MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Kur remontuojat savo MB (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11847)

vampyras 2014-01-20 19:06

Citata:

Pradžioje rašė Vendeta (Post 310599)
Buvau šiandien "trikampe žvaigždė" dėl 18l/100km sąnaudų 2.2

Kaip ir kiti servisai nerado prie ko prisikabinti išskyrus termostato.
Termostatas užkyla iki 87C, meistro teorija, jog kompas paduoda daug kuro bandydamas pakelti temperatūra iki 92, o termostatas jos nelaiko, dėl to ir sąnaudos auga, užburtas ratas. Sako jei laikytų temperatūra ties 92 sąnaudos nukristų.
Aš labai abejoju tuo, tačiau neturiu daugiau teorijų. Katalizatorių, egr, maf viska ištikrino veikia puikiai.

Ką manot dėl termostato?
P.s. termostatas neorginalus, wahler

temperaturos davikliai kaistant mazina varza, isidek varza kuri atitiktu 92°C pravaziuok ir zinosi.
p.s. variklio tepalo matuokle kokia temperatura siuncia? matosi tik per diagnose. DPF temperaturos davikliai netycia nera apgauti?

Vendeta 2014-01-20 19:17

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 310648)
temperaturos davikliai kaistant mazina varza, isidek varza kuri atitiktu 92°C pravaziuok ir zinosi.
p.s. variklio tepalo matuokle kokia temperatura siuncia? matosi tik per diagnose. DPF temperaturos davikliai netycia nera apgauti?

Dėkui iš anksto už mintis :)

dėl tepalo temp. nežinau, nekilo mintis užklausti
Kilo mintis, gal dėl oro filtro neoriginalaus sąnaudos išaugo? įmanoma?
Gali plačiau papasakoti kaip su tą varžą bandymą atlikti? iš korpuso imti daviklį temp. ir kažkaip žaist su varža?
p.s.2002 w211, dpf nėra, jei apie dpf filtra kalba

vampyras 2014-01-20 19:34

Citata:

Pradžioje rašė Vendeta (Post 310650)
Dėkui iš anksto už mintis :)

dėl tepalo temp. nežinau, nekilo mintis užklausti
Kilo mintis, gal dėl oro filtro neoriginalaus sąnaudos išaugo? įmanoma?
Gali plačiau papasakoti kaip su tą varžą bandymą atlikti? iš korpuso imti daviklį temp. ir kažkaip žaist su varža?
p.s.2002 w211, dpf nėra, jei apie dpf filtra kalba

Maximalu ipurskimas skaiciuojasi
1 tepalo temperatura
2 turbinos sukeliamas slegis
3 variklio temperatura
4 isiurbiamo oro temperatura
5 isiurbiamo slegio daviklis po oro filtro
visas sias vertes apgaudineja tiuninguotojai. ;)
nuemi stekeri nuo temperaturos daviklio, ir i ji idedi varza, kuri atitiktu tavo norimus laipsnius, taip apgausi kompa su tais norimais 5 laipsniais. tik nepersistenk neuzsikaitink :)

Apple 2014-01-20 19:39

kai tik nusipirkau mano matuokle buvo nusprogus ir laike temperatura apie 70 laipsniu, tai kuro sanaudos buvo beveik normalios, tikrai ne ant tiek didesnes. pas mane 320 cdi.

vampyras 2014-01-20 19:51

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 310655)
kai tik nusipirkau mano matuokle buvo nusprogus ir laike temperatura apie 70 laipsniu, tai kuro sanaudos buvo beveik normalios, tikrai ne ant tiek didesnes. pas mane 320 cdi.

gal nezudyk zmogui vilties? :)
seip mano pirmos mintys buvo kiauras bakas, vagia kura, zmona naktimis duodasi, nesirisa kaip galima tiek sudeginti ir neapsipilti kaip tas woodoooo naujas tautomobilis :)

tomasgarliava 2014-01-20 19:52

geriausia senas trantas 2,5TD, jokiu bajeriu ryja 10l ir viskas, nereikia ieskot bedu visokiuose elektroniniuose pribumbasuose.

Apple 2014-01-20 19:54

As isvis statau uz kokia kiauria kuro zarnele ar chamuta nusimovusi. Pas mane panasiai apie 15-18 rodydavo kai zarneles prie siurblio buvo sutrukusios ir purske kura lauk. Tiesa ir is po kapoto dumai ziema eidavo tuomet :) tikrai ne ten beda kur jos iesko. Bet pasikeisti termostata galima profilaktiskai, jis ne karve kainuoja :)

Vendeta 2014-01-20 19:55

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 310663)
gal nezudyk zmogui vilties? :)
seip mano pirmos mintys buvo kiauras bakas, vagia kura, zmona naktimis duodasi, nesirisa kaip galima tiek sudeginti ir neapsipilti kaip tas woodoooo naujas tautomobilis :)

kompas rodo suvartojima 16-19l/100km , mašinka laikau garaže, tai po nakties manau jausčiau kvapą malonų atidaręs duris :)

Bet tikrai viltis jau miršta, 3 servisai ir niekas neranda,
dyzelservisas, sillberauto vilnius, trikampe žvaigžde :verkia:

Vendeta 2014-01-20 19:56

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 310667)
As isvis statau uz kokia kiauria kuro zarnele ar chamuta nusimovusi. Pas mane panasiai apie 15-18 rodydavo kai zarneles prie siurblio buvo sutrukusios ir purske kura lauk. Tiesa ir is po kapoto dumai ziema eidavo tuomet :) tikrai ne ten beda kur jos iesko. Bet pasikeisti termostata galima profilaktiskai, jis ne karve kainuoja :)

termostatą keičiau prieš 1-2 mėn., tik klaidą padariau, kad pataupiau 60lt ant originalo, kuris nulaiko 5c laipsniais mažesnę temperatūrą. Labai jau noriu atmesti termostatą

Alkapone 2014-07-02 08:53

Sveiki,
toks klausimėlis, palikau mašina automotors.lt tvarkyt pakabai, viską neva nustatė kas negerai, sutarėm kainą plius minus, dabar skambinėja kas pusvalandį su vis naujom rastom bėdom. Gal kas susidūrėt su šia kontora? Priedo, paimdamas mašiną, kokius popierius turiu iš jų gauti? Čekis su atliktais darbais ir keistos detalės su jų kainomis?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 04:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.