MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Tautvydo W140 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19491)

Apple 2017-02-20 12:09

Aš sakyčiau pūsta arka duos geresnį vaizdą nei kreivi ratai :) tik gal ne valcuot reikia, o kokias nors tarpines dėt, kad jis bendrai pasipūstų. Pagooglink w124 standarta ir E500, pamatysi koks skirtumas. O priekiniai sparnai jo tokie patys kaip standarto, tik su tarpinėm papildomom viduje. Vaizdas kaip diena ir naktis skiriasi. Manu ir tau įmanoma kažką priburt būtų.

vytis 2017-02-20 12:33

pritariu apple del arku ,as irgi jas pusciau :)

KlaidasV 2017-02-20 12:37

Nereikia čia jokių arkų pūsti, bus dropas, ratai susivers ir kur kas geriau atrodys :)

tautvydas117 2017-02-20 12:41

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 462744)
Aš sakyčiau pūsta arka duos geresnį vaizdą nei kreivi ratai :) tik gal ne valcuot reikia, o kokias nors tarpines dėt, kad jis bendrai pasipūstų. Pagooglink w124 standarta ir E500, pamatysi koks skirtumas. O priekiniai sparnai jo tokie patys kaip standarto, tik su tarpinėm papildomom viduje. Vaizdas kaip diena ir naktis skiriasi. Manu ir tau įmanoma kažką priburt būtų.

Dėl tarpinių tai nelabai supratau, ką turėjai galvoj :) taprasme ant sparnų iš išorės kažkokius dedamus išpūtimus? :) ar kaip?

Na o vienaip ar kitaip dėl betkokio sparno pūtimo į išorę aš asmeniškai esu prieš būtent šitam kėbule, pirminiam variante aš tik sudėjęs šiuos ratus ir supratęs kad gale yra problema nes netelpa niekas, pirmu taikymu negalvodamas išsinuomavau valcuoklį, ir išsivalcavau arkas lauk - ratai sutilpo, važinėjau be problemų, bet estetiškai vaizdas manęs netenkino, nes visa mašina plius minus plokščia, ir tie ištempti sparnai gale išlendantys iš bendros kėbulo plokštumos vaizdą tik sugadino. Todėl ir užsakinėjau kad pagamintų tas viršutines traukes reguliuojamas, kad orginalius sparnus vėl atgal įvirinęs galėčiau nieko negadindamas sukišt tuos ratus :) Tai manau tikrai nieko nebežaisiu su sparnais, visų pirmą man kreivi ratai visai gražu, kai proto ribose, kas čia mano suvokimu dar bus išlaikoma, o antra - tai gal kiti ratai ateity pasitaikys siauresni, ir atgal atstačius išvirtimą susikiš po sparnais be problemų :) Ratus pakeist kitais ar išvirtimą susireguliuot visad bus paprasčiau nei atgal atstatyt sugadintą sparną :)

Tomskis 2017-02-20 12:51

Citata:

Pradžioje rašė tautvydas117 (Post 462749)
Dėl tarpinių tai nelabai supratau, ką turėjai galvoj :) taprasme ant sparnų iš išorės kažkokius dedamus išpūtimus? :) ar kaip?

Apie tai jis kalbejo. Po varztais sparnu dedasi. Islenkia sparna i isore

http://www.benzworld.org/forums/atta...1-p1040070.jpg

oldtimer 2017-02-20 13:07

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 462744)
Pagooglink w124 standarta ir E500, pamatysi koks skirtumas. O priekiniai sparnai jo tokie patys kaip standarto, tik su tarpinėm papildomom viduje.

Netiesa. 124.036 kitokie sparnai ir nereikia to painioti su AMG sprendimu standartiniams sparnams dėl platesnių ratų pakoreguoti. Jokiomis tarpinėmis nepaversi "standartinio" į 500-ojo. Be to kalbant apie galines čia apskritai netinkama idėja.

tautvydas117 2017-02-20 13:16

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 462753)
Apie tai jis kalbejo. Po varztais sparnu dedasi. Islenkia sparna i isore

Kadangi prieky visi tvirtinimai pas mane jau dabar yra pačio gaminti, tai jau būtent taip ir reguliuojas visi atstumai :xx: dėl priekio viskas ok, problemos nėra - taip pat susivers porą laipsnių iš apatinių šakių ratai, užsilenks sparno kantas, na ir finale kiek reiks tom tarpinėm išsitemps tolyn, kad susukus ratą neliestų nieko.

yamato 2017-02-20 14:12

pas mane buvo 11J galas ir 265 pločio padangos. labai gražiai viskas suėjo, ratai vos išlindę iš už arkos o padanga jau lindo po sparnu.

tautvydas117 2017-02-20 14:22

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 462766)
pas mane buvo 11J galas ir 265 pločio padangos. labai gražiai viskas suėjo, ratai vos išlindę iš už arkos o padanga jau lindo po sparnu.

Na taip, dėl padangos problemos nėr, maniškė 275 irgi lenda po sparnu, viskas super, bet man paranoja kad vdruk koks piktesnis nelygumas, kad su tuo ratu į sparną nemušt. Labai minkštas galas pas mane, du žmonės gale sėdi ir jau ratai į arkas lyst pradeda. :bounce:

Mb 140 2017-02-20 15:10

pas mane gale 285/35 neliete nieko


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.