MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Mobilieji telefonai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7954)

pucenas 2014-06-27 09:44

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 340124)
Galinio dangcio lakas suskilinejo ir atsilupinejo, atrodo slyksciau nei tie baisiausi sunys beplaukiai, o priekinis stiklas susibraizes kaip su svitru, bet svitro nenaudojau, tiesiog kisenej nesiojau :) vienu zodziu, sudo gabalas tas samsung.

Skaitau ir negaliu patiketi :) :) :) :issigando::issigando::drug:

Markko 2014-06-27 09:44

Tau reikia to CAT :) kur perka vairam ir statybininkam :)

vampyras 2014-06-27 10:22

as ziurinejuos samsunga s5 :) tik del rysio neapsisprendziau dar :)

Apple 2014-06-27 10:29

Nieko gero tas S5, toks pats pigus korpusas... aisku, parametrai ispudingi, bet esu supykes ant samsungo juodai. Net i garantini buvau nuneses, sako zinom, kad prasti dangteliai, bet jam garantija tik 6 menesiai, o as atejau po 6 men ir 2 savaiciu, sako sorry pavelavai... samsung man patinka, bet is principo manau, kad daugiau samsung telefono neturesiu :)

alteroja 2014-06-27 10:30

mano tai samsungiena triperiena sugabėjo suskilt ekranas kišenei. true story - jokių smūgių nebuvo. o ir šiaip visas atsilupęs nors tik kišenei nešiotas nei mėtytas nei ką. reikės rugsėjį daryt bandymą, kaip ragelis atlaiko 9mm švino iš 10 metrų...

vanix 2014-06-27 12:39

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 340124)
Galinio dangcio lakas suskilinejo ir atsilupinejo, atrodo slyksciau nei tie baisiausi sunys beplaukiai, o priekinis stiklas susibraizes kaip su svitru, bet svitro nenaudojau, tiesiog kisenej nesiojau :) vienu zodziu, sudo gabalas tas samsung.

o kaip gi gorilla glass? :) Mano HTC One X tik keleta nezymiu pabraizymu ant ekrano turi ir jie atsirado praktiskai iskart po pirkimo, kazkokiu tai mistiniu budu. Korpusas buvo matinis, dabar vietomis blizget pradejo, bet jokiu devejimosi pozymiu. Nesioju kisenej 2 metus jau, be jokiu "bamperiu" ir dekliuku. Paimciau nauja HTC One, bet jis tesiog nezmoniskai didelis.. Noreciau, kad butu flagmanai pagal dydi tokie pat kaip Mini versijos :ne:

jonny 2014-06-27 12:45

3 Attachment(s)
Aš va kokių turiu :) pas nieką nesimėto panašių :)

Markko 2014-06-27 12:46

Nenori 8910 ir T ericsono parduoti :)

Finalfour 2014-06-27 12:47

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 340154)
Nieko gero tas S5, toks pats pigus korpusas... aisku, parametrai ispudingi, bet esu supykes ant samsungo juodai. Net i garantini buvau nuneses, sako zinom, kad prasti dangteliai, bet jam garantija tik 6 menesiai, o as atejau po 6 men ir 2 savaiciu, sako sorry pavelavai... samsung man patinka, bet is principo manau, kad daugiau samsung telefono neturesiu :)

Biski nesupratau - kaip 6 menesiai? Mano S4 garantija 2 metai. Be to, masniskis S4 neturi nei vieno ibrezimo, galinis dangtelsi kaip naujas. Kaip tik as tikiu samsung pagyromis, kad ju polikarbinas laiko daug geriau nei iphonu metalas. Kolega, kartu su manimi pirkes S4, irgi nesiskundzia, telefonas atrodo kaip naujas.
Aisku, as su raktais kiseneje jo nenesioju, ant priekinio stiklo esu uzklijaves apsaugine plevele.
Bet tai elementarios apsaugos priemones...
Na, gal itakos turi tai, kad negaliu pakesti issiputusiu keinesiu nuo raktu, piniginiu telefonu, del to nesioju ta vadinama "pederastke" ir joje guli telefonas :)
Anyway, galinis dangtelis kaip naujas.
NOTE 3 galinis dangtelis is viso is kazkokios tai ala odos padarytas, tai ten is viso jam nieko nutikti negali, jei ka domina note 3.

jonny 2014-06-27 12:51

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 340170)
Nenori 8910 ir T ericsono parduoti :)

Kad po vieną tik turiu :) Skelbimuose abu yra :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.