MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   Kiek kainuoja perrinkti W202 galinę pakabą? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7377)

mikis 2011-06-12 00:41

na matosi ne tik rankas turi bet ir galva :) ir dar irankiu su kurias gali dirbti prie savo bolido

Citata:

Pradžioje rašė pauliokas (Post 151857)
rimtai, apsiskaiciavau truputi :) as tai aplamai, kiek galiu tai pats viska sau darausi, pries tai turejau w124 automata, uzkale variklis tai pasikeiciau pats varikli ir persidariau is automapo i mechanini, nes automatas nepatiko, buvo idomu pazaistai :)


pauliokas 2011-06-12 00:53

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 151862)
na matosi ne tik rankas turi bet ir galva :) ir dar irankiu su kurias gali dirbti prie savo bolido

na visko neturiu, o ko reikia nuvaziuoju i servisa ir pasiimu, nes geras tevo pazystamas turi servisa ir pats dirbau dizeliniu varikliu servise, tai nemazai ko ismokau is ten :)

mikis 2011-06-12 01:05

tai gal turi ir kokiu kolegu detaliu parduotuvei kurie galetu uzsakit tau detales, manau pigiau atsiuntimas kainuotu.

Citata:

Pradžioje rašė pauliokas (Post 151863)
na visko neturiu, o ko reikia nuvaziuoju i servisa ir pasiimu, nes geras tevo pazystamas turi servisa ir pats dirbau dizeliniu varikliu servise, tai nemazai ko ismokau is ten :)


samagonas 2011-06-12 01:15

Mikio paveiksliuke, sheshios virshutines traukes,pilnai ju nebekeischiau,keishchiau tik pachius saleinblokus. ( Geros kokybes traukes kainuos kosmosa, levaku deti neapsimoka,o pachias gumas, gali isideti arba originales (nezhinau kaip rashosi :geda: ), arba ,bent jau aukshtos kokybes,metalas juk pas tave geras ? ar jos kiaurai prarudyjusios ir sulinkusios?) o tos dvi apatines traukutes,kapeikas kainuoja.
P.S buk zhmogus patikek, senu partizanu :))) nedek pigiu daliu, nes galu gale, mokesi trigubai.
Jei keisi,tilto pagalves,buk pasiruoshes nusiimti tilta ir paprakaituoti pora dienu,kol ishlupsi senas. Ir dar,kai sudesi naujas traukes,varzhtus uzhtempinek,tik ant nuleistos mashinos,jei dar kas ish galo su ranka paspaus bagazhine i apachia,bus visai sveikata,-tas pats ir su galiniu mortiku uzhtempimu,nesugalvok susirinkti ir uzhsitampyti tilta,kai jis bus nuimtas, arba pakeltas ant donkrato.
Chia tiek ish mano patirties.

mikis 2011-06-12 01:26

butu mano valia ir pinigu daugiau keisciau viska kartu ir masina ir zmona :D Joke..

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 151865)
Mikio paveiksliuke, sheshios virshutines traukes,pilnai ju nebekeischiau,keishchiau tik pachius saleinblokus. ( Geros kokybes traukes kainuos kosmosa, levaku deti neapsimoka,o pachias gumas, gali isideti arba originales (nezhinau kaip rashosi :geda: ), arba ,bent jau aukshtos kokybes,metalas juk pas tave geras ? ar jos kiaurai prarudyjusios ir sulinkusios?) o tos dvi apatines traukutes,kapeikas kainuoja.
P.S buk zhmogus patikek, senu partizanu :))) nedek pigiu daliu, nes galu gale, mokesi trigubai.
Jei keisi,tilto pagalves,buk pasiruoshes nusiimti tilta ir paprakaituoti pora dienu,kol ishlupsi senas. Ir dar,kai sudesi naujas traukes,varzhtus uzhtempinek,tik ant nuleistos mashinos,jei dar kas ish galo su ranka paspaus bagazhine i apachia,bus visai sveikata,-tas pats ir su galiniu mortiku uzhtempimu,nesugalvok susirinkti ir uzhsitampyti tilta,kai jis bus nuimtas, arba pakeltas ant donkrato.
Chia tiek ish mano patirties.


samagonas 2011-06-12 01:30

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 151867)
butu mano valia ir pinigu daugiau keisciau viska kartu ir masina ir zmona :D Joke..

artistas :xx:
dar man rodos ,kad zhmogui ir girgzhduku reiks i galines shakes (nezhinau,kaip vadinasi ) , irgi nesugalvok deti pigiu, nes vazhiuosi,kaip su sena lova (pora menesiu bus gerai ) :xx::xx::xx:
P.s nezhinau tiksliai,kokia ten pakaba, bet itariu panashi,kaip w124

pauliokas 2011-06-12 11:21

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 151865)
Mikio paveiksliuke, sheshios virshutines traukes,pilnai ju nebekeischiau,keishchiau tik pachius saleinblokus. ( Geros kokybes traukes kainuos kosmosa, levaku deti neapsimoka,o pachias gumas, gali isideti arba originales (nezhinau kaip rashosi :geda: ), arba ,bent jau aukshtos kokybes,metalas juk pas tave geras ? ar jos kiaurai prarudyjusios ir sulinkusios?) o tos dvi apatines traukutes,kapeikas kainuoja.
P.S buk zhmogus patikek, senu partizanu :))) nedek pigiu daliu, nes galu gale, mokesi trigubai.
Jei keisi,tilto pagalves,buk pasiruoshes nusiimti tilta ir paprakaituoti pora dienu,kol ishlupsi senas. Ir dar,kai sudesi naujas traukes,varzhtus uzhtempinek,tik ant nuleistos mashinos,jei dar kas ish galo su ranka paspaus bagazhine i apachia,bus visai sveikata,-tas pats ir su galiniu mortiku uzhtempimu,nesugalvok susirinkti ir uzhsitampyti tilta,kai jis bus nuimtas, arba pakeltas ant donkrato.
Chia tiek ish mano patirties.



pigiu as tikrai nedesiu, sita jau zinau, geriau daugiau tevo pinigine prakratyt, negu man kelis kartus pakabe perinkt :D as tai visa tilta is kart zemen leisiu, nes noriu viska pekeist, nes jau nebe pirmos jaunystes, jai tvarkyt, tai tvarkyt is kart viska, amortiku nekeisiu, nes dar geri, tik va galas siek tiek nusedes, trai galvoju gumas po spiruoklem idet, tik nezinau kokias :)

pauliokas 2011-06-12 11:22

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 151864)
tai gal turi ir kokiu kolegu detaliu parduotuvei kurie galetu uzsakit tau detales, manau pigiau atsiuntimas kainuotu.

turiu, tai daviau jam uzklausa, kad padarytu man kainorasti visu detaliu :)

mikis 2011-06-12 13:27

nu duok zinoti ;) ir lauksim darbu fotkiu video :) ir viso kito :>

Citata:

Pradžioje rašė pauliokas (Post 151900)
turiu, tai daviau jam uzklausa, kad padarytu man kainorasti visu detaliu :)


pauliokas 2011-06-12 14:50

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 151932)
nu duok zinoti ;) ir lauksim darbu fotkiu video :) ir viso kito :>

pasistengsiu :) ziurek, o kur akeliai nuoroda, tai ten geros detales ar ne, nes galvoju, jaigu rimta firma, tai parsisiusti tada :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.