MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Blevyzgos - mėgstantiems paplepėti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2629)

Apple 2015-10-29 06:29

Citata:

Pradžioje rašė vytis (Post 407389)
Kad isvengt tokiu problemu ant ekrano uzklijavau apsaugini stikla,ant nugarines puses plevele ir nematau jokiu problemu, manau kiekvienam tel taip pat reiktu,ypatingai nesiojant ji su kitais daiktais kisenej.

As nemegstu jokiu papildomu sudu ant ekranu ir nugareliu, baisiai atrodo tie stiklai ir plionkes. Daiktai turi tarnauti ir ju perdetai nesaugant. Man Huawei pasiteisino visu 100%. Jeigu pirksiu sekanti telefona Android tai jis 100% bus Huawei ir tada + Huawei watch :good:

KK 2015-10-29 07:49

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 407333)
As tai siulau Huawei P8 :good:

Nesuprantu žinok, kas gali pirkt tokį š... Turėjau senesnius modelius tiek telefonų tiek plančetų, tai dieve dieve kas per š ten... NEBENT tam P7-8 kažkas pasikeitė iš esmės, nes šiai dienai po tokios patirties net negaliu žiūrėt į šitą prekės ženklą. Gal būčiau nustebintas to naujausio modelio gal vėl nusivilčiau bet kažkaip net nekyla ranka domėtis :D

Hunter 2015-10-29 08:04

teko ir man sena huawei naudot, tai geriau jau paprastas ne smartfonas :D

simaso 2015-10-29 08:29

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 407397)
Nesuprantu žinok, kas gali pirkt tokį š... Turėjau senesnius modelius tiek telefonų tiek plančetų, tai dieve dieve kas per š ten... NEBENT tam P7-8 kažkas pasikeitė iš esmės, nes šiai dienai po tokios patirties net negaliu žiūrėt į šitą prekės ženklą. Gal būčiau nustebintas to naujausio modelio gal vėl nusivilčiau bet kažkaip net nekyla ranka domėtis :D

man visi tie huawei kaip su mašinom KIA ar kokia Hyundai. seniau visiška tragediją gamino, dabar lyg ir gerai viskas, bet visvien visiškai nedomina ;]
Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 407400)
teko ir man sena huawei naudot, tai geriau jau paprastas ne smartfonas :D

teko taisyt ne vieną, tai padarymas senesnių kaip eilinio china shit - viena plokštė ir viskas sulytuota į ją. žiūrėsim kaip nauji modeliai atrodys ;]

Somesword 2015-10-29 08:47

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 407392)
As nemegstu jokiu papildomu sudu ant ekranu ir nugareliu, baisiai atrodo tie stiklai ir plionkes. Daiktai turi tarnauti ir ju perdetai nesaugant. Man Huawei pasiteisino visu 100%. Jeigu pirksiu sekanti telefona Android tai jis 100% bus Huawei ir tada + Huawei watch :good:

p8 sese nusipirko, tai po htc one M7 , M8, man jis visiskai lievas... nors skonio reikalas kaip sakant :)

Bitlas 2015-10-29 10:00

Asus zenfone naudoju metus.ir patenkintas..

vilfoot 2015-10-29 10:20

kolegos,kokios nuomones butu apie SAMSUNG T535 TAB4 10.1 LTE?noriu zmonai paimti.plansetiniuose isvis nesigaudau.dekui uz nuomones ir pasiulymus :)

macaque 2015-10-29 10:27

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 407417)
kolegos,kokios nuomones butu apie SAMSUNG T535 TAB4 10.1 LTE?noriu zmonai paimti.plansetiniuose isvis nesigaudau.dekui uz nuomones ir pasiulymus :)

Jeigu operacinė sistema nėra pagrindinis kriterijus, siūlyčiau pažiūrėti į planšetes su Windows operacine sistema. Yra gerų produktų, o ir puikiai gali pakeisti kompiuterį namuose

vilfoot 2015-10-29 10:37

Citata:

Pradžioje rašė macaque (Post 407420)
Jeigu operacinė sistema nėra pagrindinis kriterijus, siūlyčiau pažiūrėti į planšetes su Windows operacine sistema. Yra gerų produktų, o ir puikiai gali pakeisti kompiuterį namuose

na labiau domintu android operacine sistema.pagrindinis reikalavimas,kad "neplaukiotu" ir nebutu lago

Apple 2015-10-29 10:39

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 407426)
na labiau domintu android operacine sistema.pagrindinis reikalavimas,kad "neplaukiotu" ir nebutu lago

jei reikia kad "neplaukiotų" ir nebūtų lago - vienintelis pasirinkimas Apple. Visa kita 100% anksčiau ar vėliau pradės lagint ir kuo toliau tuo labiau.

Aš rinkčiausi arba WIN arba iOS

Android plančetės daugiau nesirinksiu niekada, puikiai veikia pirma pusmetį, o po to pradeda strigt. Po dviejų metų naudotis nebeįmanoma.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.