MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Akumai,akumuliatoriai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5875)

Finalfour 2012-09-20 17:29

Citata:

Pradžioje rašė juozavas (Post 230683)
Kur pirkai?

Forume radau tema, paziurek prie skelbimu, nesena tema, taip ir vadinasi, kad akumuliatoriais prekiauja. Ten ir kontaktai yra ir telefonas. Jei nerasi, paziuresiu telefone numeri ir parasysiu, tingiu dabar nuo pc keltis telefona atsinest :)
http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10539
Radau nuoroda :)

PetrasR 2012-09-20 17:33

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 230685)
nes du akumus ten pirkau, abu issikraudavo, nuvezus i garantini, patikrindavo akumus viskas ok, patikrindavo masina - nuotekis yra. pakeitus akumus abejose masinose problemos dingo iki siol, du metai stovi akumas, jokiu problemu, o su ju akumu ziema uzkurt nejo net. paskutini karta is garantinio atsiemiau akuma, pakrauta pas juos per nakti, ledini, nunesiau namo nes nebereikejo, pastovejo kambario temperaturoj savaite, paskolinau draugeliui, tai net spydiko lemputes nesviete, isvis mires, o jie irodineja kad masina iskraudineja

Pirkti ~10 akumu (ivairiu paskirciu) - visi veikia kaip bites.

Tai gal istikruju tavo masina lavoneja ir visokie iskrovimai vyksta?

Nes kaip zinia, parduotuve parduoda tai ka gamintojas gamina. Nebent pirkai kokia kinietiska pigiena.

Marozas 2012-09-20 17:45

nu as kai pirkau masina, dejausi geriausia brangiausia akuma, koki turejo petrute. Tai pries kokius 9 menesius vel keiciausi i nauja. Nemanau, kad cia buvo geros kokybes akumas... O pas mane su masina tikrai viskas ok. Atlaike tik 2 metus kazkur...

Finalfour 2012-09-20 17:48

Man idomu, kaip issifruoti akumo pagaminimo data pagal ta ilga belekokiu skaiciu seka ant korpuso. Pamenu, kazkada kai keiciau mazaji akuma, akumuliatoriu meistras tik zvilgtelejo i mano sena didiji akuma (irgi varta), ir sako, o, 2007 metu, jau greitai keisi ir sita. Niekaip neikirtau paskui kaip jis ta data izvelge, o tada kazkaip nepaklausiau.

Tomskis 2012-09-20 18:16

Citata:

Pradžioje rašė PetrasR (Post 230691)
Pirkti ~10 akumu (ivairiu paskirciu) - visi veikia kaip bites.

Tai gal istikruju tavo masina lavoneja ir visokie iskrovimai vyksta?

Nes kaip zinia, parduotuve parduoda tai ka gamintojas gamina. Nebent pirkai kokia kinietiska pigiena.

a tu skaitai ka rasau, akumas pilnai pakrautas pastatomas kambary, ir po keturiu dienu jis numires jau. kitas akumas pas mane masinoj stovi iki siol, ir sukasi kai bite. Ten garantiniam kalbejau su kitais klientais kurie atveze akumus patikrai, sake irgi ten firma viena i automobilius prisipirko is ju akumu, visiems problemos. Aisku nesakau kad nera tokiu kurie isidejo ir neturi vargo, bet pas mane buvo tikrai gaidiskas akumas.

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 230695)
Man idomu, kaip issifruoti akumo pagaminimo data pagal ta ilga belekokiu skaiciu seka ant korpuso. Pamenu, kazkada kai keiciau mazaji akuma, akumuliatoriu meistras tik zvilgtelejo i mano sena didiji akuma (irgi varta), ir sako, o, 2007 metu, jau greitai keisi ir sita. Niekaip neikirtau paskui kaip jis ta data izvelge, o tada kazkaip nepaklausiau.

seip ant paties gnybto (klemos) akumo ar kaip pavadint, data isspaudziama, bet dazniausia ta vieta buna nudeveta ir nesimato nieko

Finalfour 2012-09-20 18:21

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 230704)
seip ant paties gnybto (klemos) akumo ar kaip pavadint, data isspaudziama, bet dazniausia ta vieta buna nudeveta ir nesimato nieko

Na, ten senis is to kodo kazkaip pamate, nes gnybtu nesimate, jie po dangteliu buvo. Bandau isiaiskint kada pagamintas mano naujasis akumas :) Nes manau Tomski ir tavo bedos su petrute buvo del to, kad tau ikiso bele kiek metu stovejusius sandelyje akumus.

Tomskis 2012-09-20 18:27

Gali buti, biski pagooglinau del datos:

Deja, tai padaryti gana sudetinga, gamintojai naudoja painias kodavimo sistemas,
vieni nurodo data skaiciais, kiti raidemis, savaitemis ir panasiai.
Atskiras akumuliaroriu detales gamina po visa pasauli isibarsciusiose gamyklose,
todel ant korpuso gali buti ir jo pagaminimo ir akumuliatoriaus uzpylimo ir dar kitokios datos.

ir sei visur raso kad norint patikrint jog nesenas, reikia pamatuot itampa jo, o visa kita pofik

Tomskis 2012-09-20 18:40

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 230688)
beje, pagal LR civilini kodeksa, nusipirkus akuma ir gavus kad ir puses metu garantija, garantija galios 2 metus. Nesvarbu ka bepirktrum. Sugedo aifonas, pirktas pries beveik 2 metus ( nors garantija tiek ir yra) tai as ji tiesiog atiduosiu, kad grazintu pinigus, nes pagal civilino kodeksa gali to reikalauti:)
Taip pat ir su akumais galima. Jie turi irodyti, kad sugadinai ji del neteisingos eksploatacijos:)
http://www.lrytas.lt/-12081249981207...io-rebusai.htm
siulau visiem pasiskaityti, lietuvoj gyvenant pravers;)

o kur ta kodeksa, istatyma rasti, kad butu ka pacituoti kreipiantis i pardaveja? neieskojai? nes ten is tikro idomiu dalyku yra, jei preke sveria daugiau nei 10ak, pardavejas pats turi atvykti pasiimti prekes. arba gali taisyt kur nori, pinigus grazins pardavejas

Marozas 2012-09-20 19:37

Pasiskaityk civili kodeksa, zinau tikrai vienas straipsnis yra 6.33x (gal 3 arba 4am), dar yra vienas, bet dabar mintinai nepamenu. 6 knygoj:)

DTM 2012-09-20 20:21

Pas daugumai akumuliatoriu gamybos data yra iskalta ant akumuliatoriaus dugno.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.