MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=154)
-   -   Įvairūs Mercedes Benz skelbimai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3414)

Tomskis 2012-07-25 13:05

seip atkreipiu demesi, pagrinde moterys vairuojas a klase, a2 ir kitokias mazas masinas, kazkaip man atsisedus i maza masina, dingsta vyriskumas :)

Markko 2012-07-25 13:24

Citata:

Pradžioje rašė SauliusP (Post 223162)
A 124, tai kekvieno mylincio MB 124-taji modeli svajone, mano atzvilgiu...

O cia sako moteriska...
Ju ant lietuvos gal iki 20 vnt yra..

Kalba buvo apie SLK ir kaip alternatyva CLK ar A124 kas neiperka SL modelio.

sausainius 2012-07-25 13:42

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 223171)
seip atkreipiu demesi, pagrinde moterys vairuojas a klase, a2 ir kitokias mazas masinas, kazkaip man atsisedus i maza masina, dingsta vyriskumas :)

nzn dar per tiek laiko man vyriskumas nebuvo niekur pabeges A klase vairuojant :D
Asmeniskai man vienodai, net nepagalvoju apie stereotipus, kitas net be masinos nevyriskas :D

Tomskis 2012-07-25 14:00

cia gal nuo miestu priklauso, tarkim, paimk vilniui pasivazinek su sena ubage, passatu ar dar kokiu kledaru, visi daro padriezus, uzkisineja masinas, signalina ir t.t. o vaziuok su rimtesne masina, ir visi vaziuoja idealiai, gerbiamas zmogus esi :)

vyciokas80 2012-07-25 14:07

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 223175)
cia gal nuo miestu priklauso, tarkim, paimk vilniui pasivazinek su sena ubage, passatu ar dar kokiu kledaru, visi daro padriezus, uzkisineja masinas, signalina ir t.t. o vaziuok su rimtesne masina, ir visi vaziuoja idealiai, gerbiamas zmogus esi :)

100% True:confused:

aware 2012-07-25 14:42

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 223171)
seip atkreipiu demesi, pagrinde moterys vairuojas a klase, a2 ir kitokias mazas masinas, kazkaip man atsisedus i maza masina, dingsta vyriskumas :)

Ir CLK kaip maniski, gal 80% kiek maciau moteros vairuoja :D

vanix 2012-07-25 17:33

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 223175)
cia gal nuo miestu priklauso, tarkim, paimk vilniui pasivazinek su sena ubage, passatu ar dar kokiu kledaru, visi daro padriezus, uzkisineja masinas, signalina ir t.t. o vaziuok su rimtesne masina, ir visi vaziuoja idealiai, gerbiamas zmogus esi :)

+1 true true
su banga vaziuoji tai net nieks nesignalina, jei tarkim uzmigai kai zalias uzsidege :xx: ramiai laukia kol pajudesi

aware 2012-07-25 17:36

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 223193)
+1 true true
su banga vaziuoji tai net nieks nesignalina, jei tarkim uzmigai kai zalias uzsidege :xx: ramiai laukia kol pajudesi

O man tai dzin ar banga ar W221 ar senas nukrioses golfas, pypinu visiem, jai tarmozina ar naglai lenda, o jai dar lieka nepatenkinti fuck'ais apseriu :D

pucenas 2012-07-25 18:35

Cia jie tik visi isivaizduoja, kad vaziuoja su 96 banga jau labai susti :) pritariu tau aware, vazinejau su mamos lupo visi uzleidinejo kaip ir su savo agurku vaziuociau, uzleidineja ir su berlingo valdisku kai prasinesu jokio skirtumo nematau :)

Darvienas 2012-07-25 18:47

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 223202)
Cia jie tik visi isivaizduoja, kad vaziuoja su 96 banga jau labai susti :) pritariu tau aware, vazinejau su mamos lupo visi uzleidinejo kaip ir su savo agurku vaziuociau, uzleidineja ir su berlingo valdisku kai prasinesu jokio skirtumo nematau :)

Pas mus bėda tame kad mašinos tipas ar markė dar reikškia ne galimybę gerai gyventi bet ale kažkokį tai šustrumo lygį nustato... Aš su banga važinėju tvarkingai, užleidžiu, kai mane užleidžia pamirksiu. Kultūringai.

Aware: taip labai gali daeiti iki nemalonių situacijų, nežinai ant kokio durbiaus gali užtaikyt ir jis už ta vidurinį pirštą gali kokį štyrių ištraukęs į šoną suvaryt. Manau neverta. Geriau ramiai važinėt, į naglus nusispjaut o kultūringiems padėkot ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.