MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   A208 ECU problemos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1298)

yamato 2009-02-11 14:22

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 15213)
Jei tas garsas ne nuskaitymo, ai reiskiasi velniai zino ar mano raktas isvis veikia :) Gal zinot kaip nuspresti (paciam) ar raktas vaikiantis ar ne? Siam forume radau info kad pakeitus raktelio bateris reikejo paskui kazka perprogramuoti rakte, tai dabar bijau pats bateris keisti :geda:
O ar isvis gali taip buti kad del issovusio SRS atsijungia siurblys?

na kaip "priristi rakta, as ka tik parasiau mersukui, sioje temoje ;) pabandyk, gal kas pasikeis.

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 15213)
O jei raktas butu blogas ar issikrovusios jo baterijos - ar man butu tas garsas?


manau, kad jei raktas blogas, ar baterijos nusede, vairas net neatsirakintu ;)

driuliauskas 2009-02-11 15:10

jei atrakina vaira ir isijungia degimas tai raktas geras. sakai siurblys neveikia. o bent jau ar variklis bando uzsivesti. na ar suka?

mersukas 2009-02-11 15:18

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 15229)
jei atrakina vaira ir isijungia degimas tai raktas geras. sakai siurblys neveikia. o bent jau ar variklis bando uzsivesti. na ar suka?

Tai taip iseitu kad pas mane nei is sio nei is to nusimuse rakto kodas ir raktas blogas, kaip pries tai viskas buvo gerai:confused:
gal tik klaidas reikia pratrynt ir viskas :bounce: tik del akumo pakeitimo

yamato 2009-02-11 15:21

Citata:

Pradžioje rašė mersukas (Post 15235)
Tai taip iseitu kad pas mane nei is sio nei is to nusimuse rakto kodas ir raktas blogas, kaip pries tai viskas buvo gerai:confused:
gal tik klaidas reikia pratrynt ir viskas :bounce: tik del akumo pakeitimo

gal dar pabandyk baterijas pasikeist? :confused:

mersukas 2009-02-11 15:26

baterijos naujos, lempute dega ant pultelio kaip paspaudi, bet tik neveikia :unreal:

cabrys 2009-02-11 15:38

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 15229)
jei atrakina vaira ir isijungia degimas tai raktas geras. sakai siurblys neveikia. o bent jau ar variklis bando uzsivesti. na ar suka?

Jo variklis labai graziai sukasi, tik neuzsiveda. Vedand prie siurblio buvau testeri dar pridejes, tai net srove neateina, o istraukus siurbli ir prie jo prijungus akuma jis dirba :confused:

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 15214)
na kaip "priristi rakta, as ka tik parasiau mersukui, sioje temoje ;) pabandyk, gal kas pasikeis.

Katik pabandziau, kai palaikiau ant degimo abu mygtukus nuspaudes apie 10sek., tada isjungiau degima ir kai vel bandziau degima ijungti jis man nebeisijunge, net rakto nebeleido pasukti.

driuliauskas 2009-02-11 15:42

na tai kaip ir sakiau kitoj temoi arba kompas atjunge siurbly virstant arba kaskas atsikrate. raktas cia ne prie ko:confused:

driuliauskas 2009-02-11 15:46

Citata:

Pradžioje rašė mersukas (Post 15235)
Tai taip iseitu kad pas mane nei is sio nei is to nusimuse rakto kodas ir raktas blogas, kaip pries tai viskas buvo gerai:confused:
gal tik klaidas reikia pratrynt ir viskas :bounce: tik del akumo pakeitimo

visoms auto kuriose tokios visokios nesamones kaip smart key, sudetingos ipurskimo sistemos keiciant akuma reikia pirmiausia laidas prijungti kita akumuliatoriu arba pakroveja. kad nenutruktu sroves tiekimas. kai taip prisizaidzia tai buna visokiu navarotu. pvz jei senai aydi 100 penkiacilindrei uzvedus varikly atjungsi akuma tai teks ismesti kompa ir detis nauja.

cabrys 2009-02-11 15:47

Tikriausiai kazkas su kompu bus, tik nerandu zemaitijoj gero meistriuko, kas nusimanytu tokiuose reikaluose :confused:

mersukas 2009-02-11 15:50

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 15246)
visoms auto kuriose tokios visokios nesamones kaip smart key, sudetingos ipurskimo sistemos keiciant akuma reikia pirmiausia laidas prijungti kita akumuliatoriu arba pakroveja. kad nenutruktu sroves tiekimas. kai taip prisizaidzia tai buna visokiu navarotu. pvz jei senai aydi 100 penkiacilindrei uzvedus varikly atjungsi akuma tai teks ismesti kompa ir detis nauja.

kaip prisizaidi tai tik po to viska issiaiskini, kaip ir kas:bounce:
dekui uz info


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.