MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Valstybiniai Numeriai Mersedesui (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=201)

dyzelis 2007-12-09 15:43

Citata:

Pradžioje rašė Andriukas (Post 659)
O kodel jus kalbat tik apie paprastus numerius? Gal tas regitros darbuotojas pasiulytu ir vardinius?

noretumei vardinio? :) andriuko pvz? :D

Andriukas 2007-12-09 17:54

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 676)
noretumei vardinio? :) andriuko pvz? :D

gali buti ir taip:D tik teisingai turetu buti ANDR1UKO arba ANDRIUKO1, nes junginyje turi buti nors vienas skaicius.

dyzelis 2007-12-09 18:27

Citata:

Pradžioje rašė Andriukas (Post 685)
gali buti ir taip:D tik teisingai turetu buti ANDR1UKO arba ANDRIUKO1, nes junginyje turi buti nors vienas skaicius.

mano manymu geriau ziurisi ANDR1UKO :) a kodel butinai turi buti 1? :)

Mamka22 2007-12-09 18:59

Asmeniskai as butinai uzsidesiu vardinius numeriukus, bet tik tuomet, kai nusipirksiu visikai nauja automobili...

O seip numeris man nelabai turi reiksmes. Pas mus pajury seniau buvo nerealu, kai numeri ant tarkim BMW budavo KLP 745, dabar nesenai visi buvo isproteje del raideliu BOS...

Gal grazu tas ypatingas numeriukas, bet as asmeniskai labiau atkreipiu demesi i svaru, grazu, dideli automobili, su superiniais ratukais, o kai dar viduj sedi koks rimtas vyrukas tai is vis nerealus variantas, tokiais atvejais pamirstu i numeri pasiziureti:rolleyes:

mb001 2007-12-09 20:00

as asmeniskai vardinio nr. nenoreciau. Tai tas pats kaip apsiklijuotum auto savo vardu - kaip imones masina... Taip, imones vadovui ar virsesniu geri auto gerai atrodo su imones pavadinimu ant numerio, bet asmuo....

Na, cia aisku mano nuomone... :)

Andriukas 2007-12-09 20:15

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 686)
mano manymu geriau ziurisi ANDR1UKO :) a kodel butinai turi buti 1? :)

Nes vardiniame numeryje butinai turi buti bent vienas skaicius, kitaip tu jo niekaip negausi...

Andriukas 2007-12-09 20:16

Citata:

Pradžioje rašė Mamka22 (Post 689)
Gal grazu tas ypatingas numeriukas, bet as asmeniskai labiau atkreipiu demesi i svaru, grazu, dideli automobili, su superiniais ratukais, o kai dar viduj sedi koks rimtas vyrukas tai is vis nerealus variantas, tokiais atvejais pamirstu i numeri pasiziureti:rolleyes:

Tai tu cia apie mane parasei ar kaip?:D:D

Mamka22 2007-12-09 20:16

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 691)
as asmeniskai vardinio nr. nenoreciau. Tai tas pats kaip apsiklijuotum auto savo vardu - kaip imones masina... Taip, imones vadovui ar virsesniu geri auto gerai atrodo su imones pavadinimu ant numerio, bet asmuo....

Na, cia aisku mano nuomone... :)

O kas sake, kad rasysiu savo varda? ir dar niekas nesake, kad tai nebus imones automobilis...

Mamka22 2007-12-09 20:17

Citata:

Pradžioje rašė Andriukas (Post 694)
Tai tu cia apie mane parasei ar kaip?:D:D

gali buti, kad ir apie tave:D

dyzelis 2007-12-09 20:19

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 691)
as asmeniskai vardinio nr. nenoreciau. Tai tas pats kaip apsiklijuotum auto savo vardu - kaip imones masina... Taip, imones vadovui ar virsesniu geri auto gerai atrodo su imones pavadinimu ant numerio, bet asmuo....

Na, cia aisku mano nuomone... :)

as visai pritarciau, bet tik tuo atveju jei tai butu mokama, kaip ir dabar yra mokama si paslauga ir kainuoja nemazus pinigus, nzn netgi tiksliai kiek, bet zinau kad tukstanciais, todel pirkti, moket tokius pinigus? :rolleyes: nemanau. papakaktu siaip dailaus numeriuko su mintim, na o jei tarkim, kad atseit dovanu :) tai galima butu kad ir toki vardini, (vadinama) bet koki nors uzrasa, minti, kuo giliasne minti :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.