MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t. (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Koki suba patartumet i CLK (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1994)

pucenas 2009-06-04 06:29

va laukiau kol kleckas savo komentara pasrasys :good: o tas subas uz 300 Lt. tai dar deze reikia jam daryti.
o jai clk kaip 124 uz sedyniu butu bakas tai net negalvociau deti subo i bagazine bet db nera tai del to ir mastau.
seip noreciasu sitam dalykui skirti 500-600 Lt
o tas normaliai sumontavus tai jau reikia kabinti deze prie palanges taip ???

cabrys 2009-06-04 09:29

1 Attachment(s)
Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 28908)
o tas subas uz 300 Lt. tai dar deze reikia jam daryti.

O pas taves nera tokios skyles subui kaip pas manes?

Attachment 1110

Jei yra tai galeciau orginalu suba padovanoti :geda:

pucenas 2009-06-04 10:48

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 28916)
O pas taves nera tokios skyles subui kaip pas manes?

Attachment 1110

Jei yra tai galeciau orginalu suba padovanoti :geda:

ne nera

Kleckas1978 2009-06-04 10:49

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 28908)
va laukiau kol kleckas savo komentara pasrasys :good: o tas subas uz 300 Lt. tai dar deze reikia jam daryti.
o jai clk kaip 124 uz sedyniu butu bakas tai net negalvociau deti subo i bagazine bet db nera tai del to ir mastau.
seip noreciasu sitam dalykui skirti 500-600 Lt
o tas normaliai sumontavus tai jau reikia kabinti deze prie palanges taip ???

Taigi parasyta JL 12w1 su deze uz 300 lt. naujo kaina intike be dezes 340 lt maciau, beje bosas bus svelnus ir i minkstesne puse, nebus galingos bangos.

arbuzas 2009-06-04 10:57

Pas mane bakas uz kedziu. Ir visai gal ir nieko. Bumsi kazkas gale. Siek tiek nugara masazuoja ir per salono veidrodeli vaizdas nesifokusuoja. Mano manymu visai neblogi dinamikai gale ideti i palange ir duris, o prieky kaip suprantu originalus sudas. Jauciasi smarki erdve. Suba susuko mano draugelis, kuris gerai gaudosi tuose dalykuose. Viska man supirko. Ir laidus, ir dinamika, ir deze sukale, ir stipriaka priderino. Po to viska sureguliavo. Uzsuko stiprintuvo gal tik 40% galingumo. Po jo daugiau nieko nelieciau. Kaip groja taip. Tik jis man sake, kad reiketu gal didesni alsuokli ta pasidaryti. Kaip tai daroma? Gal gerb. Kleckas man turi kokiu patarimu ar pastebejimu?

cabrys 2009-06-04 11:01

kaip supratau turi omeny fazika? Nesu zinovas, bet manau tau patare pasididinti subo dezeje irengto alsuoklio diametro dydi, ta prasme isideti didesni :)

arbuzas 2009-06-04 11:07

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 28939)
kaip supratau turi omeny fazika? Nesu zinovas, bet manau tau patare pasididinti subo dezeje irengto alsuoklio diametro dydi, ta prasme isideti didesni :)

O kaip tai padaryti? Paprastai tame medyje issipjauni didesne skyle? Bet ten dar toks kaip vamzdis yra, kuris yra tam tikro diametro. Is kur gauti platesni? Ir kaip zinoti kiek didinti?

cabrys 2009-06-04 11:16

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 28944)
O kaip tai padaryti? Paprastai tame medyje issipjauni didesne skyle? Bet ten dar toks kaip vamzdis yra, kuris yra tam tikro diametro. Is kur gauti platesni? Ir kaip zinoti kiek didinti?

taip, ispjauti didesne skyle ir ideti didesnio diametro "vamzdi", ju gali rasti beveik visose audio parduotuvese. Taciau kaip apskaiciuoti kokio diametro tau reikia - tikrai nezinau. Cia jau reikia klausti zinovu :)

Kleckas1978 2009-06-04 11:53

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 28944)
O kaip tai padaryti? Paprastai tame medyje issipjauni didesne skyle? Bet ten dar toks kaip vamzdis yra, kuris yra tam tikro diametro. Is kur gauti platesni? Ir kaip zinoti kiek didinti?

Tas vamzdis ir skaitosi Fazoinvertoriumi (Faziku)
Matai nuo jo plocio priklauso ir ilgis kuo platesnis tuo ilgesnis turi buti,
Kuo jis platesnis tuo leciau jame juda oras, nuo didelio oro greicio fazikas pradeda - svilpti (girdisi vaikstancio oro garsas), jei pas tave to nera tai palik ramybeje ta fazika.
ir kaip bebutu as esu uz uzdara deze - daugiau tikslumo ir greicio, bet maziau srauto ir decibeju (~-3Db).
aisku kiekvienam savo bet jei norisi skardas palankstyti tada be fazikines dezes niekur nedingsi.

3Db - skaitosi dvigubai garsiau t.y. pvz: 123 db bus dvigubai garsiau uz 120 db.

Beje jei norint paskaiciuoti - reikia dezes turio, subo tikslaus pavadinimo kad butu galima rasti parametrus arba tureti juos iskart (Qts, Fs ir t.t.)
O ant saros dedamas gali tik sugadinti viska.

Nors jei tiksliai paskaiciuotum dezes vidini turi litrais ir dabartinio vamzdzio skersmeni ir ilgi tai butu galima perskaiciuoti ant to paties daznio ir tiek.

cabrys 2009-06-04 11:55

Citata:

Pradžioje rašė Kleckas1978 (Post 28965)
jei pas tave to nera tai palik ramybeje ta fazika.
ir kaip bebutu as esu uz uzdara deze - daugiau tikslumo ir greicio, bet maziau srauto ir decibeju (~-3Db).

Bet jei nedeti faziko - reikes stipresnio stiprintuvo, ar as klystu? :confused:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.