MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   sharrasitto Mercedes-Benz E270 S211 Avantgarde (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10889)

sharrasitto 2013-02-28 18:41

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 257142)
mačiau šiandien tavo sparną kai prasilenkėm Panevėžy į mūsų gatvę - deja turiu nuliūdinti, kad tikrai jį teks tiesinti, špakliuoti ir perdažyti

bandysiu nulekti rytoj i bauhofa. Visi kas mate sake be parkiu istrauks be dazymo. Tik gali buti problemu del to kanto kuris eina tiesiai per vidury duobes :)

Edwis89 2013-03-05 23:43

Nesveikai atrodo :seile: tas tamsus kebulas ir avantgardo melsvi langai super derinys :)

sharrasitto 2013-03-06 00:46

Citata:

Pradžioje rašė Edwis89 (Post 258468)
Nesveikai atrodo :seile: tas tamsus kebulas ir avantgardo melsvi langai super derinys :)

Aciu. Pazystu zmogu, kuris senais laikais savo apynaujam w210tam susikrove avantgardui zalius elegance stiklus vietoj melynu. Jam buvo didziausia geda vazineti su tais melynais stiklais. :xx:

Edwis89 2013-03-06 01:02

Visokiu buna, visokiu reikia :crazy: :D

bond007 2013-03-06 11:02

Eina sau kaip graziai atrodo, galbūt iki kitų metų pagaliau surinksiu reikiama pinigu suma ir paimsiu kazka panasaus :)

glutaminas 2013-03-06 12:26

dailiai tas tavo grabavozas atrodo. Na ratai duoda savo, tie langai tonuoti man irgi prie sirdies, ir nesvarbu ar melsvi, ar gelsvi, ar zalsvi - iskirtiniau ir idomiau :) Labai tonuoti ir pas a8 budavo senasias 97~ metu, irgi labai dailaii ziuredavosi, draugeli net kelis kartu buvo sustabde mentai, bet kai parode kad dvigubi ir tonuoti viduje, net netraukdavo matuoklio :)
pas naujus w221 irgi yra teke ne pas viea amtyti, cia didziulis privalumas. Bet is esmes ispudingo vaizdo nera, vistik uz ta suma man daug graziau ziuretusi clk270cdi :) gal kiek mazesnis, kietesnis, bet daaaaauuuuuggggg jaunatviskesnis :) vezimelio juk dar nereikia i universalo gala komplektuoti? :geda:

Markko 2013-03-06 12:28

Glutaminai,palauk :) su tokia panele sukomplektuos greit :)

munde8 2013-03-06 14:17

pas mane elegancas bet taip labai zaliai akivaizdziai nematyt:( matos bet ne tiek, kaip sie langai...labai grazus ir modelis dailus :good:

sharrasitto 2013-03-06 14:41

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 258514)
dailiai tas tavo grabavozas atrodo. Na ratai duoda savo, tie langai tonuoti man irgi prie sirdies, ir nesvarbu ar melsvi, ar gelsvi, ar zalsvi - iskirtiniau ir idomiau :) Labai tonuoti ir pas a8 budavo senasias 97~ metu, irgi labai dailaii ziuredavosi, draugeli net kelis kartu buvo sustabde mentai, bet kai parode kad dvigubi ir tonuoti viduje, net netraukdavo matuoklio :)
pas naujus w221 irgi yra teke ne pas viea amtyti, cia didziulis privalumas. Bet is esmes ispudingo vaizdo nera, vistik uz ta suma man daug graziau ziuretusi clk270cdi :) gal kiek mazesnis, kietesnis, bet daaaaauuuuuggggg jaunatviskesnis :) vezimelio juk dar nereikia i universalo gala komplektuoti? :geda:

netilpciau as i CLK, o jaunatviskos masinos niekada manes nedomino :) jeigu coupe tai tik cl noreciau, kuriame manau butu pakankamai vietos, bet CL w215 ne mano biudzeto masina :) Nupirkti viena, bet islaikyti kas kita

glutaminas 2013-03-06 16:58

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 258527)
netilpciau as i CLK, o jaunatviskos masinos niekada manes nedomino :) jeigu coupe tai tik cl noreciau, kuriame manau butu pakankamai vietos, bet CL w215 ne mano biudzeto masina :) Nupirkti viena, bet islaikyti kas kita

Nu jau, netilptum :) nereikia perdeti.. O jei tai aktualu, tai apie visureigi pagalvok, ten daugiau vietos manau nei s klaseje :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.