MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Evho E320 W211 Airmatic (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17369)

Evho 2015-10-26 11:33

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 406929)
nelabai supratau, kame pointas mašiną darytis sau, kurią turėsi 2mėn?:geda:

Aš jau nuo liepos mėn su ją važinėju, tik dabar pristatau. Atsirado planai, dėl kurių reikės pardavinėt mašiną, todėl nematau nieko blogo ir truputi pasidžiaug W211.

Darius 2015-10-26 11:59

Kaip su galinėmis stabdžių kaladėlėmis. Jos nelaisvos, prispaustos su plokštelėmis, jos neišsitampę ir prispaudžia kalades? Nes jos gali bildėti.

Koks bildėjimo garsas: duslus, skardus ar dar koks?

Apple 2015-10-26 12:19

Man vaziuojant per mentus bildejo (girgzdejo tiksliau) girgzdukai (sailentblokai ar kaip jie vadinasi?).

Gadget 2015-10-26 12:50

Garsas tokspat kaip pas mane- grynai amortiko. Airmatic amortizatoriai turi tokia problema, kad subega tepalas i apacia pilnai, amortikas netepamas ir greit nusibaigia (maniskis pradejo bildeti, taciau dar veike, bet per 1500km nusibaige iki 0% veikimo).

FreX 2015-10-26 15:01

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 406950)
Man vaziuojant per mentus bildejo (girgzdejo tiksliau) girgzdukai (sailentblokai ar kaip jie vadinasi?).

va va, man taip pat, lyg girgžda, girgždukų keitimas nepadėjo,dėja. Kolkas esu likes prie Gadget minties jog amortikui viskas, tik turbūt nesinori susitaikyt su ta mintim žinant jų kainas :dauzo:

Eimas 2015-10-26 17:26

Pas mane tai dėl tokių garsų kaltas suvediminis sailentblokas. Dar būna kamštyje stovi ir atleidžiant stabdi jaučiasi kaip toj pusej suvaiksto kažkas nežymiai. Patikrinimas paprastas jei jis labai susidėvėjęs, iš priekio iremti koją į padangą ir pabandyti pajudinti į galo pusę, jei ratas juda, viskas aišku

Apple 2015-10-26 18:10

O gal stabilizatoriaus gumos?

Eimas 2015-10-26 18:27

Jos niekaip neitakoja rato vaikščiojimo, jei tai adresuota man

FreX 2015-10-26 18:58

Citata:

Pradžioje rašė Eimas (Post 406989)
Pas mane tai dėl tokių garsų kaltas suvediminis sailentblokas. Dar būna kamštyje stovi ir atleidžiant stabdi jaučiasi kaip toj pusej suvaiksto kažkas nežymiai. Patikrinimas paprastas jei jis labai susidėvėjęs, iš priekio iremti koją į padangą ir pabandyti pajudinti į galo pusę, jei ratas juda, viskas aišku

suvediminis sailetblokas čia ir yra "girgždukas" kaip suprantu, ar ne?

Evho 2015-10-26 21:26

Citata:

Pradžioje rašė FreX (Post 407009)
suvediminis sailetblokas čia ir yra "girgždukas" kaip suprantu, ar ne?

Abu girgzdukai atrestauruoti, siaip visa pakaba atrestauruota kas bent kazkiek daugiau buvo nusideveje, abu supportai buvo nuimtinir tikrinti, bet garasas nedingo, tik esme, kad pasikeiciau amortika ir nieko, viskas tas pats, tik amortika aisku naudota pirkau, bet svarus, grazus buvo, servise pamaige, patikrino sake normalus, bet aisku be stendo neivertinsi tiksliai, tai reikes paieskot kur amortikus pasitikrint.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.