MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   IT kampelis (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7846)

Tomskis 2011-12-25 19:40

vyrai, turiu netbooka ar kaip jis ten, 10coliu, samsungas, 1.5Ghz berods, 1GB ramo, 200GB hardas, gamykliniai win7 irasyti, kazko stabdo jis man, galvoju win xp imesti, gal geriau veiks, ziurineju torrentuose, milijonas apkarpytu variantu, gal zinot koki apkarpyta varianta kad lengviau mazam kompui kvepuot butu?

liudas777 2011-12-25 21:10

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 183444)
vyrai, turiu netbooka ar kaip jis ten, 10coliu, samsungas, 1.5Ghz berods, 1GB ramo, 200GB hardas, gamykliniai win7 irasyti, kazko stabdo jis man, galvoju win xp imesti, gal geriau veiks, ziurineju torrentuose, milijonas apkarpytu variantu, gal zinot koki apkarpyta varianta kad lengviau mazam kompui kvepuot butu?

Aš susidaręs tokią nuomonę, kad tie visi karpytojai tai yra šūdarankiai. Nes viskas, ką jie padaro tai pratrina kaikuriuos failus, prideda savo ekrano temų ir kokių nors nesąmoningų fonų. Nuo viso to langinės veikia kaip išprievartautos ir lūžta dažniau. Ieškočiau originalių, jei dar tokių yra. :)

vampyras 2011-12-25 23:59

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 183444)
vyrai, turiu netbooka ar kaip jis ten, 10coliu, samsungas, 1.5Ghz berods, 1GB ramo, 200GB hardas, gamykliniai win7 irasyti, kazko stabdo jis man, galvoju win xp imesti, gal geriau veiks, ziurineju torrentuose, milijonas apkarpytu variantu, gal zinot koki apkarpyta varianta kad lengviau mazam kompui kvepuot butu?

teko paspaudineti prie win8 pasidomek, tikrai nuostabiai greitai jie veikia..... kaip tik ateinanciomis dienomis meginsiu ant mamos kompo :)
4 kompai dirba ant xp-pro, 1 ant vistos, 2 ant win7, visvien iki siol win7 teikiu pirmenybe. zinoma as tik paprastas neudotojas ne profas... palauksim kitu forumieciu nuomones.... :)

samagonas 2011-12-26 00:07

ant dvieju kompu stovi W7, ant kitu dvieju Vista ir ant senelio vieno XP. tai W7 man ledas, nematau jokiu gliuku, prie Vistos net artintis nenoriu,jau geriau seneli XP pasikuriu. Vienu zhodzhiu, W7 yra geris. W8 dar nemaigiau,bet norechiau :)

simaso 2011-12-26 09:44

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 183444)
vyrai, turiu netbooka ar kaip jis ten, 10coliu, samsungas, 1.5Ghz berods, 1GB ramo, 200GB hardas, gamykliniai win7 irasyti, kazko stabdo jis man, galvoju win xp imesti, gal geriau veiks, ziurineju torrentuose, milijonas apkarpytu variantu, gal zinot koki apkarpyta varianta kad lengviau mazam kompui kvepuot butu?

win7 reikia daugiau resursų. įsimesk winxp ir bus good. kam tau tos apkarpytos versijos? taip senai xp naudojaus, jei neklįstu iki gygo tik užima windosai ? ;] dar prisiminiau, kad tvarkiau naują kompą su win7, bet ten buvo privaryta visokių programų kompo gamintojo, tai labai lėtai veikė. perrašiau šviežią os, bet jokių nereikalingų programų ir veikė puikiausiai ;]

Fanax 2011-12-26 13:24

Imk kokius Ubuntu ir bus gerai. Veiks greitai ir neta narsyt ir filmam ziuret ir virusai nesikandzios.

Tomskis 2011-12-26 15:50

tai va vakar irgi ta pati galvojau, apie ubuntu, ka pavyks geresnio parsisiust ta ir rasysiu. ale ant ubuntu autocado nera ne?

Fanax 2011-12-26 17:16

Nera lyg. Taciau is bedos per http://www.winehq.org/ galesi pasileist.

Tomskis 2011-12-26 17:29

blin nesuprantu, rasiau ir windowsus i flaske, ir linuxus, kompa perkraunu, raso disk drive error, isimi fliaske, pasikrauna vel windowsai. ar cia softa lieva irasau ar kame reples, biose nustaciau kad is usb krautusi, anksciau isvis nereagavo, ale niekas nepasileidzia, jau 4 windowsu setupus isbandziau ir 3 linuxu

Fanax 2011-12-26 17:56

Nesu tikras, taciau bandyk istraukti ramu blokus pravalyt ir vel idet. Del visa ko gali dar ir ta batareika isimt ir vel idet po keliu sekundziu.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.