MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Gadget CLK500 '02 *CHILI* BLACK SERIES REPLICA (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=18425)

Gadget 2016-08-29 10:28

Baisu pagalvoti, jei turbina nuo furos kokios uzmovus sitam pensininkamobiliui :D

hardas999 2016-08-29 10:33

tuoj ateis Tomskis ir pasakys kad vairą reikia mesti į šiukšlyną :xx:

Fun500 palenk sparną kur tvirtinasi posukis jeigu jis nesilaiko ir iškrenta.

FUN500 2016-08-29 10:56

Lenkti desiniaja juosta statusas neleidzia :D
Tuos sparnus atlenkiu po truputi,pirstais bandau isimti, tvirtai laikosi, bet vat cx aerodinamininis pasipriesinimo koeficientas stipresnis uz pirstus.

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

Robis 2016-08-29 11:04

aš tai tokius antraeilininkus kitaip auklėju, apsilenkiu per pirmą juostą, tada nusimetu greitį iki kokių 40-50km/h (čia kalbu apie Vilniaus aplinkelius ir prospektus :D) tada kai jie rikiuojasi į pirmą juostą, paspaudžiu ir persimetu į tą juostą aš ir vėl greitį nusimetu. Kokios tik reakcijos būna, gražu žiūrėti:xx:

Rawwslt 2016-08-29 11:08

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 441808)
aš tai tokius antraeilininkus kitaip auklėju, apsilenkiu per pirmą juostą, tada nusimetu greitį iki kokių 40-50km/h (čia kalbu apie Vilniaus aplinkelius ir prospektus :D) tada kai jie rikiuojasi į pirmą juostą, paspaudžiu ir persimetu į tą juostą aš ir vėl greitį nusimetu. Kokios tik reakcijos būna, gražu žiūrėti:xx:

Banditas!!! Keliu chuliganas!!! :xx::xx::xx:

Robis 2016-08-29 11:10

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 441809)
Banditas!!! Keliu chuliganas!!! :xx::xx::xx:

oi tikrai ne, čia net tie su pakabintais ožiais nebaisūs, kad nufilmuos, nes ne briedžio testą darau :)

Rawwslt 2016-08-29 11:16

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 441810)
oi tikrai ne, čia net tie su pakabintais ožiais nebaisūs, kad nufilmuos, nes ne briedžio testą darau :)

Tas pakabintas ozys tai reikalingas jeigu po azija ar europa vazineji. :pepsi:

Pavidolis 2016-08-29 11:18

Per pirmą eilę pravažiuoju ir pypteliu. Reakcijos irgi įvairios, bet mano mėgiamiausios, kai spaudžia gazą, apsipila dūmais, nulekia vierchas ir vėl nuleidžia gazą :D Tada vėl prisiveji pastoviu greičiu važiuodamas, apsilenki, palauki ir žiūrėk vėl savo autoritetą įrodinėja, gazas dugnas - svarbu aplenkt tuom kart :D

Apple 2016-08-29 12:23

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 441808)
aš tai tokius antraeilininkus kitaip auklėju, apsilenkiu per pirmą juostą, tada nusimetu greitį iki kokių 40-50km/h (čia kalbu apie Vilniaus aplinkelius ir prospektus :D) tada kai jie rikiuojasi į pirmą juostą, paspaudžiu ir persimetu į tą juostą aš ir vėl greitį nusimetu. Kokios tik reakcijos būna, gražu žiūrėti:xx:

Šaunuolis!!! Aš lygiai taip pat darau. Jokių skaigių judesių ar kirtimo per stabdžius, tiesiog atleidžiu gazą ir laukiu kas bus. Vieną kartą sustojau antroj juostoj, įsijungiau avarinį ir stoviau. Debiloidas irgi sustojo ir tikrai nesuprato kodėl čia taip, bet nepersirikiavo kol nepradėjau važiuot, apgailėtini ir apverktini imbicilai, kurie niekada taip ir nesugebės tapti normaliais vairuotojais. Labiausiai už viska nervuoja antraeilininkai.

Rawwslt 2016-08-29 12:43

Ziekit neuzsiraukit ant Jackie Chan'o :xx::xx::xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.