MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Įdomi 722.6 dėžės problema (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9168)

Dalius/68 2012-02-22 18:24

statau už sukiu davikli jis kartu su temperaturos davikliu bendroj plokštej i kuria susistato solenoidai...arba solenoidas kažkuris stringa.

tankietis 2012-02-22 19:35

pusle parejo. pas mane tas pats buvo kai tik duodi gazo ir ismeta. as tai pasikeiciau visa deze. tai metos dabar pas mane garaze greiciu deze su parejusia pusle. restauravimas pusles lyg 600lt kainuoja.

Hunter 2012-02-23 07:40

Citata:

Pradžioje rašė tankietis (Post 195120)
pusle parejo. pas mane tas pats buvo kai tik duodi gazo ir ismeta. as tai pasikeiciau visa deze. tai metos dabar pas mane garaze greiciu deze su parejusia pusle. restauravimas pusles lyg 600lt kainuoja.

Kokia masina, kokia deze? Gal netycia reikes detaliu

Citata:

Pradžioje rašė Dalius/68 (Post 195103)
statau už sukiu davikli jis kartu su temperaturos davikliu bendroj plokštej i kuria susistato solenoidai...arba solenoidas kažkuris stringa.

Kokia daugmaz procedura iki ju daeiti ir pravalyti/pakeisti?

kesha 2012-02-23 09:00

Keista ,kad ligi siolei niekas nepasiule pasikeisti masinos ,bo kazkas sugedo...Diagnostika ka sako,o paskui speliokim

tankietis 2012-02-23 09:06

diagnostika nepasakys nes ten pusle mechaniskai pareina, blogiausiu atveju sakys nesutampa greiciai.
pas mane S 320 cdi deze tai ta pati 722.6

Apple 2012-02-23 09:13

Man diagnostika irgi nieko nerode. Remontavo "metadam tyka", iš pradžų pakeitė pūslę - nepadėjo, pakeitė hidrotransformatorų - nepadėjo, ir tik trečia kartą surado tas gumines tarpines, jas visas pakeitė ir dėžė kaip nauja buvo.

kesha 2012-02-23 09:59

''Metodam tyka'' as irgi galiu buti ,kad ir atomines elektines aptarnaujanciu inzinierium.
O hidrotransformatorius ir ''pusle'' tai ne tas pats?:geda:

Apple 2012-02-23 10:21

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 195217)
''Metodam tyka'' as irgi galiu buti ,kad ir atomines elektines aptarnaujanciu inzinierium.
O hidrotransformatorius ir ''pusle'' tai ne tas pats?:geda:

Ten pilnai mechaninės dalys ir jų pasijungus kompa nepatikrinsi, ten galimas remontas tik metadam tyka. Jo, tas pats ta pusle man atrodo, bet man ja keite ir dar viena reikala, nepamenu tada kaip vadinasi.

tankietis 2012-02-23 11:41

as tai nusipirkau deveta uz 600lt imeciau ir pamirsau, neiskojau daugiau galu. siaip gal rasciau kontaktus to baxuriuko, kur pardavinejo, raudondvari gyvena, turejo tuo metu bent tris dezes ir viena dar arde.

juozas 2012-02-23 12:02

nu sakau jau ne pirma kart padeda tiesiog valdymo isplovimas ir sukiu davikliu isvalymas nes jie magnetiniai ir aplima drozlem - kose nu man tk pat reikala tvarke servisas tai irgi ten suma kosmine buvo ir viska tipo perrinko bet kol nepakeite plokstes nk nesutvarke :) o siaip sukiu daviklius issivalyt nesunku nei dezes nuimti nk tai galma pabandyt ir duodu koki 80% kad pades.... nu kur kas randasi nete paieskok nes rasi su foto bus aiskiau


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.