MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   HELP. Mersas nereaguoja i rakta ir pan. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8201)

lisas 2011-11-09 11:24

na stai,vel gryztu prie tos pacios bedos-vairo uzraktas tai veikia tai ne.buvau isardes du sykiu,isvaliau kontaktus supurskiau su marmalu skirtu valyti kontaktus,bet vistiek tas pat-tai veikia tai ne.gal kas turi kokiu ideju?

SoL 2011-11-24 07:07

pats vairo uzraktas gali strigti, o ne spyna ir kontaktai

artez 2011-11-24 07:29

Citata:

Pradžioje rašė lisas (Post 174913)
na stai,vel gryztu prie tos pacios bedos-vairo uzraktas tai veikia tai ne.buvau isardes du sykiu,isvaliau kontaktus supurskiau su marmalu skirtu valyti kontaktus,bet vistiek tas pat-tai veikia tai ne.gal kas turi kokiu ideju?

pas mane buvo tokia situacija,problema baigesi po pakeitimo akumo

lisas 2011-11-24 11:30

pats rakinimo mechanizas nemanau kad stringa,bet buvau ir ji sutepes.kai ji tik pajungi tai jis veikia puikiai-kokius 50 sykiu pabandziau ikisti rakta i spyna ir istraukti-kiekviena syki suveikia nepriekaistingai,bet po kokio laiko jis paprasciausiai nustoja veikti.jai rakinimo mechanizma atjungi ir vel pajungi jis vel veikia puikiai ir po kokios dienos vel nustoja veikes.
akumas geras-bochas silverir t.t. pirkau pries metus su 5 ar 6 metu garantija.su uzvedimu ir kitais navarotais bedu jokiu nepastebejau

artez 2011-11-24 11:54

Citata:

Pradžioje rašė lisas (Post 177787)
pats rakinimo mechanizas nemanau kad stringa,bet buvau ir ji sutepes.kai ji tik pajungi tai jis veikia puikiai-kokius 50 sykiu pabandziau ikisti rakta i spyna ir istraukti-kiekviena syki suveikia nepriekaistingai,bet po kokio laiko jis paprasciausiai nustoja veikti.jai rakinimo mechanizma atjungi ir vel pajungi jis vel veikia puikiai ir po kokios dienos vel nustoja veikes.
akumas geras-bochas silverir t.t. pirkau pries metus su 5 ar 6 metu garantija.su uzvedimu ir kitais navarotais bedu jokiu nepastebejau

pabandyk pakrauti akuma ir tada pazaisk,turetu viskas buti ok,nes va su senu kai turejau visalaik tai nenuskaito spyna tai jei klausau muzikos ant antros padeties raktas,tai uzvest neimanoma,reik rakta isimti ir tada istatyti ir vest.

aware 2011-12-01 10:29

Nekuriant naujos temos, kaip sita rakteli isardyt reiktu, noreciau pasikeist baterijas, tik nelabai gaunasi,nes kazko jis man grybauja, daznai tenka paspaudinet, kol uzsirakina masina, ir ta problema su abiem rakteliais

iMechanic 2011-12-01 16:30

ardosi paprastai. istrauk metaline raktelio dali, tada ikisk gala raktelio i ta vieta per kur istaukiai ir nuspausk balta fiksatoriu, tada trauki ir woulia :) tikiuosi supratai ;)

aware 2011-12-01 18:57

Citata:

Pradžioje rašė ramsung (Post 179181)
ardosi paprastai. istrauk metaline raktelio dali, tada ikisk gala raktelio i ta vieta per kur istaukiai ir nuspausk balta fiksatoriu, tada trauki ir woulia :) tikiuosi supratai ;)

jo dekui viskas pavyko :)

DAROH 2012-10-22 13:57

Citata:

Pradžioje rašė algisp (Post 169714)
MB w208. Situacija tokia. ryte norejau vaziuot bet masina neatsirakino nuo imobilaizerio, tai teko atrakint su rakteliu. Idedu imobilaizeri i uzvedimo spyna ir jokios reakcijos nereaguoja ir vairas neatsirakina. na pamaniau gal kaskaip akumas mire, tai pajungiu krokus nuo kito auto, kur po kapotu +. ir jokios reakcijos. (masina atsirakinus su rakteliu ir atidarius dureles kilometrazas ir panasiai skydelije dega) tokia vat beda. gal kas esat susidure ar bent girdeje ka galima pasitikrint ar panasiai?

Blem ir man taspats ,tik dar blogiau pas mane raktas nulauztas negaliu isvis masinos atidaryt :/
Idomu tas mygtukas panelej kur avarinis salia kuris atrakina uzrakina centrini, atrakintu kai masina su signalizacija uzrakinta ?

Apple 2012-10-22 14:08

Citata:

Pradžioje rašė DAROH (Post 235354)
Blem ir man taspats ,tik dar blogiau pas mane raktas nulauztas negaliu isvis masinos atidaryt :/
Idomu tas mygtukas panelej kur avarinis salia kuris atrakina uzrakina centrini, atrakintu kai masina su signalizacija uzrakinta ?

tas mygtuka veikia tik ijungus degima.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.