MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   W202 Smugis atleidziant gaza. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7081)

ldalius 2011-04-27 20:19

Citata:

Pradžioje rašė Snake70 (Post 144297)
[Bumbulą ir odini dėkliūką turiu, aišku nenauji, aš kulisą keičiau tai liko seni, tik va problema, kad aš Ukmergėje gyvenu.
P.S. pas mane taip pat kažkoks bildėjimas būna kai iš vietos prakasais kitą kartą pavarai, lyg kokios gumos galiniame tilte būtų nuplyšusios kaip suduoda kelis kartus, bet meistrai pasižiūrėjo, bet nieko taip ir nerado

gal tie meistrai per butelio dugną žiūrėjo :xx:

samagonas 2011-04-27 20:45

Citata:

Pradžioje rašė Snake70 (Post 144297)
[Bumbulą ir odini dėkliūką turiu, aišku nenauji, aš kulisą keičiau tai liko seni, tik va problema, kad aš Ukmergėje gyvenu.
P.S. pas mane taip pat kažkoks bildėjimas būna kai iš vietos prakasais kitą kartą pavarai, lyg kokios gumos galiniame tilte būtų nuplyšusios kaip suduoda kelis kartus, bet meistrai pasižiūrėjo, bet nieko taip ir nerado

nu blin nerandu dabar, nes nezhinau kaip tiksliai vadinasi, bet Febi uzhvalkalas ant rychiago, berods 6€ kainuoja, na lai buna originalas 20€ , Bet juk baba uzh dyka irgi nenumegs ir virbalais nemosikuos ? :)

toobiz 2011-04-27 21:14

galine vaziuokle gali patikrint - uztrauki rankini ir paprasai, kad kas pastumdytu masina pirmyn atgal ir ziuri kur koks laisvumas yra is celenbloku. O kai isvietos ar leciau vaziuojant ir staigiau atleidi sankaba nepradeda tampytis masina?

xrs 2011-04-30 10:11

Leciau vaziuojant nesijaucia nieko, jaustis pradeda nuo 70-80 km/h.

Bent jau begiu bumbula pavyko rast :)
Aleksoto turguj, net su merso zenklu ir elegance uzrasu radau uz 25 lt + maiselis c klasei 15 lt.

Snake70 2011-05-03 12:27

Citata:

Pradžioje rašė xrs (Post 144648)
Leciau vaziuojant nesijaucia nieko, jaustis pradeda nuo 70-80 km/h.

Bent jau begiu bumbula pavyko rast :)
Aleksoto turguj, net su merso zenklu ir elegance uzrasu radau uz 25 lt + maiselis c klasei 15 lt.

Pas mane Elegance, bet bumbulas iškart su maišeliu išvien eina

xrs 2011-05-14 10:22

Siandien nuvaziavau uzsipildyt kondiske. Freonas pasirodo ne senas r12 (akmuo i tomskio darza :) ) Ir to freono buvo pakankamai, vos vos dapilt reikejo. Tik problema, kad kompresorius labai silpnai pompuoja ir nesisuka kondiskes ventiliatoriai prieki masinos. Kaip pas juos veikia klima? Jei nustatau temperatura ant LOW, tai suprantu, kad turetu automatiskai isijungt kondiske. Tuo metu kai bandziau lauke buvo 13-14 laipsniu. Ar gali jis del temperaturos neisijungt? Ir ventiliatoriai 2 priekyje iskart turi pradet suktis ar tik po kiek laiko sistemai uzkaitus?

mikis 2011-05-14 10:29

temos pavadinimas :) nelabai sutampa su tavo problema

Citata:

Pradžioje rašė xrs (Post 147048)
Siandien nuvaziavau uzsipildyt kondiske. Freonas pasirodo ne senas r12 (akmuo i tomskio darza :) ) Ir to freono buvo pakankamai, vos vos dapilt reikejo. Tik problema, kad kompresorius labai silpnai pompuoja ir nesisuka kondiskes ventiliatoriai prieki masinos. Kaip pas juos veikia klima? Jei nustatau temperatura ant LOW, tai suprantu, kad turetu automatiskai isijungt kondiske. Tuo metu kai bandziau lauke buvo 13-14 laipsniu. Ar gali jis del temperaturos neisijungt? Ir ventiliatoriai 2 priekyje iskart turi pradet suktis ar tik po kiek laiko sistemai uzkaitus?


xrs 2011-05-14 10:32

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 147049)
temos pavadinimas :) nelabai sutampa su tavo problema

Paskaityk pirma zinute temoj ir sutaps:bounce:

mikis 2011-05-14 11:03

o antra zinute skaitei? :)

Citata:

Pradžioje rašė xrs (Post 147050)
Paskaityk pirma zinute temoj ir sutaps:bounce:


Tomskis 2011-05-14 11:08

e kas per akmenys i mano darza? as tau nieko nesakiau kad pas tave r12, cia pas mane r12 (vakar irgi uzsipildziau), o pas tave R134a kaip ir pas visas siuolaikines masinas. ventiliatoriai turi isijungt kai uzkaista, freono vamzdziai po kapotu turi buti salti, prie radiatoriaus karsti vamzdeliai ir pan. as ne specas kompresoriaus, bet manau jis arba veikia arba ne, dalinai veikt kazkaip neturetu :) nustatyk ant LOW, ziurek kad nebutu ijungtas EC mygtukas, ir palauk 5min, turetu saldyt


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.