MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   W210 Kokius amortizatorius deti? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1571)

mariukaz 2009-03-26 10:12

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 20613)
nuo variklio manau turetu priklausyti spyruokles storis (standumas) , nes juk svoris su galingesniu varikliu automobilio yra didesnis ;)

logiska.

Nes V8 4,2 tikrai sunkesnis nei koks 4 cilindru... reiskia reiketu ieskoti butent E320
gal ir amortikus naudotus isideti, ar neapsimoka?

Idomu kiek darbas kainuotu pasikeisti spyruokles su amortikais?

mariukaz 2009-03-27 09:55

Zodziu pasidomejau del spyruokliu: viskas ne taip paprasta, detaliu paieskos programa pagal VIN duoda net 7 variantus spyruokliu, norint issirinkti tinkamas, reikia skaicuoti apkrovimo balus, kurie priklauso nuo konkrecios komplektacijos, pvz turi reiksmes net tokie dalykai kaip gesintuvas arba metaline karterio apsauga :unreal:

Todel nuvaziuoti i savartyna, nuimti spyruokles su amortikais nuo kito E320 Elegance ir uzdeti sau, panasu i loterija, kadangi gali ne visai tikti - galas arba priekis bus per daug uzkeltas/nuleistas.

Na ir zinoma bukite budrus kokiam nors servise keisdami savo spyruokles i naujas, nes gali parinkti netinkamas.

Kaip yra su amortizatoriais tiksliai dar nezinau, bet manau kad jie irgi parenkami pagal apkrovimo balus, nes programa mano automobiliui duoda net 5 variantus :confused: Suzinosiu - butinai parasysiu, galbut kazkam pravers si informacija.

arbuzas 2009-03-27 10:03

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 20764)
Zodziu pasidomejau del spyruokliu: viskas ne taip paprasta, detaliu paieskos programa pagal VIN duoda net 7 variantus spyruokliu, norint issirinkti tinkamas, reikia skaicuoti apkrovimo balus, kurie priklauso nuo konkrecios komplektacijos, pvz turi reiksmes net tokie dalykai kaip gesintuvas arba metaline karterio apsauga :unreal:

Todel nuvaziuoti i savartyna, nuimti spyruokles su amortikais nuo kito E320 Elegance ir uzdeti sau, panasu i loterija, kadangi gali ne visai tikti - galas arba priekis bus per daug uzkeltas/nuleistas.

Na ir zinoma bukite budrus kokiam nors servise keisdami savo spyruokles i naujas, nes gali parinkti netinkamas.

Kaip yra su amortizatoriais tiksliai dar nezinau, bet manau kad jie irgi parenkami pagal apkrovimo balus, nes programa mano automobiliui duoda net 5 variantus :confused: Suzinosiu - butinai parasysiu, galbut kazkam pravers si informacija.


Mane labai domina, nes jau planuoju vasara keisti galines spiruokles.

mariukaz 2009-03-27 10:08

Ka tik suzinojau del amortizatoriu

parenkant amortikus, balai neskaiciuojami, paprasciausiai ziurima i vaziuokles variantus:
-avantgarde, sport
-paprasta vaziuokle
-su padidintu klirensu

dontikas 2009-03-27 20:03

Del amortiku tiesa, o su spyruoklem nieko sudetingo: metai, variklis, kebulo tipas ir vsio, jei normali detaliu parduotuve turi iskart pasiulit viena varianta, tik gal skirtingu gamintoju.

mariukaz 2009-04-18 18:03

Citata:

Pradžioje rašė bitch (Post 20581)
Jei nori sportiniu ir turi daug pinigu tai dekis H&R :D

ka tik palindes po masina, suzinojau, kad pas mane stovi butent H&R spyruokles :laugh::laugh:
Tiesa nezinau kokie amortikai, nes neradau pavadinimo :geda:

Dabar aisku kodel manisikis Elegance toks zemas ir kietas, reiksia buves savininkas siek tiek imete tiuningo..

cabrys 2009-04-18 18:08

Jei nori deti orginalias ir jei sitie tinka mano A208, tada gal ir paimciau is taves :)

mariukaz 2009-04-18 19:10

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 23692)
Jei nori deti orginalias ir jei sitie tinka mano A208, tada gal ir paimciau is taves :)

pas mane H&R 11/98 29724 VA

cabrys 2009-04-18 19:16

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 23698)
pas mane H&R 11/98 29724 VA

:confused:

Gal kas zino ar jie man tinka? :confused:

driuliauskas 2009-04-18 19:19

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 23699)
:confused:

Gal kas zino ar jie man tinka? :confused:

klausk pas maugli jis pagal kodus pasakys gal:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.