MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Mercedes Benz S400 CDI W220 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1397)

dyzelis 2009-03-01 16:11

as vistiek siulyciau, geriau sumoketi ir ten kokiam nors mersu servise, kad gerai ja iskratytu, negu temtis ja namo ir jei kas blogai poto vel grazint i germany, kaip supratau toks butu susitarimas tarp saliu, bet del ramybes 100% varyciau i servisa, juk masina ne 1 ir ne 2 k er kainuoja, juo labiau jos remontas.

Gintautas 2009-03-01 16:13

na man irgi dabar idomu paliko na sake tik radiatoriu reikia pakeisti kaip snekejome telefonu.Na nuskrisiu jau neuzilgo ir bus viskas aisku.I ka dar reiketu be amortizatoriu daugiau atkreipti demesi?

tech1 2009-03-01 16:28

vizualiai nelabai ka matysi ... pabandyk vietoje prapusti ir pasiziurek ar nedingsta trauka ?? ar begiai jungiasi be smugiu ir panasiai ... labai jau daug silpnu vietu turi sis variklis ... generatorius, EGR voztuvai, turbinos, droseline sklende ... greiciu deze gerai pavaikius ir nelabai laiko

andrius.g 2009-03-01 16:37

Variklio softa pasitikrink esu girdejas jei senas variklio softas tai buna problemu cia butent su 400 cdi, patarciau mersu centre pilnai lai apziuri pasakys is karto

Gintautas 2009-03-01 16:38

na va,tai netikusi modeli pasirinkau:blush: tai as dizeliuko ieskojau tai geriau vertejo imti 3.2 cdi ? ar ir tas nelabai?

Andre75 2009-03-01 16:52

Citata:

Pradžioje rašė Gintautas (Post 17251)
na va,tai netikusi modeli pasirinkau:blush: tai as dizeliuko ieskojau tai geriau vertejo imti 3.2 cdi ? ar ir tas nelabai?

Nelabai pataikiai su tuo varikliu. Jei perki dyzelini, vadinasi nori vaziuodmas lita kita sutaupyti, o 400cdi su taupumu nesirisa, eksplotaciaj brangesne nei bet kokio benzininio. Per akis butu buve 320cdi, nes vien del svorio skirtumo nejaustum praktiskai skirtumo. Ieskok prie ko prisikabinti, geriausiai rask kazka ko neminejo telefonu ir reikalau pinigeliu atgal, grasink advokatu ir pan. arba bent jau musk per kaina ir labai rimtai, nes sitas modelis labai greitai praranda verte.

Gintautas 2009-03-01 16:58

del dizelino tai turiu kortele pirkti zalia is degalines tai dyzelinas man nera labai brangus.

arbuzas 2009-03-01 17:02

O as manau, kad automobilis puikus! 400 cdi - dinamika nesveika, o jei dar dazyto kuro gauni tai isvis. Svarbiausia issiaiskinti jos stovi. Jei priziuresi ja ji tau laikys kaip beris. Aisku, eksploatacija brangi, bet niekas nesako, kad ji byres...

Gintautas 2009-03-01 17:10

duok dieve kad tai ir butu:) nes jau ne juokais esu isigandes, perskaites cia visu zmoniu rasytus komentarus:confused:

BaltMan 2009-03-01 17:13

as taip pat vazineju ant dz , bet kai iskojau automobilio tai buvau nusistates pries cdi variklius ,as pats nelabai ismanau ka ,bet mane pagazdino kad ten tas tikslus ipurskimas ir labai svarbi dyzelino kokybe, kita vertus pazystu zmoniu kurie i reindzroveri pila dz ir ramiai vazineja ,beto musu nauju traktoriu motorai turbut ne ka maziau sudetingi


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.