MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t. (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Kokia garso iranga montuojama i W210? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2365)

Edgis 2009-08-05 00:01

Dėjo tokius dalykus pagal kliento pageidavimq, kas per aparatūra sudėta automobilyje galima pažiūreti pagal kėbulo numerį. Aišku su ta sąlyga, kad ten niekas nagų nebuvo prikišęs

arbuzas 2009-08-05 08:49

BOSE man rodos turejo amerikonai.

BLEIDAS 2009-08-05 10:30

Pas mane ka raso pagal VIN, tas ir yra. 8 BOSE koloneles, ALPINE 6 CD changer ir magas su NAVI. Stiprintuvas ir bosas ar yra nzn, bet kaip gamykline aparatura groja gan graziai

Tomskis 2009-08-05 16:49

gal gali pasakyt kur tos 8 koloneles stovi? kiek ju priekyje yra? duryse, panelej? galinese duryse yra?

BLEIDAS 2009-08-05 17:20

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 35132)
gal gali pasakyt kur tos 8 koloneles stovi? kiek ju priekyje yra? duryse, panelej? galinese duryse yra?

2 panelej, 2 pr. duryse, 2 galinese ir 2 galinej panelej. Gal dar kazkur yra, bet akivaizdziai groja butent sitos

Joshua 2009-09-21 14:02

Citata:

Pradžioje rašė BLEIDAS (Post 35134)
2 panelej, 2 pr. duryse, 2 galinese ir 2 galinej panelej. Gal dar kazkur yra, bet akivaizdziai groja butent sitos

pas mane dar yra priekinese durelese prie veidrodeliu is vidines puses po piscelka is abieju pusiu :) tai kaip ir 10 gaunasi koloneliu, ir plius dar galinej palangej yra vietos palikt dviems kolonkem. Tai as jau senokai suku galva, jeigu ten idejus, gal kazkiek praplatinus skyles, du zemu dazniu garsiakalbius ~25 cm stipriaka jiems. Kazin kaip butu :fire: nebus jiems kazin per daug erdves bagazinej, kiek ieskojau, nelabai zinau ar tiksliai, bet radau kad bagazines turis apie 520 litru kazkur. Na pliusas butu jei pavytku taip pasidaryt, kad bagazineje vietos neuzimtu basavykas su deze ir stiprintuvu, ir sunku nuspeti, kaip skambetu salone, jei i bagazine imetus normalu suba su deze. Nesinori kad aplinkui skambetu, o kad salone jasutusi zemi sodresni :geda:
Gal kas ka nors patartumet, ar is patirties ka nors pasakytumet? :)

Mb 140 2009-09-21 14:10

Citata:

Pradžioje rašė Joshua (Post 39729)
pas mane dar yra priekinese durelese prie veidrodeliu is vidines puses po piscelka is abieju pusiu :) tai kaip ir 10 gaunasi koloneliu, ir plius dar galinej palangej yra vietos palikt dviems kolonkem. Tai as jau senokai suku galva, jeigu ten idejus, gal kazkiek praplatinus skyles, du zemu dazniu garsiakalbius ~25 cm stipriaka jiems. Kazin kaip butu :fire: nebus jiems kazin per daug erdves bagazinej, kiek ieskojau, nelabai zinau ar tiksliai, bet radau kad bagazines turis apie 520 litru kazkur. Na pliusas butu jei pavytku taip pasidaryt, kad bagazineje vietos neuzimtu basavykas su deze ir stiprintuvu, ir sunku nuspeti, kaip skambetu salone, jei i bagazine imetus normalu suba su deze. Nesinori kad aplinkui skambetu, o kad salone jasutusi zemi sodresni :geda:
Gal kas ka nors patartumet, ar is patirties ka nors pasakytumet? :)

buvau isidejas 25cm du laisvo turio i palange is apacios i 210 su medzio plokste,na kaip priklause,bet stebuklu nebuvo,grojo,bet ne deze vis del to ;) o komponenetai labai graziai grojo,visus sumetes buvau 16cm vietoj originaliu.

Joshua 2009-09-21 14:26

Tai geriau grotu subas su deze bagazinej? Nes garso izoliacija tai nebloga an w210, kazin ar nebus kad bumses tik bagazine.. Kaip originalios koloneles tai irgi gerai groja auksti ir vidutiniai, tik noretusi sodresnio garso tokio :)

Mb 140 2009-09-21 14:39

Citata:

Pradžioje rašė Joshua (Post 39733)
Tai geriau grotu subas su deze bagazinej? Nes garso izoliacija tai nebloga an w210, kazin ar nebus kad bumses tik bagazine.. Kaip originalios koloneles tai irgi gerai groja auksti ir vidutiniai, tik noretusi sodresnio garso tokio :)

na reik galingo boso,nes uz sedines benz bakas,tai kaip ir nepadeda jis

Joshua 2009-09-21 14:51

Gal kokia firma ar konkretu modeli gali rekomenduot :) as kazkaip nuo senu laiku JBL, dar Vibe prijauciu, Ground Zero lyg ir neblogu yra, JL Audio jau brangoki.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.