MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Ratlankius, Padangas... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Kokius ratlankiu dazus/ laka pasirinkti? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4844)

augi$ 2012-01-18 21:33

Nesu specas bet manau imk spec ralankiams dazus is balionelio, o paskui nulakuok. jei vieni nw kokie tai kitus pabandyk. as kazkada dupli kolor naudojau pries 100metu tai visai neblogi buvo.

iMechanic 2012-01-18 21:35

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 187863)
Jo,apie 19. Man nudazys darbininkas, kazkiek moka sake. Va neturedamas ka veikt nusigruntavau, tikrai nieko sunkaus, nemanau kad dazyt yra daug sunkiau. Tik klausimas del dazu.. Kokius imt. Ant kitos masinos meistras buvo nudazes su balioneliu ir uzlakavo, net negruntavo. Jau 2ziemas laiko, atrodo kaip nauji

daziau saviskius, su paprastais pilkais dazais, smuklaus grudo, laka pirkau elastini, gavosi puikiai, nesiskiria niekuo nuo nauju. gali paziuret oplel 147, labai grazi spalva ir dengia labai gerai. Zodziu nenaudok perlamutro ir viskas bus gerai ;)

Marozas 2012-01-18 21:38

Aciu, kur as tuos oplel 147 dazus galiu gauti?:) situs pirkau senukuose

iMechanic 2012-01-18 21:44

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 187868)
Aciu, kur as tuos oplel 147 dazus galiu gauti?:) situs pirkau senukuose

bet kurioj dazu parduotuvej automobiliu. as ju nepirkau, nes lyg brangoki buvo, simtas gramu lyg 40 lt, pirkau uz 18 alternatyva jiems. ir laka. kazkas apie 100lt gavosi uz medziagas. Aiu daugiau iseis jei maisysi i balioneli. As daziau su pulviarizatorium, tai gavosi ir pigiau ir kokybiskiau. Jei is baliono dazysi, tai reik labai atsargiai, nes dazai ir lakas padaromas labai skysti ir daug zaist reikia su jais.

Marozas 2012-01-18 21:58

Dazysiu is baliono. Tai kaip suprantu imti kazka kas turi maziau blizgucio? Jauciu nuvarysiu i senukus ir pasiimsiu dangteli rato ir atitaikyti

iMechanic 2012-01-18 22:02

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 187872)
Dazysiu is baliono. Tai kaip suprantu imti kazka kas turi maziau blizgucio? Jauciu nuvarysiu i senukus ir pasiimsiu dangteli rato ir atitaikyti

jei is balionelio, tai vistiek vaziuok i dazu parduotuve ir ten prasyk neperlamutriniu, smulkaus grudo dazu pilku. Viskas. ;), pasiimk ta opel 147 lapeli ir pagal ji pasilygink kita lapeli, rasi panasuma ir imk. Senukuose, tai ten bile kas...

ldalius 2012-01-18 22:06

nesidomiu tokies niekais, bet iš neturėjimo ką veikt paskaičiau šitą temą :D

O nebandėt kas nors dažyt ratlankių su guašu ir paskui nulakuot? :xx:

Toks jausmas kad norit grožio, bet gaila pinigų kokybiškam grožiui, o kai gaunasi gaidys, tada nebegaila ir kokybiškai duot kažkam padaryt, o kur dar išleisti pinigai bandymams pasidaryti patiems?

Iš balionėlio aš nebent tik garažo slenkstį nudažyčiau ir tai tik prieš velykas kad būt margiau :xx:

iMechanic 2012-01-18 22:23

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 187874)
nesidomiu tokies niekais, bet iš neturėjimo ką veikt paskaičiau šitą temą :D

O nebandėt kas nors dažyt ratlankių su guašu ir paskui nulakuot? :xx:

Toks jausmas kad norit grožio, bet gaila pinigų kokybiškam grožiui, o kai gaunasi gaidys, tada nebegaila ir kokybiškai duot kažkam padaryt, o kur dar išleisti pinigai bandymams pasidaryti patiems?

Iš balionėlio aš nebent tik garažo slenkstį nudažyčiau ir tai tik prieš velykas kad būt margiau :xx:

kad kazkas panasau i guasa ir yra tie ale vandeniniai dazai. Kuriuos cia ES labai kiso, bet nei vienas garazinis prie ju ir neprisiriso, visi naudoja ir toliau skiediklinius ;) Is baliono, tai faktas kad gaidys gaunasi, bet va daziau buferio apacia, tai gavosi pakenciamai..

ldalius 2012-01-18 22:29

būtent - apie kokį tolygų dažų išpurškimą galima svajoti dažant iš balionėlio? Aišku matau kartais kai žmonės net puse mašinos taip nusidažo ir bijo akis pakelt, kad nematytų kaip kiti tai matydami juokiasi.

Ratlankius dažau bent jau aš su pulvilizatoriumi ir ne ranką vedžiodamas, o ranką laikau vietoje, o suku ratlankį ant tam reikalui padarytų staklyčių, kad gautųsi idealus visų ratlankio paviršių ir briaunų padengimas dažais. Ir tai ne visada pavyksta tolygiai padengti, o apie dažymus iš balionėlio tai aš išvis patyliu. nebent skardinukus tik taip galima numargint

vanix 2012-01-18 22:58

pritarciau Idaliui, negi gaila pora simtu litu atiduot i betkoki garaza, nudazytu normaliai, ne is balionelio. Nes man kazhkaip CL ir dazyti is balionelio ratlankiai visiskai nesirisa.. atrodys betkokiu atveju blogai. Nebent kai tamsu ir ratai purvini.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 07:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.