MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   ML Klasė (W163, W164) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=165)
-   -   W163 2001m. 2.7CDi buksuoja deze (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3690)

lakis 2010-02-02 22:05

beje pakaitinimo zvakiu indikatorius dega kol normaliai nepavazineji,kas cia per prikolas?

Tomskis 2010-02-02 22:06

varyk greiciau i diagnostika, ir nuo to viska pradek

mb001 2010-02-02 22:13

Citata:

Pradžioje rašė lakis (Post 62720)
beje pakaitinimo zvakiu indikatorius dega kol normaliai nepavazineji,kas cia per prikolas?

perspeja tave, kad neveikia viena ar daugiau kaitinimo zvake ;)
del buksavimo dezes - nuvaziuok tepalo lygi pasitikrink.

lakis 2010-02-02 22:41

na ka cia is kavos tirsciu burt,reikx diagnostika padaryt,o ten jau bus matyt!arba ne!

light_truck 2010-02-04 17:12

gal ir man patarsit prie to paties? mano 320tam automatas uzstrigo, vaziavau, viskas ore buvo, sustojau, ir pabandzius perstumt svirti is D i N niekaip nepavyko. TAip pat ir ant 4 nepasiseke. Na tada aisku per jega nugrudau iki P padeties. Uzgesinau motora, ir pabandzius uzvest is naujo aisku kad niekas neuzsivede (nes itariu kad ir uzstrigo ant D padeties). Bandziau degima ijunges stumdyt svirti pirmyn atgal, juda sunkiai ir kazkaip keistai, bet automobilis visvien neuzsiveda (reik suprast pavaru deze neveiksni), gal kas patarima galit numest apie tai kur saknu ieskot, nes automobilis 60 km nuo artimiausio serviso randasi, ir nesinori temp nes neaisku ar galutinai dezes nedapjausiu (jei nedamusiau per jega svirti stumydamas).

sausainius 2010-02-04 17:57

Citata:

Pradžioje rašė light_truck (Post 63038)
gal ir man patarsit prie to paties? mano 320tam automatas uzstrigo, vaziavau, viskas ore buvo, sustojau, ir pabandzius perstumt svirti is D i N niekaip nepavyko. TAip pat ir ant 4 nepasiseke. Na tada aisku per jega nugrudau iki P padeties. Uzgesinau motora, ir pabandzius uzvest is naujo aisku kad niekas neuzsivede (nes itariu kad ir uzstrigo ant D padeties). Bandziau degima ijunges stumdyt svirti pirmyn atgal, juda sunkiai ir kazkaip keistai, bet automobilis visvien neuzsiveda (reik suprast pavaru deze neveiksni), gal kas patarima galit numest apie tai kur saknu ieskot, nes automobilis 60 km nuo artimiausio serviso randasi, ir nesinori temp nes neaisku ar galutinai dezes nedapjausiu (jei nedamusiau per jega svirti stumydamas).

man tiap yr abuve 124am, trauke ar kas ten buvo atsikabinus, nu vnz pasiliko D padetyje(ant D ir neuzvesi, nerodes nieka snei gyvos dvasios kai bandydavau kurt), o tas riciagas laisvai vaiksciojo, pasikeles su dankratu masina ikisau atgal, nuveziau pas meistrus ir sutvritino man ten, pasirodo buvau nupleses kazkur.

light_truck 2010-02-04 20:22

tu matai, vat as irgi apie tai galvojau, bet ta minti paskui salin nuvijau. Reiks palyst dienos metu po masina, bet kad niekur lyg tai negalejau nieko nutraukt, nebent nuo salcio (per salcius lauke stovejo) kas nors uzstrige buvo.

lakis 2010-02-04 21:12

iskart neikirtau,bet jauciu ne deze buksuoja,o gazas stringa,vakar vel puliuot pradejo tai sustojau imeciau neutralke ir pabandziau pagazuot,tai net iki 3000 apsuku nepakilo.na bet paliubomu sestadieni diagnostika varau.

lakis 2010-02-04 21:14

beje tai alyva pavaru dezei keist reikia ar nereikia?!stai kur klausimas?:)

Edgis 2010-02-05 11:23

Reikia, keičiama kas 60000km. Seniau buvo sakoma, kad 722.6 serijos dėžėms alyva pilama visam gyvenimui, bet paskui pats MB paskelbė,kad alyva reikia keisti.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.