MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Ufonautas W140 SE500 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8381)

ufonautas 2012-03-04 10:36

Citata:

Pradžioje rašė AudriusA (Post 197508)
Ne ne, ne taip supratai, issidraske man mova,nes D padetyje uzgazavau,ratai sukosi ir greit i R igrudau,ir gavos kad dezeje i atbulinio begio mova atejo viskas ant diedeliu sukiu ir todel isluzo ji man. Na meistras veliau man labai vaizdziai parode kaip tai ivyksta, keli gestai su ranka ir viskas aisku :xx:

Na as is automato manualines dar nezadu isradinet:xx: Paprasciausiai vaziavau ir kelis kart ant posukio spustelejau galui uzsimest,o parvaziavus namo R jau nebeveike tik ikisus ji lyg bando kabint,bet nevaziuoja:confused:

eSaS 2012-03-04 10:38

tu cia ant asfalto driftini jau ? :xx:

ufonautas 2012-03-04 10:40

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 197511)
tu cia ant asfalto driftini jau ? :xx:

ai mazumele pasidziaukt gi reikia tuo ponu V8:xx:

AudriusA 2012-03-04 10:43

Nemanau kad turi kazka bendro kad skersa statei ir atbulinio nebuvimas, vienam bmw forumieciuj buvo kazkuris begis (2 berods) sudiles,nes ant sniego slydo,sukiai auksti buvo ir uzciuoze ant asfalto,sukibima gera gavo ir neliko to begio, na bent jau taip aiskino jo meistras.

Uzuojauta ir sekmes ieskant kame saknys!

Dzimas 2012-03-04 10:56

Pas mano mama pastebejau ant ford thunderbird v8 4.6litro kad kai imeti atbulini isai iskarto neisimeta, duodi gazo apsukos sukyla ir uzgaudo idomiai kazkaip, o jaigu imeti ir palauki 3sec tai iskarto kabina. Gal kazkas nedasimeta pas tave dievas zino :)

Bet irgi pasiemus pralekti, norisi pasitikrinti kaip ten inai sukasi ant posukio, vis del to v8 :xx:

ufonautas 2012-03-04 11:15

Citata:

Pradžioje rašė Dzimas (Post 197516)
Pas mano mama pastebejau ant ford thunderbird v8 4.6litro kad kai imeti atbulini isai iskarto neisimeta, duodi gazo apsukos sukyla ir uzgaudo idomiai kazkaip, o jaigu imeti ir palauki 3sec tai iskarto kabina. Gal kazkas nedasimeta pas tave dievas zino :)

Bet irgi pasiemus pralekti, norisi pasitikrinti kaip ten inai sukasi ant posukio, vis del to v8 :xx:

Na bandysiu paziuret kaip viskas vyks saltu varikliu.
O siaip tai kai kekviena diena nelakstau su banga,tai gaunasi po to kaip nuo grandines nutrukes:geda:Adrenalino pasigaudau vien tik akselaruodamas,nes kai pripranti prie eiliniu darbiniu arkliu,tai sauni kaip su raketa:xx:

Arturas 2012-03-04 11:52

Viskas normalu. W140 galinis bėgis dingta pats pirmas. Beveik visi forumiečiai, turintys W140, jau tvarkė galinius, tarp jų ir aš ;) Dažniausiai sugedus galiniam, jau būna minimalus prabuksavimas iš 2 > 3, jį irgi geriausia susitvarkyti darant galinį.

vanix 2012-03-04 12:35

pas mane metus laiko kai isila iki darbines galinis jungdavosi siek tiek uzdelstai (1-2 sek), o viena karta vaziuojant atbuline eiga kazhkaip netycia prasikase ir po to kuo toliau tuo blogiau, pratishkai po savaites laiko dingo visai galinis begis ant silto variklio. Ruoskis dezes remontui.

ufonautas 2012-03-04 12:52

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 197528)
pas mane metus laiko kai isila iki darbines galinis jungdavosi siek tiek uzdelstai (1-2 sek), o viena karta vaziuojant atbuline eiga kazhkaip netycia prasikase ir po to kuo toliau tuo blogiau, pratishkai po savaites laiko dingo visai galinis begis ant silto variklio. Ruoskis dezes remontui.

Nu jo-viskas teisybe:( Dekui uz info:aciu:
Siaip ne taip dar priverciau as ji isijunkt snd:confused:

tautvis 2012-03-04 20:09

Citata:

Pradžioje rašė ufonautas (Post 197532)
Nu jo-viskas teisybe:( Dekui uz info:aciu:
Siaip ne taip dar priverciau as ji isijunkt snd:confused:

As tai pat tvarkiau atbulini su viskuo isejo 800lt su detalem ir darbu,cia Kaune.Patarciau visa deze restauruoti kai ja isiims,ta prasme visus begius,kad veliau neiskiltu problemu su kitais begiais :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.