MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t. (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=99)
-   -   W210 facelift audio (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=15918)

ViliusD 2015-01-26 14:02

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 375528)
Kazka netaip darai reiskia :)

O ka ten netaip gali padaryt? :D
P.s priklauso is kokio terminalo keliesi, prie viking line nuveda gerai, bet prie tallink ar kaip ten, prasideda nesamones tik ivaziavus giliau i senamiesti...

Tomskis 2015-01-26 15:17

man tai normaliai nuveda, tik ne i ta uosta, ju ten trys, bet jei pastatau i talina navigacijoj, pakliunu i ten kur furos stovi, bet cia ir tomtomas taip pat daro. gal tu nusistates trumpiausia kelia, tai vedzioja po senamiescius

ViliusD 2015-01-26 15:25

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 375543)
man tai normaliai nuveda, tik ne i ta uosta, ju ten trys, bet jei pastatau i talina navigacijoj, pakliunu i ten kur furos stovi, bet cia ir tomtomas taip pat daro. gal tu nusistates trumpiausia kelia, tai vedzioja po senamiescius

Nustacius tiesiai i talina atveda mane iki to uosto kur viking line o man reikia i ta kur silja & tallink line o ten jau turi senamiesciu vaziuoti jei nori ten patekti... Nevienas as ten klaidzioju ypac kai visokie kelio remontai ir pilna apylanku... Stengiuosi ji kirsti nakti itariu svaigsta del daug pastatu ir medziu, pasimeta signalas ir svaigsta...

Eidis 2015-01-26 17:24

Su Sygic telefone visą Europą išmaišėm, tikrai geras dalykas. Reik nepatingėt ir susirašyt naujausius mapus susiradus. Tiesa, gana nemažai tas užima, 4,5 GB maždaug, kitiem gal problemų gali būt. Tik neteko bandyt į perkėlas patekt.

ViliusD 2015-01-26 17:37

Citata:

Pradžioje rašė hidii (Post 375557)
Su Sygic telefone visą Europą išmaišėm, tikrai geras dalykas. Reik nepatingėt ir susirašyt naujausius mapus susiradus. Tiesa, gana nemažai tas užima, 4,5 GB maždaug, kitiem gal problemų gali būt. Tik neteko bandyt į perkėlas patekt.

Isur zemelapius keliai? As is linkomanijos neaisku kokio senumo jie o ir gali susikelt kokias nori valstybes, nebutinai visas kelti :bounce:

Apple 2015-01-26 17:38

ON line yra zemelapiai Sygic nemokamai. Gali pustis kokias nori salis atskirai :) i nieko kelti nereikia, viska atsisiunti per pacia programele.

ViliusD 2015-01-26 17:42

Kas mane gerai nuveda, tai google maps "navigacija" :D bet labai greitai saskaita istustina svetimoje salyje

kesha 2015-01-26 17:44

Nors masinoj naujausias mapas sukrautas,visada veziuojuosi tomtoma.Informacijos pateikimo atzvilgiu,reakcijos laiku,marsruto parinkimu mersine navigacija labai stipriai gauna i kaulus.:(

Mb 140 2015-01-26 18:45

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 375564)
Nors masinoj naujausias mapas sukrautas,visada veziuojuosi tomtoma.Informacijos pateikimo atzvilgiu,reakcijos laiku,marsruto parinkimu mersine navigacija labai stipriai gauna i kaulus.:(

palygink mersa tu paciu metu kaip tomtom tada ir i kaulus maziau gaus ;)

kesha 2015-01-26 18:56

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 375569)
palygink mersa tu paciu metu kaip tomtom tada ir i kaulus maziau gaus ;)

:ne:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.