MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic Skelbimai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=174)
-   -   Autokosmetikos prekės (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14596)

hardas999 2015-11-03 21:38

Man koncentruotas žieminis langų skystis būtų naudingiau :good:

Pavidolis 2015-11-04 12:02

Dekui! Nors ir viena nuomone, bet svarbi :good:

Prie to pacio kvieciu kolegas pamegti parduotuves facebook puslapi. Stengsiuosi kelti informatyviu filmuku ar paaiskinimu apie produktus.
Pagal pageidavimus galima ir aprasyti, kaip taisyklingai reikia atlikti ivairius darbus ar paaiskinti, kokie procesai vyksta is mokslines puses, o ne praktiniu prielaidu :wave:

www.facebook.com/grazusautomobilis

EDIT: Ir konkursai, bus konkursu :D

Tomskis 2015-11-04 12:33

kokia iseiga to serksno tirpiklio?

Darius 2015-11-04 12:38

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 407866)
Kas butu naudingiau? 2 serksno tirpikliai ar 2 koncentruoti zieminiai langu skysciai?
Kalba eina apie ziemos rinkinio komplektavima. Domiuosi, kas butu klientam naudingiau - kurio produkto ideti du kartus, o kito tik viena.

Aš sakyčiau, kad abiejų po vnt į komplektą.

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 407890)
kokia iseiga to serksno tirpiklio?

Tomski, neteko naudoti tokio produkto? Išeiga priklauso Nuo storio ledo/šerkšno ir kaip greit nori, kad nutirpintų.

ShotGun 2015-11-04 13:25

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 407890)
kokia iseiga to serksno tirpiklio?

Man tai praeitai ziemai uzteko 2 tokiu sonax tirpiklio purkstuvu, dar viena pabaigiau siemet per tuos keleta rytu, kur buvo saltesni.

Somesword 2015-11-04 16:02

keli kolegos naudoja tuos tirpiklius ant priekiniu stiklu. Sake iskarto uztraukia is vidaus rasa. Cia del nekokybiskos prekes, ar naudoti nemoka ?

Pavidolis 2015-11-04 16:03

Geri dalykai neuzsilaiko - ledo tirpiklio Eistau jau nebeturime.. Naujas uzsakymas jau padarytas, bet neaisku, kada gausime del dabartines einszett situacijos. Apie tai bus naujienos jau netrukus. Tikriausiai prekes ateis uz ~3 savaiciu.

Iseiga vieno papurskimo yra 2,5 ml. Jei klausi, kiek laiko uzteks - labai subjektyvu. Nepasakyciau, kad tai labai priklauso nuo serksno storio ar nuo to, kaip greiciau nori nutirpdyti leda. Daugiau nuo pacio vartotojo ir jo purskimo metodo. Pavyzdziui, zmogus filmuke, mano nuomone, naudoja nereikalingai perdaug produkto, nes purskia i viena taska, kai galima ranka judinti purskimo metu ir padengti daugiau ploto, o rezultatas tas pats. Serksno storis gali turet itaka tik tada, kai jis jau tampa grubletu ledu, kaip buna po slapdribos ar didelio vandens kiekio ant stiklo. Man taip buvo tik 1 karta praeitais metais.
Jei nori pasiskaiciuoti ar apsimoka, tai galiu patikint, kad 100% taip. Nezinau kaip kiti, bet man labai rupi geras priekinio stiklo matomumas ir as ji valau (gerai, valydavau...) bent karta i savaite ar dvi (cia jei oras buvo geras). Ir labai akivaizdziai matesi skirtumas, kai buvo stiklas naujas ir po ziemos kelis kartus pabruzinau su gramdikliu.

Sonax nera blogai, tik nezinau kam permoketi. Kodel sonax brangesnis uz einszett yra paprastas ir aiskus paaiskinimas. Sonax kisa daug pinigu marketingui ir reklamai, kai einszett to nedaro ir fokusuojasi i kaina bei produkta. Kad ir 1 litro neuzsalantis langu skyscio koncentratas. Sonax ir einszett kainos beveik vienodos, bet norint pasiekti -20°C sonax gauni 2 litrus skyscio, o einszett 3 litrus :)

Tomskis 2015-11-04 16:14

Nu del braizymo tai man nerupi, naujas stiklas 70e, tiek kad ryte nereik salt kol gramdysi ir laiko gaisti, reiks ismeginti tuos tirpiklius

Pavidolis 2015-11-04 16:22

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 407903)
keli kolegos naudoja tuos tirpiklius ant priekiniu stiklu. Sake iskarto uztraukia is vidaus rasa. Cia del nekokybiskos prekes, ar naudoti nemoka ?


Rasoja del alkoholio (spirito, etanolio, metanolio) reakcijos su vandeniu. Reakcijos metu pakyla temperatura ir del temperaturu skirtumo pradeda rasoti langas. Preke ar naudojimas tam itakos neturi.
Greitu metu paruosiu trumpa paaiskinima apie skirtingu alkoholiu naudojima zieminese prekese ir paaiskes, kodel taip skiriasi kai kuriu zieminiu skysciu kainos :wave:

AudriusU 2015-11-04 17:12

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 407909)
Rasoja del alkoholio (spirito, etanolio, metanolio) reakcijos su vandeniu. Reakcijos metu pakyla temperatura ir del temperaturu skirtumo pradeda rasoti langas. Preke ar naudojimas tam itakos neturi.

T.y. temperatūra užpurškus kaip tik nukrenta. Ir ne dėl cheminės reakcijos, o dėl ledo tirpimo, ir nukrenta ganėtinai apčiuopiamai, dėl to aprasoja iš vidaus. Alkoholį maišant su vandeniu iš tiesų išsiskiria tam tikras energijos kiekis, bet jis yra visiškai nežymus, lyginant su energija, sunaudojama ledo tirpinimui ;-)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.