MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   MB W208 rodo klaida BAS (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6493)

artez 2011-12-05 21:54

Citata:

Pradžioje rašė mogogogo (Post 179920)
gal pas mane irgi tas pats, nes kartais nemeta tu klaidu, bet dazniausiai meta. kur ten ta rele radai pas save?

bagazineje paciam gale, yra ten toks plastmasinis dangtis,atsuki plastmasinius varztus ir vualia du esp relytes,viena didesne kita mazesne,mano buvo mazesne :)

mogogogo 2011-12-06 06:06

Citata:

Pradžioje rašė DTM (Post 180071)
Nusiusk kebulo numeri vampyrui paziures gal tavo masinai priklauso ir yra aktyvus KDM BAS bloko.

nusiunciau, tik i emaila,nes nepriima vampyras privaciu zinuciu :)

vampyras 2011-12-06 13:41

Citata:

Pradžioje rašė mogogogo (Post 180126)
nusiunciau, tik i emaila,nes nepriima vampyras privaciu zinuciu :)

ir ten jokiu zinuciu nepriimu :) zmogau teks vaziuoti i silberi, jaigu ir bus aktivi be masinos negaliu pasakyti mokes mersas ar paciam teks :)

mogogogo 2011-12-06 16:11

va snd pvz vaziavau i darba, koki pusvalandi, per kamscius ir normaliai. Ir neismete tu klaidu ESP , BAS. po darbo sedau ir po minutes jau ismete nuspaudus stabdi lb svelniai. tai va tokios idomybes..

mogogogo 2011-12-06 16:14

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 180157)
ir ten jokiu zinuciu nepriimu :) zmogau teks vaziuoti i silberi, jaigu ir bus aktivi be masinos negaliu pasakyti mokes mersas ar paciam teks :)

tai va mano VIN WDBLJ70G6YF145101 gal kas paaiskes be servisu :)

vampyras 2011-12-06 17:05

Citata:

Pradžioje rašė mogogogo (Post 180184)
va snd pvz vaziavau i darba, koki pusvalandi, per kamscius ir normaliai. Ir neismete tu klaidu ESP , BAS. po darbo sedau ir po minutes jau ismete nuspaudus stabdi lb svelniai. tai va tokios idomybes..

pasikeisk ta varlyte ar rupuze ar kaip ji ten vadinama liaudiskai. techniskai stabdziu jungikli, jis pasislepes po stabdziu pedalu.

mogogogo 2011-12-06 18:48

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 180194)
pasikeisk ta varlyte ar rupuze ar kaip ji ten vadinama liaudiskai. techniskai stabdziu jungikli, jis pasislepes po stabdziu pedalu.

bandysiu pakeist po kokios sav, pranesiu kas daros, ar pades issprest problema ar ne.

mogogogo 2011-12-07 15:52

jau kazkaip nemanau kad del tos varlytes, snd ryte vaziavau tai per tokia lengva duobyte pravaziavau ir uzsidege ESP,BAS. poto po darbo uzkuriau masina net nespejau niekur vaziuot iskart uzsidege. aisku reiks pakeist ja jei milijonu nekainuoja..
dar snd pakalbejau su vienu zmogum, tai sake dregme pas mane kaupias ir oksiduoja kontaktus, reik patikrint visus tuos kompus, kur jie randasi gal kas gali papasakoti?

Hunter 2011-12-11 10:51

Pasikeisk varlyte, o tada ieškok toliau sliekų. kai man buvo tokia problema, tai 95% internete randamų problemų kai užsidega BAS/ASR ar BAS/ESP buvo su varlyte. Pakeitus varlyte dingo problemos (kaina ~45lt).
Be to jeigu vibruoja pedalas stabdant tai jau gali ir priekinius diskus pasikeist, nes kreivi. Jeigu kaladeles bus nelygiai nudilusios, tai tuo pačiu ir suportų remontinius komplektus gali nusipirkt (nes 90% kad bus cilindriukas koks papuvęs dėl suplyšusios gumelės).

mogogogo 2011-12-12 22:33

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 181032)
Pasikeisk varlyte, o tada ieškok toliau sliekų. kai man buvo tokia problema, tai 95% internete randamų problemų kai užsidega BAS/ASR ar BAS/ESP buvo su varlyte. Pakeitus varlyte dingo problemos (kaina ~45lt).
Be to jeigu vibruoja pedalas stabdant tai jau gali ir priekinius diskus pasikeist, nes kreivi. Jeigu kaladeles bus nelygiai nudilusios, tai tuo pačiu ir suportų remontinius komplektus gali nusipirkt (nes 90% kad bus cilindriukas koks papuvęs dėl suplyšusios gumelės).

pasikeisiu ta varlyte, stabdant viskas gerai, jokiu virbesiu ar vairo tampymo.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.