MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   sharrasitto - Mercedes-Benz E320 CDI Avantgarde (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5547)

sharrasitto 2010-12-10 17:25

Geresnis viskuo, isskyrus viena fakta, kad i sena galejau ramiu veidu pilti saliarka is visu pakampiu, o i sita tik is degalynes. Zinoma, yra normalaus kuro ir nuo sono, bet siuo metu neturiu tikrai patikimu tasku, kuriais galeciau pasitiketi, todel tenka varvinti po 3.80

O siaip vaziavimas super, nezinau kaip trauka, nes issitraukiau ji kai jau sniego buvo ir salo, ir isbandyti tikra trauka nera galimybiu, nes praktiskai visada ratai sukasi iki trecio begio jeigu kickdown padarai. Jis minkstesnis uz buvusi juntamai, bet visgi avantgarde, turi ta savita kietuma toki. Zymiai tylesnis, kuro sanaudos labai ivairios priklausomai nuo daug ko, trumpi / ilgi atstumai mieste, uzmiestis. Realiai ka skaiciavau pats ir ka rodo sanaudos, uzmiestis prie 120kmh man gaunasi ~6-6,5l/100km, mieste labai realu tilpti i 9l/100km bet jau to reikia labai noreti ir vaziuoti atitinkamai, normaliu rezimu dabar ziema 10l/100km su normaliu startu nuo sviesoforu ir stovejimu kamsciuose. Su saltu motoru, stovint kamsciuose bent jau kompo parodymai 14-20l/100km :xx: Manau vasara turetu siek tiek pakristi skaiciukai. Kitas dalykas, automobilio vaziuokle, uz miesto pasaka, mieste siek tiek knisa, neveltui jis buvo sukurtas vokietijos keliams ir autobahnams. Labai zemas, yra vietu, kuriose kabinu dugna isvazinedamas i gatve is kiemu, kabinu kartais ir gulincius mentus, siuo atveju man grozis svarbiau, todel tikrai nesiruosiu kelti jo i dangu :) Po truputi pradedu ivertinti sviesu salona, labai jaukiai jame sedisi, tikrai daug geriau nei juodama, ir dulkes ne taip smarkiai matosi, nors reikia priziureti labai sedynes ir duru apacias, nes labai nuspardo ir greitai issipurvina. Is comando siuo metu naudos nedaug, Navi lt lv est nera kas butu labai naudinga, TV tunerio nera, todel tv neveikia, bet kaip bebutu, tas nereiksmingas telikas visgi priduoda to jaukumo :) Telefono instaliacija porankyje yra, tik reikia telefona gauti, manau labai naudingas dalykas. Nezinau koks telefonas ten dedasi. Parktronicai grybauja, speju del ziemos ir jos navarotu, nes rudeni veike :xx: , veidrodelis vairuotojo labai mazai uzsilenkia, keleivio iki galo. O gal taip ir turetu buti? BOSE aparatura afigienai, skamba labai sauniai :) Dar yra kazkokia nesamone po vairu, taip ir neaissiaiskinau kas ten yra, raudonai ir zaliai sviecianti dezute su 12 24 0 skaiciais ir kazkokiu zymejimu. WEBASTO gal? O apskritai investuoti dar yra kur...

Paulius140 2010-12-10 21:01

zodziu geras tavo masiniukas, sanaudos manau realios.. :) P.S Sarai, siandien ne tave aplenkiau prie domus galerijos? :)

sharrasitto 2010-12-10 21:05

Citata:

Pradžioje rašė Paulius140 (Post 114610)
zodziu geras tavo masiniukas, sanaudos manau realios.. :) P.S Sarai, siandien ne tave aplenkiau prie domus galerijos? :)

su kokia masina ir kelinta valanda? Jauciu kad mane :xx:

Paulius140 2010-12-10 21:06

su bmw e61 universalu.. :) diena mazdaug gal apie 3 :wave:

sharrasitto 2010-12-10 21:08

Oi tada gal ir ne mane. FDV isimink :xx: Buvau prie domus galerija ten kazkur apie 1 ir 5h dienos

eSaS 2010-12-10 21:17

gerulis 210 :good:

juozas 2010-12-10 23:49

shar cia apie sanaudas tai kompo parodymus ziuri? nes kiek pastebejau kad jie apie 1 litra maziau rodo :)

eSaS 2010-12-11 10:35

sharr mesk greiciau normaliu foto,noriu destopa papuost :xx:

sharrasitto 2010-12-11 13:08

Citata:

Pradžioje rašė juozas (Post 114646)
shar cia apie sanaudas tai kompo parodymus ziuri? nes kiek pastebejau kad jie apie 1 litra maziau rodo :)

cia ka parasiau sanaudas tai vidurkis ta ka rodo kompas ir ka paskaiciavau as :) + - kompas dar maziau rodo, bet matyt nelabai realu

kaktusas 2010-12-20 22:09

Cia kazkas rase apie langu niaukima :)
man atrodo negadink graziu avantgardo langu spalvos :)
aisku cia kiekvienam skonio reikalas ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.