MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Glutaminas - W220 CDI + CL W215 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6989)

DTM 2011-04-11 21:00

400CDI ? Prabangus automobilis :blush:

glutaminas 2011-04-11 21:03

Citata:

Pradžioje rašė DTM (Post 141838)
400CDI ? Prabangus automobilis :blush:

deja, bet 320cdi. Nors koks cia deja, dziaugiuosi visai del to :seile:

Tomskis 2011-04-11 21:04

mano akimis tie ratai tokie biski taivanio stiliaus, kaip kas sako det ant bmw ir hondu visokiu, bet visumoj, sitam mb jie tinka ir man asmeniskai atrodo graziai

SSS klase 2011-04-12 13:24

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 141839)
deja, bet 320cdi. Nors koks cia deja, dziaugiuosi visai del to :seile:

Tikrai ne deja!!! 320 CDI labai geri varikliai! Gerai atrodo S-as! :good:

vilfoot 2011-04-12 15:25

labai gerai atrodo.mano akims tai nieko netruksta sitam aparatui:)

glutaminas 2011-04-12 19:21

Didziausi modelio trukumai tai pavaru deze kazkokia nelabai protinga, tikrai labai prastoje vietoje padarytas sedyniu valdymas, tiek man, tiek keleiviui isedus daznai su kelenu prisilieti netycia, ir sedyne stumiasi. Keleivis isedes viena karta irgi pradejo sedyne stumtis tas net isigando nebesuprato ko cia ji automatiskai stumiasi :D beje, gal todel kad kojos ilgos, pats 190cm ir draugai auksti. Tai cia del sedynes regulaivimo didelis minusas. Toliau didelis minusas kad reikia kiekviena karta ijungineti sedynes sildyma.. Kiek turejau masinu tai visada nusistatai maximalu lygi ir kai tik uzvedi sedyne iskart syla, o cia reikia pastoviai jungineti ta sedynes apsildyma.

sharrasitto 2011-04-12 19:35

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 142045)
Didziausi modelio trukumai tai pavaru deze kazkokia nelabai protinga, tikrai labai prastoje vietoje padarytas sedyniu valdymas, tiek man, tiek keleiviui isedus daznai su kelenu prisilieti netycia, ir sedyne stumiasi. Keleivis isedes viena karta irgi pradejo sedyne stumtis tas net isigando nebesuprato ko cia ji automatiskai stumiasi :D beje, gal todel kad kojos ilgos, pats 190cm ir draugai auksti. Tai cia del sedynes regulaivimo didelis minusas. Toliau didelis minusas kad reikia kiekviena karta ijungineti sedynes sildyma.. Kiek turejau masinu tai visada nusistatai maximalu lygi ir kai tik uzvedi sedyne iskart syla, o cia reikia pastoviai jungineti ta sedynes apsildyma.

Del pavaru dezes nezinau, bet tuos pacius minusus galeciau isvardinti net prie keturakio :) Man rodos toj pacioj vietoj yra sedyniu valdymas, kelis kartus teko su koja priliesti netycia ir pradejo stumtis sedyne :xx: Pirma karta tai absoliuciai nesamoningas jausmas apeme, sedi ir sedyne vaziuoja i prieki, galvojau uztrumpino, paskui paziuriu, kad ilgos kojos kaltos. Bet cia matyt tiems, kurie 190 ar 200 ir daugiau... :) O kad sedyniu sildymus is naujo jungti reikia ir truputi erzina :)

Fanax 2011-04-12 20:31

Viskas puiku, tik sutinku su nuomone, jog ratus reiktu keisti.

Pofka32 2011-04-12 23:00

Liuks W220 dar dyzelis ekonomiškas :) ratai iš bėdos gerai, bet visada atsiras gražesnių :)

woodoooo 2011-04-13 08:24

nesuprantu tai kam jum tas kojas uzsukelt iki stiklu? o del sildymo tai niekur pas mane taip nebuvo kad uzvedi ir sildo nei bmw nei audi, nesamone butu gal as nenoriu kad kita diena sildytu?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.