MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   400E - Mercedes-Benz E200 (W124) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4959)

ruškė 2011-01-04 21:14

i mane irgi siandien vos neileke kazkoks begalvis su senu pitaku,vaziuoju sau ramiai ir is salutinio skersas i mane pareina pitakas ziuriu :D tai greit nusukau,gerai kad buvo kaip isvengti smugio tokioj situacijoj

Tomskis 2011-01-04 21:20

kai man w210 sudauze, tai buvo avarijoj trys masinos kurios turejo kontakta, ir vienas su A6 apsiverte, bet masinos ne vienos nekabino, o jis tiesiog susimete, nes masinos nuo smugio isleke i priepriesine, tas i vaira i sona, salia kelio zmogus stovejo, vaira i kita puse, susimete ir vertesi i krumus, as islipes jam sakiau kad cia atskiras ivykis, bet atvare mentai ir viska suformino kad vienas ir tas pat kaltininkas, audi ir nukentejes liko, nes jam pastojo kelia, staigiai issokus ir jam nebuvo kur detis, arba i masina arba i krumus, viskas jam ciki su draudimais suvaziavo.
o as dabar stengiuos trenkt i masina jeigu maisosi, o ne i sona vaira sukt, aisku suveikia zmogiskas instinktas automatiskai tas vairas pasisuka, bet vistiek stengiuos nepasukt

ruškė 2011-01-04 21:25

nu cia jei masina brangesne tai suprantu geriau trenktis,o kaip jie ta mano vargana w124 ivertintu 1000 tai kas tada? nors man jis 10kartu daugiau vertas :D

Edgis 2011-01-04 21:27

Tomski, jamk tanką:D Bus drąsiau :D

Tomskis 2011-01-04 21:27

jeigu pataisoma masina, tai varai i taisykla tegu moka pinigus, jei nenores daug ismoket draudimas, pigiau taisyt nebus ar prabangi masina ar ne. jeigu masina nepataisom tada jau kita kalba, bet i stulpa dejes isvis nieko negausi :)

ruškė 2011-01-04 21:30

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 119602)
jeigu pataisoma masina, tai varai i taisykla tegu moka pinigus, jei nenores daug ismoket draudimas, pigiau taisyt nebus ar prabangi masina ar ne. jeigu masina nepataisom tada jau kita kalba, bet i stulpa dejes isvis nieko negausi :)

o kam taisyti is naujo jei jau sutaisyta? geriau isvengti avarijos negu likti be ratu ir ten koliotis su jais

driuliauskas 2011-01-04 21:31

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 119603)
o kam taisyti is naujo jei jau sutaisyta? geriau isvengti avarijos negu likti be ratu ir ten koliotis su jais

bevengdamas avarijos gali neisvengti stulpo. o kaltininkas nuvaziuos sau ramiai suprates ka padare. o tu veliau nors galva y siena dauzyk.

Tomskis 2011-01-04 21:31

kad su tuo isvengimu dazniausiai vairas sukamas i sona, ir trenkiamasi i pakeles kliuti, ar tai bortas, ar stulpas, ar pusnis, poto eina remontas is savo kisenes. tavo variantas sunkesnis kai katik perdazyta, tau masina kaip meiluze, o man tai tiesiog daiktas

ruškė 2011-01-04 21:35

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 119605)
bevengdamas avarijos gali neisvengti stulpo. o kaltininkas nuvaziuos sau ramiai suprates ka padare. o tu veliau nors galva y siena dauzyk.

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 119606)
kad su tuo isvengimu dazniausiai vairas sukamas i sona, ir trenkiamasi i pakeles kliuti, ar tai bortas, ar stulpas, ar pusnis, poto eina remontas is savo kisenes. tavo variantas sunkesnis kai katik perdazyta, tau masina kaip meiluze, o man tai tiesiog daiktas

pritariu Jum ,aha butu masina tiesiog daiktas nemylima visai tai aisku tegu trenkesi ir kuo stipriau :D

Tomskis 2011-01-04 21:38

buna ir mylimas daiktas, tiesiog buna kai vat ikala kas nors nepataisomai ir supranti kad nera tikslo laizyt tos masinos, nes bet kada gali prarast tiesiog


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.