MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=154)
-   -   Įvairūs Mercedes Benz skelbimai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3414)

ruškė 2011-09-15 12:22

man tai kvepia kokia kalifornija :D vazinejo koks juodis, tik ratai dabar jau nuimti ,atskirai parduoti :xx:

simaso 2011-09-15 12:55

koks dar juodis, su tokiu salonu, gali važynėt tik pedikai :)

ruškė 2011-09-15 13:45

tikrai galiu papriestarauti ,nes ne karta mates is JAV masinu salonus ,kur ratai uzmauti didziuliai nikeliuoti ,isore pikta visa ,o salone cirkas , nutai 100% juodzio masina, megsta gi jie tokias visokias spalvas ne itema panaudoti ,jei neesi mates tai nesigincyk :xx:

vanix 2011-09-15 13:49

itariu cia koks nors lorinser bodykitas ar kazhkas panasaus. Lorikas pvz niekada negamino graziu bodykitu.. O salona toki padaryt tai nzn ka reikia vartot, kazhka stipraus :D
Del niggeriu pritariu, megsta jie tokias spalvas, pilna youtube video kaip ant tarkim naujo camaro uzdeda 28-30" ratus :D dzin, kad netelpa, svarbu jis pirmas savo rajone uzdejo tokio colio ratus :D

SMIRIUSz 2011-09-15 16:40

http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...122181461.html

egise 2011-09-15 16:46

Cia is tos pacios operos tik sita sukure baltasis Lietuvos nigeris :xx:

Apple 2011-09-15 16:56

Bet tai kaip ir sauna i galva tokias nesamones padaryti :xx:

IPaulius 2011-09-15 17:07

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 165513)
Bet tai kaip ir sauna i galva tokias nesamones padaryti :xx:

Mano nuomone, alkoholis daro savo.

egise 2011-09-15 17:29

Prisiziuri visokiu greitu ir isiutusiu, prisolosia NFS nu ir davai, pradeda pimpint. Cia tie kuriuos dar lengviau paveikia visi filmai ir zaidimai, kiti prisigeria ir driftint pradeda :wavecry:

samagonas 2011-09-15 21:29

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 165485)
koks dar juodis, su tokiu salonu, gali važynėt tik pedikai :)

Jei tai vienintele mashina,nupirkta uzh paskutinius kruvinus centus ir dar jei ji tave ir maitina, tai vienas dalykas,o jei tai devintas arba dar kazhkelintas modelis garazhe,kuris stovi ant prikolo ir laukia savo eiles,kai sheimininkui bus gera nuotaika, tai chia jau kita kalba. Nebutina viska matuoti pagal deshros ilgi,kuri guli jusu shaldytuve.
Ir ka chia apie pedikus norejai pasakyti?
P.S viskas ten gerai tam salone, tik negrazhiai atrodo AMG raides ant vairuotojo sedynes,-kreivai prisiutos ar priklijuotos.

egise 2011-09-15 21:36

Jeigu tai butu kokia Honda, Mazda ar net tas pats BMW tai nieko nesakyciau. O dabar...

vampyras 2011-09-15 21:50

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 165563)
Jei tai vienintele mashina,nupirkta uzh paskutinius kruvinus centus ir dar jei ji tave ir maitina, tai vienas dalykas,o jei tai devintas arba dar kazhkelintas modelis garazhe,kuris stovi ant prikolo ir laukia savo eiles,kai sheimininkui bus gera nuotaika, tai chia jau kita kalba. Nebutina viska matuoti pagal deshros ilgi,kuri guli jusu shaldytuve.
Ir ka chia apie pedikus norejai pasakyti?
P.S viskas ten gerai tam salone, tik negrazhiai atrodo AMG raides ant vairuotojo sedynes,-kreivai prisiutos ar priklijuotos.

seni nesiparink, mes jau peraugom lietuviskus mandrumus :xx:
mano teta noretu tokio slono, ir geriausiai butu jaigu jis butu rozinis :xx:

artez 2011-09-16 07:51

Citata:

Pradžioje rašė SMIRIUSz (Post 165510)

nu as suprantu nudaze salone ten geltonai dali paneles ir greiciu dezes panele,nu bet rankeneles keleivio puses nenudaze o gale nudaze nu stopudovai girtas :D kaimieciai

Mb 140 2011-09-16 08:47

http://i265.photobucket.com/albums/i...s/IMG_1974.jpg
http://i265.photobucket.com/albums/i...s/IMG_1969.jpg

cia gal kam is basiai pasirodys,nors masinos elitines klases

egise 2011-09-16 09:52

SLR tai visai nieko toksai

ilmarelis 2011-09-16 13:57

http://www.autogidas.lt/audi-v8-seda...122162910.html

grazu :)

deimantaz 2011-09-16 17:05

Citata:

Pradžioje rašė ilmarelis (Post 165635)

Jo jo, tik neapsiverk...:xx:

Jerry 2011-09-16 17:11

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 165664)
Jo jo, tik neapsiverk...:xx:

:xx:

yamato 2011-09-16 18:52

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 165593)

čia jau vadinasi: "kai neturiu kur litų dėt..." :xx:

samagonas 2011-09-16 19:26

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 165677)
čia jau vadinasi: "kai neturiu kur litų dėt..." :xx:

chia vadinasi,-Mano litai ir dedu kur noriu :)))
o pasakyme "kai neturiu kur litų dėt..." jauchiasi pavydo gaidele :xx::xx::xx:

Mb 140 2011-09-16 19:49

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 165680)
chia vadinasi,-Mano litai ir dedu kur noriu :)))
o pasakyme "kai neturiu kur litų dėt..." jauchiasi pavydo gaidele :xx::xx::xx:

nu cia ne europai suprast :xx:

yamato 2011-09-16 19:57

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 165680)
chia vadinasi,-Mano litai ir dedu kur noriu :)))
o pasakyme "kai neturiu kur litų dėt..." jauchiasi pavydo gaidele :xx::xx::xx:

gal ir nelabai aš jų turiu, bet bent turiu nesugadintą skonį :xx:

BLEIDAS 2011-09-16 20:08

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 165664)
Jo jo, tik neapsiverk...:xx:

Einam laimeti :D

samagonas 2011-09-16 20:36

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 165685)
gal ir nelabai aš jų turiu, bet bent turiu nesugadintą skonį :xx:

man atrodo,kad geriau litu tureti,nei kazhkoki savita ypatinga skoni :xx::xx::xx: Nesupyk,neturiu nei ash tu litu tiek,kad deti ant visu ir daryti tokius dalykus, bet patikek,kad litai valdo,ir skonis nueina i shimtas trechia vieta, zhinau tevuku,kur nuo litu kishenes plyshta,o kelnes kiauros,batu raishtukai nutraukti ir tt.... papraschiausiai,kai tau nebereikia apie tai galvoti (litus) tu pradedi matyti gyvenima,truputi kitaip ir tas skonis labai greit pasikeichia :)
P.S chia shiaip ish mano gyvenimishku pastebejimu :)
P.S.s gal tik patarti noretusi,kad nebukim tokie konkrechiai nusistate,priesh tai,kas mums nesuprantama, nesuprantama,nereishkia,kad tai yra blogai, gal ateis diena ir pradesi matyti kitaip ? :xx:

Tomskis 2011-09-16 20:41

reik nauja skyreli atidarinet "psichologo patarimai" :) man rodos samagonas paskutiniu metu kazkoki nauja preparata vartot pradejo, jau ne pirmoj temoj pastebiu :)

samagonas 2011-09-16 20:48

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 165691)
reik nauja skyreli atidarinet "psichologo patarimai" :) man rodos samagonas paskutiniu metu kazkoki nauja preparata vartot pradejo, jau ne pirmoj temoj pastebiu :)

itariu,geriau bus jei nebesikishiu i temas ir nerashysiu nieko :(
:xx:

Tomskis 2011-09-16 20:51

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 165692)
itariu,geriau bus jei nebesikishiu i temas ir nerashysiu nieko :(
:xx:

kiskis kiskis, nieko blogo :)

samagonas 2011-09-16 21:00

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 165694)
kiskis kiskis, nieko blogo :)

Dekui sunau,-jei leidi,tada kishiuos :))))) Nevartoju nieko :) gal chia del to,kad laikinai su mersu nevazhineju,o su audinem visokiom ? nuo to irgi stogas vazhiuoja,kai galvoji pastoviai,kur koks dachikas neveikia ? nenavizhu dyzeliuuuuu, tai ishkrypimas,galvojau apgausiu save ir su dyzeliu pavazhinesiu,-bet ishvada nu i **.... tuos traktorius :)

woodoooo 2011-09-16 21:17

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 165695)
Dekui sunau,-jei leidi,tada kishiuos :))))) Nevartoju nieko :) gal chia del to,kad laikinai su mersu nevazhineju,o su audinem visokiom ? nuo to irgi stogas vazhiuoja,kai galvoji pastoviai,kur koks dachikas neveikia ? nenavizhu dyzeliuuuuu, tai ishkrypimas,galvojau apgausiu save ir su dyzeliu pavazhinesiu,-bet ishvada nu i **.... tuos traktorius :)

tai cia jau senai irodyta gyvenimiska tiesa :) sanau kad galu gale atveriai akis :)

samagonas 2011-09-16 21:24

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 165696)
tai cia jau senai irodyta gyvenimiska tiesa :) sanau kad galu gale atveriai akis :)

jo , gal bishki nebe i tema,bet pasakysiu... galvojau,kad naujesni tie dyzeliai,jau protingesni,ir bedos visos lengviau patvarkomos (nezhinojau, ant kiek jos dazhnos) patvarkai viena gala,ishlenda kitas,jungi ta protingaji kompa,kompas rodo klaida N109 (pvz,) pradedi skaityti klaida, tai rasho,kad tai gali buti kosulys nuo pavasario geliu, arba visishkas kuno paralyzhius, o toliau jau pats ieshkok galu, tai kas chia per bybiene,kas per klaidu nuskaitymas ??? Keiti puse mashinos ir galu gale supranti,kad kazhkur kontakto nera. Mano pirmas dyzelis per 15 metu. ir tikiuosi paskutinis.

liudas777 2011-09-16 21:26

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 165695)
nenavizhu dyzeliuuuuu, tai ishkrypimas,galvojau apgausiu save ir su dyzeliu pavazhinesiu,-bet ishvada nu i **.... tuos traktorius :)

:guodzia::wave:

samagonas 2011-09-16 21:33

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 165698)
:guodzia::wave:

Dekui broli uzh supratima :love: Bet tikrai,esu,baisiam liudesi su ta savo ekonomishka audine :( itariu stumsiu ja nuo kalno greitai. Neparduosiu niekam ish principo :)

liudas777 2011-09-16 21:39

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 165699)
Dekui broli uzh supratima :love: Bet tikrai,esu,baisiam liudesi su ta savo ekonomishka audine :( itariu stumsiu ja nuo kalno greitai. Neparduosiu niekam ish principo :)

Nu nenusimink. Ir nusipirkai su panašiom nesąmonėm. ;)

BLEIDAS 2011-09-16 21:41

As irgi seniau visada benzininiais motorais pirkdavau auto, sugalvojau cia ta 124 visu isgirta dyzelini pabandyt. Pabandziau: 100km - 10l, iki 100km/h - 15s. Sakau, ne, aciu. Reikia naujoviskesniu technologiju. E320CDI: kuro sanaudos - valio, pagreitis - valio, eksplotacija - ne valio. Tai dacikas, tai purkstukas, tai klaidos ir pan. Kaip Samagonas sako, nebezinai kuo ir nuo ko ji gydyti. Beda dyzeliu ta, kad nuperki ji nulekusi vos ne limona ir gaivink ji, o rast gera ir mazai vaziavusi sunku. Pabandziau, supratau savo klaidas, todel grizau prie benzo ir daugiau jokiu traktoriu.

samagonas 2011-09-16 21:42

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 165701)
Nu nenusimink. Ir nusipirkai su panašiom nesąmonėm. ;)

nenusiminu, tik ten kas karta vis kitos nesamones,kur vezhu i servisa,tai zhmogus ,net pinigu neima,uzh jungima, ant kompo, sako tu tik,pasakyk,kai suzhinosi,kur beda buvo,kai rasi kas blogai, nes pas ji audi naujesne, bet tas pats gemorojus :) Milijonas klaidu pastoviai :)

Mb 140 2011-09-16 22:06

jo,beda ta kaip Bleidas minejo,kad dyzelines buna nuvaziavusios 3-4 kart daugiau uz benza,tai ko is ju galima tiketis daugiau

Tomskis 2011-09-16 22:12

nu as vazinejau su traktoriais ir vazineju, ir bedu jokiu nera, kas liecia butent mersus, del sanaudu taip, nera ekonomiski, bet ir kaifuoji uz vairo

Melionas 2011-09-16 22:16

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 165690)
man atrodo,kad geriau litu tureti,nei kazhkoki savita ypatinga skoni :xx::xx::xx: Nesupyk,neturiu nei ash tu litu tiek,kad deti ant visu ir daryti tokius dalykus, bet patikek,kad litai valdo,ir skonis nueina i shimtas trechia vieta, zhinau tevuku,kur nuo litu kishenes plyshta,o kelnes kiauros,batu raishtukai nutraukti ir tt.... papraschiausiai,kai tau nebereikia apie tai galvoti (litus) tu pradedi matyti gyvenima,truputi kitaip ir tas skonis labai greit pasikeichia :)
P.S chia shiaip ish mano gyvenimishku pastebejimu :)
P.S.s gal tik patarti noretusi,kad nebukim tokie konkrechiai nusistate,priesh tai,kas mums nesuprantama, nesuprantama,nereishkia,kad tai yra blogai, gal ateis diena ir pradesi matyti kitaip ? :xx:

Nu baisios spalvos pasidaro pas tu kurie nebeskaiciuoja pinigu, nekalbu apie tokius baisius salonus automobiliu,kurius mb140 parode, be visa sito jiems ir moterys nebeidomios, nes visos moterys kabinasi ant kaklo del tu $, pradeda noreti santykiu V+V, kai jau nebeidomu V+V, pradeda dometis mazais berniukais ir juos visaip isnaudoti. Tad isvada tokia : geriau as vazineju su auto 5 metu, vaziuoju normaliam salone, o ne "pydariskam" ( tikiuosi pyderas ne keiksmazodis ir bano negausiu :) )matau normalias gyvenimiskas spalvas, gyvenu normalu gyvenima, myliu moteris, auginu vaikus ir t.t. na manau mane supratot ka turejau omeny, o kas mato gyvenima jau kitom spalvom, tai sis postas ne jums suprast :)
Samane, nieko asmenisko tau :)

woodoooo 2011-09-16 22:31

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 165706)
nu as vazinejau su traktoriais ir vazineju, ir bedu jokiu nera, kas liecia butent mersus, del sanaudu taip, nera ekonomiski, bet ir kaifuoji uz vairo

o koks ten tas kaifas? kame jis? manau jei leistu finansines galimybes ir neskaiciuotumem kuro kaip kazkada buvo jav tai sitam forume nebuti neivieno dyzelinio auto :) as nenoriu dyzelio ir niekad nenorejau vazinejau benzu ir vazinesiu, kai leis kisene pirksiu hibrida :)

Tomskis 2011-09-16 22:36

kaifas tame kad vaziuoji su mersu, o jis vaziuoja kitaip nei audi , bmw ar kitos masinos. aisku jei leistu kisene, vazineciau su 7.3 brabusu kokiu, bet yra kaip yra, geriau su 3.0td nei su 2.0 benzu, nes taip pigiau, o gedimu jokiu nera, komutatoriai negenda, dujos nesaudo, sanaudos gincytinas dalykas, imant butent 124 mersus , tai 6-11litru, tai net nesigincysiu:) mano vaziavimu 10litru ima 3.0td, koks 2.0 100kw benzas imtu 12-14litru


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.