MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Akumai,akumuliatoriai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5875)

PetrasR 2012-02-17 10:15

Esamas yra Varta jei gerai pamenu

Hunter 2012-02-17 10:45

Citata:

Pradžioje rašė Autodiagnostika (Post 123141)
pasakysiu ir aš pora žodžiu jau kažkas sakę teisingai kad reikia dirbant su auto pirma atjunginėt Minusa po to pliusa, uždedam atvirkščiai pliusas po to minusas. paaiškinsiu kodėl taip, o labai viska paprasta, nes minusas visiškai išjunginėja jūsų Merso elektronika, jeigu pirma atjunginėjat pliusa tai srove gali likti sroves valgančiu prietaisu blokuose ypač tai svarbu auto kompiuteriams. jau buvo ne vienas klientas sudegina auto kompiuterius arba net koki laida kuris eina į kompiuteri. Klausiau gal akuma keitinėjat ar klemas nuėmėt sako taip, sakau kuria pirma klema sako pliusa. Sakau taip nedarykit ir aiškinu kodėl. Bet kaip visada topinis atsakymas: Bet aš visada pliusa nuiminėdavau ir viskas buvo gerai.

Įranga su kuria dirbam leidžia Realiu laiku praktiškai ant visu Mersedes matyt akumuliatoriaus įkrovimus ir visus darbus su tuo susijusius.

Reiketu pasiskaityti Omo desni, kad maziau ereziju skleistum.
~5-6 vidurinės mokyklos klasės kursas.
Minusas atjungiamas pirmas todel, kad raktu atsukant pliusa pirma nepriglaust prie korpuso ir neuztrumpint.
O minusa atsukant jeigu ir priglausi rakta prie korpuso nieko neatsitiks, nes ir ten yra minusas

sabarkst 2012-06-16 11:14

sveiki, ar turit kas gelini akumuliatoriu? kaip ar pasiteisino? geriau nei paprasti? ruosiuos pirkt, nes boch 100 amperu jau karts nuo karto issikrauna, o dar tik du metai jam.

Andy 2012-06-16 11:54

MB w124
 
Sveiki norejau paklausti i kokio mb kapota reikia keisti kad susidetu tos mazesnes lempos priekines? nes pas mane 88m mbw124 coupe? ACIU

Tomskis 2012-06-16 12:03

Citata:

Pradžioje rašė sabarkst (Post 217620)
sveiki, ar turit kas gelini akumuliatoriu? kaip ar pasiteisino? geriau nei paprasti? ruosiuos pirkt, nes boch 100 amperu jau karts nuo karto issikrauna, o dar tik du metai jam.

o tai akuma be garantijos pirkai? boschams berods 5 metai duodama

Citata:

Pradžioje rašė Andy (Post 217621)
Sveiki norejau paklausti i kokio mb kapota reikia keisti kad susidetu tos mazesnes lempos priekines? nes pas mane 88m mbw124 coupe? ACIU

temas kurk ten kur priklauso

vampyras 2012-06-16 12:18

Citata:

Pradžioje rašė sabarkst (Post 217620)
sveiki, ar turit kas gelini akumuliatoriu? kaip ar pasiteisino? geriau nei paprasti? ruosiuos pirkt, nes boch 100 amperu jau karts nuo karto issikrauna, o dar tik du metai jam.

gal tau srove vagia, matavai?

sabarkst 2012-06-16 12:35

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 217627)
o tai akuma be garantijos pirkai? boschams berods 5 metai duodama



temas kurk ten kur priklauso

du metus dave kiek atsimenu

Tomskis 2012-06-16 12:36

tai ten bosho turbut lipdukas tik uzklijuotas :) seip pasitikrink elektrolito tanki, dapilk ir ikrauk gerai, ir pasitikrink ar masinoj nuotekiu nera, kazkaip keista kad per du metus akumas mirsta. pas mane No Name is turgaus 100Ah uz 240lt ilgiau laiko

sabarkst 2012-06-16 12:43

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 217630)
gal tau srove vagia, matavai?

na anksciau voge magas, susitvarkiau, dabar tai netikrinau, gal dar kazkas pradejo vogt, reiks ziuret. Na bet esme ta, kad greit issikrauna tas akumas, buvo pakrautas pilnai, pamirsus buvo palikta sviesos gal 10 minuciu ir vel issikrove, juk turetu ilgiau atlaikyt? zodziu jaucias, kad jam jau ateina paskutinioji, talpa nebeta.

Tomskis 2012-06-16 12:45

kamscius buvai issukes ar ju nera ten? bet jau turbut velu ji prikeldinet.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.