MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   W210 neatsidaro bagazine (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4678)

Beleii 2013-05-31 23:20

del w210 bagazines
 
cia perskaites pasinaudojau patarimu ir nuemes galine sedyne , nuemes vakumo slangute papuciau su pompa ir bagazine pati atsidare, bet uzdarius ji ir vel uzsikerta ir atsidaro tik pustelejus i slangute oro, paziurejau o visos kitos spynos gerai veikia, gal zinot kaip galima tvarkyti toki dalyka,ar vesti nauja slangute at pakeisti pompa ta visa ?

amadeo 2013-12-05 13:45

Sveiki. pas mane salone ( ir tai pat ant rakto) yra mygtukas bagažinei atidarinet. Nei vienas, nei kitas nieko nedaro. gal žinote kame beda? Mechaniškai (paspaudus knopke ant bagažines dankčio) atsidarineja.

MC 2014-02-08 21:44

Sveiki ,pas mane irgi ta pati beda ,neatsidaro bagazine . O didziasias bajeris buvo tame,kad uzklinino man bagazine ,kai vaziavau is BY i LT ,prie sienos galvoasju bus pipiec ,reiks lauzti bagazine ,na bet kazkai[p prasmukau :) Pastebejau ,kad skydelyje uzsidege ,kad perdege lempute ,nors visos dega ... Visi raso ,kad po galine sedyne prie akumo ,yra tos slangutes ,bet as kazkaip negaliu rasti , ... Kazkur buvau rades ,man atrodo Tech1 rase ,kad ten kazkoks laidelis nutruksta ,tai paskuij pradeda bagazine gryba pjauti .. Pagelbekit man su bagazine ,veiksmas vyksta Vilniuj .:)

Tomskis 2014-02-09 09:49

kairej pusej bagazines stoikej melynas laidelis nutrukes.

MC 2014-02-18 14:08

suradau as tas slangutes ,buvo kruva geltonos spalvos ir viena pilka ... puciau puciau ten oro ,bet bagazine taip ir neatsidaro .... i serviza nenoriu vaziuot , nes nulups pinigu ... gal yra norinciu padet ,skoloij neliksiu :)

Hunter 2014-02-18 14:14

Kuo atsiskaitysi forumieciams jeigu servisui uz remonta pinigu gaila?

Tomskis 2014-02-18 17:50

Citata:

Pradžioje rašė MC (Post 315595)
suradau as tas slangutes ,buvo kruva geltonos spalvos ir viena pilka ... puciau puciau ten oro ,bet bagazine taip ir neatsidaro .... i serviza nenoriu vaziuot , nes nulups pinigu ... gal yra norinciu padet ,skoloij neliksiu :)

tai gal i kuro bako uzrakta putei, o gal spyna atsirakina paputus, bet ne tame beda, seip spyna uzklinijo gal

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 315596)
Kuo atsiskaitysi forumieciams jeigu servisui uz remonta pinigu gaila?

teisingas pastebejimas :)

berzinis 2014-05-14 18:34

Tokia problemele snd - neatsidaro kapotas keleivio pusej. Kairej pusej atkabina normaliai, o desine taip ir lieka uzspausta. Trosas sveikas, o va rankenele salone jau sulauziau. Tai visgi kaip ji atidaryt..?

alteroja 2014-05-14 18:40

Citata:

Pradžioje rašė berzinis (Post 330879)
Tokia problemele snd - neatsidaro kapotas keleivio pusej. Kairej pusej atkabina normaliai, o desine taip ir lieka uzspausta. Trosas sveikas, o va rankenele salone jau sulauziau. Tai visgi kaip ji atidaryt..?

tai neatsoka gal ir tiek. trauk uz troso ir tegu kas toj pusej paspaudo kapota.jei atsidarys tada apziure kkaip ten kas atrodo ir jei iskas gerai sutepk su salidolu sociai.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.