MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   sharrasitto Mercedes-Benz E270 S211 Avantgarde (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10889)

pucenas 2013-03-06 18:56

Hebtyte mano agurkas nebuvo labai sportinis, bet sededavau beveik ant zemes ir nesnekekit pievu, kad dar labiau isimurzini :) o kaip islipti is masinos plovykloi, ai db sakysit kad reikia varyti i automatines kur sedi nuplauna ir tt net islipti susimoketi reikia vistiek :) taip, kad... O moterim islipti kurios mazesnes siektiek neprisilietis prie slenksciu beveik neimanoma :)
O skaitant tomskio snekesenas, tai matosi kad vaziaves tik su niva arba su kokiu patruliu :) sedynes nusileidzia pasidaro kaip lengvojoi gali sedeti istieses arba sulenkes kojas ko negali lengvojoi :)

Apple 2013-03-06 18:58

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 258595)
Hebtyte mano agurkas nebuvo labai sportinis, bet sededavau beveik ant zemes ir nesnekekit pievu, kad dar labiau isimurzini :) o kaip islipti is masinos plovykloi, ai db sakysit kad reikia varyti i automatines kur sedi nuplauna ir tt net islipti susimoketi reikia vistiek :) taip, kad... O moterim islipti kurios mazesnes siektiek neprisilietis prie slenksciu beveik neimanoma :)

As merse niekada neissipurvinu, nes E klasej sedesena kazkaip labai auksta, o va su Jetta visada liecia koja slenkstį, nes sėdynė ant žemės guli ir dar ji tokia gili :) nu as manau kad su zema masina lengviau issipurvinti nei su dzipu :)

Tomskis 2013-03-06 19:00

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 258595)
O skaitant tomskio snekesenas, tai matosi kad vaziaves tik su niva arba su kokiu patruliu :) sedynes nusileidzia pasidaro kaip lengvojoi gali sedeti istieses arba sulenkes kojas ko negali lengvojoi :)

tu galvoji pas mane sedyne nesikelia? su galva i lubas remiuos kai iskeliu, bet as nuleides iki pat apacios, ne taip patogiau sedet

pucenas 2013-03-06 19:00

Na nzn as su mersu niekad neisipurvindavau (nei vienu) o va is viliuko lipdamas jau turiu pagalvoti, kad neprisiliesti :)

pucenas 2013-03-06 19:03

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 258598)
tu galvoji pas mane sedyne nesikelia? su galva i lubas remiuos kai iskeliu, bet as nuleides iki pat apacios, ne taip patogiau sedet

Patikek zinau vazinejau su 124 nors ir coupe bet tas pats b tik kitoi rankoi :) bet tu s eki apie dzipa, kad nei a sedynes nusileisti ir tt :) todel ir sakau, kad vazeves tik su niva arba tikrais off road'ais :)

glutaminas 2013-03-06 19:03

man atrodo cia kazkas su normaliu dzipu nevaziaves, dzipo sedesena yra daug daug patogesne ir ninada lele cia tiktai.

sharasitto, cl'e manau bus panasiai vietos kaip e klasej gale, o priekyje kaip s klasej. pvz uz manes cl sunku kazkam isest budavo, nors ir s klaseje nebudavo lengva, bet pvz bmw dabartinis su comfrotinemis sedynemis, tai susireguliuoju vos ne stacia sedesena(beveik tiesi nugara), nes man labai patogu, gale vietos kaip uz moters sedincios :D

simaso 2013-03-06 19:23

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 258585)
Sneka tie, kas nevazineja su parketiniais :) ilipta sedeti ir t.t. Gal ir patogia, bet islipant beveik visada isimurzi i kelnias i slenksti :)

tai metas įsitaist kažkokius slenkščiukus, man kai 187 cm ūgio, tai nėra tokios problemos, nors tenka aukščiau lipt nei tarkim į ML, kuris kaip lengvoji pagal mano atrodo. pastebėjau,kad mažesnio ūgio žmonėm yra sunku įlipt į mano tanką. o dėl patogumo, tai net nesinori išlipt. ML'o foteliai daug kietesni už RR, nors kelionėse ir su ML'u niekad nesijautė nuovargis.

munde8 2013-03-06 19:43

man teko dirbt apie 6metus su Nissan Patrol, 3.0 l., visureigiu 2duru 2007m.,Mitsubishi Pajero,4 duru 3.2 l., visureigiu 2008m. ka galiu pasakyt vietos padzere gan pakankamai ir ylipimas patogus tik reik moket ilipt kad neissipurvint esu 180cm, o nisanas tai taburete jau ten komforto maziau ir kebliau ilipt darbinis arkliukas, vietos kaip 5 golfuky

sharrasitto 2013-03-26 14:14

pavasaris gal pagaliau?

http://img812.imageshack.us/img812/7...302616884v.jpg

Tomskis 2013-03-26 14:16

aha, gal jau numerius laikas uzsidet? :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.