MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   W211 pirkimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7987)

staska 2011-09-13 19:12

O dar idomu su tais parktronikais, tarkim man juos islupa tai as kreipiuosi i draudima ir jie man pinigus ismoka ar as varau kazkur masina tvarkyt? Kiek zinau tai draudimas yra paskyres kiekvienai daliai kazkokia suma, bet nemanau kad ji 8k bus :D ir kaip del 220 CDI?

Apple 2011-09-13 19:19

Citata:

Pradžioje rašė staska (Post 165183)
O dar idomu su tais parktronikais, tarkim man juos islupa tai as kreipiuosi i draudima ir jie man pinigus ismoka ar as varau kazkur masina tvarkyt? Kiek zinau tai draudimas yra paskyres kiekvienai daliai kazkokia suma, bet nemanau kad ji 8k bus :D ir kaip del 220 CDI?

Del draudimo ismoku kiekvienam draudime yra skirtingai, vieni gali liepti vaziuoti i koki nors servisa, kiti ismoketi kazkokia suma, treti pasiklausti kaip tu nori daryti ir t.t. 8k,tai cia perlenkta kaina Silberio, realiai daug pigiau susiveikti galima devetus. Kalbant apie draudima, tai as pasitikslinau suma, pasirodo ne 1500 moku, o 2000 :xx: bet tai cia ne esminis skirtumas.

220 cdi smarkiai per silpnas variklis. Aisku as nezinau tavo amziaus ir vairavimo pomegiu, bet 110 kw beveik 2 tonas sverenciam automobiliui man yra per mazai. Beto kuro tikrai nepritaupysi su 220 cdi. Patikek, pats geriausias motoras yra 320 cdi, tiek taupumo atzvilgiu, tiek visais kitais aspektais. :)

Darinis 2011-09-13 20:29

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 165184)
Del draudimo ismoku kiekvienam draudime yra skirtingai, vieni gali liepti vaziuoti i koki nors servisa, kiti ismoketi kazkokia suma, treti pasiklausti kaip tu nori daryti ir t.t. 8k,tai cia perlenkta kaina Silberio, realiai daug pigiau susiveikti galima devetus. Kalbant apie draudima, tai as pasitikslinau suma, pasirodo ne 1500 moku, o 2000 :xx: bet tai cia ne esminis skirtumas.

220 cdi smarkiai per silpnas variklis. Aisku as nezinau tavo amziaus ir vairavimo pomegiu, bet 110 kw beveik 2 tonas sverenciam automobiliui man yra per mazai. Beto kuro tikrai nepritaupysi su 220 cdi. Patikek, pats geriausias motoras yra 320 cdi, tiek taupumo atzvilgiu, tiek visais kitais aspektais. :)

ta paty kalba ir apie w210. tipo 2.2cdi ziauriai per silpnas ir visai neekonomiskas, bet man kaip perejus nuo 54kw senos kartos dyzelio ant 85kw cdi tai tiesiog raketa ne masina :) ir vidutiniskai issitenku su 5.5-6l :) cia reik pravaziuot su vienu ir kitu ir ziuret pagal poreikius kaip kas :) bet jei finansai leistu tai tik 3.2cdi ir jokiu kitu :)

Tomskis 2011-09-13 20:36

ka cia kliedziat, 2.2cdi issibegeja greiciau nei koks passatas 1.9 tdi ir pan. ir masina sveria ne dvi tonas, o pusantros. per akis tokio motoro, ir sanaudos zmoniskos

Apple 2011-09-13 20:38

Citata:

Pradžioje rašė Darinis (Post 165209)
ta paty kalba ir apie w210. tipo 2.2cdi ziauriai per silpnas ir visai neekonomiskas, bet man kaip perejus nuo 54kw senos kartos dyzelio ant 85kw cdi tai tiesiog raketa ne masina :) ir vidutiniskai issitenku su 5.5-6l :) cia reik pravaziuot su vienu ir kitu ir ziuret pagal poreikius kaip kas :) bet jei finansai leistu tai tik 3.2cdi ir jokiu kitu :)

Nuo 54kw tai bet kokia rimtesne masina bus raketa. Mano tarnybinis Fokusas turi panasiai kilovatu, tai tokia jau taburete, kad net baisu, nors islipk ir pastumk :xx: bet pravaziavus su 320 cdi ir 220 cdi tai skirtumas kaip diena ir naktis... Vidutiniskai 320 cdi issitekti galima ir su 9 gal net 8 litrais. Vaziuojant uzmiesti 100-110 tai bus ir 6 litrais, bet jei kalbeti apie kuro sanaudas mieste, tai 220 cdi ris ne maziau 9 litru, o 320 cdi ims 11 litru, tai ar verta imti ta 220? manau kad ne... Jis paklausos praktiskai nelabai turi, jei kada reiks pardavineti masina, tai 320 cdi iseis daug greiciau nei 220 cdi. :)

Tomskis 2011-09-13 20:39

na seip 2 litrai sanaudu skirtumas tai yra labai daug. kai valgo 22-24litrus tai jau nesijaucia, bet kur 9, kur 11 tai labai jaucias

Edgis 2011-09-13 20:40

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 165184)
220 cdi smarkiai per silpnas variklis. Aisku as nezinau tavo amziaus ir vairavimo pomegiu, bet 110 kw beveik 2 tonas sverenciam automobiliui man yra per mazai. Beto kuro tikrai nepritaupysi su 220 cdi. Patikek, pats geriausias motoras yra 320 cdi, tiek taupumo atzvilgiu, tiek visais kitais aspektais. :)

Na traukimas ir netraukimas labai skirtingai suvokiamas. Bet paaiškinkit man, užkietėjusiam teoretikui, kuriuo galu 3,2cdi taupesnis? Cilindrų daugiau, žvakių daugiau, tepalo daugiau, purkštukų daugiau, na visko daugiau. Čia net nepalietus kuro sąnaudų ir draudimo skirtumų.

Apple 2011-09-13 20:43

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 165215)
ka cia kliedziat, 2.2cdi issibegeja greiciau nei koks passatas 1.9 tdi ir pan. ir masina sveria ne dvi tonas, o pusantros. per akis tokio motoro, ir sanaudos zmoniskos

Na traukos supratimas kiekvienam skirtingas. Vieniem 50kw per akis, o kitiem ir 200kw mazoka. Bet kokiu atveju neverta cia gincytis ir manau turetum ir pats pritarti, kad 320 cdi yra smarkiai geresnis variklis uz 220 cdi.

Tomskis 2011-09-13 20:46

taip as pritariu, 3.2 kita kalba, bet jei zmoguj rupi sanaudos o ne pagainiojimas masinos, tada reik ekonomiskesnio ka nors :) nes is degalines pilti salerka, kurios valgo 12litru, manau ekonomijos nera :)

Apple 2011-09-13 20:47

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 165219)
Na traukimas ir netraukimas labai skirtingai suvokiamas. Bet paaiškinkit man, užkietėjusiam teoretikui, kuriuo galu 3,2cdi taupesnis? Cilindrų daugiau, žvakių daugiau, tepalo daugiau, purkštukų daugiau, na visko daugiau. Čia net nepalietus kuro sąnaudų ir draudimo skirtumų.

Cia as turiu omeny, kad galingas variklis su salyginai mazom kuro sanaudom (man asmeniskai jos mazos). O apie tai, kad visko daugiau, tai galiu paskayti, kad taip, daugiau, bet uztat maziau genda :) Kai galingas variklis, jo nereikia drozti, kad jis zmoniskai vaziuotu...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.