MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Fenixclub C124 230CE (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8287)

Fenixclub 2011-11-07 21:39

galvojau ziauriau bus :D
Speju reikia ieskot kazkokio uzlinkusio merso lt, ir ji naudoti kaip donora

ufonautas 2011-11-07 21:42

Citata:

Pradžioje rašė Fenixclub (Post 174644)
O ar atkreipet demesi kiek cia Norgei masinos kainuoja, ???? 3.0 mersiukas cupas 100 stuku kronu :D :D ir tai nepacios geriausios isvaizdos tas masiniokas, man mazumele pigiau kaip bebutu buvo pirkti is draugo ,

O pirkt kitur ir perregistruot? Pvz kaip cia is vokieciu tempia ir perregistravimas 4k SW kronu mazdaug.
Ai ka as cia sneku-pats ir prisipirkes uzsiemimo turiu:xx:

Edgis 2011-11-07 21:42

Citata:

Pradžioje rašė Fenixclub (Post 174645)
galvojau ziauriau bus :D
Speju reikia ieskot kazkokio uzlinkusio merso lt, ir ji naudoti kaip donora

Jei pats darysi, tai nesikandžios kaina, bet jei meistram paliksi, tai oi kentės tavo piniginė. Ir pradėčiau nuo kėbulo darbų, nes kitaip gali nebelikti ką motorui vežti:) O kad jau galas kirmija, tai nežinau kaip ten galinio balkio tvirtinimai laikosi....

ufonautas 2011-11-07 21:44

Citata:

Pradžioje rašė Fenixclub (Post 174645)
galvojau ziauriau bus :D
Speju reikia ieskot kazkokio uzlinkusio merso lt, ir ji naudoti kaip donora

Gerai kalta jei rastum su sveiku variklio skyrium tai gal ir pasisektu,o siaip tai kam tau tas vargas ir kur desi visa kita-jamk is liaudies detales kuriu reiks ir viskas

Tomskis 2011-11-07 21:51

kiek ivairiausiu drambliuko svajotoju esu mates, ne vienas dar nepakeite is silpniausio i galingiausia varikli, kalbos ir lieka kalbom. pardavei, nusipirkai kokia nori ir ramu

Fenixclub 2011-11-07 21:52

Skaitau ir mastau, gal ta pati sutvarkius butu gerai, labai jau jis vargsas priduses kazkoks, gaza spaudi, pagalvoja dar, paskui begejasi, aisku juk ne sportine masina, bet visvien, kazkaip man truksta tos traukos. O sita modeliuka reikia sutvarkyti idealiai, nes jis uzsibus pas mane ilgokai, as taip bent manau.
Kas liecia dugna , jokio surudijimo ar puvesiu, skyliu, Man atrodo kad jis gerai i sona gaves buvo, nes gerai paziurejus ir spalva jo skiriasi nezymiai, bet matosi,, del to ir pradejo galas rudyti.
Del to ir kvarsinu jums galvas, ieskau geriausio sprendimo, ka ir kaip daryti. Kai turejau celica bedu nebuvo, japona mazumele ikandes buvau, varikli pats keiciau, paprastas neatlaike, djau is gt4 su turba, o ten buvo geris, ejo kaip pasiutus. O vat mersiuka kaip priversti begti sparciau neisivaizduoju, ka daryti, ar varikli keisti, ar ta pati hyminti, ar dezeje problema, kai saltas eina kai pasiutes, pasyla, ir ate, ir seip pirmas begis labai jau skaudziai persimeta, stipriai jauciasi, o kiti svelniai. Zodziu Gelbekit kolegos, padekit rasti optimalu ir prieinama sprendima.

Tomskis 2011-11-07 21:54

perkaitines gal buvai kad saltas eina pasiutes o siltas nebe

Fenixclub 2011-11-07 21:54

Lt kokia norejau , tokia urejau, is silpnesnio idejau labai galinga, Dariau pats viska, as nemegstu pasvajot ir uzmirst, jei noriu, ieskau sprendimo, o jis visuomet atsiranda, tik reikia daugybes nuomoniu patarimu, o reziume rezulatas gaunasi puikus:)

Fenixclub 2011-11-07 21:55

Sito pasakyti negaliu, nes jau tokia paemiau.

ufonautas 2011-11-07 22:06

Bicius uzsispyres kai,kad as:xx:Sekmes tau
:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.