MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   AVARIJOS - kaip nereikėtų vairuoti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9252)

Asterix 2015-03-11 17:58


tokiu buku vairuotoju reik dar paieskot

yamato 2015-03-11 18:01

Citata:

Pradžioje rašė Asterix (Post 381773)
tokiu buku vairuotoju reik dar paieskot

paduočiau tokį į teismą už mano asmeninio automobilio numerių viešinimą. neturi jie teisės numerius rodyti viešai

p.s. tokio poelgio nepateisinu

sportbatis 2015-03-11 18:03

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 381774)
paduočiau tokį į teismą už mano asmeninio automobilio numerių viešinimą. neturi jie teisės numerius rodyti viešai

p.s. tokio poelgio nepateisinu

pagal koki cia straipsni? :D

P3 2015-03-11 18:03

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 381774)
paduočiau tokį į teismą už mano asmeninio automobilio numerių viešinimą. neturi jie teisės numerius rodyti viešai

p.s. tokio poelgio nepateisinu

Ir ka laimetum su tokiais teismais LT ??

Pavidolis 2015-03-11 18:11

Man tai keista, kodel operatoriaus nebaudzia pareigunai :mastau:

Markko 2015-03-11 18:20

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 381774)
paduočiau tokį į teismą už mano asmeninio automobilio numerių viešinimą. neturi jie teisės numerius rodyti viešai

p.s. tokio poelgio nepateisinu

Automobilio numeris yra viesas daiktas pagal kuri tik uzdara grupe zmoniu gali istraukti reikiama informacija apie savininka...teismas ieskini atmestu 99%

woodoooo 2015-03-11 18:31

auto randasi viesoje vietoje, todel galima ji fotkint kiek nori ir kaip nori ir kelti kur tik nori, kaip ir zmogu viesoje vietoje galima fotkinti ir filmuoti ir poto kelti i youtuba, arba fotkes deti i neta. Kadangi dirbau televizijoje tai puikiai visa tai zinau. Cia jai butu auto numeriai parodyti ir paviesinti savininko duomenys asmeniniai tada jau kitas reikalas.

Hunter 2015-03-11 18:32

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 381774)
paduočiau tokį į teismą už mano asmeninio automobilio numerių viešinimą. neturi jie teisės numerius rodyti viešai

p.s. tokio poelgio nepateisinu

:D maziau runkeloidu klausyk

Tomskis 2015-03-11 18:44

Filmuot ar fotkint negalima tik privacioj valdoj ir teismo salej posedziu metu. O visur kitur galima

yamato 2015-03-11 19:03

Kaip matyti, tam, kad vairuotojai galėtų vaizdo registratoriais tramdyti kelių gaidelius, patys nepažeisdami asmens duomenų apsaugos taisyklių, reikėtų keisti įstatymus. Kol įstatymai nepakeisti, vaizdo registratoriai galėtų būti naudojami tik tam, jog būtų surinkta informacija apie eismo įvykius, kuriuose dalyvauja patys registratorių naudotojai, tačiau be teisės registratoriais užfiksuotą informaciją skelbti internete ar kitokiu būdu šia informacija dalintis su kitais asmenimis.

vykdyti teisės pažeidimų prevenciją – valstybės ir jos pareigūnų pareiga, o ne privačių asmenų teisė, kuri prisiimama savo pačių nuožiūra. Jeigu valstybė nuspręstų šią funkciją deleguoti savo piliečiams, tai turėtų būti aiškiai numatyta įstatyme. Įstatyme turėtų būti nustatyta, kas ir kokia tvarka gali naudoti vaizdo registratorius, ką privalo ir ko negali daryti su registratoriumi surinkta informacija, atlikdamas jam patikėtą teisės pažeidimų prevencijos funkciją. Kol tokio įstatymo nėra, vaizdo registratorių naudojimas teisės pažeidimų prevencijos tikslais yra neteisėtas.



NUORODA

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 381786)
auto randasi viesoje vietoje, todel galima ji fotkint kiek nori ir kaip nori ir kelti kur tik nori, kaip ir zmogu viesoje vietoje galima fotkinti ir filmuoti ir poto kelti i youtuba, arba fotkes deti i neta. Kadangi dirbau televizijoje tai puikiai visa tai zinau. Cia jai butu auto numeriai parodyti ir paviesinti savininko duomenys asmeniniai tada jau kitas reikalas.

taip gali daryti tik su viešu asmeniu, dažnas iš mūsų čia esantis nėra viešas asmuo, todėl to daryti tu tiesiog NEGALI


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.