MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   M'Bejus va taip atrodo mano spidometras. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4699)

J.Aivaras 2011-01-31 20:21

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 127265)
teatleidzia jums viespats, uz tokius dalykus ...

:good: +

mikis 2011-01-31 23:03

tai gal man ir ratus standartinius uzsideti? imesti atgal supuvusi salona susmirdusi? susimesti atgal irklinius langus ir nudazit atgal moldingus kita spalva?

kas ka nori tas ta daro su savo masina, nei tau ja pirkti nei tau joje sedeti.

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 127265)
teatleidzia jums viespats, uz tokius dalykus ...


deimantaz 2011-01-31 23:10

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 127419)
tai gal man ir ratus standartinius uzsideti? imesti atgal supuvusi salona susmirdusi? susimesti atgal irklinius langus ir nudazit atgal moldingus kita spalva?

kas ka nori tas ta daro su savo masina, nei tau ja pirkti nei tau joje sedeti.

Na vyrai nesipykit:love::guodzia:

mikis 2011-01-31 23:36

atsimenu kai cia uzsireginau, visi buvo uz standartus uz originaluma, neduok dieve ka nors padarisi ne taip merse, dabar dauguma daro taip kaip patinka ir vis daugiau prijaucianciu, bet vistiek atsiranda kritiki, kurie net nemate reiskia savo nuomone apie tai ka jie isivaizduoja. duskusija be galo, as prikelinejau sau masina ir dariau kaip man patinka ir ko norejau savo bolide

beto toks dalikas kaip spidometras nera deficitas, bet kada ji galim pakeisti.

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 127421)
Na vyrai nesipykit:love::guodzia:


Edgis 2011-01-31 23:50

Aš dažniausiai būnų už originalumą:bebebe: Nesakau, kad patobulinimai negerai, tačiau geriausiai originalas, o jei jau tobulinti - tai tobulinti su gamintojo rekomenduojamomis dalimis:) Bet čia tik mano nuomonė, neimkit jos už gryną pinigą :wave:

sharrasitto 2011-02-01 00:00

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 127419)
tai gal man ir ratus standartinius uzsideti? imesti atgal supuvusi salona susmirdusi? susimesti atgal irklinius langus ir nudazit atgal moldingus kita spalva?

kas ka nori tas ta daro su savo masina, nei tau ja pirkti nei tau joje sedeti.

Jaunuoli, gesink zvakes :) Pirma nusipirk pora kilogramu gero skonio supratimo, susiinstaliuok pas save ir tada galesime pratesti pokalbi. Vienas apie batus, kitas apie ratus. Prie ko cia supuves susmirdes salonas? Prie ko cia irklai ir prie ko moldingai?

Visas salono apsvietimas buvo sukonstruotas vokieciu inzinieriu taip, kad nevargintu vairuotojo ir keleiviu, o jus diskotekas kisat i vidu, konkreciu antitiurlingu uzsiiminejat.

Irklai buvo varguoliams, kurie neisgali ipirkti merso su elektroniniais langais. Supuvusi salona galima pakeisti tokiu paciu tik ne supuvusiu. Va jeigu sumesi i mersa recaro sedynes su kryzminiais dirzais, tada drasiai galesi rekti, kad neoninis spidometras ir recaro sedynes i pseudosportini automobili nusiziurejai is to pacio tiuning katalogo :)

Moldingai, visai kita lyga. Tai nera tas automobilio atnaujinimas, kuris is taves padaro pajuokos objekta. As netgi uz ji, bet visos tos sviesytes ...

Ne tau, kolega, porint man apie tokius dalykus :) Bet atsimink, kad cia ne mane "pamokei", o save juokdari padarei :) Taika

eSaS 2011-02-01 00:39

as irgi nesuprantu ir nesuprasiu visokiu neonkiu masinoj :confused:

Tomskis 2011-02-01 09:28

kazkurioj temoj maciau as mikio spydika raudona, nepatiko man, o visa kita grazu, as uz grazius ratus, niauktus langus, xenonus , pazeminimus, bet ne uz neonkes, jei keist apsvietime 124 merse, tai tik i balta ir visur, iskaitant mygtukus ir salono apsvietima

Quercus 2011-02-01 17:14

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 127445)
kazkurioj temoj maciau as mikio spydika raudona, nepatiko man, o visa kita grazu, as uz grazius ratus, niauktus langus, xenonus , pazeminimus, bet ne uz neonkes, jei keist apsvietime 124 merse, tai tik i balta ir visur, iskaitant mygtukus ir salono apsvietima

Na taip jei balta tai visur balta, nes paskui atrodys nei 2 nei 10, kai skydelis baltas o visa kita geltona :wacko: o mygtukus visai nesunku padaryt kad sviestu baltai nes juose vietos daug o ir taip 3mm diodai ten is gamyklos tai tik viena isemi kita idedi ir viskas, nebent perrysku butu tai varza pasikeist reiktu :mastau:

Tomskis 2011-02-01 18:59

Citata:

Pradžioje rašė Quercus (Post 127521)
Na taip jei balta tai visur balta, nes paskui atrodys nei 2 nei 10, kai skydelis baltas o visa kita geltona :wacko: o mygtukus visai nesunku padaryt kad sviestu baltai nes juose vietos daug o ir taip 3mm diodai ten is gamyklos tai tik viena isemi kita idedi ir viskas, nebent perrysku butu tai varza pasikeist reiktu :mastau:

nu as w210 ardziau mygtukus tai ten ilituotos lemputes, speju w124 irgi ilituotos, o su lituokliu as zaist nemoku :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.