MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   sharrasitto Mercedes-Benz E270 S211 Avantgarde (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10889)

Arturas 2013-03-06 17:23

Kuris čia visureigis didelis už S klasę :D ? Labai prabangiuose nesedėjau, bet kokiam ML'e, Jeep Grand Cheeroke tai kaip C klasėje vietos.

glutaminas 2013-03-06 17:57

Citata:

Pradžioje rašė Arturas (Post 258561)
Kuris čia visureigis didelis už S klasę :D ? Labai prabangiuose nesedėjau, bet kokiam ML'e, Jeep Grand Cheeroke tai kaip C klasėje vietos.

artistas, daugiau nieko nepasakysi :isgert: ML'e gal vietos ir nedaugiau, nei s klaseje, bet sedeti daug patogiau. T.y. aukstai lubos, kojos daug patogiau, nes sedyne auksta, islipt/ilipt patogiau ir pan. Kodel kaip manai mikimauzai tik visuregiais ir vazineja? kodel storas senas diedas irgi perka tik visureigi? nes patogiau laipiot, ir sedet.

Arturas 2013-03-06 18:26

Laipiot į aukštą mašiną - taip, patogiau. Ties tuo ir baigiasi visureigių pliusai (aišku 4x4 vienareikšmiškai pliusas).

pucenas 2013-03-06 18:46

Sneka tie, kas nevazineja su parketiniais :) ilipta sedeti ir t.t. Gal ir patogia, bet islipant beveik visada isimurzi i kelnias i slenksti :)

sharrasitto 2013-03-06 18:49

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 258550)
Nu jau, netilptum :) nereikia perdeti.. O jei tai aktualu, tai apie visureigi pagalvok, ten daugiau vietos manau nei s klaseje :)

daznai judu su pilnu ekipazu, Po 210to man jau 211ta e klase mazoka, nes uz manes niekas negali atsisesti, nebent prisitraukiu arciau, bet tada kojos remiasi i vaira :xx: Labai noreciau CL pabandyti isbandyti, pavaziuotu. Labai idomu kaip ten reikalai su vieta ir pats vairavimas :)

o visureigis ne mano stilius. Nemegstu aukstos sedesenos. Smagu mieste stebet visus is aukstai ir buti dideliu, bet uz miesto nekazkas... Geriausias variantas kiek teko bandyti W220 longas :) ir pats jautiesi gerai ir uz taves zmogus sedi patogiai.

yamato 2013-03-06 18:50

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 258585)
Sneka tie, kas nevazineja su parketiniais :) ilipta sedeti ir t.t. Gal ir patogia, bet islipant beveik visada isimurzi i kelnias i slenksti :)

reikia dažniau plauti automobilį :))))

Apple 2013-03-06 18:50

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 258585)
Sneka tie, kas nevazineja su parketiniais :) ilipta sedeti ir t.t. Gal ir patogia, bet islipant beveik visada isimurzi i kelnias i slenksti :)

dar labiau issipurvini sesdamas i sportine ar siaip zema masina, kur kede zemai :) taip kad reikia plauti masina dazniau ir bėdų nebeliks :D

Apple 2013-03-06 18:51

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 258587)
daznai judu su pilnu ekipazu, Po 210to man jau 211ta e klase mazoka, nes uz manes niekas negali atsisesti, nebent prisitraukiu arciau, bet tada kojos remiasi i vaira :xx: Labai noreciau CL pabandyti isbandyti, pavaziuotu. Labai idomu kaip ten reikalai su vieta ir pats vairavimas :)

Tai būtinas S longas. Reikėjo imti woodoooo :)

Tomskis 2013-03-06 18:52

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 258567)
aukstai lubos, kojos daug patogiau, nes sedyne auksta, islipt/ilipt patogiau ir pan.

kaip tik nepatogu dzipe sedet, nes kojos sulenktos, kaip busike, autobuse, furoj ir pan. o lengvojoj kojos istiestos i prieki, ne taip pavargsta, o jei nori gali susilenkti, o dzipe neissitiesi, zodziu dzipe prieki sedet tas pat kas ir gale kiekvienoj masinoj, koju neistiesi

sharrasitto 2013-03-06 18:55

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 258590)
Tai būtinas S longas. Reikėjo imti woodoooo :)

sidabrinio w220 nepirkciau niekada. Nesiziuri man jie. Jau buvau uzsisakes w220 longa sampanini/auksini, toki kaip lexus turejau, bet deja apgavo :confused: deja daugiau idomiu variantu w220long nepapuole


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.