MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic Skelbimai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=174)
-   -   Ieskomas Auto uz apie 35 k.lt :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11856)

Finalfour 2013-05-21 10:46

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 271773)
As tai speju kad kazko dar nespejo suremontuot

Nu turejo spet per 5 metus ;) Nebent vel susmoge ka arba pabyrejo kas nors :)

Hunter 2013-05-21 10:52

ne cia eina kalba apie paskutine savaite kai negali parodyti masinos

Tomskis 2013-05-21 10:53

kai mamos renuske pardavinejom, ir taip sutapo kad tarpine prapute po galva, ir zmogus skambino paziuret norejo, nu tai sakom i palanga isvaziavo, kita savaite paskambink. pakeitem motora, tas kita savaite paskambino ir nupirko :)

Finalfour 2013-05-21 11:13

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 271786)
kai mamos renuske pardavinejom, ir taip sutapo kad tarpine prapute po galva, ir zmogus skambino paziuret norejo, nu tai sakom i palanga isvaziavo, kita savaite paskambink. pakeitem motora, tas kita savaite paskambino ir nupirko :)

Irgi variantas :) Siuo atveju galima tik speliot kaip yra is tiesu.

Finalfour 2013-05-23 11:50

Vat idomu: ta volva, kurios savininkas vis nerasdavo laiko man ja parodyti, tai jam verslo reikalai, ta dar kas, siandien skelbimas dingo is autopliuso.
Ar tik nebus Tomskis teisus, kad pardavinejant kazkas baisaus sugedo, bande sutaisyt skubiai, del to vis nerodydavo masinos, ir galiausiai paaiskejo, kad sutaisyti neimanoma/neapsimoka, ir skelbima iseme? Aisku burimas is kavos tirsciu cia :) Pardave? Tai kodel men net neparode, nors pastoviai skambinau ir kaulinau masina parodyti?
O gal ir pardave kazkam kas negrasino visokiomis sostenomis, nes as iskarto sakiau kad vaziuosim i sostena, o ten matyt nelabai gal norejosi pardavejui? ;)

dejwis 2013-05-23 12:06

Gal pasuk ir paklausk ?
Arba galim visi kartu spelioti toliau :)


Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 272328)
Vat idomu: ta volva, kurios savininkas vis nerasdavo laiko man ja parodyti, tai jam verslo reikalai, ta dar kas, siandien skelbimas dingo is autopliuso.
Ar tik nebus Tomskis teisus, kad pardavinejant kazkas baisaus sugedo, bande sutaisyt skubiai, del to vis nerodydavo masinos, ir galiausiai paaiskejo, kad sutaisyti neimanoma/neapsimoka, ir skelbima iseme? Aisku burimas is kavos tirsciu cia :) Pardave? Tai kodel men net neparode, nors pastoviai skambinau ir kaulinau masina parodyti?
O gal ir pardave kazkam kas negrasino visokiomis sostenomis, nes as iskarto sakiau kad vaziuosim i sostena, o ten matyt nelabai gal norejosi pardavejui? ;)


vanix 2013-05-23 12:25

pamirsk tu ta dauzta volvo is amerikos :) Tokiu metu masina tikrai nepirkciau visa perdazyta neaisku kur ir neaisku kaip + dar ir dauzta neaisku ant kiek. Prades rudyt po pirmos ziemos, skubiai bandysi atsikratyt po to? :)

Finalfour 2013-05-23 12:27

Citata:

Pradžioje rašė dejwis (Post 272329)
Gal pasuk ir paklausk ?
Arba galim visi kartu spelioti toliau :)

Ai, kokia prasme? Nera tai nera. Pamirstam ta volva :)

ShotGun 2013-05-23 12:56

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 272333)
Ai, kokia prasme? Nera tai nera. Pamirstam ta volva :)

Vadinasi nelemta buvo tau ji :)

As irgi viena zmogu taip esu prases parduoti viena clk, tik as jau buvau gyvai apziurejes, tik i servisa prasiausi, tai jis man irgi "vis zadejo paskambint", bet niekaip to nepadare. Po to maciau, dar 8-9 menesius pardavinejo ir pardave galiausiai, nes po to kazkokia moteriske su ja vazinejo :)

Finalfour 2013-05-23 13:03

Citata:

Pradžioje rašė ShotGun (Post 272335)
Vadinasi nelemta buvo tau ji :)

As irgi viena zmogu taip esu prases parduoti viena clk, tik as jau buvau gyvai apziurejes, tik i servisa prasiausi, tai jis man irgi "vis zadejo paskambint", bet niekaip to nepadare. Po to maciau, dar 8-9 menesius pardavinejo ir pardave galiausiai, nes po to kazkokia moteriske su ja vazinejo :)

Bet tai kai as zmoniu nesuvokiu kartais, tarkime imeta kaina 30 gabalu, skambini, siulai siandien 25. Rekia, ka jus kalbat! Tada pardavinja ta masina kaip tu sakai 8-9 menesius ir galiausiai po 8-9 menesiu parduoda uz tuos pacius 25, nes kainos tai tik krenta gi. Tai norisi tokio paklaust, kas tau geriau butu buve, tureti 25 gabalus iskarto, ar po 8-9 menesiu?

Beja, klausimas pamastymui. Kas geriau - ar masina su 800 k rida (atsukta iki 200) kaip tas mersas is kelbimu skilties, bet nedauztas, ar su 50 k rida bet susmogta ir atstatyta? Salyga - smogimas ne toks, kad is 3 lipdyt reiketu, bet pakankamas, tradicinis vidutinis "amerikoniskas"?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.