02-11, 10:42
man buwo panasus dalykas atvazevau i degaline uzgesinau ir neuzkuriau :) suka suka uzkure lyk ir uzgesta iskart ir viskas :) gal pas tave ne tas pats, bet man tai buwo oro srauto matuoklei hana. O kiek pamenu as irgi maniau, kad raktelis tai hebra cia forume sake jai raktelis butu jo nepritrauktu nesuktu ir t.t. :) sekmes ieskant problemos.

vampyras
21-02-11, 11:11
diagnose.
as buriu alkuninio veleno davikli, nes uzsivede ir uzgeso, ir tikiuosi tavo benzinas, jaigu dyzelis atsiimu burima nes buriu be bonkes :D
beja jaigu netycia paaisketu kad daviklis, tada ir tegu variklio kompui abdeitus padaro, cia viena tokia neoficiali ju liga ;)

Finalfour
21-02-11, 11:18
diagnose.
as buriu alkuninio veleno davikli, nes uzsivede ir uzgeso, ir tikiuosi tavo benzinas, jaigu dyzelis atsiimu burima nes buriu be bonkes :D
beja jaigu netycia paaisketu kad daviklis, tada ir tegu variklio kompui abdeitus padaro, cia viena tokia neoficiali ju liga ;)

Benzas pas mane. Bet kas labiausiai knisa, kad net neaisku kur ta masina dabar tempt, ar pas siglalizaciju specus (o gal signa supuliavo ir kokio kuro siurblio neatblokuoja), ar i koki silberi, kad ieskotu pacio auto bedu.... Liudna zodziu :(
Na, reikes grizus namo bandyt kita rakteli imt, nes du juos turiu, bet jei sakote kad jei rakte beda butu, tai nepritrauktu... o pas mane viskas pritraukia...
Gal Tech1 ka nors patars paguodziancio? ;)

sanis1
21-02-11, 12:37
Taip-veleno padeties daviklis dazna 3.2 benzinu beda, bet kiek praktika rodo dazniausiai neuzsiveda karstas variklis, o praejus kiek laiko vel uzsiveda-jei yra pageidavimas galiu duoti savo draugo Kauno silberio serviso priemejo tel nr-turetu pasakyt apytiksliai pagal simptomus nuo ko pradet

ShotGun
21-02-11, 12:46
Man su tokiu varikliu buvo beda su alkuninio veleno davikliu, tai kaip jau kazkas rase, karstas variklis (~90 laipsniu) nesikurdavo, o atauses iki 85 uzsikurdavo, taciau uzsikures uzdegdavo check engine visada.

pucenas
21-02-11, 12:47
as nuvariau i SILBERI 2 dienas nieko nerado, paskui i auto kurta irgi jau jie ko tik nedare... paskui nuvariau kaune i TMT sako bus tas davikli, bet pasirodo oro srauto matuokle :)

Finalfour
21-02-11, 12:51
Man su tokiu varikliu buvo beda su alkuninio veleno davikliu, tai kaip jau kazkas rase, karstas variklis (~90 laipsniu) nesikurdavo, o atauses iki 85 uzsikurdavo, taciau uzsikures uzdegdavo check engine visada.
Na, man neuzsivede ryte, isales kai ledas :) Tiksliau uzsivede, bet po sekundes uzgeso, ir po to tik tusciai sukau starteri.. Bet pries tai jokiu net menkiausiu simptomu nebuvo, visada kurdavosi spol abarota... Ir jokiu eroru nemeta. Man panasiau i imobilaizeri/signos bedas... Beje, jei tarkime numirtu imobilaizeris rakte, tai ar isviso net nesuktu starterio, ar suktu kaip man bet nesikurtu? Kaip yra pas w211 siuo atveju?
Bjauriausia, net nezinau kur ja tempt reiks - pas sigalizacijos specus ar pas meistrus i servisa....

as nuvariau i SILBERI 2 dienas nieko nerado, paskui i auto kurta irgi jau jie ko tik nedare... paskui nuvariau kaune i TMT sako bus tas davikli, bet pasirodo oro srauto matuokle :)

O silberis uz nieko neradima pinigus eme? ;) O beja, tau del oro srauto matuokles, pries tai bent kazkokiu simptomu buvo kad gal kazkas netvarkoj?

pucenas
21-02-11, 13:06
norejo imti bets akau vyrai cia jau ne mano problemos, kad jus nerandat gedimo isikoliojom , bet nemokejau :) o simptomu jokiu nieko nebuvo irkompas nieko nerode, kad ir jau sugede buvo. Atvaziavau i degaline uzsipyliau benzino ir viskas neuzsikuriau :) tiksliau uzsikuriau ir uzgesta ir t.t. :)

sanis1
21-02-11, 13:18
Man dar yra buve kai per didelius salcius uzsikuriau (benzininis 2.8l E39) ir iskart per staigiai sankaba atleidau ir uzgesau-po to antra kart jau neuzvedziau- o taip atsitiko del to kad labai salta ir viskas leciau vyksta-kai uzgesau is kart su saltu varikliu-kelias akimirkas susales kompas nespejo benzino nutraukt-to pasekoje uzsipyle zvakes ir uzkurt saltu oru-jokiu sansu-nusitempiau i garaza-palaikiau siltai pusdieni ir viskas susitvarke

Finalfour
21-02-11, 14:49
Atvaziavau i degaline uzsipyliau benzino ir viskas neuzsikuriau :) tiksliau uzsikuriau ir uzgesta ir t.t. :)
Matai, men nera taip kad uzsikuria ir uzgesta, taip buvo tik pirma bandyma, po to jau net nebando kurtis, net pozymiu nera kad griebtu, tik starteris tusciai suka ir viskas.

vampyras
21-02-11, 14:51
skambink tech1 jis patvarkys arba pasakis kripti ir nukreips kur reikia
arba lauk balandzio menesio busiu lt :D

sanis1
21-02-11, 16:28
Jauciu zmogus lauks:wave:

Arisimo
21-02-11, 16:36
gali but batareika, duris rakina o kurt nesikuria, daznas atvejis, pakeitus batareika susitvarko, tik nzn kaip tavo atveju pakeitus batareika bus, ar nenusimus raktas

Nezinau kiek tiesos, bet kai domejausi antro rakto(zuvytes) padarymu, tai meistrai is LBM firmos pasake, kad batareika reikalinga tik duru atrakinimui-uzrakinimui, o pats raktas ir be batareikos veikia degimo spynoje.:geda:

Melionas
21-02-11, 16:36
Vakar draugui buvo baika, vedesi, bet iskart uzgeso. Bet reno auto benzas, ne mersas. puse dienos pravargo, kol galu gale paaiskejo, jog dirzas truko :)

Finalfour
21-02-11, 16:45
Vakar draugui buvo baika, vedesi, bet iskart uzgeso. Bet reno auto benzas, ne mersas. puse dienos pravargo, kol galu gale paaiskejo, jog dirzas truko :)

Na, tikrai merso grandine nenutruko, isivaizduoju koks garsas turetu but ;)

Tomskis
21-02-11, 17:35
bandyk techa zadint, jei daviklis tai parodys diagnoze :) mano tevui su fordu dyzeliniu buvo tas daviklis parejes, tai viena kart vaziuojant uzgeso ir nebesikure, reles pajudino ir susitvarke, po triju menesiu vel vaziuojant uzgeso ir daugiau nesikure, sukasi starteris ir viskas. pasirodo alkuninio daviklis buvo

juozas
21-02-11, 18:34
jo ziuriu mersai megsta suktis ir nesikurt :D as su dyzeliu taip vargstu sukasi bet nesikuria po nakties paskui biski stebuklingojo eterio ir uzsiveda ir visa diena be problemu :D P.s. su kuru viskas tvarkoj :D

Finalfour
21-02-11, 18:57
bandyk techa zadint, jei daviklis tai parodys diagnoze :) mano tevui su fordu dyzeliniu buvo tas daviklis parejes, tai viena kart vaziuojant uzgeso ir nebesikure, reles pajudino ir susitvarke, po triju menesiu vel vaziuojant uzgeso ir daugiau nesikure, sukasi starteris ir viskas. pasirodo alkuninio daviklis buvo

Daug kas ziuriu mano kad daviklis alkuninio. Bet kaip techas padarys diagnostika neveikiant varikliui? Kiek maciau, ji daroma veikiant motorui. Juolab po mano bandymu pakurti, jau ir akumui krantai po biski....
O tas alkuninio daviklis baisiai brangus dalykas?

juozas
21-02-11, 19:59
suksi starteriu varikli ir ziures jis :) bent man taip dare , irgi parode paskirstymo velenelio klaida, bet ji pakeiciau nieko nepasikeite db ieskau bedu kitur..

Finalfour
21-02-11, 20:24
suksi starteriu varikli ir ziures jis :) bent man taip dare , irgi parode paskirstymo velenelio klaida, bet ji pakeiciau nieko nepasikeite db ieskau bedu kitur..

Bandziau ka tik su kitu rakteliu - is pradziu suko vel tusciai, negriebe ir nusedo akumas - starteris nepritraukia (atrodo kaip suktusi tuscia eiga), dar ismete klaida ESP defective, bet cia jau nusedusio akumo pasekme. Atjungiau ji visai, rytoj gausiu pakroveja ir bandysiu krauti namo parsineses. O po to nebesimanau ka daryt ir kur ja vezt....

tech1
21-02-11, 21:12
viska atsake uz mane ... arba sukiu daviklis, arba nepaduoda kuro.po galine sedyne, vairuotojo puseje yra dangtelis, o po juo siurblio pajungimas ... reik pamatuot ar sukant starteriu ateina 12v i storuosius laidus ... plonieji tai kuro lygio daviklis

Finalfour
21-02-11, 21:20
viska atsake uz mane ... arba sukiu daviklis, arba nepaduoda kuro.po galine sedyne, vairuotojo puseje yra dangtelis, o po juo siurblio pajungimas ... reik pamatuot ar sukant starteriu ateina 12v i storuosius laidus ... plonieji tai kuro lygio daviklis

Man tai irgi, jausmas grynai kad benzo nei laso nebutu. Pakrausiu rytoj akuma, Techai, galesi sita tavo mineta dalyka man paziuret?

sanis1
21-02-11, 21:29
Daug kas ziuriu mano kad daviklis alkuninio. Bet kaip techas padarys diagnostika neveikiant varikliui? Kiek maciau, ji daroma veikiant motorui. Juolab po mano bandymu pakurti, jau ir akumui krantai po biski....
O tas alkuninio daviklis baisiai brangus dalykas?
Apie 250 bosch markes apie 130 febi

Finalfour
21-02-11, 23:19
Beja, kur yra kuro siurblio saugiklis? Gal pradesiu ziuret nuo paprasciausios priezasties :)

ShotGun
21-02-11, 23:22
Apie 250 bosch markes apie 130 febi

Originalus ~350lt

Andriukas
22-02-11, 08:21

Gal ir klystu bet man labai panasu kaip ir pas mane buvo pries kelis metus, kai kuro sistema uzsiorino... kai uzkurem su "eteriu" - pameni?

Finalfour
22-02-11, 08:44
Gal ir klystu bet man labai panasu kaip ir pas mane buvo pries kelis metus, kai kuro sistema uzsiorino... kai uzkurem su "eteriu" - pameni?

Na, ko jai uzsiorinti? Siaip as aisku masina pastates esu priekiniais ratais ant bordiuro, ta prasme priekis kiek auskciau uz gala, bet jei tokia auto kaip W211 nuo tokio sudnekio kaip koks senas zapas nesikurtu, tai ka as zinau... neitiketina. Bet kokiu atveju, akumui amen jau. Dabar parsinesiau namo akuma, krausiu iki vakaro, tada vel pameginsiu. Jei vis tiek suds - skambiniu techui, gal ka sugalvosim. Nes dabar kol akumas lavonas kazka bandyt beprasmiska.
O del kuro siurblio saugiklio, kaip variantas? Nors turint omeny kad mersas net perdegusias lemputes raso, tai neveikinat kuro siurbliui tikrai mestu vienoki ar kitoki erora..

Beja, masinoje pamatavus (tris kart paspaudus reset mygtuka rodo) akumo itampa - buvo 11.9, o sukant starteri krito iki 9.4. Is dalies, ne toks ir nusedes atrodytu, bet pasukti variklio jau nebepajege, sukosi tik starteris tuscia eiga, na tipo "nepritraukia". Krausiu tuoj kai pasieks kambario temperatura stacionariu pakroveju.
Aisku, nesikurimo beda ne tame be abejo, nes kai akumas buvo gyvas suko varikli pasismagindamas, bet niekas nesikure :(

Finalfour
23-02-11, 11:35
Nera laimes po alyvom - siandien nusinesiau pilnai pakrauta akuma, tas pats suds, nesikuria, isvis kazkaip itartinai lengvai sukasi tas starteris, bet nesikuria. Ieskosim rimtesnes pagalbos :(

ldalius
23-02-11, 12:04
Nera laimes po alyvom - siandien nusinesiau pilnai pakrauta akuma, tas pats suds, nesikuria, isvis kazkaip itartinai lengvai sukasi tas starteris, bet nesikuria. Ieskosim rimtesnes pagalbos :(

skaičiau skaičiau tavo temą ir galvoju: kaip tas tavo starteris lengvai sukasi? ką vadini lengvu sukimu? starteris sukasi, o variklio nesuka ar kaip ten pas tave gaunasi? Ar sukamas variklis nuo starterio?
Kažkokios pievos čia pas tave gaunasi - tai starteris neaišku suka variklį ar ne ar tik buksuodamas dėl bendekso bėdų sukasi pats savame apvalkale ir lauki stebuklo sodindamas akumą, tai kuro net nežinai ar tau paduoda ir t.t.
Aišku aš su zažigalkėm nedirbu, bet klausiu iš bendro supratimo apie variklius ir jų sistemas, bet man pasakymas kad kažkaip labai lengvai suka starteris kelia negeras mintis apie rimtesnius dalykus su varikliu

nova
23-02-11, 12:21
as vis laukiau kada tema pasisuks link duju :xx: tai aisku kad cia viskas del ju :xx:

ldalius
23-02-11, 12:24
as vis laukiau kada tema pasisuks link duju :xx: tai aisku kad cia viskas del ju :xx:

o prie ko čia dujos? Juk pas jį benzas

Edgis
23-02-11, 12:25
o prie ko čia dujos? Juk pas jį benzas
Pas jį benzinas/ dujos:wave: Dviguba zažigalkė :D

liudas777
23-02-11, 12:31
4 puslapiai pridiskutuota, vien dėl to kad sužinoti, kad pas žmogų dujos yra. :D

andrius.g
23-02-11, 12:32
Va man irgi ta mintis, kad tos isgirtos dujos bus, speju koks voztuvas kur benza/dujas jungineja

Finalfour
23-02-11, 12:36
skaičiau skaičiau tavo temą ir galvoju: kaip tas tavo starteris lengvai sukasi? ką vadini lengvu sukimu? starteris sukasi, o variklio nesuka ar kaip ten pas tave gaunasi? Ar sukamas variklis nuo starterio?
Kažkokios pievos čia pas tave gaunasi - tai starteris neaišku suka variklį ar ne ar tik buksuodamas dėl bendekso bėdų sukasi pats savame apvalkale ir lauki stebuklo sodindamas akumą, tai kuro net nežinai ar tau paduoda ir t.t.
Aišku aš su zažigalkėm nedirbu, bet klausiu iš bendro supratimo apie variklius ir jų sistemas, bet man pasakymas kad kažkaip labai lengvai suka starteris kelia negeras mintis apie rimtesnius dalykus su varikliu

Matai, subjektyvu aisku, bet tarkime uzvakar jausmas buvo kad sukama viskas, ta prasme kartu su varikliu, o dabar atrodo lyg starteris vos ne tuscia eiga suktusi. Bet cia manau pats nesamone rasau, nes siandien su pilnai pakrautu akumu nuejau, paleidau sukti varikli, o pats pakeles kapota paziurejau - sukasi visi tie dirzai ir skiremuliai, kur suka pompa ir pan. Vadinasi suka ta varikli starteris, gal man tik pasirode kad lengvai kazkaip. Tik nesikuria. Sutariau su tech1, rytoj ziuresim.
Versijos kol kas tokios:
1. Nepaduoda kuro - arba siurbliui amen, arba itampa i siurbli neateina, gal saugiklis, bet niekur nerandu suagikliu schemos diagramos kad paziureti kur yra kuro siurblio saugiklis;
2. Alkuninio veleno sukiu daviklis;
3. Imobilaizeris/signalizacija. Bandziau kurti ir kitu atsarginiu raktu - be rezultatu. Sigbalizacijos slapukai tvarkingai supypsi, kaip ir visada, rodo kad viskas ok, gali kurt. Beda lyg ir ne cia...

Finalfour
23-02-11, 12:40
Va man irgi ta mintis, kad tos isgirtos dujos bus, speju koks voztuvas kur benza/dujas jungineja
Sia versija jau patikrinau, siuolaikinese sistemose jau seniai nera kazkokio mechaninio voztuvo kuris atjungineja kuro siurbli ir panasiai. Del sventos ramybes skambinau dujininkui, jis man papasakojo visa procesa, ten net teoriskai neimanoma, kad kazkoks voztuvas ar kas liktui pastriges ir panasiai ir nepaduotu duju, kuro siurblys is viso nera atjunginejamas. Kuriant auto dujos is viso nedalyvauja jokiame procese, tas pats kas ju nebutu.
Aisku, lengviausia visada del visko kaltinti dujas, net kai bobute taksas nutrenkia raso kad pas ji dujos buvo, bet gal ir pradziu reikia patikrinti daug realesnius dalykus.

ldalius
23-02-11, 12:47
aš neatmesčiau galimybės patikrinti benzino siurbliuką ir įtampą iki jo, nes užpraeitą savaitę man teko vieną Outlanderį tvarkyti su panašia bėda kaip tavo ir radau, kad kažkur elektronikoje dingo įtampos padavimas į siurbliuką. Bet kadangi ta mašina jau turėjo išvažiuoti į Baltarusiją, tai sprendimas kaip sutvarkyt buvo priimtas labai greitai

Finalfour
23-02-11, 13:10
aš neatmesčiau galimybės patikrinti benzino siurbliuką ir įtampą iki jo, nes užpraeitą savaitę man teko vieną Outlanderį tvarkyti su panašia bėda kaip tavo ir radau, kad kažkur elektronikoje dingo įtampos padavimas į siurbliuką. Bet kadangi ta mašina jau turėjo išvažiuoti į Baltarusiją, tai sprendimas kaip sutvarkyt buvo priimtas labai greitai

Cia pati realiausia priezastis, rytoj su Techu ja ir tikrinsim. Nes mano auto juk uzvakar uzsivede ir po sekundes uzgeso - vadinasi, uzsivede ant kuro, esancio dar vamzdeliuose, bet neveikiant siurbliui jis is karto baigesi ir uzgeso. O po to tik tusciai sukamas starteris. Grynai jausmas kad benzo nebutu, nors jo tikrai yra. Siaip bandau nete rasti w211 saugikliu schemas, bandysiu ieskoti kur tarp tu begales saugikliu slepiasi kuro siurblio saugiklis. Gal beda tik tame? Viltis durniu motina aisku ;) Gal kas zinote kur kuro siurblio saugiklis?

vampyras
23-02-11, 14:14
yra purskalas uzvedimo pagalba issiverstu, papurski nuemes filtra, jaigu meginasi vestis, ieskai bedos kuro sistemoje, jaigi irgi niekas nevyksta ieskai kitur.
tik nepersistenk su tuo purskalu galimybe uzdegti masina lieka :xx:
as papildau savo burima prie daviklio dadedu tuscia baka :D

Finalfour
23-02-11, 14:54
yra purskalas uzvedimo pagalba issiverstu, papurski nuemes filtra, jaigu meginasi vestis, ieskai bedos kuro sistemoje, jaigi irgi niekas nevyksta ieskai kitur.
tik nepersistenk su tuo purskalu galimybe uzdegti masina lieka :xx:
as papildau savo burima prie daviklio dadedu tuscia baka :D

Bakas tikrai netuscias, pasukus rakteli juk rodo kad trecdalis bako dar yra. As irgi, net is pradziu galvojau kad kokie zulikai nuleido benza, bet net jei taip ir butu, tai tu lasu uztektu ne sekundes darbui (kaip buvo uzvakr pirmojo uzsivedimo atveju) o kazkiek ilgiau. Anyway, bake benzo tikrai yra.
Pagaliau radau nete W211 saugikliu schema ir reiksmes, radau kuro siurblio saugikli, patikrinau - geras. O taip tikejausi ji rasti sudegusi...

Arisimo
23-02-11, 15:43
Cia man toks panasus atvejis pernai buvo su darbiniu BMV 525. Is vakaro uzgesinom, ryte atejom kurt, griebe ir uzgeso. O paskui kad tu ka - nieko. Galiausiai nuvilko i servisa viska ispurte ir nieko nerado. Kol viska purte ir ieskojo kas gali buti jis atsilo ir galiausiai uzsivede, o kartu is duslintuvo isvare kruva ledu. Moralas gavosi tas, kad uzsalo kondensatas duslintuve ir uzkiso ismetima:)

Finalfour
23-02-11, 16:05
Cia man toks panasus atvejis pernai buvo su darbiniu BMV 525. Is vakaro uzgesinom, ryte atejom kurt, griebe ir uzgeso. O paskui kad tu ka - nieko. Galiausiai nuvilko i servisa viska ispurte ir nieko nerado. Kol viska purte ir ieskojo kas gali buti jis atsilo ir galiausiai uzsivede, o kartu is duslintuvo isvare kruva ledu. Moralas gavosi tas, kad uzsalo kondensatas duslintuve ir uzkiso ismetima:)
Na jo, cia is tos serijos, kai siluma gydo :) Bet kur as ji pagydysiu, kai lauke saltis nesveikas. Butu mechanikas, draugelis nutrauktu i kokia panoramos pozemine aikstele para pastovet, o mano atveju tai jei jau isikviesiu keltuva vezti ja, tai tik i ta vieta, kur tikrai pades.

Arisimo
23-02-11, 16:07
Taigi automata galima tempti. Daug apie tai kalbeta.

pucenas
23-02-11, 16:12
galima ne galima bet asmeniskai s tai tempes ne karta aisq ne an 100 bet galima isleto palengva manau nieko neatsitix :D

Finalfour
23-02-11, 16:29
Taigi automata galima tempti. Daug apie tai kalbeta.
Zinau, bet - kaimynas mane tik i kita kiemo vieta nutempe, tai per tuos kelis metrus ismete kruva raudonu kritiniu eroru iskrto - batery alternator, brake defective, ESP, SBC ir dar bele ko, net nesigilinau. Kliema nuemiau ir viskas nsuresetino. Uztenka tik ant N pastatyt ir neuzvedus motoro stabdzius paspaudinet, jau kala keleta eroru. Reikia nepamirsti, kad pas W211 SBC blokui butina elektra, ir kai masina neuzvestu motoru tempiama, jam ten protas maisosi. Tad ir nesinori rizikuoti, maza kas... O dar zinant kad W211 stovi 722.6xx deze.... Esu mieste du kartus mates ant keltuvo vezama W211. Kazkodel netempe ju, jie vezami buvo...

Arisimo
23-02-11, 16:31
Na supratau:geda:

sanis1
23-02-11, 19:43
Nu labai keista skaityt mintis zmogaus, kuris turi w211 nusipirkes, ir kelinta diena tesugeba tusciai starteri sukinet-ka nera servisu kur bent susildytu ir elementaria diagnostika padarytu? galu gale ta pati techa su taksi ar kokia pasiskolinta masina gali is bet kur parsivezt jei tau ta masina bent kiek brangi ir rekalinga, trala issinuomot turint pinigu ant W211 irgi ne karves kainuoja, o dabar: "suku suku starteri ir nesikuria, pakraunu akuma suku suku starteri ir nesikuria, paverkslenu nete ir vel suku suku starteri ir nesikuria"-mano nuomone vienareiksmiska-kolega anksti dar tau su 211 vazinet jei net elementariai diagnostikai lt nera. Nieks cia tau per atstuma nepataisys tos masinos-ne golfas koks yra kad kibirksti patikrinai, karba paziurejai ir vaziuoji
P.S. ne be reikalo dujos idetos-viska pasako apie seimininka

Finalfour
23-02-11, 19:54
galu gale ta pati techa su taksi ar kokia pasiskolinta masina gali is bet kur parsivezt jei tau ta masina bent kiek brangi ir rekalinga,
Su techu jau sutarta del apziurejimo. Ir nuvezta seniausiai butu, bet visu pirma bent preliminariai norejau pasitarti ar nuo signalizacjos pradet, ar nuo pacio auto gedimo. Negi vesiu su tralu i viena vieta del signos, jei ne, tai i kita servisa.
Patarimu gavau pakankamai, del versiju kas gali but. O moralu tikrai neprasiau.

pucenas
23-02-11, 19:54
Apie dujas tai arba gerai arba nieko :) as geriau vazineju su CLk "uzdujintu"(nors dujau nanaudoju jau 2 metai:) ) negu su senu kokiu tarkiu :) o seip grystant prie temos tai pritariu saniui juk tralas ne karve kainuoja kaune bent jau miesto ribose galima rasti uz 80 lt o be to jau jai turi 211 tai turetum buti ir kasko apsidraudes kasko duoda trala viena karta gali juk ir tuo pasinaudoti zodziu jai labai noretum tai tikrai imtum ir sugalvotum kazka ne kaip kolega sake kraunu akuma ir kuriu - nesikuria ir taip daina be galo :D sekmes ieskant gedimo :)

Finalfour
23-02-11, 20:01
tai turetum buti ir kasko apsidraudes kasko duoda trala viena karta
Zinau, turiu kasko ir trala vienam kartui, bet butent ir nenoriu to karto isnaudoti nuvezdamas ne ten kur reikia :) Zodziu, tikiuosi rytoj Techas nurodys krypti :)

Finalfour
24-02-11, 12:26
Buvo atlekes Techas. Pajungem kompa - sukiu daviklis geras, kompas parodymus gauna, viskas ten ciki.
Patikrinom kuras ateina, siurblys dirba, na nebent jis tinkamo slegio nesukelia, bet to is akies nenustatytsi.
Zodziu, galas zino, gal uzsalo kas, gal kondensatas kur, gal signalizacija, to lauke nepatikrinsi. Sutarem, kita savaite auto vesim i silberi, anksciau techas negali, ir ieskosim slieku. Nelinksma :(

andrius.g
24-02-11, 12:34
Gal bandyti ant duju iskart vesti jei yra kokia galimybe.

Melionas
24-02-11, 12:42
Nera tokios galimybes

Finalfour
24-02-11, 13:00
Gal bandyti ant duju iskart vesti jei yra kokia galimybe.

Nera tokios, siuolaikines duju irangos to neleidzia, variklis kuriamas tik benzinu ir duju iranga tame procese visiskai nedalyvauja, tarytum jos nei nebutu.

Arisimo
24-02-11, 13:18
Tau taip i kokia silta vietele ji pastatyti parai laiko ir manau viskas susitvarkytu.

Finalfour
24-02-11, 13:21
Tau taip i kokia silta vietele ji pastatyti parai laiko ir manau viskas susitvarkytu.
Ir man taip atrodo, ir techas itaria kad gali ir to pakakti. Bet kur as rasiu ta silta vietele... Negi samdysiu keltuva kad ja i kokia panoramos pozemine aikstele nutemtu, juolabiau, kad ir ten ne pliusas...

vampyras
24-02-11, 14:07
ir jokiu klaidu nieko nebuvo?
paplatinsiu burtus, esant laikui ir norui paieskok reliu po variklio gaubto ir gale, visas pakeisk -
reles kodas A 002 542 1119 (reles vietos zenklinimas A, I, K,S)

reles kodas A 002 542 1219 (reles vietos zenklinimas D,G,H)

Finalfour
24-02-11, 14:29
ir jokiu klaidu nieko nebuvo?
paplatinsiu burtus, esant laikui ir norui paieskok reliu po variklio gaubto ir gale, visas pakeisk -
reles kodas A 002 542 1119 (reles vietos zenklinimas A, I, K,S)

reles kodas A 002 542 1219 (reles vietos zenklinimas D,G,H)

Jokiu klaidu, viskas norma kaip kompas techui rode. Sukiu daviklis ok, velenelio padeti kompas irgi mato...
O ka tos reles daro? Bet kokiu atveju, pats nelysiu ir nepakeisu. Manau, techas silberyje tikrai suras kame reples...

kesha
24-02-11, 14:34
Darom lazybas : jeigu nutempus vakare i silberi ir atsildzius per nakti, tavo mersas ryte uzsikurs lyg niekur nieko,tada mano, vampyrui skolinga svara, turesi atiduoti tu:)

Finalfour
24-02-11, 14:52
Darom lazybas : jeigu nutempus vakare i silberi ir atsildzius per nakti, tavo mersas ryte uzsikurs lyg niekur nieko,tada mano, vampyrui skolinga svara, turesi atiduoti tu:)
Sutariam :) Tik reikes laukti iki kitos savaites, nes anksciau Techas negali.
Bet jei sitas dalykas neprakatit - tada tu man busi skolingas svara :)
P.S. As tik nelabai isivaizduoju, kas gali ten benzui uzsalti ir po to atsilti.

Arisimo
24-02-11, 15:00
Tik ismetimo sistema nuo kondensato. Daugiau niekas negali uzsalti.

nova
24-02-11, 15:17
Nera tokios, siuolaikines duju irangos to neleidzia, variklis kuriamas tik benzinu ir duju iranga tame procese visiskai nedalyvauja, tarytum jos nei nebutu.
nezinau del konkreciai tavo duju sistemos, taciau kai kurios turi tokia "avarine" galimybe uzvesti masina su dujom. pasiklausk savo dujininko.

sanis1
24-02-11, 15:22
Dar karta aiskinu-galejo benzu uzpilt zvakes, o kadangi prie dabartiniu temteraturu benzo garavimas beveik lygus nuliui tai ir neuzsikuria-as jau pasakojau kaip man su E39 buvo-uzkurus prie kazkur -25 staigia uzgesau ir jau niekas nepadejo-kadangi mechanika buvo tampem gal koki pusvalandi-buvom issuke zvakes ir kaitinom -nieko-ir tik pastaciau i sildoma garaza ir po nakties uzsikure, besispjaudydamas nesudegusiu benzu
Labai noreciau tiket kad cia panasiai bus-tik niekaip nesuprantu savininko kantrybes laukt iki kitos savaites-negi taip nemyli jau tos savo masinikes, kad dar be gyvybes laikysi visa susalusia?-niekaip taip negaleciau-negi negali kur nors surast pas draugus ar pazystamus garaza kad nuvezt ir susildyt?
Gal padekim forumieciai?-as galiu pasiulyt sildoma savo garaza vilniuje, zveryne, tik beda kad pozeminis-ivezt sunkiau
Gal kas turit kokia silta vietele pasiulyt?

Finalfour
24-02-11, 15:41
Dar karta aiskinu-galejo benzu uzpilt zvakes, o kadangi prie dabartiniu temteraturu benzo garavimas beveik lygus nuliui tai ir neuzsikuria-as jau pasakojau kaip man su E39 buvo-uzkurus prie kazkur -25 staigia uzgesau ir jau niekas nepadejo-kadangi mechanika buvo tampem gal koki pusvalandi-buvom issuke zvakes ir kaitinom -nieko-ir tik pastaciau i sildoma garaza ir po nakties uzsikure, besispjaudydamas nesudegusiu benzu
Labai noreciau tiket kad cia panasiai bus-tik niekaip nesuprantu savininko kantrybes laukt iki kitos savaites-negi taip nemyli jau tos savo masinikes, kad dar be gyvybes laikysi visa susalusia?-niekaip taip negaleciau-negi negali kur nors surast pas draugus ar pazystamus garaza kad nuvezt ir susildyt?
Gal padekim forumieciai?-as galiu pasiulyt sildoma savo garaza vilniuje, zveryne, tik beda kad pozeminis-ivezt sunkiau
Gal kas turit kokia silta vietele pasiulyt?
Dekui uz rupesti, myliu savo masiniuka, bet kas jam atsitiks lauke stovint? Akumas namo parnestas, pakrautas sau pupso, kas daugiau jai nutiks.... Be to, turiu tik viena kakso galimybe ja nemokamai kazkur nuvesti, tad norisi vesti tiesiai i servisa...
Del zvakiu uzpylimo - dabar tai tikiu kad gali taip but kai tiek kartu bandyta ji kurti ir suktas starteris, bet kai neuzsivede pirma karta, jos juk uzpiltos nebuvo...

Finalfour
24-02-11, 15:47
nezinau del konkreciai tavo duju sistemos, taciau kai kurios turi tokia "avarine" galimybe uzvesti masina su dujom. pasiklausk savo dujininko.

Labai abejoju, ar tiesioginio ipurskimo sistemose si galimybe yra numatyta. Ne veltui jos nera, tai gan pavojinga ypac esant tokiai temperaturai.

nova
24-02-11, 18:01
Labai abejoju, ar tiesioginio ipurskimo sistemose si galimybe yra numatyta. Ne veltui jos nera, tai gan pavojinga ypac esant tokiai temperaturai.
ok :lithuania:

juozas
24-02-11, 19:11
nu jau finalfour jau apsisprende kad ves i silberi :) db duokit minciu ka man cekint cdi varikliui irgi viska suka viska paduoda bet nesikuria kol neipurskiu eterio stebuklingo arba nesusyla variklis :) atsibodo jau kas ryta kapota darinet kad to birzgalo ipurkst :D ar gali kazkaip ant salto nelaiku tai yra per velai ar per anksti o gal per mazai ipurkst dyzelio ? diagnostika nk nerode apart velenelio sinchronizacijos bet ji jau pakeiciau :)

ldalius
24-02-11, 19:13
nu jau finalfour jau apsisprende kad ves i silberi :) db duokit minciu ka man cekint cdi varikliui irgi viska suka viska paduoda bet nesikuria kol neipurskiu eterio stebuklingo arba nesusyla variklis :) atsibodo jau kas ryta kapota darinet kad to birzgalo ipurkst :D ar gali kazkaip ant salto nelaiku tai yra per velai ar per anksti o gal per mazai ipurkst dyzelio ? diagnostika nk nerode apart velenelio sinchronizacijos bet ji jau pakeiciau :)

klausimas gan sudėtingas , bet itariu kad tavo variklis ko gero jau yra narkomanas

juozas
24-02-11, 19:16
nu ka reiskia narkomanas ? :D kompresija matavau buvo 29 -27-28-27-27 tiesa matavau ant pussilcio ir issisukes visas zvakes :) nepasiskaiciau pries matuodamas ... bet kazkaip galvoju kad kompresija atkrenat nes sia ziema per salcius kuresi normaliai kai zvakiu rele sutvarkiua, bet td bent griebt megindavo o db tusciai sukas :)

ldalius
24-02-11, 19:23
tavo kompresija bus tikra panašiai 24-23-25-22-22 matuojant išsukant po vieną forsunkę ir esant pilnai šaltam motorui ypač minusinėse temperatūrose.
O dabar pas tave arba stingsta kuras arba kuro sistemos bėdos

Darinis
24-02-11, 19:27
nu ka reiskia narkomanas ? :D kompresija matavau buvo 29 -27-28-27-27 tiesa matavau ant pussilcio ir issisukes visas zvakes :) nepasiskaiciau pries matuodamas ... bet kazkaip galvoju kad kompresija atkrenat nes sia ziema per salcius kuresi normaliai kai zvakiu rele sutvarkiua, bet td bent griebt megindavo o db tusciai sukas :)

o kiek turi but gera cdi variklio kompresija?

ldalius
24-02-11, 19:28
kaip ir visų dyzelių apie 30 norint užkurti prie -25 iš pusės pasūkimo

Finalfour
24-02-11, 19:28
Tuoj mano tema tams bendra apie visas nesikuriancias auto :)
O siaip gal ir prikolas butu man su eteriu pamegint, maz uzsikurtu. Bet baisu paciam, dar persistengsiu ir bus bum...

juozas
24-02-11, 19:33
nieko ten nebus nebijok :) papursk ir megink kurti ... siaip gal ir padetu isdegtu gal tas bendzas :) tai daliau nori pasakytk kad mano varikliui jau sakes ? nu ryt arba 6dieni paimsiu koki cilindra pamatuosiu ant salto ... bet kazkaip lb abejoju kad tiek mazai bus... o siaip niekas juk nematuoja kompresijos minusinej... juk ir gamykliniuose parametruose nurodyta nera ant minusines temp.... nu kuras is statoil, besukant atsuku nuo purkstuko vamzdeliu kura purskia :)

ldalius
24-02-11, 19:42
na matai, aš asmeniškai CDI kurio sistemos dar nesu išsiaiškinęs, nes stengiuosi dar su jais neprasidėt, o kompresija tikra yra natūraliomis variklio užkūrimo sąlygomis ir natūraliu starterio sūkimu. Išsukus visas forsunkes variklis yra sukamas daug lengviau nei su visom forsunkės ir automatiškai gaunama kompresijos paklaida į + pusę. Tas pats ir matuojant kompresiją esant šiltam varikliui.
Todėl aš kai mašinas pardavinėju ir noriu apgaut pirkėją išsuku visas forsunkes ir matuoju kompresiją šiltam varikliui - klijentą apgaunu parodymais, kokius jis nori matyt, o ne tokiais kokie yra iš tikro

Finalfour
24-02-11, 19:49
nieko ten nebus nebijok :) papursk ir megink kurti ... siaip gal ir padetu isdegtu gal tas bendzas :)
Kur purkst, priesais abu oro filtrus, i oro traukimo angas?

juozas
24-02-11, 19:52
nu tai jei tu sakai kad normalu yra 30 bar , tai tu matuoji -20 temperaturoj? nes jei naujam buna 32 tai pamatavus ji prie -20 tikrai jau nebus tu 32 , as manau kad kaip atskaitos taskas naudojama apie 40 laipsniu variklio temeperatura nu as tai skaiciau kazkokiam manuale, o kad issuktos visos zvakes ar viena tai kazin ar lb jauciamas skirtumas? juk vistiek sukamas variklis kol rodykle kyla.... nu cia biski OT pavarem....

ldalius
24-02-11, 19:53
Kur purkst, priesais abu oro filtrus, i oro traukimo angas?
jei purkšti tai jau po oro filtrų, bet turiu negerą nuojautą kad prisicirkinsi su eteriu :uuu:

juozas
24-02-11, 19:54
geriau kuo "arciau" variklio greiciau pagaus eteri... ir maziau purkst reiks, zodziu esme kad ji su oru itrauktu i varikli...

ldalius
24-02-11, 19:55
nu tai jei tu sakai kad normalu yra 30 bar , tai tu matuoji -20 temperaturoj? nes jei naujam buna 32 tai pamatavus ji prie -20 tikrai jau nebus tu 32 , as manau kad kaip atskaitos taskas naudojama apie 40 laipsniu variklio temeperatura nu as tai skaiciau kazkokiam manuale, o kad issuktos visos zvakes ar viena tai kazin ar lb jauciamas skirtumas? juk vistiek sukamas variklis kol rodykle kyla.... nu cia biski OT pavarem....

sukimo momentas su išsuktom visom forsunkėm yra daug didesnis nei su neišsuktom ir nesakau kad matuoti kompresiją reikia prie -20

juozas
24-02-11, 19:59
nu tai tavo manymu mano variklis gyvas dar ? ir atmest kompresija ar cia ji kalta ? :)

ldalius
24-02-11, 20:02
būt pas tave senasis dyzelinis motoras pasakyčiau kas ir kaip, o dabar pas tave CDI, o šių variantų kol kas stengiuosi vengt kaip velnias kryžiaus

Finalfour
24-02-11, 20:20
jei purkšti tai jau po oro filtrų, bet turiu negerą nuojautą kad prisicirkinsi su eteriu :uuu:
Gal geriau nelysiu is tiesu, maza kas...

ldalius
24-02-11, 20:22
benzino papurkšti gali, bet su eteriu reikia elgtis labai atsargiai, nes padauginus gali ir variklio galva nusikelti nuo bloko ir žiedai susibėgti į krūvą :uuu: o jei nori su ta mašina dar ilgai važinėti, tai eterį pamiršk

Tomskis
24-02-11, 20:37
pas mane kai visos 6 zvakes perdege, tai puse valandos sukau starteri, pavargau, net nebando griebt, stebuklingo eteriuko nupirkau, oro filtro dangti nuemiau, i vidu papurskiau sekunde, uzsikure kaip prie +30 su visom veikianciom zvakem :D

sanis1
24-02-11, 22:37
Paskutini karta eteri naudojau kai turejau seniai W123 dyzeli-kelis kartus zema pavyko uzkurt bet kazkaip padauginau viena karta tai net voztuvu velenelis nusisuko per puse-manyciau tai atgyvena-siuolaikiniams varikliams tai tikrai nepageidaujama-koki traktoriu rusiska is ryto tai gal ir galima kurt eterio pagalba bet modernuji CDI tai tikrai:ne::ne::ne:

vampyras
24-02-11, 22:55
nesuprantu ko jus to eterio bijot, papurski kelias sekundes, ziuri vedasi, reiskias ieskom slieku ipurskime, nesiveda, reiskias ieskom kirminu uzdegime, per 10 sekundziu sutaipai 30 min darbo, poto nesistebekit kad silberis lupa :D
tokius dalykus netik CDI bet CGI naudoju :D

juozas
24-02-11, 23:00
nu bijo jie to eterio kaip nzn kas :) cia viena audine uzvedinejom ten kazkas su kuro sistema blogai (tdi) tai 2 balionelius eterio sunaudojom pakol nusiorino visa sistema ir nk baisaus :D bet jau kartais taip sukalendavo kad galvojau toj stumoklius reiks is po kapoto rinkt , bet nk uzsikure ir vazineja sau :) vampyrai patark del mano dyzelio ka nors , ar kompresija ar degimas gali blogas but ar dar koks velnias ? nes su eteriu uzkuriu is pirmo sukimo :) ir dirba graziai gal kiek is pradziu pasipurto ir vos vos juodo dumo ismeta :) aciu pervesiu kad ir 10 svaru jei nukreipsi tinkama linkme :)

vampyras
24-02-11, 23:04
nu bijo jie to eterio kaip nzn kas :) cia viena audine uzvedinejom ten kazkas su kuro sistema blogai (tdi) tai 2 balionelius eterio sunaudojom pakol nusiorino visa sistema ir nk baisaus :D bet jau kartais taip sukalendavo kad galvojau toj stumoklius reiks is po kapoto rinkt , bet nk uzsikure ir vazineja sau :) vampyrai patark del mano dyzelio ka nors , ar kompresija ar degimas gali blogas but ar dar koks velnias ? nes su eteriu uzkuriu is pirmo sukimo :) ir dirba graziai gal kiek is pradziu pasipurto ir vos vos juodo dumo ismeta :) aciu pervesiu kad ir 10 svaru jei nukreipsi tinkama linkme :)

gal pries tai issamu aprasyma apie visus gedimus, i PM :)

nova
25-02-11, 09:22
nu bijo jie to eterio kaip nzn kas :) cia viena audine uzvedinejom ten kazkas su kuro sistema blogai (tdi) tai 2 balionelius eterio sunaudojom pakol nusiorino visa sistema ir nk baisaus :D bet jau kartais taip sukalendavo kad galvojau toj stumoklius reiks is po kapoto rinkt , bet nk uzsikure ir vazineja sau :)
maladiec, gerai, kad aubi ne tavo :ploja: :)

juozas
25-02-11, 11:07
nu ir nieko ten nenutiks nuo to eterio jei nepurksi be proto....

Darinis
25-02-11, 11:18
kaip ir visų dyzelių apie 30 norint užkurti prie -25 iš pusės pasūkimo

tai matyt sapnavau kad skaiciau jog cdi varikliuose kompresija turi but apie 18 :confused:

juozas
25-02-11, 11:43
nu vat ir man idomu kiek turi buti pagal manuala, o ne kaip visuose, nes speju turetu skirtis:zenklas:

Tomuliss
25-02-11, 12:30
Nieko ten nenutiks nuo to eterio,aisku nereik pust viso flokanelio uztenka sekundes ipust jo ir begi greit kurt kol neisgaravo as pats pora kartu naudojau kai nesikurdavo del slegio reguliatorio...

Tomskis
25-02-11, 12:33
bet daznai naudot negalima, bent taip skaiciau, nes jis gi judina ten stumoklius kazkaip, isbalados su laiku viska :) o jei per daug pripurksi, gali ir atgal per oro filtra ishshaut

juozas
25-02-11, 14:44
nu nzn ar jis ten kazka isjudina , tarkim turiu 2 unimogus ir pas juos gamykliskai prie variklio stovi kolba eteriui o kabinoje pompele, papumpuoji ir eterio pripurskia i varikli ir vedi :) tai kad jei kazkas darytusi nemanau kad mersas butu juos montaves , ir da vadinas kazkaip mandrai 'start pilot' man regis

Darinis
25-02-11, 19:11
nu nzn ar jis ten kazka isjudina , tarkim turiu 2 unimogus ir pas juos gamykliskai prie variklio stovi kolba eteriui o kabinoje pompele, papumpuoji ir eterio pripurskia i varikli ir vedi :) tai kad jei kazkas darytusi nemanau kad mersas butu juos montaves , ir da vadinas kazkaip mandrai 'start pilot' man regis

nieko tas eteris neisjudina. jis tiesiog prie labai zemu temperaturu uzsidega-sprogsta uztai ziema ir padeda uzvest variklius. per daug jo ypurskus gali ir per galingai sprogt ir sulauzyt bet dazniausiai tai detonuoja per anksti ir starteris tada net neprasuka variklio. tad naudokit su protu ir viskas bus gerai :)

Finalfour
26-02-11, 16:02
Ko gero, daugmaz aisku, kodel nesiveda - Uzpilamos zvakes. Kodel tokia isvada? Siandien, del viso pikto atvare dujininkas, kuris montavo man dujas. Patikrinom viska - su dujomis viskas tvarkoj. Skierka yra, benzas ateina, bet nesiveda. Tada atjungem ir benzo ir duju purkstukus, ir sukom starteri - kai isdege uzpiltas benzas, auto iskarto griebe ir uzsivede! Padirbo gal puse sekundes ir uzgeso, nes aisku, negavo benzo del atjungtu purkstuku. Pajungem purkstukus, bandem kurt - tik griebe ir iskarto uzgeso, nes vel uzpyle zvakes, vel sukasi starteris bet negriebia. Pakartojom procedura, atjungiam purkstukus benzo - vel tik isdega uzpiltas misinys, auto iskarto uzsiveda, padirba ir gesta. Pajungus purkstukus vel iskarto uzpilamos zvakes. Klausimas - kodel jos uzpilamos? Gal droselis pastriges ir atidarytas pilnai? Bet Techui skambinau, jis sako kad tokiu atveju uzsikurtu ir apsukos sukiltu be proto iskarto...
Zvakes gal jau gatavos, bet tai tada negriebtu su atjungtais purktukais ir tuo misinio likuciu. Mistika.
Tokios sestadienio naujienos :) Vat ir bandau visokius variantus beleaukdamas treciadienio kada vesiu auto silberin.

ldalius
26-02-11, 16:35
žinai, gal kvailai pasakysiu, bet pasitikrink oro padavimą - ar nebus filtras kur užsikišęs ar kokia oro sklendė pastrigusi, o gal kas skudurą ikišo į oro paėmimo skylę, nes man tavo bėda sako, kad negauna oro kiek reikia cilindrai, todėl užpilamos žvakės

Finalfour
26-02-11, 16:55
žinai, gal kvailai pasakysiu, bet pasitikrink oro padavimą - ar nebus filtras kur užsikišęs ar kokia oro sklendė pastrigusi, o gal kas skudurą ikišo į oro paėmimo skylę, nes man tavo bėda sako, kad negauna oro kiek reikia cilindrai, todėl užpilamos žvakės

Oro filtrai keisti pries 100 km gal tik. Oro sklende gali but kur pasalusi, ar oro srauti matuokle, bet jei oro srauto matuokle - kompas klaida mestu...

ldalius
26-02-11, 17:24
šiaip aš tik pasamprotavau, nes kadangi esu senų pažiūrų, tai kompais ne visada pasitikiu ką jie rodo, nes faktas, kad kompas pas tave kažko nerodo, jei gaunasi tokie dalykai

lisas
26-02-11, 17:30
tai isimk ta filtra isviso kad tik uzsivestu.as bandyciau varyti kur atsildyti auto arba prakurenciau su eteriu.atsimenu kai pakrautuva varem isvieno angaro galo i kita vien tik ant eterio-trauke kai zveris :)

pucenas
26-02-11, 17:30
šiaip aš tik pasamprotavau, nes kadangi esu senų pažiūrų, tai kompais ne visada pasitikiu ką jie rodo, nes faktas, kad kompas pas tave kažko nerodo, jei gaunasi tokie dalykai

:good: :good: teisingai sakote :) nes as pamenu kai man buvo oro srauto matuokle nusprogus uzsikure ir iskart uzgesta kompas jokios klaidos nemete silbery tikrino visur :) sako kol neuzsikure tipo nerodo nzn as kaip kas bet taip jau man buvo :)

Finalfour
26-02-11, 17:46
tai isimk ta filtra isviso kad tik uzsivestu.as bandyciau varyti kur atsildyti auto arba prakurenciau su eteriu.atsimenu kai pakrautuva varem isvieno angaro galo i kita vien tik ant eterio-trauke kai zveris :)
kas is to, eterio padavus ji gal ir pasikurtu, bet iskarto uzpiltu zvakes ir viskas. Beja, kokiu principu dirba oro srauto matuokle, ji juk turi kazkoki voztuva, tas gal prisalo. Anyway, pats nieko kieme nepadarysiu.

hardas999
26-02-11, 18:00
oro srauto matuoklėje yra kaitinamas elementas. juo daugiau oro prateka per oro srauto matuoklę tuo labiau atšaldomas tas elementas. tokiu principu variklio kompas žino kiek oro pratekejo.

kas is to, eterio padavus ji gal ir pasikurtu, bet iskarto uzpiltu zvakes ir viskas. Beja, kokiu principu dirba oro srauto matuokle, ji juk turi kazkoki voztuva, tas gal prisalo. Anyway, pats nieko kieme nepadarysiu.

Finalfour
05-03-11, 14:42
Tagi, mersas pagaliau uzvestas :)
Techas isivare ji i servisa, pakeite zvakes (nes jau laikas buvo ta ir taip daryt), tada sako, maz pasuksiu starteri, a vdrug ;) Ir mersas uzsivede!. O problema buvo tame, kad katalizatoriuje uzssalo kondensatas ir uzkiso ismetimo sistema visiskai. Ledais prasispjaude ir uzsivede, nes kol keite zvakes kazkiek atsilo viskas. Del to kompas ir nerode jokiu klaidu, nes ju nebuvo . Kaip techas saiskino, tai del to, kad as vazineju trumpais atsumais. Bet ka daryt, taip gaunasi pastaruoju metu, buna 10 km nuvaziuoju ir gesinu. Na, bet pavasaris atejo, niekas daugiau neuzsals, bet kita ziema kaip....
Kas tyciojosi is mano beprasmio starterio sukinejimo, pasirodo ne beprasmis jis, tereikejo palaukt kol susils auto ;)
Na nauda tiek, kad zvakes pasikeisiciau, tos kurias issuskome jau gatavos buvo. Bet nesivede tikrai ne del zvakiu.

kesha
05-03-11, 15:13
Tingiu knistis temos praeity ,bet man atrodo kad finalfour vampyrui skolingas keshos svara :)
Kita karta darysim statymus kas atspes gedima,ponai

Lengvas
05-03-11, 15:50
Tingiu knistis temos praeity ,bet man atrodo kad finalfour vampyrui skolingas keshos svara :)

ir man taip atrodo :)

Finalfour
05-03-11, 16:04

:xx:

Edgis
05-03-11, 16:57
Kas tyciojosi is mano beprasmio starterio sukinejimo, pasirodo ne beprasmis jis, tereikejo palaukt kol susils auto ;)

Kitaip tariant senai būtum užvedęs, bet mūsų nenorėjai klausyti:xx: Nors tikrai keli forumiečiai siūlė palaikyti šiltame garaže :)

Finalfour
05-03-11, 17:14
Kitaip tariant senai būtum užvedęs, bet mūsų nenorėjai klausyti:xx: Nors tikrai keli forumiečiai siūlė palaikyti šiltame garaže :)
Tai jo, bet kur ta silta garaza gaut, juo lab juk nezinojau ar del to, na, anywqy, teisus buvo tie forumieciai :)
Na, nera to blogo kas neisieitu i gera, pasikeiciau zvakes, kitaip gal dar buciau neprisiruoses.
O del to uzsalimo tai idomu, taigi tipo as vienintelis pasaulyje su tokiu mersu trumpus atstumus vaziuoju? Daug kas taip daro. O jei kas toki mersa turi tarkime kokiuose prienuose ar alytuje? Ten nera kur ilgu atstumu vaziuot. Taigi ateis kita ziema, atstumai nepailges pas mane... zodziu. Kazkas forume minejo kad taip nutiko apynaujam bmw 5 serijos... Tai trumpas atstumas cia kiek, 10 km?

kesha
05-03-11, 17:35
Na nereikia...mes is Alytaus mersus pravedint i Vilniu vaziujam bambonkiu pirkt ,jeigu ka...:)

Darinis
05-03-11, 18:27
Tai jo, bet kur ta silta garaza gaut, juo lab juk nezinojau ar del to, na, anywqy, teisus buvo tie forumieciai :)
Na, nera to blogo kas neisieitu i gera, pasikeiciau zvakes, kitaip gal dar buciau neprisiruoses.
O del to uzsalimo tai idomu, taigi tipo as vienintelis pasaulyje su tokiu mersu trumpus atstumus vaziuoju? Daug kas taip daro. O jei kas toki mersa turi tarkime kokiuose prienuose ar alytuje? Ten nera kur ilgu atstumu vaziuot. Taigi ateis kita ziema, atstumai nepailges pas mane... zodziu. Kazkas forume minejo kad taip nutiko apynaujam bmw 5 serijos... Tai trumpas atstumas cia kiek, 10 km?

o is kur ten tiek kondensato kad visa ismetima uzglusino? neitu to katalizoko pries ziema isimt ir isvalyt? manau karta taip padarius butu ramu kelis metus.

Arisimo
05-03-11, 19:45
Va va, sakiau, kad bus duslintuve kondensatas uzsales. :wave::bounce:

sanis1
05-03-11, 22:00
Pasirodo ne taip blogai ne viena karta buvo patarta masina siltai palaikyt,
P.S. doleriu ar svaru nereikia -uztektu nuosirdzios atgailos uz neklausyma

Tomskis
05-03-11, 22:04
o man uztektu jei nesamoniu nesneketum

Edgis
05-03-11, 22:05
o man uztektu jei nesamoniu nesneketum
Visam forumui naudingiau būtų jei visus asmeniškumus ir kilusią nesantaiką aiškintumės per PM ar skype

Tomskis
05-03-11, 22:08
kad ner tu nesantaiku Edgi, tiesiog zmogus i forumo ritma nepataiko :)

samagonas
05-03-11, 22:08
Visam forumui naudingiau būtų jei visus asmeniškumus ir kilusią nesantaiką aiškintumės per PM ar skype

aishkintis per PM ar Skypa, daugumai vedarai per ploni :)

Edgis
05-03-11, 22:11
kad ner tu nesantaiku Edgi, tiesiog zmogus i forumo ritma nepataiko :)
Tai čia jis tegul sprendžia:wave: Paskutiniu metu pastebėjau, kad pas patį neapykantos daug....visų atžvilgiu:confused: Būk pakantesnis:wave:

Tomskis
05-03-11, 22:12
as ramus :) :wave:

vampyras
06-03-11, 03:13
as ramus :) :wave:

Tomski daryk kaip as, nera noro nerasai,pasakai gerai neskai dar geriau :D

Finalfour
06-03-11, 07:51
Tomski daryk kaip as, nera noro nerasai,pasakai gerai neskai dar geriau :D

A, tai va kodel vampyras neatrasineja i PM zinutes :)

vampyras
06-03-11, 12:03
A, tai va kodel vampyras neatrasineja i PM zinutes :)

viskas paprasciau, ryte ar darbe per moba perskaitau, vakare po viskio dozes pamirstu, o ir tiek daug reikalu, ir nespeju, vis dar samagonui masiniuko normalaus neradau, o pazadejau praeitais metais :D

Finalfour
06-03-11, 12:50
viskas paprasciau, ryte ar darbe per moba perskaitau, vakare po viskio dozes pamirstu, o ir tiek daug reikalu, ir nespeju, vis dar samagonui masiniuko normalaus neradau, o pazadejau praeitais metais :D

Ok, pasiteisinai, uzskaitom :xx:

ShotGun
06-03-11, 20:00
Beje, kiek kainavo zvakes? Siaip is idomumo klausiu, nes pavasari man priklausys ta daryt...

Tomskis
06-03-11, 22:47
rase juk, paskaityk ankstesnius postus, 270lt berods

Finalfour
06-03-11, 22:51
rase juk, paskaityk ankstesnius postus, 270lt berods

Taip, 270 lt, 12 NGK PFR5R-11 platininiu zvakiu. Silberyje uz identiskas praso po 36 lt. Siaip irgi ne karve, praejo laikai kai platina kainavo po 70 uz zvake. Nieko ten baisaus.