MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=154)
-   -   w163 - ieškau sau. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=12565)

Gadget 2013-06-06 20:41

Plastmases ne beda, visvien viska lupciau ir papildoma garso izoliacija klijuociau. Minkstumo nesiekiu kaip S klases, nera tas pirmoje vietoje.

simaso 2013-06-07 07:51

džipai nevažiuoja taip kaip lengvosios tiek dėl traukos, tiek dėl minkštumo, tad pirmą kart pavažiavus gali būt ir šokas kai kam, bet pripranti ir viskas tvarkoj ;] ML'as geras pasirinkimas. nedidelis, ir sąnaudos nėra tokios baisios, o dėl pravažumo, tai nevažiuosi gi į offroad varžybas. o jei jau pakibsi ant pilvo, tai jokio skirtumo ar ML ar G - visvien neišvažiuosi ;]

tomasgarliava 2013-06-07 08:39

Citata:

Pradžioje rašė kalakuts (Post 274916)
Sveiki, su salyga kad savo S202 turbūt perleisiu savo antrąjai pusei, sau ieškausi W163 ML'o. Domina TIK su mechanine pavarų dėže ir TIK Dyzeliai (haters gonna hate). Apie pavarų dėžes nenoriu nieko girdėti, man taip priimtiniau. Taigi variantai iš skelbimų tokie:
Autoplius

Būtų įdomu sužinoti kokie važiavimo ypatumai trasoje, bekelėje (lengvoje), kaip laiko pakabos, kėbulas? Puikiai suprantu kad iš kart reikia daryti antikorozinį.

ziauriai kietas mersas, vaziuoji kaip ant taburetes, pamirsk 18 ir didesnio skersmens ratlankius- dantis issidauzysi, as pats sau tokio ziurejausi ir pasidaviau -nors ir pigus bet

tomasgarliava 2013-06-07 08:40

Citata:

Pradžioje rašė wolf.security (Post 274919)
mechaninė ejo tik i 270 cdi i 400 nėjo gamykliškai... aišku pasiruošk kažkiek brangesnei eksplotacijai: kuras, draudimai, padangos, važiuoklės elementai.. nepatariu dėti didesniu nei gamintojas numatė ratlankių, nes ir taip ganėtinai kietas...siulyčiau geriau dairytis į facelift variantus..
p.s. aš irgi galvojau kad mechaninė dėžė puikiai tinka dideliams džipams, kol nepavazinėjau su automatu... nes dabar manau kad vairuoti toki tarana ir dar metyt pačiam bėgius kokiam didmiestyje butu nesamonė, kokiam vienkiemį dar dar...
jei mastai apie 20-25k visureigi ar negeriau butu BMW x5?
p.s. cipuojasi neblogai ir tie automatai

sutinku su kolega 100%, man irgi visi ir meistrai ir draugai ir gimines primygtinai siulo x5 jei tokia klase ziuri visais atzvilgiais geresnis auto

Krizoks 2013-06-07 09:55

O tai ką? Jūs tikites iš ML'o plaukt kaip su S'u?

Pats 3 metus su armijos defenderiu pravazinejau, tikras darbinis arklys ilipus į ML'ą buvo komforto per akis.

pucenas 2013-06-07 10:13

Nzn kaip ml'as nesu sedejas nei vaziaves, bet x'as tai daug kas sako, kad kietas man po merso notmalus jis nes mano agurkas irgi buvo nebloga taburete su vasariniais ratais :) bet seip jai ziuri i sanaudas tai x ekonomijos jokios, gal su kokiais 17 ar 18 ratais ir tilpsi i 10 vid. Bet su didesniais tai abejoju. Na bet mehanke irgi gal maziau ima nei automatas.
Bet reziume tai x kietas istikruju. Tikejausi didesnio konforto pirgdamas sy viliuka :)

simaso 2013-06-07 12:26

Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 274996)
sutinku su kolega 100%, man irgi visi ir meistrai ir draugai ir gimines primygtinai siulo x5 jei tokia klase ziuri visais atzvilgiais geresnis auto

kuo geresnis tas x5 už ml?. idomu labai pasidarė ;]

Hunter 2013-06-07 12:28

Gal labiau limpa panos prie akropolio ir tarp gezu didesnis pasisekimas

tomasgarliava 2013-06-07 12:44

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 275020)
kuo geresnis tas x5 už ml?. idomu labai pasidarė ;]

3,0d varikliai puikus automatai neuzmusami, vaziuoja smagiau, maziau barska viduj, smagesne masina, tokie buvo argumentai

tomasgarliava 2013-06-07 12:46

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 275022)
Gal labiau limpa panos prie akropolio ir tarp gezu didesnis pasisekimas

tikrai taip ml senas yra negrazus, o x5 turi savotiska ivaizdi, nors ir ml ir x5 atrodo seni ir baisus gremezdai.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.