MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W220 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=232)
-   -   MB W220 S500 vibracija vaziuojant magistraliniai keliais (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10341)

Tomskis 2012-08-08 17:12

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 224760)
99.9% diskai sudas. Man su ex e65 buvo kai buvau nusipirkes made in china diskus. Kazkur nuo 130km/h prasidedavo vibracija bet perzengus 150km/h dingdavo.

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 224762)
Bet kai diskai kreivi, tai stabdant turi būti mušimas per pedala ir per vaira praktiškai prie bet kokio greičio. Bent kiek aš turėjau bėdu su diskais visada taip būdavo.


jis cia speju apie ratlankius (diskus) kalba, o ne apie stabdziu diskus :)

Apple 2012-08-08 20:40

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 224849)
jis cia speju apie ratlankius (diskus) kalba, o ne apie stabdziu diskus :)

Nu jo, kai antra karta perskaiciau tai supratau :D ne visi akli mato.

Darvienas 2012-08-09 14:52

Citata:

Pradžioje rašė vadeliz (Post 224845)
...kalbejau su meistru is autokurto, paminejus ta problema, zmogus pasake - greicius dezes pagalve, arba motoro pagalve. gali but?

Pilnai gali būti. Pas mane kita mašina buvo su nuplyšusia variklio pagalve kai pirkau tai ne tik variklis bet ir greičių dėžė kalatojosi. Pakeičiau ir bėda dingo.

Dabar mersas pas mane turi tą pačią bėdą. Apie 80-90 yra vibracija.
Dabar klausimas - muša per vairą ar per kėbulą? Jei per vairą bėdos ieškai priekiniuose ratuose ir padangose, jei vibruoja ne vairas o kėbulas kratosi kad viskas viduj šokinėja, tada bėda turėtų būti gale.

Gali būti ir diskas kreivas, bet gali būti ir taip kad važinėta su kreivu arba išsibalansavusiu disku, tas sugadino padangą, tau diską subalansavo o padanga liko su guzais. Patikrink ne tik diskų balansą ir tiesumą bet ir padangas...

O lengviausia patikrinti užmetus žieminius ratus ir pravažiavus ten pat. Jei skiriasi tai logiška, bėda ratlankiuose arba padangose, jei ne - tada jau reik kitur ieškot sliekų.

ruffis 2012-08-10 07:07

man labai panasiai buvo, tai kardano pakabinamas guolis buvo issibalansaves

vadeliz 2012-08-10 10:48

Citata:

Pradžioje rašė ruffis (Post 225031)
man labai panasiai buvo, tai kardano pakabinamas guolis buvo issibalansaves

tai zodziu galimi kogero 3 variantai, kardano guolis, ir pagalves motoro arba dezes.
nepaminejau dar vieno, vibracija dazniausiai buna kada dezes padet yra ant S rezimo, ant W praktiskai nebuna.
beje - MB myletojai/turetojai. jei isties problema bus viename is siu 3ju variantu - kokios kainos pagalviu ir kardano guolio? nes Silberio kai pasiklausiu - kaina zinau kad bus kosmosas :xx:

Hunter 2012-08-10 11:14

Tai nuo silberio kainos puse arba 2.5 karto numesk ir bus kitu parduotuviu kaina, bet aisku nevisada

faithless 2012-08-10 12:08

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 225058)
Tai nuo silberio kainos puse arba 2.5 karto numesk ir bus kitu parduotuviu kaina, bet aisku nevisada

Nereikėtų būti tokiu kategorišku. Tiesiog kiekvieną kartą reikia pas juos teirautis. Pasitaikė atvejų, kada internete pasiskelbusių 'ale' pigių dalių pardavinėtojų arba e-parduotuvių kaina buvo kone du kart didesnė nei SilberAuto, ir dar su sąlyga, kad laukti reikės savaitę, kai tuo tarpu SA už mažiau detalę įteikė jau kitą dieną.

Markko 2012-08-10 12:13

Citata:

Pradžioje rašė faithless (Post 225067)
Nereikėtų būti tokiu kategorišku. Tiesiog kiekvieną kartą reikia pas juos teirautis. Pasitaikė atvejų, kada internete pasiskelbusių 'ale' pigių dalių pardavinėtojų arba e-parduotuvių kaina buvo kone du kart didesnė nei SilberAuto, ir dar su sąlyga, kad laukti reikės savaitę, kai tuo tarpu SA už mažiau detalę įteikė jau kitą dieną.

Ne visada kita diena,kartais reikia ir palaukti,priklauso nuo detales einamumo.

faithless 2012-08-10 12:31

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 225068)
Ne visada kita diena,kartais reikia ir palaukti,priklauso nuo detales einamumo.

Gal ne nuo detalės einamumo, kiek nuo jų galimybės gauti reikalingą detalę. Mano atveju, juokinga, tačiau reikalinga detalė kitiems pasirodė ypatingai reta (galbūt netgi negaminama !) kurios reikia laukti nuo savaitės iki mėnesio, o SA susitvarkė per dieną.

woodoooo 2012-08-10 12:45

kaip daugelis zinom c klases mb w202 turi beda su priekiniais stakanais jie nupuva isluzta ir issoka spiruokles, srotai ispajutus stakanus parduoda po 40-80lt silberi naujas 49lt prie mano akiu senolis nupirko ir nusinese w124 stakanas 350lt sakau juk jie identiski pardavejas paziurejo brezinius sako nu jo bet pagal detaliu kodus kainos tokios.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.