MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Salygos keliuose (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11271)

Apple 2012-12-19 14:46

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 244978)
Pas mane dabar kaip pakeltas airmaticas man, lyginant su tuo, kaip atrode mano w211 pries tai su luzusiom spyruoklem :xx:

paprašei kad iškeltų? :D aš kai keičiau tai man nuleido iki maksimumo man rodos. tai taip.... nepatogu ziema :) sakiau gal prasysiu kad pakeltu siek pora cm.

Finalfour 2012-12-19 15:13

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 245003)
paprašei kad iškeltų? :D aš kai keičiau tai man nuleido iki maksimumo man rodos. tai taip.... nepatogu ziema :) sakiau gal prasysiu kad pakeltu siek pora cm.

Neprasiau, sakiau padaryk standart kaip priklauso, bet zinai, jausmas toks kad dzipu pavirto mano W211 dabar :) Aisku, cia man toks kontrastas manau del to, kad ipratau i savo w211 ziuret kaip i citroena su sulinduiais ratais i arkas :xx:
Anyway, nepatiks - nuleisiu.

Apple 2012-12-19 15:20

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 245007)
Neprasiau, sakiau padaryk standart kaip priklauso, bet zinai, jausmas toks kad dzipu pavirto mano W211 dabar :) Aisku, cia man toks kontrastas manau del to, kad ipratau i savo w211 ziuret kaip i citroena su sulinduiais ratais i arkas :xx:
Anyway, nepatiks - nuleisiu.

bet ziema tai labai gerai :) nes as dabar visuose kiemuose dugnu snieka braukiu, o vasara nei prie vieno bordiuro prisiparkuoti negaliu - lieciasi bamperis :)

Tomskis 2012-12-19 21:25

5 Attachment(s)
uch pagaliau parsibeldziau is lenku, ziaurios dienos buvo, da blogiau nei pas mus, iki varsuvos greitis visa kelia 40-50km/h, visa kolona taip vaziuoja, ant lygaus kelio sustoja fura, nebepajuda, masinos grioviuose, keliai uztverti ir t.t. o link Poznanes zole auga, pavasaris, +2C :)

P.S. trecioj foto prieki manes vaziuoja fura, ties ta vieta kur medziai matosi, tik furos nesimato :) ziauru

Artunas 2012-12-19 21:33

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 245095)
uch pagaliau parsibeldziau is lenku, ziaurios dienos buvo, da blogiau nei pas mus iki varsuvos, greitis visa kelia 40-50km/h, visa kolona taip vaziuoja, ant lygaus kelio sustoja fura, nebepajuda, masinos grioviuose, keliai uztverti ir t.t. o link Poznanes zole auga, pavasaris, +2C :)

P.S. trecioj foto prieki manes vaziuoja fura, ties ta vieta kur medziai matosi, tik furos nesimato :) ziauru

Nu jo, nenudziuginai, aš naktį važiuoju idomu kaip bus. Pirmadienį iki Varšuvos 9 val važiavome, vietoi įprastų 4....

Tomskis 2012-12-19 21:40

dabar gryzau pries pora val, jau pravalyta, nebesninga, sniego ant asfalto nera, eismas juda, buna papuola letapedziu, vietomis yra ledo, atrodo viskas normaliai, stabdzius spaudi ir ciuozi. ir ant kelkrasciu yra biski leduko nenugramdyto, nu cia iki ostrow maz. viskas, toliau pasaka. bet seip dabar jau galima varyt, tik karts nuo karto stabdzius paspausk, pasiziek ar neslidu, nes apgaulingas kelias

Artunas 2012-12-20 01:46

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 245112)
dabar gryzau pries pora val, jau pravalyta, nebesninga, sniego ant asfalto nera, eismas juda, buna papuola letapedziu, vietomis yra ledo, atrodo viskas normaliai, stabdzius spaudi ir ciuozi. ir ant kelkrasciu yra biski leduko nenugramdyto, nu cia iki ostrow maz. viskas, toliau pasaka. bet seip dabar jau galima varyt, tik karts nuo karto stabdzius paspausk, pasiziek ar neslidu, nes apgaulingas kelias

Stabdzius spaudinejam nuolat, beto dažnai apie siurprizus įspėja SRS lemputė. Per tiek metu pastoviu vazinejimo čia jau visko matėme, ir visokiu fintu patys išmoke. Dabar važiuojam, tai kolkas iki Augustovo viskas super. Beveik jokio ledo.

Hunter 2012-12-20 09:04

kas per fokusas su srs?

Apple 2012-12-20 09:23

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 245159)
kas per fokusas su srs?

Slysti pradeda masina arba ratai prasisukti ir mirksi antipraslydimas. Tik ne SRS o ESP :) bet manau jis apie tai kalbėjo

eSaS 2012-12-20 11:00

man net sauktukas uzsidegdavo kai dar su keturakiu vazinedavau,tai ileki i bala magistralej per lietu sumirksi iskart


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.