MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Rusiškas dyzelinas. Kokios mintys? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5347)

sabarkst 2011-01-18 15:43

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 123621)
kalbejau baltarusijoj su furistu, akcentas kazkoks kaip marijempoles, nzn kur ju firma, sake i vakarus moka 35centus kilometras, i rytus 45 centai kilometras, tai jei vilnius-maksva-vilnius, gaunasi 900lt


aisku

ldalius 2011-01-18 16:54

aš asmeniškai paskutinį kartą ruskyne buvau su fura prieš 3 ar 4 metus, paskui mano vilkikas jau buvo ant ribos, tai jam dabaigti buvo prikabinta savivartė puspriekabė ir buvo užmuštas važinėjant po karjerus prie kelių tiesimo. Paskutinį kartą kai buvau tai tris paras prastovėjau latvijos-rusijos pasienyje, o tada dar buvo kiti ikainiai ir gaudavau tarkim už reisą į Maskvą apie 1500 lt

sabarkst 2011-01-18 17:04

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 123653)
aš asmeniškai paskutinį kartą ruskyne buvau su fura prieš 3 ar 4 metus, paskui mano vilkikas jau buvo ant ribos, tai jam dabaigti buvo prikabinta savivartė puspriekabė ir buvo užmuštas važinėjant po karjerus prie kelių tiesimo. Paskutinį kartą kai buvau tai tris paras prastovėjau latvijos-rusijos pasienyje, o tada dar buvo kiti ikainiai ir gaudavau tarkim už reisą į Maskvą apie 1500 lt

ne per toliausia vel tie laikai kai tokie ikainiai bus manau tikekimes

Jexx 2011-01-18 18:09

sabarkst, dar daug kas priklauso nuo kontoros sefo + frakto (kontrakto sumos, uz kuria pasizadi krovini pristatyt) :) Nes soferiui (bent jau mano tevukui) yra mokama procentine dalis nuo frakto + 50eur bauda mokama soferiui uz papildoma prastoveta para del uzsakovo kaltes... O ne nuo nuvaziuotu kilometru..

Jexx 2011-01-18 18:13

ldaliau, tau ruskyne liepdavo sefas varyt saibom juodom? Mano tevukas varo juodom, jei tik krovinys buna LT - NVS, bet jei europa - NVS, tai grieztai NE :)

ldalius 2011-01-18 18:14

Citata:

Pradžioje rašė Jexx (Post 123670)
ldaliau, tau ruskyne liepdavo sefas varyt saibom juodom? Mano tevukas varo juodom, jei tik krovinys buna LT - NVS, bet jei europa - NVS, tai grieztai NE :)

visko būdavo, kai ypač reikėdavo kompensuoti laiką, kurį praleisdavau ant sienos sebeže

Jexx 2011-01-18 18:28

Seniau, atsimenu budavo laikai, kai tevo sefas pykdavo, kad tevukas grizes is reiso man mersan saliarkos iki pilno bako nepripildavo + dar sakydavo, kad duos tevukui 500 bauda, kad sunum nepasirupini (nors mes jau su tevuku budavom prisirupine), tai tada pats sefas man mersan inpildavo is tevuko furos... O as kontoron tevuko pasiimt specialiai atvaziuodavau su praktiskai tusciu baku:geda::geda::geda:
Taciau dabar sie laikai jau baiges... Sefas dar vis patraukia tevuka per danti apie tai, bet kuro jau "darmavos" nebedalyja... :bebebe: :ne: :ne: :ne:

Simka 2011-01-18 19:40

Manau jog čia kažkokios pasakos jog Rusiškas ar Baltarusiškas kuras yra prastas, buvom Baltarusisjoj su Opel Vectra DTI pravažinėjom ten kokius du bakus ir prie sienos pilną prisipylėm ir nieko neatsitiko, be to tėvukas irgi šoferis ir iš jo firmos sunkvežimiai apynauji važinėja ir į Rusiją ir į Baltarusiją ir nieko jiem nenutinka, šaldytuvai taip pat birbia ir vienodai jiems, taigi manau nereikia bijoti degalų iš šių šalių :)

driuliauskas 2011-01-18 19:47

Citata:

Pradžioje rašė MB124 (Post 123689)
Manau jog čia kažkokios pasakos jog Rusiškas ar Baltarusiškas kuras yra prastas, buvom Baltarusisjoj su Opel Vectra DTI pravažinėjom ten kokius du bakus ir prie sienos pilną prisipylėm ir nieko neatsitiko, be to tėvukas irgi šoferis ir iš jo firmos sunkvežimiai apynauji važinėja ir į Rusiją ir į Baltarusiją ir nieko jiem nenutinka, šaldytuvai taip pat birbia ir vienodai jiems, taigi manau nereikia bijoti degalų iš šių šalių :)

bijoti reikia nesaziningu kontrabandininku kurie megindami uzvirinti kuo didesnius pinigus skiedzia su visokiais brudais, ir laiko kura nesvariose surudijusiose talpose. is patikimu zmoniu perkant, dyzeliniai automobiliai vaziuoja jau nepirmus metus, be jokiu problemu.

Simka 2011-01-18 19:50

Tai vat esme jog kuras ten nėra prastas, prasti būna nedori kontrabandinio kuro pardavėjai :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.