MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Ldalius - W124, S124 ir žmonos W202 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4988)

Edgis 2010-11-27 22:28

Žinau, pas daug ką taip:) Tas nuotraukas, kur buvau atsiuntęs, juk visas bako vidus juodas :unreal:
O dėl W202, tai garantuoju, kad problema buvo atbliniam vožtuve:)

ldalius 2010-11-27 22:40

Rytas už vakarą protingesnis. Labai tikiuosi kad rytoj bus brūkšt ir dirba, nes priešingu atveju liksiu aš be ratų, nes tada mano universalą žmona pasiims važinėti :confused:

bet visvien neduoda man viena mintis ramybės: kodėl visiškai nedirbo centrinio kompresorius? Sutinku kad galėjo kurios vienos durys ar bagažinė prišalti užraktas, bet kitas turėjo atrakinti, o čia buvo visiškas 0. Atrakini su raktuku , duris atidarai, o pypsikas ir vėl sulenda vidun, nes visoj sistemoj vakumas nes kompresorius nerodė gyvasties nei su signalke nei su rakteliu rakinėjant duris. Garaže atšilo ir viskas veikia vėl

Edgis 2010-11-27 22:49

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 111708)
Rytas už vakarą protingesnis. Labai tikiuosi kad rytoj bus brūkšt ir dirba, nes priešingu atveju liksiu aš be ratų, nes tada mano universalą žmona pasiims važinėti :confused:

bet visvien neduoda man viena mintis ramybės: kodėl visiškai nedirbo centrinio kompresorius? Sutinku kad galėjo kurios vienos durys ar bagažinė prišalti užraktas, bet kitas turėjo atrakinti, o čia buvo visiškas 0. Atrakini su raktuku , duris atidarai, o pypsikas ir vėl sulenda vidun, nes visoj sistemoj vakumas nes kompresorius nerodė gyvasties

Gal paprasčiausiai drėgmės pritraukė ir sušalė? Nes mano S124 buvo prie -28 sugalvojęs ryte nebeveikt, bet paskui veikė:) Ryt patikrinsi, veiks kaip naujas:)

ldalius 2010-11-27 22:50

na rytoj nelabai ką suprasiu dėl jo, nes dabar nakčiai mašina pastatyta garaže

Edgis 2010-11-27 22:52

Na sinoptikai sako, kad gruodžio pradžia bus šalta, tai turėsi laiko išbandyti :)

ldalius 2010-11-27 22:59

brangiai kainuos tie bandymai, nes garažą esant reikalui šildau elektra 6kw kaloriferis :huh: dirbt šilta, bet skaitiklis sukasi tokiu pat greičiu kaip mašinos ratai
Užtai skubėjau savo italą kaip galima greičiau paleisti, kol neužšalo.
O žmona dirba 7 km nuo miesto ir vakar paliko darbe savo mašiną, tai šiandien buvo imtasi visų priemonių kad ją iš ten parsivaryt, nes vakar laiko neturėjau, o darbovietė jos vidury lauko IKI logistikos centras šalia Panevėžio aplinkelio o ten vėjai su šaltuku patys didžiausi

Edgis 2010-11-27 23:20

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 111713)
brangiai kainuos tie bandymai, nes garažą esant reikalui šildau elektra 6kw kaloriferis :huh: dirbt šilta, bet skaitiklis sukasi tokiu pat greičiu kaip mašinos ratai

Na tikimės, kad nebereiks tų bandymų :)

ldalius 2010-11-28 09:40

šįryt garaže buvo -6 ir užsikūrė iš pusės pasukimo. Tikiuosi ta šiukšlė vožtuvėlyje ir sugadino reikalą. O žmona dvi dienas pabuvusi be ratų, tik kuro degalinėj užsipylė ir parodė man tik garų kamuolį iš duslintuvo - tiek ir temačiau ją :D


prieš pusvalandį paskambino mano senojo baltuko naujasis savininkas ir padėkojo kad nemelavau dėl būklės mašinos - sakė kuriasi pasakiškai ir buvo nuvaręs vakar į servisą kad visą patikrintų pakabą. Meistrai sakė kad jei visos mašinos būtų tokios tai jiems tektų badauti. Smulkmena, bet malonu kai tau paskambina ir padėkoja.

ldalius 2010-11-29 15:17

bėdos kaip nebūta - šįryt buvo -16 ir žmonos mersiukas iš puses pasukimo. Mano italas kol kas irgi :)

Speed200 2010-11-29 17:01

O kurioje vietoje tas atbulinis voztuvas stovi ?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.