MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Mobilieji telefonai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7954)

ganz 2014-03-24 19:29

Del to root, taj kaip cia paaiskinti. Tarkim as dabar turiu root ir net custom softa isimetes. Jei kazkas sugestu, tarkim garsas dingtu ir t.t. Rasau originalu softa ir ten nieks nieko nematys...Bet jei sugenda kazkas stipriau, tarkim telefas isvis nebeisijungia. Tuomet speju, kad garantinis prarastas...nes jau softo neperasysi su tokiu telefonu.
Jei klystu pataisykit!?

Pavidolis 2014-03-24 21:06

Priklauso siaip.
Realiai garantinis dingsta, bet va draugas rootinosi, ir kazkas sugedo, ar tai per procesa ar tai po jo, bet esme, kad su programavimu.
Nunese i garantini (paliko telefona su root) ir neprikibo - sutvarke normaliai.

dejwis 2014-03-25 08:49

Siaip bent jau mes esam Dell garantinis, tai mes Andorid netvarkom, tiesiog ji yra nemokama programa ir programinei irangai garantija nepriklauso, tai jei su gelezimo viskas OK, o blogai veikia android sistema mes netaisom.
Tai teoriskai turetu ta pati daryti ir kiti garantiniai nors nesu tuo isitikines, pvz jei laptop sugenda o tu ten turi unix, dos linux ar dar kazka isirases, garantijos gi neprarandi del to, tikrina laptop gelezi, o ne softa.
Manau butum teisus jei netaikytu garantijos ir kreiptumeis i vartotoju teises ir pan.
O pvz Apple mokama uz iOS tai siuo atveju garantijos gali ir nebelikti po jailbreako.



Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 321887)
Priklauso siaip.
Realiai garantinis dingsta, bet va draugas rootinosi, ir kazkas sugedo, ar tai per procesa ar tai po jo, bet esme, kad su programavimu.
Nunese i garantini (paliko telefona su root) ir neprikibo - sutvarke normaliai.


Apple 2014-06-26 21:46

Chebra, kas gaudosi telefonuose patarkit :) ar vertas demesio huawei ascend p7? Patinka, kad plonas, lengvas ir bent jau is paziuros kokybiskos medziagos (samsungu esu ziauriai ziauriai nusivyles) o ir kaina atitinkamai patraukli :) Savo senuciuka S3ciuka uzmusiau jau, tai reik pasikeist.

vanix 2014-06-26 21:52

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 340038)
Chebra, kas gaudosi telefonuose patarkit :) ar vertas demesio huawei ascend p7? Patinka, kad plonas, lengvas ir bent jau is paziuros kokybiskos medziagos (samsungu esu ziauriai ziauriai nusivyles) o ir kaina atitinkamai patraukli :) Savo senuciuka S3ciuka uzmusiau jau, tai reik pasikeist.

o, as irgi sita nuziurejau :) noreciau paciupinet, paziuret kas per daiktas. Kaina jo ziauriai gera.
Pagal viska turetu but neblogas smartas: http://mobile-review.com/review/huawei-ascend-p7.shtml

pucenas 2014-06-26 21:52

O kas cia snekejo, kad samsungai the best. Seip db daug pazystamu mano persoko ant htc. Nzn tiksliai modelio nei ksinu bet tipo afigienas.

Apple 2014-06-26 21:56

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 340041)
O kas cia snekejo, kad samsungai the best. Seip db daug pazystamu mano persoko ant htc. Nzn tiksliai modelio nei ksinu bet tipo afigienas.

As as snekejau :) atsirpasau, kad klydau. Samsung butu geras daigtas, bet korpuso pigumas ir nekokybe mane isvare is Samsung stovyklos. Net turejau minciu iPhone paimti, bet 2k uz telefona atrodo neprotinga :) geirau jau 1k damesti ir AMG apdaila susideti mersui :D
jei HTC tai nebent ONE, bet jis vos ne 2x brangesnis :) tai klausimas ar verta...

Vanix, as irgi varysiu apziuret jo rytoj ir sirdis jaucia, kad nupirksiu, nes jis man labai limpa, bent jau is foto, tikrai gerai atrodo :) jei paimsiu - galesiu pasakyti kaip kas.

Hunter 2014-06-26 21:57

HTC korpusas zymiai rimtesnis nei samsungo

alteroja 2014-06-26 21:58

as sekantis, kuris soksiu. nes pirmas ir paskutinis mano samsungas. gaidziu gaidys, nors ir aukstesnes klases modelis. noretusi to metalinio one mini 2, bet 1500 litu as nesiruosiu moketi. tai galvoju arba sena mini one imti imti arba desire 610 ar pan. jei kas gali tai tegu paprotina kas geriau.

pucenas 2014-06-26 22:03

Na va hebryte, as visada sakiau kad apple yra lb gerai gal ne geriausia, bet... Va ir atejo laikas, tik reikejo islaukti :)))


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.