MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W123 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=199)
-   -   W123 kaista motoras po kapitalinio (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2407)

samagonas 2009-08-10 22:40

1 Attachment(s)
Jei nerasi oro burbulo sistemoj,tai dar patikrink shita vamzdeli,kad nebutu uzhsikishes.

liudas777 2009-08-10 22:44

Atsimenu kaip čiupinėjau tą vamzdelį, bet labai netikrinau jo veikimo. :) O jis tik nusiorinimui skirtas?

samagonas 2009-08-10 23:02

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 35558)
Atsimenu kaip čiupinėjau tą vamzdelį, bet labai netikrinau jo veikimo. :) O jis tik nusiorinimui skirtas?

Jis pachia galva aushina.

liudas777 2009-08-10 23:10

Toks mažas vamzdelis aušina? :bounce: Man atrodo kad iš termostato ateina tiesiai ten nemenka srovė ir išeina gale. Bet visko gali būt. Ryt pažiūrėsiu dar prie progos. :)

samagonas 2009-08-10 23:23

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 35562)
Toks mažas vamzdelis aušina? :bounce: Man atrodo kad iš termostato ateina tiesiai ten nemenka srovė ir išeina gale. Bet visko gali būt. Ryt pažiūrėsiu dar prie progos. :)

Na kiek pats ishtyrinejau ta vamzdeli (nes abejojau,ar chromuoti,ar ne), tai supratau,kad galvoj yra tokie mazhi ,kanaliukai vandeniui,per ta vamzdeli vanduo ir eina tais kanaliukais.O ir vienam pazhistamui,kaito motoras,kol vamzduko nepasikeite.
Chia tik prielaida,pas tave gal kitur sabaka pakasta?:)

liudas777 2009-08-11 12:00

Geros naujienos.:bounce: Apmaigiau šlangas, buvau prasukęs tą vamzdelį kur samagonas siūlė apžiūrėt ir važiuojant be pečiuko motoras laikė darbo temperatūrą. Sustojus pradėjęs buvo truputį kaisti, bet dar reiks geriau nuorint. :) :zenklas:

Beje gal žino kas kokių daugiau nuorinimo būdų? Nes su kalnais problema Panevėžy. :D Dar šiaip skaičiau opelių forume, kad jie patys išsiorina. Nebūtų tokio prikolo MB inžinieriai sugalvoję? ;)

ledas 2009-08-11 14:35

apie nuorinima. kazkada kai buvau prisiekes bmwistas, mane ismoke vienos paslapties, kaip reikia uzpilineti antifriza, kad neuzsiorintu. patys zinot kaip tai skausminga pas bmw. o paslaptis labai paprasta:) reikia, tikrai labai pabreztinai letai pilti antifriza. letai, kantriai po bisku po biskuti:), aisku tas uzknisa, kai reikia ivaryt i sistema 12l, bet zinokit, veikia 100% :lithuania:. beabejo nereikia pamirsti, atsukti nuorinimo tasku, uzkurti varikli, maigyt slangu ir t.t. ir p.p.

liudui: siulau kantriai dabar orinti ir tiek. beda, kad negaliu konkreciai patarti, nes nzn kaip ten viskas konkreciai pas 123. jei sistemoj vanduo, gali is vis nuleisti ir vel bandyti uzpilti. zodziu, jei viskas gerai surinkta, degimas ok, radijatorius, peciukas be varliu, pompa veikia viskas turi buti ok, turi nusiorinti.

liudas777 2009-08-11 14:47

Dėl lėto supilimo tą patį ir kiti BMW fanai sako. O pas mane antifrizas supiltas, bet mąstau kad gal išleist į švarią tarą ir vėl susipilt, negu kad orint ten belenkiek.

Dėl orinimo taškų: pas w123 tokių nerasta. O dėl variklio užkūrimo ar būtina? Gal ir neužkurtam susipiltų normaliai jei lėtai pilčiau? Pagal konstrukciją termostatą aplenkia siauras vamzdelis tai gal nesusidarytų burbulas jei lėtai pilčiau?

ledas 2009-08-11 14:56

matai, sakau, konkrecios 123 sistemos as nzn, o mitchel remontinei programai pas mane pass pasibaiges, negaliu pasiziureti. anyway, nusileisk antifriza, ir bandyk per nauja pilti.
siaip paprasati pripili is leto kiek lenda, tada uzkuri, greiciausiai jo vel prades trukti, tada vel dapili. jei prades begti pasilus per virsu tai normalu, klausimas tik kiek burbuliuos tau, ar tie burbulai bus nusiorinimo pasekme ar del tarpines-galvos kazkokiu nedasprestu problemu. zodziu, prades antifrizas "lipti" lauk, uzsuk ir ziurek kas darosi.
jei tikrai nera nuorinimo tasku, vadinasi jis pats turi nusiorinti. tas man kelia biski nerima. shlangu tikrai nepucia? nu zodziu, eik i garaza ir dirbk, po to papasakosi :)

bitch 2009-08-11 14:57

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 35602)
Dėl lėto supilimo tą patį ir kiti BMW fanai sako. O pas mane antifrizas supiltas, bet mąstau kad gal išleist į švarią tarą ir vėl susipilt, negu kad orint ten belenkiek.

Dėl orinimo taškų: pas w123 tokių nerasta. O dėl variklio užkūrimo ar būtina? Gal ir neužkurtam susipiltų normaliai jei lėtai pilčiau? Pagal konstrukciją termostatą aplenkia siauras vamzdelis tai gal nesusidarytų burbulas jei lėtai pilčiau?

su laiku nusiorins savaime, manau kitu darbu rasi :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.